Svētdiena, 2019. gada 24. februāris
Diāna, Dina, Dins

Pūres bērni palīdz avotam tecēt uz Abavu (3)

Piektdien, 25. aprīlī, Pūres bērnudārza «Zemenīte» bērni, jautrā Sauleszaķa pavadīti, devās pētīt, kur rodas ūdens Abavā, kur tek strautiņi un kur avotiņš – ar tīru, dzidru ūdeni. Un, protams, palīdzēt tam tecējumā uz upi.

Irlavas bērnunama audzēkņi un darbinieki jau talko (2)

Tukuma novada Irlavas pagasta J. Raiņa bērnunama ļaudis katru dienu talko. Savu pagalmu tīru tur. Arī ārpus tā atkritumus savāc. Bērnunama direktore Sanita Auziņa savējos, irlavniekus, uzteica.

Slampes teātris Lieldienas sagaida ar pirmizrādi /FOTO/ 

Slampes amatierteātris Lieldienu laikā saviem ļaudīm dāvināja pirmizrādi – Annas Brigaderes iestudējumu «Sievu kari ar Belcebulu». Kā pastāstīja režisore Ivonna Bredovska, iestudējot izrādi, pirmo reizi viņai laimējies sapulcināt rekordlielu aktieru ansambli

Lieldienu Zaķis satiek Vienības ļaudis 

Lieldienu rītā, kad saulīte jau bija sākusi savu silto iznācienu, Lieldienu zaķis Liene Bēniņa un folkloras kopa «Avots» ar skanīgām dziesmām modināja Vienības centra ļaudis.

Slampē notika folkloristu sadziedāšanās 

Slampes kultūras pilī marta beigās notika folkloristu sadziedāšanās. Viesus uzņēma vietējā folkoras kopa «Pūrs». Katru folkloras grupu sagaidīja ar dziesmu, jestru mūziku un cienastu. No Ventspils novada bija atbraukuši Popes folkloras kopas «Pūnika» un Puzes pagasta folkloras kopa «Sītava».

Tukumā atslēdz apkuri (2)

Ar Tukuma novada domes rīkojumu no piektdienas, 18. aprīļa, Tukumā tiek pārtraukta apkures sezona. Kā skaidroja novada domes izpilddirektors Māris Rudaus-Rudovskis, tā kā Lieldienās tiek solīts silts laiks, ticis izdots rīkojums par apkures pārtraukšanu, kas vispirms attiecas uz iestādēm.

Par derīgo izrakteņu ieguvi Slampē vairāk jautājumu nekā atbilžu 

Ceturtdien, 10. aprīlī, Slampes kultūras pilī norisinājās smilts un smilts-grants atradņu «Dižkabārži» (īpašumā «Dižkabārži») un «Skabārži» (īpašumā «Ozoliņi») sākotnējā sabiedriskā apspriešana, kuru pēc atradņu īpašnieka SIA «Z Group» pasūtījuma organizēja projekta izstrādātājs SIA «Firma L4».

Konkurss 5. klasēm «Esi gudrs – būsi vesels!» – Tukumā /FOTO/ 

Otrdien, 15. aprīlī, Tukuma kultūras namā norisinājās jau trešais konkurss 5. klasēm «Esi gudrs – būsi vesels!», kuru Tukuma, Engures un Jaunpils novada skolēniem rīko Kurzemes Mutes veselības centrs sadarbībā ar Tukuma novada Izglītības pārvaldi.

Kā Tukuma lidlauka darbības paplašināšana ietekmēs vidi (43)

9. aprīlī Smārdē un 10. aprīlī Tukumā tika publiski apspriests, kā Tukuma lidlauka darbības paplašināšana ietekmēs vidi. Kā klātesošiem stāstīja novērtējuma izstrādātāja – SIA «Latekoil» pārstāvis Valdis Feldbergs, iepriekš bija modelēta lidostas darbība bez speciāliem nosacījumiem.

Putnu dienās Jaunmokās 

Kad putni dedzīgi skandina savus treļļus visapkārt, skaidrs, ka pavasaris klāt ar Putnu dienām. Jaunmoku pils ļaudis jau vairākus gadus aicina pie sevis gan ornitologus, gan skolēnus uz jauku pasākumu. Šoreiz bija sabraukuši Tumes, Džūkstes un Zemītes skolu ļaudis.

Zemītes, Irlavas un Pūres bērni stāda priedītes (2)

Pirmdien, 14. aprīlī, Zemītes pamatskolas Vides pulciņa dalībnieki skolotājas Lauras Bergmanes vadībā un zaļi domājošie piekritēji devās stādīt priedītes Latvijas valsts mežos.

Jāņupītes dabas takā Dzirciemā iestāda 1800 ozolus /FOTO/ (10)

Ceturtdien, 10. aprīlī, Tukuma novada domes un citu organizāciju ļaudis valsts mežu Zemgales mežsaimniecības Engures iecirknī (jeb Zentenes pagasta Dzirciema «Kaziņās») viena hektāra platībā iestādīja ozolu mežu.

Irlavā aizsākts projekts «Aktīvs iedzīvotājs – laimīgs iedzīvotājs!» 

Trešdien, 9. aprīlī, biedrība «Irlavas interešu klubiņš» aizsāka jau piekto projektu, kuram dots nosaukums «Aktīvs iedzīvotājs – laimīgs iedzīvotājs!». Sporta nama zālē satikās dažāda vecuma kundzes un jaunkundzes, lai, iespējams, pirmo reizi tā pa īstam atvēlētu laiku sev

Zenteniekus satrauc pils, Pastariņa muzejs, Rindzele un atkritumu izvešana 

Pirmdien, 7. aprīlī, Zentenes kultūras namā notika gadskārtējā iedzīvotāju sapulce, kurā Sēmes un Zentenes pagastu pārvaldes vadītāja Silvija Rabkēviča stāstīja par pērn padarīto un šogad plānoto, par kultūras darbu pastāstīja tā organizatore Anita Zēne.

«Satiec savu meistaru» Tukuma un Jaunpils novados /FOTO; VIDEO/ 

«Satiec savu meistaru» svētdien, 6. aprīlī, norisinājās visā Latvijā. Mūsu žurnālisti pabija pie meistariem Pūrē, Jaunpilī un Tukumā.

Pasākumu kalendārs

2019.02.24 | 12:00

Meteņu diena Pūrē 

2019.02.24 | 16:00

Basketbols Tukumā 

2019.02.24 | 16:15

Hokejs Tukumā 

2019.02.25 | 16:00

Spēļu pēcpusdiena Zantē 

2019.02.26 | 14:30

Lasītāju klubiņa tikšanās Jaunpilī 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Februāris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool