Otrdiena, 2019. gada 22. janvāris
Austris

Tapis ātrās palīdzības kalendārs ar bērnu zīmējumiem (1)

Noslēdzoties konkursam «Ātrā palīdzība bērna acīm» Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā tapis īpašs 2015.gada sienas kalendārs ar bērnu zīmējumiem, kas atspoguļo ātrās palīdzības mediķu darbu.

Ko darīt Tukumā trešās Adventes nedēļas nogalē? (7)

Ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks, kad visi aicināti dalīties mīlestībā, labsirdībā un visā, kas spēj ielīksmot ikviena sirdi. Arī mums Tukuma pusē ir, ar ko dalīties!

Tukumā sveiktas nevalstiskās organizācijas un to biedri /FOTO/ 

Sestdien, 6. decembrī, Tukuma kultūras namā pirmoreiz ar pašvaldības piešķirtajām naudas balvām tika sveiktas nevalstiskās organizācijas un to biedri.

Tukuma novada domē sveic pašvaldības policistus /FOTO/ (15)

Piektdien, 5. decembrī, Tukuma novada pašvaldības policijas darbinieki priekšnieka Armanda Hohfelda vadībā piedalījās Policijas dienai veltītajā svinīgajā pasākumā Tukuma novada domē.

Policijas 96. gadadienā sveikti Tukuma likuma sargi /FOTO/ 

Piektdien, 5. decembrī, sava dienesta 96. gadskārtu atzīmē Valsts policija un daudzviet par godu šim notikumam tiek rīkoti vairāki svinīgie pasākumi. Bet VP Zemgales reģionālās pārvaldes Tukuma nodaļas darbinieku svinīgā līnija un labāko apbalvošana Tukuma domes konferenču zālē notika vakar, 4. decembrī.

Apsveikti šī gada aktīvākie jaunieši Tukumā /FOTO/ (1)

4. decembrī Tukuma Multifunkcionālais jauniešu iniciatīvu centrs svinēja trīs gadu jubileju ar aktīvāko jauniešu apbalvošanu konkursā «Gada jaunietis 2014» piecās nominācijās. Jestra svinēšana notika «Baboon Bar» ar atraktīvām spēlēm, dejām, fotografēšanos, jautru čalošanu, lielās kūkas ēšanu un gaismas laternu palaišanu debesīs.

Starp 1399 datorprasmi apguvušiem senioriem arī jaunpilnieki un tumenieki 

Četrpadsmit Zemgales reģiona un Tukuma novada skolotāji šogad aktīvi iesaistījās Lattelecom sociālās atbildības iniciatīvā «Pieslēdzies, Latvija!», datorprasmēs apmācot 1399 reģiona seniorus pēc 50 gadu vecuma.

Pūres kultūras namam – 80 /FOTO/ (7)

Sestdien, 29. novembrī, Pūres kultūras nams svinēja 80. dzimšanas dienu un aicināja uz sarīkojumu bijušos un tagadējos kolektīvu dalībniekus, vadītājus un viesus.

Kultūras darbinieku diena Kandavā /FOTO/ (8)

Šodien, 28. novembrī, Kandavas kultūras namā notika kultūras darbinieku dienas sarīkojums, kurā darba jubilejās godināja kultūras darbiniekus.

Tukuma svētku eglītes noskatītas Sēmē (3)

Pirmdien, 24. novembrī, Tukuma novada domes speciālisti priekšsēdētāja Ērika Lukmana vadībā turpināja tradīciju un brauca lūkot lielās svētku egles. Šoreiz eglīšu “meklētājs” Ilgvars Jurčs īstos kokus bija noskatījis Sēmes pagastā – pie «Ezerkrastu» mājām.

Sēmē pazuduši divi suņi 

17. novembrī Sēmes apkārtnē pazuduši divi draudzīgi vācu aitas šķirnes suņi. Saimnieki būs pateicīgi par jebkādu palīdzību meklēšanā.

Žaņa Katlapa balvas Harijam Gulbim un Alvim Hermanim (2)

Piektdienas, 21. novembra, vakarā Jaunmoku pilī notika Žaņa Katlapa balvas pasniegšana, kurā tika sumināts dramaturgs Harijs Gulbis – par humāno vērtību apliecinājumu dramaturģijā un režisors Alvis Hermanis – par pilsonisko stāju, kas iedvesmo – mākslā un dzīvē.

Latvijas dzimšanas diena Zentenē 

15. novembrī Zentenes kultūras namā notika valsts svētku svinīgais sarīkojums, kurā piedalījās gan pašmāju ļaudis no Zentenes centra, gan arī no Rindzeles, Dzirciema, Sēmes un Tukuma. Svētku koncertā visus iepriecināja bērnu deju kolektīvs un vokālās studijas «Varavīksne» dalībnieki.

Džūkstenieki svētkos sveic savus pagasta cilvēkus /FOTO/ (19)

Pirmdien, 17. novembrī, Džūkstes kultūras namā pagasta ļaudis no Džūkstes, Pienavas un Lanceniekiem svinēja valsts svētkus. Jau tradicionāli valsts svētkos Džūkstē sumina aktīvus, darbīgus pagasta iedzīvotājus, kurus apbalvošanai izvirzījuši iedzīvotāji.

Talka Vecmoku «Dārīšos», līdzās Lazdu bibliotēkai (2)

15. novembrī Vecmoku «Dārīšos» biedrība «Asni 3139» organizēja talku, kuras laikā tika nomainīti nelielā namiņa verandas sānu dēlīši un sagrābtas lapas. Nelielais namiņš blakus Lazdu bibliotēkai ir pašvaldības īpašums.

Pasākumu kalendārs

2019.01.22 | 13:00

Barikāžu atceres diena Tukuma «Pils tornī» 

2019.01.22 | 16:00

Radošā nodarbība «Naglā» 

2019.01.23 | 17:00

Pērļošanas nodarbība Smārdē 

2019.01.24 | 17:30

Radošā nodarbība Vānē 

2019.01.25 | 14:00

Nodarbības un teātris «Naglā» 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Decembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool