Otrdiena, 2019. gada 22. janvāris
Austris

Kādas bijušas Jura Šulca pirmās 100 dienas Saeimas deputāta krēslā (14)

100 dienas – tieši tik daudz 12. Saeimas deputāta amatā aizvadījis bijušais Tukuma novada domes priekšsēdētājs Juris Šulcs. Lai gan 17 gadus pašvaldības vadītāja amatā nevar salīdzināt ar trim mēnešiem Saeimā, runājot Satversmes vārdiem, tieši tagad viņam uzticēta vislielākā vara valstī – tautas priekšstāvja pienākumi.

«Karlsons» Draugu dienā ciemos uzaicina Dzirciema internātpamatskolu 

Lauktehnikas pirmskolas izglītības iestādes «Karlsons» bērni un darbinieki jau trešo gadu februāra vidū rīko Draugu dienu. Svētkos pie mums ciemojās Dzirciema internātpamatskolas audzēkņi, kas darbmācības skolotāja Kārļa Šeiniņa vadībā atveda saviem mazajiem draugiem pašgatavotas rotaļlietas.

Tukumā notikusi vokālās mūzikas konkursa «Balsis» 1. kārta /FOTO/ 

Ceturtdien, 12. februārī, Tukuma 2. pamatskolā norisinājās vokālās mūzikas konkursa «Balsis» pirmās kārtas konkurss. Tajā piedalījās 11 vokālie ansambļi no Tukuma, Pūres, Tumes un Engures.

Tukuma un Kandavas vieglatlēti Latvijas «U-16» čempionātā (3)

Aizvadītajās brīvdienās, 7. un 8. februārī, Tukuma Sporta skolas un Kandavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlēti veiksmīgi startēja Latvijas čempionātā «U-16» vecuma grupā, kas notika Rīgas sporta manēžā.

Ēriks Lukmans – 100 dienas Tukuma domes priekšsēdētāja amatā (10)

Ir pagājušas 100 dienas, kopš Tukuma novada domi vada Ēriks Lukmans. Tāpēc uz sarunu viņu aicinājām vismaz triju iemeslu dēļ. Pirmkārt, par Tukuma novada pašvaldības vadītāju zinām ļoti maz, bijis pilsētas domes izpilddirektors un vairāk nekā vienu sasaukumu – Tukuma novada domes deputāts un domes priekšsēdētāja vietnieks.

Vēsturnieks Juris Celmiņš: “Pagātne veido nākotni” (8)

Piektdien, 6. februārī, vēsturniekam un sabiedriskajam darbiniekam, bijušajam Latvijas Izglītības un Zinātnes ministram Jurim Celmiņam aprit 65. Pirms apaļās jubilejas aicinājām viņu uz sarunu – pakavēties atmiņās un parunāt arī par šodienu.

Tukuma un Kandavas tūrisma informācijas centri – izstādē «Balttour 2015» 

No 6. līdz 8. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisināsies gada lielākā tūrisma izstāde «Balttour 2015», kuras Kurzemes stendā «Kurzemes meistarstiķis» dzīvosies arī Tukuma un Kandavas Tūrisma informācijas centri ar dažādiem stiķiem – piedāvājumiem un informāciju.

Sadancošanās pasākums «Kopā jautrāk!» Zentenē /FOTO/ 

31. janvāra Zentenes kultūras namā norisinājās sadancošanās pasākums «Kopā jautrāk!», uz kuru aicināja Sēmes un Zentenes līnijdeju kolektīvs «BUMS».

Tukuma pilsēta paplašināsies uz Tumes pagasta rēķina (29)

Tukuma pievārtes iedzīvotājiem, kas dzīvo Tumes pagastā – Līdumā, Pārupē, Jumpravas ielas rajonā, «Liepkalnos», kā arī Tumes un Robežu ielas rajonā, izsūtītas vēstules ar ziņu par iespējamo Tumes ciema un Tukuma pilsētas robežu maiņu.

Tukumā joprojām trūkst bērnudārzu, piedāvā auklītes pakalpojumus (1)

Ko darīt, ja bērniņam jau pusotrs gads un mammai jāiet darbā, jo ar pabalstu, kas no pusotra gada ir padsmit eiro mēnesī, iztikt nevar, bet rindā uz bērnudārzu pārdesmit bērnu priekšā un tuvākā uzņemšana gaidāma vien vasarā?

Sākusies balsošana par «Sporta laureātu» (15)

Piektdien, 30. janvārī, sākas balsojums par «Tukuma novada Sporta laureāta 2014» nomināciju «Populārākais sportists» un «Populārākā sportiste». Balsojumam izvirzīti 45 pretendenti.

Tukuma novads jau septembrī var zaudēt skolu ar 200 audzēkņiem (11)

Šis gads izglītības jomā sācies ar pārmaiņu gaidām – 15. janvārī Valsts sekretāru sanāksmē izsludināti Izglītības un zinātnes ministrijas iesniegtie grozījumi noteikumos, kas nosaka kārtību, kā aprēķina un sadala valsts budžeta mērķdotācijas pedagogu algām.

Apsveikti Tukuma invalīdu sporta kluba biedri (1)

23. janvāra vakarā Tukuma Kultūras namā uz jaunā gada pirmo balli pulcējās invalīdu sporta kluba biedri, lai sveiktu biedrības labākos un veiksmīgākos sportistus, kā arī pavadītu jautru vakaru un no sirds izdejotos ”dzīvās” mūzikas pavadījumā.

Tukuma novadam būs jāsavelk jostas par 400 tūkstošiem eiro (16)

Aizvadītā gada nogalē jau rakstījām par pašvaldības prognozētajiem budžeta ieņēmumiem 2015. gadā, kuros tika ierēķināta arī Iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) pārpilde 2014. gada beigās pusotra miljona eiro apmērā.

Tukuma novada dome atpērk pilsētas afišu stendus (14)

Pagājušā gada nogalē Tukuma novada domes īpašumā nonākuši 15 afišu stendi, kurus tā atpirkusi no SIA «Apo dizains». Dome stendus nopirkusi par to atlikušo vērtību – aptuveni 3500 eiro.

Pasākumu kalendārs

2019.01.22 | 13:00

Barikāžu atceres diena Tukuma «Pils tornī» 

2019.01.22 | 16:00

Radošā nodarbība «Naglā» 

2019.01.23 | 10:00

Māmiņu kluba atklāšana Engurē 

2019.01.23 | 17:00

Pērļošanas nodarbība Smārdē 

2019.01.23 | 19:30

Galda teniss Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Decembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool