Bernhards, Boriss, Rojs

Jaunais mācību gads tuvojas arī Tukuma novadā (6)

Lai arī augusts vēl ir pilntiesīgs vasaras brīvlaika mēnesis, tā otrā puse skolotājiem un direktoriem paiet, domājot par jauno mācību gadu. Tādās noskaņās ir arī Tukuma novada Izglītības pārvaldes vadītājs Normunds Rečs, kurš neslēpj, ka darba ir daudz.

Sēmes un Zentenes sporta svētkos /FOTO/ (5)

8. augustā Sēmē norisinājās Sēmes un Zentenes sporta svētki. Kopskaitā svētkos bija reģistrējies 251 dalībnieks, un daudzi arī kļuva par sacensību laureātiem.

Pagaidu mājvieta uz trim stundām (18)

Jau kopš jūlija beigām pašvaldības policijas pagalmā uzstādīts pagaidu turēšanas telpu modulis, kas nepieciešams, piemēram, lai uz laiku būtu vieta, kur varētu ievietot iereibušu cilvēku, kas pats par sevi tai brīdī nevar parūpēties.

Pūres pagastam – 785 /FOTO/ (1)

Aizvadītās nedēļas nogalē no 30. jūlija līdz 2. augustam Pūres pagasta ciemos Pūrē, Dzintarā un Lamiņos ļaudis svinēja pagasta svētkus, kas bija veltīti Pūres 785. dzimšanas dienai.

Irlavā sportiskā vasara turpinās /FOTO/ (2)

Irlavā sportiskā vasara nebeidzas. Aizvadītās nedēļas pagastā aizritējušas sportiskā svētku noskaņā, jo sacentušies gan velobraucēji, gan sporta svētku dalībnieki, bet pagājušajā nedēļā – pludmales volejbolisti.

Pūres svētkiem par godu pūrenieki atklāj Abavleju taku (8)

No 30. jūlija līdz pat 2. augustam Pūres pagasta ļaudis svinēs svētkus. 29. jūlijā radoši darbojās Dzintara ciemata bērni, savukārt kultūras namā atklāja mākslinieka Alfrēda Aržanovska gleznu izstādi, bet šodien, 31. jūlijā, pie pasta notika pasākumi bērniem un 17.00 tika atklāta Abavleju taka Kapličkalnā.

Pūres pagasta atklātajos sporta svētkos 

18. jūlijā Pūres centra sporta laukumā norisinājās gaidītākie sporta svētki – pagasta atklātie sporta svētki. Šogad uz sacensībām pulcējušies brangs skaits – 17 vīru komandas un četras dāmu komandas.

Sveikti sakoptākie īpašumi konkursā «Tukuma smukums» 

25. jūlijā Brīvības laukumā tika sveikti tie 30 māju, uzņēmumu un balkonu īpašnieki, kas bija atzīti par vis, vis, vislabākajiem.

Džūkstes kapu svētkos iepazīstinās ar baznīcas projektu (7)

Svētdien, 2. augustā, 13.00 Džūkstē notiks Kapu svētki, kuru laikā tiks stāstīts par Džūkstes baznīcas projektu

Dzirciema internātpamatskolēni izcīna Zviedrijas futbolista Kima Čelstrēma trofeju (4)

No 12. līdz 16. jūlijam Zviedrijas pilsētā Gēteborgā notika kārtējās Pasaules jauniešu kausa futbolā «Gothia Cup» sacensības, kurās šogad piedalījās komandas no 77 valstīm.

Māksliniece Gerda Stūre aicina ikvienu zīmētgribētāju uz Vecmokām 

Ikviens var zīmēt. Tā, stāstot par Lazdu bibliotēkas pagalmā notiekošajām radošajām darbnīcām, saka māksliniece Gerda Stūre, aicinot ikvienu zīmētgribētāju šajā pulkā. Radošās darbnīcas notiks līdz pat piektdienai – ieskaitot; satikšanās laiks – 11.00 Vecmokās, pie bibliotēkas.

Tukuma novadam šogad pietrūks trīs sporta zāļu (5)

Otrdien, 21. jūlijā, Tukuma novada domes sēdē darba grupas atbildīgie būvnieki, saimnieki un sporta speciālisti spriedīs par Tukuma sporta skolas zāles rekonstrukciju.

Dārza svētki Sēmes pagasta «Rozītēs» /FOTO/ (2)

Sestdien, 18. jūlijā, Sēmes «Rozītēs» notika Dārza svētki, kur katrs varēja baudīt rožu krāšņumu, mākslu, mūziku un… mieru. Dārzu svētku saimniece Daila Trubiņa visiem interesentiem deva derīgus padomus rožu audzēšanā.

Sākušies Irlavas pagasta svētki (6)

Vakar, 17. jūlijā, Irlavas pagastā sākās svētki, kuru atklāšanā dziedāja Jaunsātu tautas nama vokālais ansamblis «Kaprīze» Sanitas Apines vadībā.

Sporta svētkos Tumē /FOTO/ 

Sestdien, 4. jūlijā, jau pašā rīta agrumā laika apstākļi vēstīja, ka Tumē tradicionālie sporta svētki «Vasara 2015» šogad atkal risināsies saules svelmē…

Pasākumu kalendārs

2019.08.20 | 11:13

Kapu svētki Kandavā un Zantē 

2019.08.21 | 11:00

Futbols Tukumā 

2019.08.22 | 18:00

Skriešana Engurē 

2019.08.22 | 18:30

Skriešana Ragaciemā 

2019.08.23 | 15:00

Seminārs uzņēmējiem 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool