Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Madara Ivane: “Inteliģentam cilvēkam jāzina abi Figaro” (5)

1. septembrī par lielu pārsteigumu vairumam klausītāju tukumniece Madara Ivane dziedāja Tukuma Mūzikas skolas koncertā baznīcā. Viņa savulaik savai Tukuma mūzikas skolas skolotājai Ingunai Grīnvaldei solījusi ierasties ikreiz, kad aicinās, un dziedāt…

Četri studenti iegūst Tukuma novada domes stipendiju (7)

Pirmdien, 30. augustā, gadskārtējā skolu direktoru pieņemšanā Tukuma novada domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans apsveica četrus absolventus, kam piešķirtas domes stipendijas mācībām augstākajās izglītības iestādēs.

Lestenē aizvadīti pagasta svētki /FOTO/ 

28. un 29. augustā Lestenē tikai aizvadītas divas pagasta svētku dienas, kurās piedalījās paši lestenieki un aicināja piedalīties arī viesus.

Gadskārtējie Pasaku svētki Džūkstē /FOTO/ 

29. augustā Džūkstes Pasaku muzejā tika svinēti gadskārtējie Pasaku svētki. Vēl pirms mācību gada sākuma ģimenes ar bērniem atpūtās un kopā aktīvi pavadīja laiku, stiprinot ne tikai fizisko, bet arī garīgo veselību.

1. septembris Tukuma skolās /papildināts FOTO/ (17)

Pērkonam dārdot un lietum līstot, 1. septembrī tika aizvadīta pirmā skolas diena arī Tukuma skolās. Skolēni – mazi un lieli, paslēpušies zem lietussargiem, ar asterēm un gladiolām rokās, ieradās skolā, lai svinīgi sveiktu skolotājas un aizvadītu pirmo klases stundu.

Policija un zemessargi meklē no Raudas pansionāta pazudušu sirmgalvi (5)

Svētdien, 30. augustā, ap 15.00 Engures novada Smārdes pagastā, no pansionāta «Rauda» izgāja un līdz šim brīdim nav atgriezusies pansionāta iemītniece Elga Plikšķe (dzimusi 1935. gadā).

Grāmatas «Ziedošais ķiršu dārzs. Tukuma Imants» atvēršanā /FOTO/ 

Šodien, 29. augustā, Tukumā, pie mājas sienas Katrīnas laukumā, uz kuras lasāms dzejnieka Imanta Ziedoņa dzejolis «Tukums», atvēra publicista Arņa Šablovska grāmatu «Ziedošais ķiršu dārzs. Tukuma Imants» – grāmatu par dzejnieku Imantu Ziedoni.

Džūkstes sporta svētki 

Par spīti tam, ka gandrīz visapkārt Džūkstes pamatskolai un stadionam izrakti grāvji jaunai siltumtrasei, gadskārtējie Slampes un Džūkstes sporta svētki sestdien, 22. augustā, norisinājās, kā plānots.

Tumes pagasta «Knauķos» ģimenes svētki /FOTO/ (8)

Sestdien, 22. augustā, jau septīto gadu pēc kārtas Tumes pagasta «Knauķu» lielajā pļavā satikās ģimenes no Vecmokām un Tumes pagasta, no Tukuma apkārtnes un vēl tālākām vietām, lai radoši, sportiski un izzinoši darbotos un atpūstos svētkos «Ģimene kopā».

Romantiskas sacensības makšķerniekiem Tumes dīķī /FOTO/ 

15. augusta agrā rīta stundā 4.45 Tumes centrā pie pasta pulcējās lieli un mazi copmaņi – bija tik tumšs, ka ar baterijas apgaismojumu nācās piereģistrēt visus 15 sporta entuziastus no Tukuma, Lauktehnikas, un, protams, pašus mājiniekus.

26. un 27. augustā – izmaiņas Tukuma virziena vilcienu kustībā 

Dzelzceļa posmā Torņakalns-Zasulauks un Zasulauka stacijā paredzētās autobloķēšanas ierīču nomaiņas dēļ tiks atcelta vesela virkne elektrovilcienu, kā arī mainīti visu pārējo vilcienu kursēšanas laiki.

Vasaras nobeigums Tukuma apkārtnē – mākslas, sporta un radošuma pilns (4)

Aizritot pēdējām vasaras dienām, šī nedēļas nogale Tukumā solās būt radošām un sportiskām aktivitātēm bagāta. Interesentus sagaida gan dažādas sportiskas aktivitātes Tukuma apkārtnē, gan mākslinieciskas un radošas uzstāšanās pilsētā.

Tukuma lidostai anulēts lidlauka sertifikāts, drošības iestādēm bažas par tās īpašniekiem (55)

Civilās aviācijas aģentūra ir anulējusi Tukuma lidostas («Jurmala Airport») operatoram «Tukums Airport» izsniegto lidlauka sertifikātu, aģentūrai BNS pastāstīja Civilās aviācijas aģentūras direktors Māris Gorodcovs.

Sportiskā vasara Irlavā pamazām tuvojas noslēgumam /FOTO/ 

Organizatoru lielais paldies visiem dalībniekiem par atrasto laiku piedalīties sacensībām, bet atbalstītājiem veiksmi ikdienas darbos un nezaudēt labo gribu palīdzēt.

Rīt no rīta Tumē – vasaras cope (1)

Šovasar pēc makšķernieku ieteikuma sacensības copmaņiem 15. augustā Tumes pagasta dīķī sāksies jau agrā rīta stundā 5.00 (pulcēšanās jau 4.45)! Ceram, ka lomi būs krietni bagātāki.

Pasākumu kalendārs

2019.08.22 | 18:30

Skriešana Ragaciemā 

2019.08.23 | 19:00

Taku skriešana Kandavā 

2019.08.24 | 9:00

Bezceļa rallijs Zantē 

2019.08.24 | 10:00

«Abavas ceļotāju diena» 

2019.08.24 | 10:00

Kapu svētki Jaunpilī 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool