Pirmdiena, 2018. gada 24. septembris
Agris, Agrita

Svētkiem gatavojas mājas kārtībā (3)

Irlavas pagasta «Riepjos» 25. jūnija vakarā mūs sagaidīja lauku mājai pavisam neikdienišķs skats – lielajā istabā viena pie otras saliktas sešas koncertkokles, bet virtuvē – pulciņš bērnu, kas gatavo milzu picas – pa latviešu modei – cepeškrāsnī.

Piešķir finansējumu dažādiem darbiem pašvaldības iestādēs 

16. jūnijā Finanšu komitejas sēdē tika apstiprināts ilgi gaidītais pašvaldības iestāžu prioritāšu saraksts vai, pareizāk, katras iestādes izvirzītajām prioritātēm tika apstiprināts finansējums – vai no budžeta grozījumiem, vai līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem.

Svētki klāt 

Šodien Tukumā arī citviet Latvijā norisinās VIII Ziemeļu un Baltijas valstu dziesmu svētku ieskaņu koncerti.

Atklāj Pastariņa muzeja jaunās ēkas /FOTO/ (2)

Saulgriežu svētdienā, 21. jūnijā, Pastariņa muzejs svinēja svētkus – līgojot sveica visus tos ļaudis, ar kuru palīdzību – gan būvniecībā, gan projektu rakstīšanā – «Bisnieku» sēta ieguvusi trīs jaunas ēkas.

Irlavas «Mežrozītēs» – iespēja dzīvot savu dzīvi 

19. jūnijā, sagaidot vasaras Saulgriežus, Irlavas «Mežrozīšu» pagalmā pulcējās ļaudis no visa Tukuma novada, lai apskatītu pirmoreiz novadā ierīkotos grupu dzīvokļus un Raimondam, Vairim, Viktoram un Sergejam novēlētu veiksmīgu dzīvošanu.

Rīt Pūrē sākas Zemeņu ielas svētki 

No 25. līdz 27. jūnijam Zemeņu ielā Pūres centrā notiks svētki.

Šahs Irlavā 

14. jūnijā notika 2. kārta šahā Irlavā, kurā piedalījās 8 dalībnieki no Tukuma, Slampes, Irlavas, Jaunpils.

Pieņem ekspluatācijā Zemgales vidusskolas aktu zāli (15)

19. jūnijā Tukuma novada domes komisija pieņēma ekspluatācijā jaunuzcelto Zemgales vidusskolas aktu zāli.

Pludmales volejbols Irlavā 

10. jūnijā Irlavas sporta nama atpūtas teritorijā notika 2. kārtas sacensības pludmales volejbolā. Arī šoreiz dalībnieku skaits sasniedza maksimālo 30 komandu robežu.

Velokross «Mammadaba» Irlavā /FOTO/ 

Irlavā notika velokrosa «Mammadabas takās» 1. kārta. Velokrosā piedalījās 68 dalībnieki, kur jaunākais dalībnieks Ralfs Orbidāns (Nr.58) bija tika vienu gadu un septiņus mēnešus vecais.

Diženajam džūksteniekam Kārlim Straubergam – 125 

Svētdien, 14. jūnijā, Džūkstes pasaku muzejā pagasta ļaudis kopā ar tuviniekiem atcerējās vienu no slavenajiem džūksteniekiem Kārli Straubergu (1890 – 1962), izglītības ministru, skolotāju, pasniedzēju, Latvijas Universitātes filoloģijas un filozofijas fakultātes dekānu, Folkloras krātuves vadītāju, kurš pasaulē nācis pirms 125 gadiem.

Slampē atklāj pieminekli «Zelta josta» /FOTO/ (5)

Svētdien, visas tautas sēru dienā – 14. jūnijā, Slampes ciemata centrā pulcējās ļaudis, lai piedalītos piemiņas vietas un pieminekļa «Zelta josta» atklāšanā. Tepat no Slampes nākušais, 12 tonnas smagais akmens ir apjozts ar nerūsējoša tērauda zeltā tonētu jostu jeb gredzenu, kurā, izmantojot lāzergriezuma tehniku, ierakstīti visu simts Slampes represēto iedzīvotāju vārdi.

Kādreizējo kolhoznieku saiets 

Sestdienas, 6. jūnija, pusdienlaikā Džūkstes pasaku muzeja pagalmā satikās jaunāki un vecāki ļaudis, lai atcerētos nemaz ne tik senos kolhoza laikus. Tas bija jau astotais šāds pasākums, kam tika dots vasaras sākumam neierasts nosaukums «Apkūlības», bet tā nu pēc lauku darbu aprites un pasākumu skaita iekritis…

Sporta spēles Degolē /FOTO/ 

Ideālos laika apstākļos sestdien, 6. jūnijā, Degolē, Vienības centra Putnu dārzā, risinājās sporta svētki, kuros piedalījās piecas komandas: «Vienības jaunieši», «Draugi», «LLT puikas», «Zvaigznāji» un «Tume». Kaut arī bija 25°C karstums, ik pa laikam sportistus veldzēja vēja brāzmas un sacensības risinājās draudzīgā, sportiskā atmosfērā. Par trīskārtējiem sporta svētku čempioniem volejbolā, minifutbolā un virves vilkšanā kļuva «Zvaigznāju» […]

Tīreļu purvā pazūd līgavainis (10)

7. jūnijā 7.00 policijā paziņots, ka 3.00 naktī Tīreļu purvā, Ķemeru nacionālā parka teritorijā, laipu apskates objektā vecpuišu ballītes laikā pazudis 1984. gadā dzimis līgavainis.

Pasākumu kalendārs

2018.09.24 | 18:00

Vingrošana Kandavā 

2018.09.26 | 13:00

Seminārs par atkarībām Cērē 

2018.09.28 | 17:30

Lekcija par uzturu Kandavā 

2018.09.28 | 18:30

«Rats» sezonas atklāšana Jaunpilī 

2018.10.03 | 18:00

Seminārs smēķēšanas atmešanai Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool