Rozālija, Roze

Tukumā viesojas Somijas vēstnieks Latvijā /FOTO/ (1)

Trešdien, 4. novembra, Tukuma novadā viesojās Somijas vēstnieks Latvijā Olli Kantanens kopā ar vēstniecības asistenti Karinu Kalncbergu, somu uzņēmējiem Kimmo Korpilahti, Matti Suonvieri, Henriku Mjūmanu, Edvardu Krokfordu un vēstniecības stažieri Sofiju Forss.

Pirmo reizi Leģendu nakts – arī Kukšu muižā /FOTO/ (1)

Sestdienas, 31. oktobra, vakarā daudzu Leģendu nakts dalībnieku ceļš aizveda uz Kukšu muižu, kur apaļajās stundās muižas īpašnieks Daniels Jāns iepazīstināja ar skaisto ēku.

Tukuma bērnu vokālā grupa «Varavīksne» priecē klausītājus uz prāmja Rīga-Stokholma-Rīga (4)

Iekrāsojas kļavas lapa – skan Do, krāsojas ozola lapa – ieskanas Re, bet tad ieskrienas vējiņš un dzeltenās bērza lapiņas griežas jautrā dejā – Mi-Fa-Sol, izveidojot rudens zeltīto krāsu varavīksni.

Saeimā sveic Eiropas labāko kvadriciklistu, džūkstenieku Edgaru Meņģeli (2)

Ceturtdien, 29. oktobrī, Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces biedre Inese Lībiņa-Egnere sveica Latvijas motokrosa sportistus par izcilajiem sasniegumiem 2015. gada sezonā. Apsveikto izcilnieku vidū bija arī mūsu novadnieks, džūkstenieks Edgars Meņģelis, kurš aizvadītajā sezonā kļuva par labāko kvadriciklistu Eiropā.

Iepirkumu “Jelgavas krustojumam” izsludina par 2 miljoniem eiro mazāku (16)

Šonedēļ a/s «Latvijas valsts ceļi» (LVC) izsludināja atklātu konkursu autoceļa A10 (Rīga-Ventspils) 57,76. līdz 68,6. km pārbūvei. Šī ir labā ziņa visiem, kas gaida tā saucama “Jelgavas krustojuma” – “melnā punkta” pārbūvi, jo projekts paredz gan ceļa rekonstrukciju posmā no Ozolpils līdz pat Lauktehnikas aplim, gan arī apļa ierīkošanu.

Tukuma «U-18» futbolisti izcīna 2. vietu Latvijas čempionātā (FOTO) 

21. un 22. oktobrī ar finālspēlēm Valmierā noslēdzās Latvijas jaunatnes futbola čempionāta «U-18» vecuma grupas (1997./1998. gadā dzimušo) puišu sezona, kur kopvērtējumā pie sudraba medaļām tika Tukuma un Jūrmalas apvienotā komanda.

ASV tankus transportē arī pa Tukuma un Engures novada ceļiem /FOTO/ (11)

Otrdienas, 27. oktobra, pēcpusdienā, dodoties no Liepājas ostas uz Ādažu poligonu, arī cauri Tukuma un Engures novadam tika pārvietota ASV militārā tehnika.

Atgriezušies no Īrijas: “Ir jāpriecājas par to, kas ir!” (10)

Zane Zorina ir dzimusi un augusi Tukumā, taču vēl šovasar viņas ģimene – vīrs Arkādijs, dēls Marks un mazā Katrīna – par savām mājām sauca skaisto Īrijas zemi – mazos Īrijas ciematiņus, kur viņiem laimējās dzīvot, un mīļos draugus, kas iekrituši sirdī un kurus tagad viņa plāno aicināt ciemoties Latvijā.

Helmane-Soročenkova piedalīsies Pasaules čempionātā 50 km skriešanā (11)

Tukuma novada sportiste Karīna Helmane-Soročenkova Latvijas izlases sastāvā piedalīsies Pasaules čempionātā 50 km skriešanā. Čempionāts notiks Dohā (Katara) 4. decembrī.

Lestenes baznīcas zvanu torņa izpētei nepieciešami teju 4 tūkstoši eiro (2)

Lestenes evaņģēliski luteriskās baznīcas zvanu tornis ir kritiskā stāvoklī un tam nepieciešams kapitālais remonts. Lai veiktu torņa remontu, ir jāizstrādā tehniskais projekts.

Tukums maksās par transportu Mākslas un Mūzikas skolas bērniem, kas dzīvo pagastos (1)

Tukuma novada pašvaldība daļēji segs transporta izmaksas un palīdzēs novada pagastos dzīvojošajiem bērniem apgūt profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmas Tukuma Mākslas skolā un Tukuma Mūzikas skolā.

Problēmas Tukuma skolu un bērnudārzu ēkās novērsīs laika gaitā (5)

Šovasar Būvniecības valsts kontroles birojs bija pārbaudījis Tukuma izglītības iestādes un atzinis, ka ne viss tajās ir spīdošā kārtībā. Vienlaikus birojs bija uzdevis pašai pašvaldībai situāciju pārbaudītajās ēkās izvērtēt un pieņemt lēmumu, ko katrā konkrētajā gadījumā darīt.

Tukumā noticis karjeras izvēles konkruss 8. un 9. klašu audzēkņiem /FOTO/ 

15. oktobrī Tukuma 2. vidusskolā satikās 8. un 9. klašu skolēnu komandas, lai parādītu savas zināšanas gan par dažādām profesijām, gan to, kur par tām var uzzināt vairāk un kur tās var apgūt.

Tukumā apsveikti zīmējumu un uzņēmējdarbības konkursu uzvarētāji 

Piektdien, 16. oktobrī, uzņēmējiem veltītajā konferencē tika apsveikti zīmējumu konkursa «Interesantākā profesija manā ģimenē» un neklātienes uzņēmējdarbības konkursa uzvarētāji. Abi šie konkursi norisinājās Karjeras nedēļas ietvaros.

18. oktobrī Tukuma un Engures novadā gaidāms rallijs, slēgs vairāku ceļu posmus 

Šajā nedēļas nogalē, no 16. līdz 18. oktobrim, norisināsies auto rallija noslēdzošais sacensību posms «Rallijs Latvija», kas skars ceļus Rīgā, Jūrmalā, Tukuma un Engures novadā. Mūspuses novadus rallijs skars svētdien, 18. oktobrī.

Pasākumu kalendārs

2019.07.18 | 15:00

Pasākums bērniem Viesatu bibliotēkā 

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool