Otrdiena, 2019. gada 19. februāris
Zane, Zuzanna

Slampē buldozers ieslīdējis grants karjerā, iet bojā tā vadītājs /papildināts/ (21)

Otrdien, 13. oktobrī, 14.10 tika saņemts izsaukums uz Tukuma novada Slampes pagastu, kur Dižskābaržu grants karjera ūdens krātuvē, no apmēram 10 m augsta krasta, bija ieslīdējis traktors un tas atradās ūdenī 6 m dziļumā.

Slampē sākušies koģenerācijas stacijas būvdarbi (6)

SIA «Amatnieks» uzsācis priekšdarbus 580 m² lielas koģenerācijas stacijas ēkas būvniecībai Slampes pagastā. Šī būs pirmā no četrām šķeldas koģenerācijas stacijām, kuru būvniecību Tukuma novadā sācis īstenot SIA «Tukums REN».

Ar Pateicības dievkalpojumu svin Pūres baznīcas 210. dzimšanas dienu /FOTO/ 

Latvijas dievnamiem ir laimējies piedzīvot garu un ilgu mūžu, un arī koši baltā, lielu koku ieskautā Pūres baznīca nav izņēmums – aizvadītajā svētdienā pūrenieki kopā ar viesiem svinēja sava dievnama 210. dzimšanas dienu.

Slampē pazudusī kaķene atradusies (1)

Saimnieki saka paldies visiem, kas palīdzēja atrast pirmdien, 12. oktobrī, Slampē pazudušo kaķeni.

Edgars Meņģelis palīdz Latvijai izcīnīt sudrabu Eiropas Nāciju kausa izcīņā (1)

10. un 11. oktobrī Vācijā norisinājās 2015. gada Eiropas Nāciju kauss kvadricikliem, kurā Latvijas izlasei izdevies izcīnīt augsto 2. vietu. Mūsu valsti sacensībās pārstāvēja Raivis Sootee, Kārlis Bole Jr. un Eiropas čempions kvadraciklu klasē – džūkstenieks Edgars Meņģelis.

Sēmē uz ceļa apgāžas fūre ar kūdras kravu (7)

Trešdien, 7. oktobrī, ap 13.00 Sēmes pagastā, netālu no pagrieziena uz Tukumu, autobraucējus pārsteidza šāds skats – uz sāniem apgāzusies fūre ar kūdras kravu.

Tukuma dzīvnieku patversme oktobrī /FOTO/ 

Ja kādam liekas, ka ar suni, kurš sver tik vien kā 2 kg, nebūs nekādu problēmu un raižu, gribu pateikt, ka tā nebūt nav! Mazie sunīši ir skaļi un rejīgi. Ja jūsu kaimiņi ir ļoti cimperlīgi, tad ziniet – būs zvans uz policiju un sūdzība, ka sunītis rej, īpaši, kad jūsu nav mājās!

Degolē demontē un aizber bīstamus rezervuārus (1)

Pavisam nesen, braucot cauri «Vienībai» Degolē, pamanījām autokrānu un pulciņu vīru, kas darbojās pie pārseguma bloku demontāžas īpatnējai bedrei. Šī esot bijusi 200 m³ ietilpīga betonēta ugunsdzēsības ūdens tvertne, kas savu mūžu jau nokalpojusi un kļuvusi pat bīstama.

Miķeļu dzejas diena Sēmes skoliņā (1)

Sācies jaunais mācību gads un katrs septembris nāk ar jaunām idejām, iespējām un iedvesmas stāstiem. Septembris ir īss, bet paveikt gribas tik daudz!

Tumes pagasta Daibes apkārtnē pazudis kucēns 

Tukuma novada Tumes pagastā, Daibes apkārtnē 25. septembrī pazudis mazs (divus mēnešus vecs), melns suņu puika (pūkains, ar baltiem lāsumiem). Iespējams, aizklaiņojis kopā ar kādu kaimiņa lielo suni.

Slocenes upes ūdens zivīm nav labvēlīgs (6)

24. septembrī Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta «BIOR» vecākā eksperte Ingrīda Egle noņēma ūdens analīzes piecās vietās Slocenes upē – grāvī, kas izvada ūdeņus no uzņēmuma «Tukuma Straume», pie a/s «Tukuma piens», pie ķīmiskās tīrītavas Durbes ielā, Tīles strautā Tīles ielā un Slocenes upē zem Tīles izvada.

Zentenē aizvadīti Desmitie teātra svētki /FOTO/ 

Sestdien, 26. septembrī, Zentenes kultūras namā norisinājās desmitais amatierteātru festivāls «Zentenes rudens». Tas bija pirmais lielākais pasākums šovasar izremontētajās kultūras nama telpās.

Mūsu brīvprātīgie ugunsdzēsēji kļūst par «Brašajiem ugunsdzēsējiem» /FOTO/ (1)

Piektdien, 25. septembrī, pļavā pretī Jelgavas pilij, Lielupes krastā, norisinājās starptautiskas sacensības ugunsdzēsības sportā «Brašais ugunsdzēsējs», kur spēkiem mērojās 38 komandas no visas Latvijas un Lietuvas. Sacensībās dalībnieki sacentās četrās grupās – VUGD struktūrvienību, brīvprātīgo ugunsdzēsēju, jauniešu un sieviešu grupa.

Slovākijā kalnos gājušas bojā divas novadnieces (16)

Slovākijā naktī no sestdienas, 26. septembra, uz svētdienu, 27. septembri, Tatros gājušas bojā divas sievietes no Latvijas, Tukuma novada Tumes pagasta iedzīvotājas, kuras, visticamāk, nosalušas.

Saulgriežu svinēšana Pastariņa muzejā /FOTO/ (2)

Trešdien, 23. septembrī, Pastariņa muzejs aicināja piedalīties rudens Saulgriežu svinēšanā. Aicinājumam atsaucās Pūres mazpulcēni, kas vāca ābolu ražu, meklēja jumīti un iepazinās ar muzeja izstādēm.

Pasākumu kalendārs

2019.02.19 | 18:00

Iedzīvotāju sapulce Jauntukumā 

2019.02.20 | 11:00

Izstāde Pūrē 

2019.02.20 | 18:00

Iedzīvotāju sapulce Jauntukumā 

2019.02.20 | 19:00

Galda teniss Smārdē 

2019.02.20 | 19:30

Volejbols Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Februāris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool