Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Skaists Ziemassvētku pārsteigums Jaunsātos 

Jaunsātu skoliņa jau trešo gadu Ziemassvētkus un Gadumiju sagaida ar dāvanām, kuras sarūpējuši pašu pagasta aktīvi cilvēki, uzņēmēji un lauksaimnieki – z/s «Birzītes», Modris Tulijs, Lāsma Rubule, Lagzdiņu ģimene, Gunita Justa, Sandris Vītols, Joahims Drīdgers, Artis Jomerts un Vita Eisaka.

Sēmē aizvadīts labdarības turnīrs volejbolā (2)

Tuvojoties gada skaistākajiem svētkiem, Sēmes un Zentenes pagastā norisinājās labdarības akcija, kura noslēdzās ar Labdarības kausu volejbolā. Akcijā iedzīvotāji tika aicināti dalīties ne tikai ar labiem vēlējumiem, bet arī ar kādu dāvaniņu tiem, kuriem šajā laikā tās visvairāk vajadzīgas.

Sēmes jaunieši iepriecina novada iedzīvotājus /FOTO/ (4)

Ceturtajā adventē, 20. decembrī, pulks rūķu – vecumā līdz 25 gadiem – iejūdza ”kamanas” un devās ciemos pie Tukuma novada iedzīvotājiem, kuriem, lai radītu svētku sajūtu, ļoti nepieciešama palīdzīga roka.

Bluķis ap Slampes kultūras pili apvilkts un sadedzināts /FOTO/ (1)

Svētdiena, 20. decembris, pie Slampes kultūras pils cilvēki sāka pulcēties pirms 12.00, kad Zemgales vidusskolas skolēni budēļu maskās un folkloras kopas «Vācelīte« dziedātāji uzsāka tradicionālo bluķa vilkšanas pasākumu.

No Krievijas pārvestas latviešu karavīru mirstīgās atliekas (1)

22. decembra vakarā pārapbedīšanai Latvijā no Krievijas atvestas 236 Otrajā pasaules karā kritušo Latvijas karavīru mirstīgās atliekas, kas 2013. gadā atrastas Krievijā, Pleskavas apgabalā.

Tukuma skolām jaunas direktores, Skuja iesniedz atlūgumu (14)

Otrdien, 22. decembrī, Tukuma novada domes sēdē deputāti vienbalsīgi Tukuma Raiņa ģimnāzijas direktores amatā apstiprināja Sigitu Kūlu, bet Vakara un neklātienes vidusskolā – Silvu Freimani.

Džūkstes skola īstenojusi mobilitātes projektu «Vecāki bērnudārzā» 

Šogad Džūkstes pamatskola īsteno Nordplus mobilitātes projektu «Vecāki bērnudārzā». Lai iepazītos ar bērnudārza tradīcijām un redzētu, kā sadarbojamies ar vecākiem, novembra pēdējā nedēļā Džūkstes bērnudārzā viesojās projekta sadarbības partneri no Lietuvas

Irlavas Rūķi dodas ceļā (1)

Jau vairākus gadus Irlavas pagasta Rūķi kopā ar Ziemassvētku vecīti brauc iepriecināt bērnus un viņu vecākus trijos pagasta ciemos – Sātos, Vaskos un Snapjos.

Jaunmoku pilī atjaunotas galvenās ieejas kāpnes (2)

10. decembrī ar svinīgu lentas pārgriešanu tika atklātas atjaunotās Jaunmoku pils kāpnes. Pēc rūpīgas vēsturisko rakstisko un vizuālo materiālu izpētes, tās rekonstruētas iespējami līdzīgi pils sākotnējām kāpnēm 20. gadsimta sākumā.

Bērnudārzs «Karlsons» dāvā prieku Lauktehnikas senioriem /FOTO/ (2)

Trešdien, 16. decembrī, Tukuma bērnudārzs «Karlsons» jau ceturto gadu Lauktehnikas mikrorajona seniorus aicināja uz Ziemassvētku labdarības koncertu «No sirds uz sirdi».

Tumes jauktajam korim – 20 /FOTO/ (1)

Sestdien, 12. decembrī, Tumes jauktais koris ar jubilejas koncertu «Bezmiegs» svinēja savu 20. dzimšanas dienu.

Pūres Dārzkopības izmēģinājumu stacijai – 85 /FOTO/ (2)

Piektdien, 11. decembrī, Pūres kultūras namā notika Dārzkopības izmēģinājumu stacijas 85. gadu jubilejas svinības un Ražas balle.

«Sveikuļos» orientējas labirintā /FOTO/ 

Sestdien, 12. decembrī, atpūtas bāzē «Sveikuļi», kur saimnieko Zipis jeb Zigfrīds Freimanis ar kundzi Evitu, vairāku stundu garumā ikvienam bija iespēja izmēģināt veiksmi orientējoties labirintā.

Tukumnieku vēstuli par bēgļiem skatīs Ministru kabinetā (73)

10. decembrī Tukuma novada domē izskatīja iedzīvotāju kolektīvo iesniegumu, kuru domei iesniedza Pēteris Luns. Iesniegumu parakstījuši 1943 iedzīvotāji. Iedzīvotāju vēlme, kas pausta iesniegumā, – lai novada dome izsludina publisko apspriešanu un noskaidro, kāds ir Tukuma novada iedzīvotāju viedoklis par bēgļu uzņemšanu.

Dzirciema skolas skolēnu labie darbiņi iekrāso decembri gaišāku 

«Klusa nakts, svēta nakts» drīz skanēs liegi visā pasaulē, ikvienā mājā, ikvienā sētā. Arī mūsu mājās – mūsu skoliņā. Decembris pildās ar labiem darbiņiem, vēlējumiem, apņemšanos, brīnumiem…

Pasākumu kalendārs

2019.07.23 | 18:30

Volejbols Smārdē 

2019.07.24 | 18:00

Pikniks pie Bruņinieku pilskalna 

2019.07.24 | 19:00

Volejbols Irlavā 

2019.07.24 | 19:00

Futbols Kandavā 

2019.07.25 | 18:30

Skriešana pie Melnezera 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool