Trešdiena, 2019. gada 24. aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Pūres Dārzkopības izmēģinājumu stacijai – 85 /FOTO/ (2)

Piektdien, 11. decembrī, Pūres kultūras namā notika Dārzkopības izmēģinājumu stacijas 85. gadu jubilejas svinības un Ražas balle.

«Sveikuļos» orientējas labirintā /FOTO/ 

Sestdien, 12. decembrī, atpūtas bāzē «Sveikuļi», kur saimnieko Zipis jeb Zigfrīds Freimanis ar kundzi Evitu, vairāku stundu garumā ikvienam bija iespēja izmēģināt veiksmi orientējoties labirintā.

Tukumnieku vēstuli par bēgļiem skatīs Ministru kabinetā (73)

10. decembrī Tukuma novada domē izskatīja iedzīvotāju kolektīvo iesniegumu, kuru domei iesniedza Pēteris Luns. Iesniegumu parakstījuši 1943 iedzīvotāji. Iedzīvotāju vēlme, kas pausta iesniegumā, – lai novada dome izsludina publisko apspriešanu un noskaidro, kāds ir Tukuma novada iedzīvotāju viedoklis par bēgļu uzņemšanu.

Dzirciema skolas skolēnu labie darbiņi iekrāso decembri gaišāku 

«Klusa nakts, svēta nakts» drīz skanēs liegi visā pasaulē, ikvienā mājā, ikvienā sētā. Arī mūsu mājās – mūsu skoliņā. Decembris pildās ar labiem darbiņiem, vēlējumiem, apņemšanos, brīnumiem…

Latvijas Bērnu fonds sveic Tukuma novada daudzbērnu ģimenes /FOTO/ (6)

Sagaidot Adventes otro svētdienu, Tumes kultūras namā satikās daudzbērnu ģimenes, lai klausītos koncertu un mājup dotos ar Latvijas Bērnu fonda sarūpētajām dāvanām.

Apbalvotas Tukuma aktīvākās nevalstiskās organizācijas /FOTO/ (8)

5. decembra pēcpusdienā Tukuma kultūras namā tika apbalvotas novada aktīvākās nevalstiskās organizācijas, kas ar nesavtīgu darbu spējušas padarīt savu un citu iedzīvotāju dzīves krāšņākas un piepildītākas.

Juris Šulcs par Saeimā pavadīto gadu, jauno budžetu un valdības maiņu (41)

Ir pagājis gads, kopš Saeimā darbojas bijušais Tukuma novada domes priekšsēdētājs, tagad 12. Saeimas deputāts Juris Šulcs, kurš tieši pirms nedēļas kopā ar Saeimas vairākumu nobalsojot par nākamā gada budžetu.

Džūkstē atklāj Imanta Tālivalža Bunkša grāmatu /FOTO/ (1)

Piektdien, 4. decembrī, Džūkstes pasaku muzejā atvēra Imanta Tālivalža Bunkša grāmatu «Ar saknēm savā zemē».

Slocenes, Kalnupes un Džūkstes upēs gaidāmi lieli rekonstrukcijas darbi (2)

Valsts SIA «Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi» novembra sākumā bija izsludinājusi iepirkumu valsts nozīmes ūdensnotekas – Slocenes upes – atjaunošanas būvprojekta izstrādei. Konkurss jau ir noslēdzies un projektēšanas darbus veiks SIA «Firma L4».

Tukuma tēlotājmākslas studija piecu gadu jubileju svin Slampē /FOTO/ 

Svētdien, 29. novembrī, Slampes kultūras pilī tika atklāta izstāde, kas bija Tukuma tēlotājmākslas studijas piecu gadu jubilejas pasākums. Izstādē satikās Ingas Brīniņas vadītās studijas un Šņežanas Tišleres apvienoto vizuālās mākslas pedagogu darbi.

Vandāļu “varoņdarbi” estrādē (17)

Sestdien saņēmām aculiecinieka foto. Kādam mieru nebija devis sols Durbes estrādē, kurš ir ne tikai salauzts, bet sabojāta arī betona kāja.

Skolotāji streikoja, lielākajā daļā skolu skolēnu nebija (10)

Šodien, 27. novembrī, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības rosinātā streika dienā, kā jau iepriekš bija izsludināts, skolotāji bija savās darba vietās, savukārt skolēniem un pirmsskolas bērniem bija lūgts palikt mājās.

Slampē ielas pārdēvētas par ceļiem, bet galvenā iela Džūkstē pārsaukta par… bulvāri (13)

Par Slampes ielu nosaukumiem saņēmts aizrādījums no Valsts zemes dienesta, kas norādīja – ja ir ielu nosaukums, tad daudzdzīvokļu mājām jābūt numerētām, taču, tā kā slampenieki nevēlējās šķirties no māju nosaukumiem, tad pašvaldības iniciatīva bija vārds “ceļš”.

Latvijas Banka pirmo reizi monētu prezentē ārpus Rīgas – pie mums Džūkstē /FOTO/ (4)

24. novembrī Džūkstes Pasaku muzejā notika līdz šim Latvijā nebijis pasākums – Latvijas Bankas izdotās kolekcijas monētas «Pasaku monēta I. Pieci kaķi» iznākšanai veltīta prezentācija.

Lestenieki Bondari: “Mēs noteikti atgriezīsimies no Anglijas” (3)

Guntis Bondars ir pēdējais Lestenes pagasta padomes priekšsēdētājs (no 2007. līdz 2009. gadam). Šobrīd viņš ar savu ģimeni dzīvo un strādā Lielbritānijā. Kā jau daudzi. Arī no Lestenes daudzi. Satiku viņu kopā ar kundzi Gunitu Bondari brīdī, kad viņi uz īsu brīdi bija Latvijā ciemos.

Pasākumu kalendārs

2019.04.24 | 11:00

Teātra festivāls Kandavā 

2019.04.24 | 16:00

Ēst gatavošana «Naglā» 

2019.04.24 | 16:00

Tikšanās ar kolekcionāriem «Pils tornī» 

2019.04.24 | 17:00

Kino Kandavā 

2019.04.24 | 17:00

Mezglošana Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool