Trešdiena, 2018. gada 21. novembris
Andis, Zeltīte

Tukuma «U-18» futbolisti izcīna 2. vietu Latvijas čempionātā (FOTO) 

21. un 22. oktobrī ar finālspēlēm Valmierā noslēdzās Latvijas jaunatnes futbola čempionāta «U-18» vecuma grupas (1997./1998. gadā dzimušo) puišu sezona, kur kopvērtējumā pie sudraba medaļām tika Tukuma un Jūrmalas apvienotā komanda.

ASV tankus transportē arī pa Tukuma un Engures novada ceļiem /FOTO/ (11)

Otrdienas, 27. oktobra, pēcpusdienā, dodoties no Liepājas ostas uz Ādažu poligonu, arī cauri Tukuma un Engures novadam tika pārvietota ASV militārā tehnika.

Atgriezušies no Īrijas: “Ir jāpriecājas par to, kas ir!” (10)

Zane Zorina ir dzimusi un augusi Tukumā, taču vēl šovasar viņas ģimene – vīrs Arkādijs, dēls Marks un mazā Katrīna – par savām mājām sauca skaisto Īrijas zemi – mazos Īrijas ciematiņus, kur viņiem laimējās dzīvot, un mīļos draugus, kas iekrituši sirdī un kurus tagad viņa plāno aicināt ciemoties Latvijā.

Helmane-Soročenkova piedalīsies Pasaules čempionātā 50 km skriešanā (11)

Tukuma novada sportiste Karīna Helmane-Soročenkova Latvijas izlases sastāvā piedalīsies Pasaules čempionātā 50 km skriešanā. Čempionāts notiks Dohā (Katara) 4. decembrī.

Lestenes baznīcas zvanu torņa izpētei nepieciešami teju 4 tūkstoši eiro (2)

Lestenes evaņģēliski luteriskās baznīcas zvanu tornis ir kritiskā stāvoklī un tam nepieciešams kapitālais remonts. Lai veiktu torņa remontu, ir jāizstrādā tehniskais projekts.

Tukums maksās par transportu Mākslas un Mūzikas skolas bērniem, kas dzīvo pagastos (1)

Tukuma novada pašvaldība daļēji segs transporta izmaksas un palīdzēs novada pagastos dzīvojošajiem bērniem apgūt profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmas Tukuma Mākslas skolā un Tukuma Mūzikas skolā.

Problēmas Tukuma skolu un bērnudārzu ēkās novērsīs laika gaitā (5)

Šovasar Būvniecības valsts kontroles birojs bija pārbaudījis Tukuma izglītības iestādes un atzinis, ka ne viss tajās ir spīdošā kārtībā. Vienlaikus birojs bija uzdevis pašai pašvaldībai situāciju pārbaudītajās ēkās izvērtēt un pieņemt lēmumu, ko katrā konkrētajā gadījumā darīt.

Tukumā noticis karjeras izvēles konkruss 8. un 9. klašu audzēkņiem /FOTO/ 

15. oktobrī Tukuma 2. vidusskolā satikās 8. un 9. klašu skolēnu komandas, lai parādītu savas zināšanas gan par dažādām profesijām, gan to, kur par tām var uzzināt vairāk un kur tās var apgūt.

Tukumā apsveikti zīmējumu un uzņēmējdarbības konkursu uzvarētāji 

Piektdien, 16. oktobrī, uzņēmējiem veltītajā konferencē tika apsveikti zīmējumu konkursa «Interesantākā profesija manā ģimenē» un neklātienes uzņēmējdarbības konkursa uzvarētāji. Abi šie konkursi norisinājās Karjeras nedēļas ietvaros.

18. oktobrī Tukuma un Engures novadā gaidāms rallijs, slēgs vairāku ceļu posmus 

Šajā nedēļas nogalē, no 16. līdz 18. oktobrim, norisināsies auto rallija noslēdzošais sacensību posms «Rallijs Latvija», kas skars ceļus Rīgā, Jūrmalā, Tukuma un Engures novadā. Mūspuses novadus rallijs skars svētdien, 18. oktobrī.

Valda Laugale saņem «Sējēja» veicināšanas balvu 

Piektdien, 16. oktobrī, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā zemkopības ministrs Jānis Dūklavs sveica konkursa «Sējējs – 2015» laureātus un vecināšanas balvu saņēmējus – lauksaimniekus, lauku uzņēmējus un jaunos zinātniekus lauksaimniecībā.

Kur 17. oktobrī doties Lauku dienas ceļotājiem Tukuma, Engures un Jaunpils novadā 

Sestdien, 17. oktobrī, visas dienas garumā norisināsies Lauku diena ceļotājiem, kad Latvijas iedzīvotājiem ir iespēja apmeklēt strādājošas zemnieku saimniecības un lauku produktu ražotnes un uzzināt klātienē, kā ēdiens nonāk uz mūsu galdiem, baudīt dažādas degustācijas, pabarot laukos dzīvojošus dzīvniekus, safotografēties pie kombaina stūres un iegūt dažādas jaunas prasmes.

Slampē buldozers ieslīdējis grants karjerā, iet bojā tā vadītājs /papildināts/ (21)

Otrdien, 13. oktobrī, 14.10 tika saņemts izsaukums uz Tukuma novada Slampes pagastu, kur Dižskābaržu grants karjera ūdens krātuvē, no apmēram 10 m augsta krasta, bija ieslīdējis traktors un tas atradās ūdenī 6 m dziļumā.

Slampē sākušies koģenerācijas stacijas būvdarbi (5)

SIA «Amatnieks» uzsācis priekšdarbus 580 m² lielas koģenerācijas stacijas ēkas būvniecībai Slampes pagastā. Šī būs pirmā no četrām šķeldas koģenerācijas stacijām, kuru būvniecību Tukuma novadā sācis īstenot SIA «Tukums REN».

Ar Pateicības dievkalpojumu svin Pūres baznīcas 210. dzimšanas dienu /FOTO/ 

Latvijas dievnamiem ir laimējies piedzīvot garu un ilgu mūžu, un arī koši baltā, lielu koku ieskautā Pūres baznīca nav izņēmums – aizvadītajā svētdienā pūrenieki kopā ar viesiem svinēja sava dievnama 210. dzimšanas dienu.

Pasākumu kalendārs

2018.11.23 | 20:00

Zemnieku un uzņēmēju balle Valdeķos 

2018.11.24 | 15:00

Tikšanās ar māksliniecēm «Durvīs» 

2018.11.24 | 16:00

Senioru balle Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool