Svētdiena, 2018. gada 23. septembris
Vanda, Veneranda, Venija

2015. gadā vecāki Tukumā jaundzimušajiem devuši vārdus Šeldija, Peitone, Kāleps, Lucifers, Treviss… (27)

2015. gads noslēdzies. Par to, kāds tas bijis Tukuma novada Dzimtsarakstu nodaļā, kurā tiek izdarīti visi cilvēka mūžā svarīgākie civilstāvokļa aktu ieraksti – dzimšanas, laulību un miršanas – runājām ar nodaļas vadītāju Smaidu Kokinu.

Slampes koģenerācijas stacija nosvinējusi spāru svētkus (3)

Pagājušajā nedēļā spāru svētkus svinēja Slampes pagasta centrā uzceltā koģenerācijas stacijas ēka – pirmā no četros novada pagastos – arī Džūkstē, Tumē un Degolē – iecerētajām. Ir uzcelta ēka, ir ierīkoti komunikāciju tīkli, veikta apkārtnes labiekārtošana, tikai zālīte gan tikšot iesēta pavasarī.

Jāņa Lutera kauss atradis savu īpašnieku 

27. decembrī Irlavas sporta namā uz V Jāņa Lutera kausa izcīņu novusistus aicināja piemiņas turnīra organizators, tukumnieks Dainis Ozols. Kopumā uz sacensībām sabrauca 15 dalībnieki no Tukuma, Kandavas, Jaunpils, Jelgavas un Irlavas.

Lielais volejbols starp svētkiem Irlavā /FOTO/ 

27. decembrī Irlavas sporta namā valdīja lielais volejbols. Tradicionālais Ziemassvētku turnīrs šoreiz ar astoņu komandu piedalīšanos – tik aizraujošas cīņas sen nebija vērotas! To atzina gan paši spēlētāji, gan skatītāji.

Gadu mija Tukuma dzīvnieku patversmē /FOTO/ (2)

Pēc svētkiem esam nolēmuši meklēt kādu zinošu juristu, kurš palīdzēs sastādīt dokumentu iesniegšanai kādā no ministrijām pret šķirnes un bezšķirnes kucēnu ražotājiem!

Skaists Ziemassvētku pārsteigums Jaunsātos 

Jaunsātu skoliņa jau trešo gadu Ziemassvētkus un Gadumiju sagaida ar dāvanām, kuras sarūpējuši pašu pagasta aktīvi cilvēki, uzņēmēji un lauksaimnieki – z/s «Birzītes», Modris Tulijs, Lāsma Rubule, Lagzdiņu ģimene, Gunita Justa, Sandris Vītols, Joahims Drīdgers, Artis Jomerts un Vita Eisaka.

Sēmē aizvadīts labdarības turnīrs volejbolā (2)

Tuvojoties gada skaistākajiem svētkiem, Sēmes un Zentenes pagastā norisinājās labdarības akcija, kura noslēdzās ar Labdarības kausu volejbolā. Akcijā iedzīvotāji tika aicināti dalīties ne tikai ar labiem vēlējumiem, bet arī ar kādu dāvaniņu tiem, kuriem šajā laikā tās visvairāk vajadzīgas.

Sēmes jaunieši iepriecina novada iedzīvotājus /FOTO/ (4)

Ceturtajā adventē, 20. decembrī, pulks rūķu – vecumā līdz 25 gadiem – iejūdza ”kamanas” un devās ciemos pie Tukuma novada iedzīvotājiem, kuriem, lai radītu svētku sajūtu, ļoti nepieciešama palīdzīga roka.

Bluķis ap Slampes kultūras pili apvilkts un sadedzināts /FOTO/ (1)

Svētdiena, 20. decembris, pie Slampes kultūras pils cilvēki sāka pulcēties pirms 12.00, kad Zemgales vidusskolas skolēni budēļu maskās un folkloras kopas «Vācelīte« dziedātāji uzsāka tradicionālo bluķa vilkšanas pasākumu.

No Krievijas pārvestas latviešu karavīru mirstīgās atliekas (1)

22. decembra vakarā pārapbedīšanai Latvijā no Krievijas atvestas 236 Otrajā pasaules karā kritušo Latvijas karavīru mirstīgās atliekas, kas 2013. gadā atrastas Krievijā, Pleskavas apgabalā.

Tukuma skolām jaunas direktores, Skuja iesniedz atlūgumu (14)

Otrdien, 22. decembrī, Tukuma novada domes sēdē deputāti vienbalsīgi Tukuma Raiņa ģimnāzijas direktores amatā apstiprināja Sigitu Kūlu, bet Vakara un neklātienes vidusskolā – Silvu Freimani.

Džūkstes skola īstenojusi mobilitātes projektu «Vecāki bērnudārzā» 

Šogad Džūkstes pamatskola īsteno Nordplus mobilitātes projektu «Vecāki bērnudārzā». Lai iepazītos ar bērnudārza tradīcijām un redzētu, kā sadarbojamies ar vecākiem, novembra pēdējā nedēļā Džūkstes bērnudārzā viesojās projekta sadarbības partneri no Lietuvas

Irlavas Rūķi dodas ceļā (1)

Jau vairākus gadus Irlavas pagasta Rūķi kopā ar Ziemassvētku vecīti brauc iepriecināt bērnus un viņu vecākus trijos pagasta ciemos – Sātos, Vaskos un Snapjos.

Jaunmoku pilī atjaunotas galvenās ieejas kāpnes (2)

10. decembrī ar svinīgu lentas pārgriešanu tika atklātas atjaunotās Jaunmoku pils kāpnes. Pēc rūpīgas vēsturisko rakstisko un vizuālo materiālu izpētes, tās rekonstruētas iespējami līdzīgi pils sākotnējām kāpnēm 20. gadsimta sākumā.

Bērnudārzs «Karlsons» dāvā prieku Lauktehnikas senioriem /FOTO/ (2)

Trešdien, 16. decembrī, Tukuma bērnudārzs «Karlsons» jau ceturto gadu Lauktehnikas mikrorajona seniorus aicināja uz Ziemassvētku labdarības koncertu «No sirds uz sirdi».

Pasākumu kalendārs

2018.09.22 | 10:00

Sporta diena Tukumā 

2018.09.22 | 10:00

Sporta festivāls Jaunpilī 

2018.09.22 | 13:00

Izstādes atklāšana Slampē 

2018.09.22 | 13:00

Izstādes atklāšana Tukumā 

2018.09.22 | 13:00

Folkloras kopas jubileja Viesatās 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool