Pirmdiena, 2018. gada 19. novembris
Liza, Līze, Elizabete, Betija

Lestenes bērnu teātris spēlē «Nekaunīgo zirni» 

Lestenes bērnu teātrī «Rakari» darbojas 17 bērnu, no kuriem lielākā daļa iesaistīti jaunajā uzvedumā par nekaunīgo zirni, kuru teātris saviem skatītājiem rādīja 6. martā.

Pirmsskolas bērnu grupu deju un dziesmu festivāls «Lielais cālis» Pūrē (1)

3. martā Pūres kultūras namā norisinājās pirmskolas bērnu grupu deju un dziesmu festivāls «Lielais cālis», kurā piedalījās dejotāji no Sēmes un Zentenes, Dursupes, Lestenes, Jaunsātiem un Pūres.

Vecāki stāv rindā, lai bērns varētu mācīties Tukuma 2. pamatskolas 1. klasē (59)

10. martā sākas topošo pirmklasnieku pieteikšana Tukuma novada skolu 1. klasēs, tostarp arī Tukuma 2. pamatskolā, kur vecāki sākuši veidot rindu jau 9. marta rīta pusē. Redakcijā vecāki vērsās ar jautājumu, kāpēc tie, kas savam bērnam šo skolu izvēlējušies, ik pavasari tiek nostādīti pazemojošā situācijā.

Irlavā noticis konkurss bērniem «Ko tu proti?» /FOTO/ (3)

Sestdien, 27. februārī, Irlavas kultūras namā notika ikgadējais konkurss bērniem «Ko tu proti», kurā piedalījās 11 dalībnieki. Katram no viņiem bija jāuzstājas ar diviem dažādiem priekšnesumiem, kā arī jāpiedalās divos viktorīnas uzdevumos.

Pūreniekiem iedzīvotāju sapulcē visvairāk jautājumu par atkritumiem (4)

1. martā Pūres kultūras namā notika pirmā šīgada iedzīvotāju sapulce (tādas plānotas arī Lamiņos un Dzintarā), kurā iedzīvotāji tika informēti par pašvaldībā iecerētājiem darbiem un varēja saņemt atbildes uz jautājumiem..

Uzņēmēji tiekas SIA «Daiļrade koks» Tukuma ražotnē (8)

26. februārī Tukuma uzņēmēju klubs turpināja tradīciju un rīkoja uzņēmēju tikšanos uzņēmuma SIA «Daiļrade koks» Tukuma ražotnē. Tā sākās ar ekskursiju uzņēmuma cehos un turpinājās ar sarunu par uzņēmuma attīstību.

Dzejniekam, Tukuma Goda pilsonim Elmāram Augustam Rumbam – 85 /FOTO/ (1)

“Tukums – tas ir Rumbas, Rumbas – tas ir Tukums – šie Tukuma literātu apvienības vadītājas Gunas Rozes teiktie vārdi, kas 2. martā izskanēja Durbes pilī, bija tie precīzākie, ar kuriem sākt visu cienījamā tukumnieka (bērnībā – jaunpilnieka), dzejnieka, publicista un vēsturnieka Elmāra Augusta Rumbas 85. dzimšanas dienas svinības.

Tukuma literāti – Grāmatu svētkos Ķīpsalā 

Aizvadītās nedēļas nogalē Ķīpsalas izstāžu hallē tika aizvadītā lielā Grāmatu izstāde, kurā kopā ar lielām un mazām izdevniecībām un citiem piedāvājumiem pašā priekšplānā bija arī Tukuma literātu apvienības stends.

Literātu autorstunda Džūkstes Pasaku muzejā – ar Ilgu Bindri un Mariju Anmani 

27. februārī Džūkstes pasaku muzejā sarīkojumā «Ciemos bērnības pusē» skanēja dzeja un stāsti, ko runāja Tukuma literātu apvienības dalībnieces Ilga Bindre un Marija Anmane. Abas ar visām saknēm un saknītēm – džūkstenieces.

Agronomi no visas Kurzemes tiekas Pūrē /FOTO/ (1)

Reizi gadā notiek agronomu tikšanās kultūrvēsturiskajos novados. Kurzemes novada agronomu saietos piedalās pārstāvji no Tukuma Talsiem, Ventspils, Kuldīgas, Liepājas un Saldus bijušajiem rajoniem.

Modes deju studija «Demo» – Lietuvā 

Nedēļas nogalē Paņevežā, Lietuvā, norisinājās mūsdienu deju festivāls «EuroDances 2016», kurš pulcēja ap 3000 dejotāju. Divu simtu sagatavoto priekšnesumu vidū arī Tukuma modes deju studiju «Demo» un «Tipu-tapu» dejotāju izdejotie.

Sods par driftošanu Tukumā – līdz 250 €, bet par braukšanu uz viena riteņa sodīs pat velosipēdistus (44)

Par riepu izspolēšanu vai transportlīdzekļa vadīšanu driftā transportlīdzekļa vadītājam uzliek naudas sodu no 50 līdz 250 €, bet par braukšanu uz aizmugurējā vai priekšējā riteņa ar motociklu, mopēdu vai velosipēdu vadītājam nāksies šķirties no 20 līdz 200 €.

Dzirciema futbolistiem – 2. vieta 

Latvijas Speciālās Olimpiādes (LSO) futbola sacensību kalendārā īpaša bija trešdiena, 24. februāris, kad Olimpiskā sporta centra futbola hallē norisinājās apvienotās jeb «Unified» grupas turnīrs.

Turpmākajos septiņos gados iecerēts sakārtot vairākas Tukuma ielas (17)

Pašvaldības mājas lapā www.tukums.lv ievietoti pašvaldības galvenie plānošanas dokumenti, kuru vidū ir arī attīstības programma – vidēja termiņa plānošanas dokuments septiņiem gadiem, kurā izvirzītas prioritātes, uzdevumi un arī vīzijas. Ar a/s «Komforts» iecerēts projekts Parādes ielā Jauntukumā.

Tukumā būvēs jaunu šūšanas rūpnīcu, bet darbiniekus nevar atrast mūsu pašu «Sakta» (50)

Melnezera ielā uzņēmums SIA «Lindstrom Prodem» veidos jaunu šūšanas ražotni un līdz ar to būs vismaz 30 jaunas darba vietas, bet vienlaikus – arī liela konkurence. SIA «Lindstrom Prodem» pamatā nodarbinās tos 80 darbiniekus, kuri uzņēmumā strādā šobrīd, un sola nodarbināt vēl 30 cilvēku.

Pasākumu kalendārs

2018.11.23 | 20:00

Zemnieku un uzņēmēju balle Valdeķos 

2018.11.24 | 15:00

Tikšanās ar māksliniecēm «Durvīs» 

2018.11.24 | 16:00

Senioru balle Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool