Otrdiena, 2018. gada 25. septembris
Rauls, Rodrigo

Tukuma muzejā atklāta izstāde «Ak, svētā Lestene» /FOTO/ 

Sestdien, 20. februārī, Tukuma muzejā tika atklāta izstāde «Ak, svētā Lestene!», kas stāsta par Lestenes baznīcu un tās unikālajiem kokgriezumiem, kā arī ar dokumentiem, fotogrāfijām un mākslinieka Jurģa Skulmes gleznām palīdz atskatīties 50 gadus un vēl senākā pagātnē.

Slampē ar Meteņiem sagaida… pavasari /FOTO/ (11)

Svētdien, 21. februārī, Slampē iedzīvotāji tika aicināti pie kultūras pils uz pavasara sagaidīšanas svētkiem – Meteņiem.

Pērnā enduro sezona novadniekiem noslēgusies ar zelta un sudraba medaļām 

Kā jau katru gadu ierasts, arī pagājušā gada nogalē ar svinīgu pasākumu, notika atskatīšanās uz aizvadīto enduro sporta sezonu un veiksmīgāko sportistu apbalvošana. Arī šogad tukumniekiem šajā motosporta disciplīnā augstākās vietas.

Godināti sportisti, ar kuriem Tukuma novads lepojies 2015. gadā /FOTO/ (24)

Piektdienas, 19. februāra, vakarā Tukuma novada domes konferenču zālē jau 18. reizi norisinājās «Sporta laureāts». Tajā sumināja sportistus, ar kuriem novads lepojies aizvadītajā, 2015., gadā.

Pēc 50 gadiem Tukuma muzejā – Lestenes baznīcas kokgriezumi 

Sestdien, 20. februārī, 12.00 Tukuma mākslas muzejā atklās izstādi «Ak, svētā Lestene!», kurā būs apskatāmi Lestenes baznīcas barokālie kokgriezumi, gleznas, fotogrāfijas, zīmējumi un dokumenti, kas atklās stāstu par uzdrīkstēšanos, cīņu, cerību un darbu Lestenes baznīcas iekārtas glābšanā un atjaunošanā.

Lapmežciemā bērni izdejojuši koncertu «Būšu liels» /FOTO/ (7)

Ceturtdien, 18. februārī, Lapmežciema tautas namā notika tradicionālā sadancošanās pirmsskolas, 1. un 2. klašu skolēniem «Būšu liels». Koncertē piedalījās mazie dancotāji no Tukuma, Jaunpils un Kandavas novada un arī no kaimiņpagastiem – Engures un Smārdes.

Aicina izmantot Tukuma novada pašvaldības sociālo atbalstu (14)

Kad Tukuma novada pašvaldības budžets ir apstiprināts, varam runāt par to, kādu atbalstu no pašvaldības Tukuma novada iedzīvotāji var saņemt sociālajā jomā. Pavisam sociālajai aizsardzībai budžetā paredzēti 2 737 176 €, kas ir par 100 000 € vairāk nekā pērn.

Policijai ātri jāreaģē un jābūt pieejamai (14)

Kā katru gadu iesākot, uz sarunu par pērn paveiktajiem darbiem un šī gada aktualitātēm aicinājām Tukuma policijas iecirkņa vadību. Sarunā piedalījās iecirkņa priekšnieks Janeks Bahs, kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Sandris Stempers un kārtības policijas nodaļas priekšnieks Māris Trēde.

Tukuma Raiņa ģimnāzijā viesojas skolas absolvents Ģirts Rūda (11)

12. februārī Tukuma Raiņa ģimnāzijas vidusskolēni tikās un pusotru stundu runāja ar šīs skolas absolventu, mecenātu, zvērinātu advokātu un pasniedzēju Ģirtu Rūdu. Pareizāk – klausījās viņa stāstu par skolas gadiem, darba pieredzi un trim mācībām, ko līdzšinējās dzīves laikā viņš guvis.

Kāpēc tukumniekiem tik dārga maksa par apkuri janvārī? (13)

Jautā lasītājs:– Mēs vēlamies uzzināt, vai tiešām katlumājas janvārī ir saražojušas vairāk siltuma nekā iepriekšējos mēnešus, jo dzīvokļos īpaši siltāks nav kļuvis. Kā lai mēs zinām, vai tiešām bija tik daudz jāmaksā?”

Tukuma novada Izglītības pārvalde īrēs telpas par 33 tūkstošiem eiro gadā (37)

Lai Tukuma novada domes telpās Talsu ielā 4 varētu tapt Vienotais klientu apkalpošanas centrs, Izglītības pārvaldiei jāpārceļas uz jaunām telpām, jo domes ēkā visiem – par šauru.

Tukumā atklāta kalēja Ginta Haņecka izstāde «Rotaļlietas lieliem bērniem» /FOTO/ (6)

No 5. februāra galerijā «Durvis» apskatāma kalēja Ginta Haņecka darbu izstāde. Tajā var saskatīt kalēja darba raupjumu un paša autora īpašo fantāzijas lidojumu.

Sākas balsošana par populārākajiem Tukuma novada sportistiem /FOTO/ (13)

Piektdien, 5. februārī, sākas balsojums par Tukuma novada «Sporta laureāta 2015» nominācijām «Populārākais sportists» un «Populārākā sportiste». Balsojumam izvirzīti 54 pretendenti (alfabētiskā secībā redzami fotogrāfijās).

Darbu sācis Tukuma novada diennakts dispečerdienests (12)

No 1. februāra Tukuma novads papildinājies ar jaunu dienestu jeb četriem jauniem darbiniekiem novada pašvaldības policijā, kuru uzdevums ir palīdzēt iedzīvotājiem atrisināt dažādas problēmas.

Apkures problēmu Slampē atrisināšot tikai māju siltināšana (3)

26. janvārī Slampes kultūras pilī notika iedzīvotāju sapulce, kurā tika pārrunāti ar siltumapgādi saistīti jautājumi. Jau pagājušā gada nogalē un šīgada sākumā slampenieki cēla trauksmi par to, ka par apkuri daudzdzīvokļu mājās ir jāmaksā daudz.

Pasākumu kalendārs

2018.09.24 | 18:00

Vingrošana Kandavā 

2018.09.26 | 13:00

Seminārs par atkarībām Cērē 

2018.09.28 | 17:30

Lekcija par uzturu Kandavā 

2018.09.28 | 18:30

«Rats» sezonas atklāšana Jaunpilī 

2018.10.03 | 18:00

Seminārs smēķēšanas atmešanai Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool