Marija, Marika, Marina

Irlavas skolas lepnums – izcilnieks Aigars Tjarve

Autors: Irlavas vidusskolas 11. klases audzinātāja Antra Evarsone
Twitter
FaceBook
print
2014. gada 2. jūnijs 12:30

Tukuma novada Irlavas vidusskolas lepnums, 11. klases skolnieks Aigars Tjarve arī šinī mācību gadā nebeidz pārsteigt savus skolotājus un klasesbiedrus ar izcilām sekmēm visos mācību priekšmetos un pirmajām vietām dažādu mācību priekšmetu olimpiādēs.

Skolnieka vidējā atzīme šobrīd ir 9,6 balles, kas ir vairāk nekā izcils sasniegums. Papildus saspringtajam mācību procesam, Aigars dejo arī Irlavas vidusskolas deju kolektīvā „Dzirkstele” un darbojas Irlavas kultūras nama amatierteātra kolektīvā, regulāri koncertējot un uzstājoties ar izrādēm.

2013./2014. mācību gada laikā Aigars Tjarve ir piedalījies sešās dažādās Tukuma novada olimpiādēs, no kurām trijās ir ieguvis augstāko vērtējumu. Pirmā vieta izcīnīta Latviešu valodas un literatūras olimpiādē, krievu valodas olimpiādē, kā arī fizikas olimpiādē.

Bet lielākais Aigara šī gada sasniegums ir trešā vieta Latvijas valsts mēroga olimpiādē ģeogrāfijā. Par šo sasniegumu Aigars tika sveikts īpašā ceremonijā, kura notika Rīgā, Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē. Apbalvošanas ceremonijas laikā gudrākajiem valsts skolēniem tika pasniegtas īpašas, tieši šī mācību gada olimpiādēm, izgatavotas medaļas.

Jau šobrīd Aigars ir nospraudis sev dzīvē konkrētu mērķi un izvēlējies profesiju, kuru apgūs pēc vidusskolas beigšanas. Viņš vēlas kļūt par kuģa vadītāju un izmantot savas izcilās zināšanas tik ļoti atbildīgajā amatā. Tāpēc jau šobrīd Aigars izmanto jebkuru iespēju paviesoties uz Rīgas lielākā prāmja Tallink klāja, lai pēc iespējas biežām būtu tuvāk savas sapņu profesijas pārstāvjiem un jau pamazām mācītos no redzētā.

Vēlam veiksmi Aigaram tālākajā mācību procesā un profesijas apguvē.

 Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. žagata teica:

  Jā Aigars paties ir superpuika jo ne tikai izcili mācās bet vēl paspēj dejot skolas deju kolektīvā “Dzirkstele” ,spēlēt teātri un visur piedalīties.Malacis Aigar,mēs paties ar Tevi lepojamies

 2. teica:

  Jā, tas tiesa. Arī es ievēroju šo talantīgo puisi spēlējam teātri Tukumā skatē:))))))))) Lai Aigaram viss iecerētais izdodas!

 3. Sandra Kviese teica:

  Man prieks par Tevi !

 4. secinājums teica:

  Nav vēl režīmam izdevies visus jauniešus padarīt par nedomājošiem indivīdiem, bet tas priecē. Atceros sevi šī jaunekļa vecumā, tāpēc novēlu viņam – lai viss izdodas un pat vēl vairāk!

  • Domāju, ka teica:

   Tikai pateicoties šādām izcilām un visādi citādi foršām skolotājām mūsu jaunatnes labākā daļa neņem galvā sačakarētās izglītības sistēmas trūkumus un visam par spīti tomēr normāli mācās. Tas priecē!

Pasākumu kalendārs

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool