Tālija, Natālija, Broņislava, Broņislavs
Noslēgums

Irlavā noslēdzies konkurss «Ko tu proti?» /FOTO/

Autors: Irlavas kultūras nama vadītāja Antra Erzama
Twitter
FaceBook
print
2014. gada 9. marts 15:38

Pirmais pavasara mēnesis Irlavas kultūras namā sākās ar radošu, skanīgu un sirsnīgu konkursu «Ko tu proti?», kurš šogad notika pirmo reizi un kurā piedalījās mazie irlavnieki vecumā no 7 līdz 10 gadiem. Dalībniekus vērtēja žūrijas komisija: titula «Irlavas tīnis 2013» ieguvēja Austra Podniece, Irlavas vidusskolas skolotāja Vikija Platace un bērnudārza «Cīrulītis» audzinātāja Velga Saulīte.

Ričards Jānis Šteins, Elza Mitenberga, Amanda Birkenšteina, Lelde Avotiņa, Lāsma Ķimene, Uvis Kreicbergs, Rebeka Ozola, Ģirts Binavs-Binaus, Diāna Šperliņa un Marta Erzama bija tie drosmīgie bērni, kuri bija konkursā pieteikušies un tajā dziedāja, dejoja, runāja dzejoļus, kā arī attēloja savu nākotnes profesiju, kuru katrs vēlas savā dzīvē piepildīt. To vidū bija tādas profesijas kā arheologs, zobārsts, auto mehāniķis, vijolniece, tautisko deju skolotāja, pārdevēja, pat klauns… Vēl bērniem bija jāparāda savas zināšanas trīs viktorīnās – jāatpazīst Latvijā zināmas personības, mūzikas instrumenti un dažādas animācijas filmiņas.

Paldies bērnu vecākiem, kuri ar lielu degsmi iesaistījās konkursa norisē, palīdzēja pēc iespējas labāk saviem bērniem sagatavoties šim pasākumam un aktīvi dzīvoja līdzi viņu panākumiem! Konkursa noslēgumā katrs dalībnieks saņēma savu nomināciju, dažādas dāvanas, kā arī iespēju bez maksas apmeklēt teātra izrādi «Madagaskara» Tukuma kultūras namā. Pasākumā piedalījās arī Anitas Geidānes vadītā popgrupa «Varavīksne». Paldies visiem, kuri palīdzēja šo konkursu īstenot, paldies bērniem un viņu vecākiem!Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. LINDA teica:

    MĪĻŠ PALDIES KULTŪRAS NAMA VADĪTĀJAI PAR JAUKI NOORGANIZĒTO PASĀKUMU.GAN VECĀKIEM,GAN BĒRNIEM BIJA LIELS PRIEKS PAR PASĀKUMU.

Pasākumu kalendārs
Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool