Sestdiena, 2018. gada 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Džūkstes sporta svētki

Twitter
FaceBook
print
2015. gada 26. augusts 21:29

Par spīti tam, ka gandrīz visapkārt Džūkstes pamatskolai un stadionam izrakti grāvji jaunai siltumtrasei, gadskārtējie Slampes un Džūkstes sporta svētki sestdien, 22. augustā, norisinājās, kā plānots.

Rezultāti

Tāllēkšana

Līdz 7 gadiem: 1. – Elza Sleže, 2. – Lizete Lavrova, 3. – Arta Zariņa; 1. – Rihards Stančiks, 2. – Ernests Sīpols, 3. – Eduards Veršāns; 8-9 gadi: 1. – Kristers Jānis Brečs; 10-13: 1. – Alise Zēģele, 2. – Anna Sīpola, 3. – Aija Priedeslaipa; 1. – Klāvs Voronovs, 2. – Jānis Lavrovs, 3. – Toms Grekovs; 14-16: 1. – Elīna Stančika, 2. – Megija Strautmane; 1. – Andris Jaunzems, 2. – Rainers Bizners; 17-18: 1. – Kristaps Jaunzems, 2. – Rinalds Ozoliņš, 3. – Jānis Suškovs; 19-25: 1. – Līga Krūmiņa, 2. – Alīna Bičole, 3. – Agnese Pole; 1. – Sandis Bisenieks, 2. – Kristens Bargais, 3. – Dainis Rastopčiks; 26-35 gadi: 1. –  Laura Valtere, 2. – Sanita Dobuma, 3. – Esēnija Sīle-Sleže; 1. – Andrejs Stančiks, 2. – Kaspars Meņģelis, 3. – Mārtiņš Vilnis; 36-45 gadi: 1. – Santa Silava, Arta Blumberga, 2. – Zane Blumberga; 1. – Oskars Birznieks, 2. – Igors Saks, 3. – Dzintars Kuntiņš; 46 un vecāki: 1. – Jānis Spalviņš.

Lodes grūšana:

10-13: 1. – Valērija Kurilova, 2. – Aija Priedeslaipa, 3. – Kristīne Andrejeva; 1. – Niks Jansons, 2. – Klāvs Voronovs, 3. – Aleks Bērziņš; 14-16: 1. – Kristaps Jaunzems, 2. – Andris Jaunzems, 3. – Reiners Birners, 17-18: 1. – Rinalds Ozoliņš, 2. – Kristaps Blite, 3. – Artis Zīriņš; 19-25: 1. – Kristīne Kārkliņa, 2. – Agnese Pole, 3. – Līga Krūmiņa; 1. – Einārs Silavs, 2. – Edgars Stančiks, 3. – Reinis Duksītis; 26-35: 1. Sanita Dobuma, 2. – Līga Rimša, 3. – Aiva Vazdiķe; 1. – Kārlis Lekāvičs, 2. – Mārtiņš Vilnis, Andrejs Stančiks, 3. – Kaspars Meņģelis; 36-45: 1. – Igors Saks; 36 un vairāk: 1. – Oksana Antropova, 2. – Santa Silava, 3. – Arta Blumberga.

Sprints

Līdz 7 gadiem: 1. – Aļona Kozireva, 2. – Katja Deļina, 3. – Elza Sleže; 1. – Rihards Stančiks, 2. – Haralds Koļesņikovičs, 3. – Ernests Sīpols; 8-9: 1. – Daša Veoķostova, 2. – Saļima Tugujeva, 3. – Jeļizaveta Tupovkina; 1. – Vladislavs Kurilo, 2. – Kristers Jānis Brečs; 10-13: 1. – Nastja Čužova, 2. – Alise Zēģele, 3. – Maša Verivejenko; 1. – Klāvs Voronovs, 2. – Jānis Lavrovs, 3. – Aleks Bērziņš; 14-16: 1. – Elīna Stančika, 2. – Megija Strautmane; 1. – Kristaps Jaunzems, 2. – Andris Jaunzems, 3. – Kristaps Rozenbergs; 17-18: 1. – Rinalds Ozoliņš, 2. – Artis Zīriņš, 3. – Kristaps Blite; 19-25: 1. – Līga Špicere, 2. – Līga Krūmiņa, 3. – Agnese Pole; 1. – Kristens Bargais, 2. – Modris Poga, 3. – Reinis Duksītis; 46 un vecāki – Jānis Spalviņš.

800 m skrējiens

19-25: 1. – Līga krūmiņa, 2. – Agnese Pole, 3. – Kristīne Kārkliņa; 1. – Kristaps Jaunzems, 2. – Kārlis Sležis, 3. – Edgars Ziedonis; 26-35: 1. – Andrejs Stančiks, 2. – Gatis Klekers; 46 un vairāk: 1. – Jānis Spalviņš.

Soda metieni

10-13: 1. – Haralds Koļesņikovs, 2. – Kristaps Kozlovskis, 3. – Kristians Āboliņš; 14-16: 1. – Katja Girina, Elīna Stančika, Kristiana Riežniece, 2. – Keita Jākobsone, Daša Carakušina; 1. – Kristaps Jaunzems, 2. – Artis Lukačovs, 3. – Reiners Birners; 17-18: 1. – Artis Zīriņš, 2. – Jānis Suškovs, 3. – Artūrs Osčepkovs; 19-25: 1. – Nadežda maslakoviča, 2. – Agnese Pole, 3. – Līga Krūmiņa, Alīna Bičole, Kristīne Jakšta; 1. – Valters Važa, Jurģis Barbančiks, Einārs Silavs, 2. – Reinis Duksītis, 3. – Jānis Kiršteins, Matīss Ziedonis, Reinis Patmalnieks; 26-35: 1. – Līga Rimša, 2. – Esēnija Sīle-Sleže, 3. – Sanita Dobuma; 1. – Gatis Klekers, 2. – Ernests Bodnieks, Kaspars Meņģelis, 3. – Rihards Sležis; 36-45: 1. – Solvita Skuja, 2. – Zane Blumberga, 3. – Santa Silava; 1. – Dzintars Kuntiņš, Igors Saks, 2. – Oskars Birznieks.

Vēderprese

10-13: 1. – Alise Zēģele, 2. – Elīza Jākobsone, 3. – Aija Priedeslaipa; 14-16: 1. – Elīna Stančika, 2. – Kristiana Riežniece; 19-25: 1. Agnese Pole, 2. – Līga Krūmiņa, 3. – Alīna Bičole; 26-35: 1. – Iveta Veigule, 2. – Enija Sila, 3. – Esēnija Sīle-Sleže; 36 un: 1. – Santa Silava.

Pievilkšanās

10-13: 1. – Ralfs Švāns, 2. – Aleks Koršunovs, 3. – Rihards Balceris; 14-16: 1. – Kristaps Jaunzems, 2. – Lauris Strautiņš, 3. – Agnis Linkēvičs, Mariuss Škavronskis; 17-18: 1. – Einārs Aleksejevs, 2. – Jānis Suškovs, 3. – Artis Zīriņš; 19-25: 1. – Reinis Duksītis, 2. – Raitis Veļeckis, 3. – Juris Sležis, Modris Poga; 26 un: 1. – Arnis Kronis, 2. – Rihards Sležis, 3. – Andrejs Stančiks.

Divpudu bumbas celšana: 1. – Aldis Dreimanis, 2. – Dzintars Černovs, 3. – Kārlis Lekāvičs; vienpudu bumbas celšana: 1. – Lauris Briekmanis, Matīss Ziedonis, 2. – Kristaps Jaunzems; kamanu vilkšana: 1. – Haralds Sležis, 2. – Ainārs Silavs, 3. – Aldis Dreimanis; volejbols: 1. – «Radiators», 2. – «Rotas 1», 3. – «Gandrīz kilograms»; futbols: 1. – «Džūkste», 2. – «Radiators», 3. – «Tukums».

Pēc sacensībām visi dalībnieki un atbalstītāji tika aicināti uz balli, kurā spēlēja grupa «Tērvete» un kas tika aizvadīta īsti sportiskā noskaņojumā līdz gandrīz 4.00 rītā.


Komentēt

Pasākumu kalendārs

2018.09.22 | 10:00

Sporta diena Tukumā 

2018.09.22 | 10:00

Sporta festivāls Jaunpilī 

2018.09.22 | 13:00

Izstādes atklāšana Slampē 

2018.09.22 | 13:00

Izstādes atklāšana Tukumā 

2018.09.22 | 13:00

Folkloras kopas jubileja Viesatās 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool