Liesma, Elita, Alita
Balsotāji Lestenē
Foto: Agita Puķīte

Pašvaldību vēlēšanās iedzīvotājiem labvēlīgs noskaņojums

Twitter
FaceBook
print
2013. gada 1. jūnijs 17:17

Lai arī pirmā jūnija sestdiena, kas vienlaikus ir arī Bērnu aizsardzības diena, laukos bija kā radīta āra darbiem, kā pārliecinājāmies vēlēšanu dienas rīta pusē vairākos pagastos, pirms ķerties pie ikdienas darbiem daudzi, īpaši vecākā gadagājuma cilvēki vispirms devās uz vēlēšanu iecirkni izpildīt pienākumu. Un, kā pārliecinājāmies, savu izvēli ļaudis visdrīzāk jau bija izdarījuši mājās, jo iecirknī jautājumus neuzdeva un iztika arī bez komentāriem.

Kā stāstīja pagastu vēlēšanu iecirkņos, jaukā laika ietekmē ļaudis ir labvēlīgi noskaņoti un priecīgi. Nekādu sūdzību vai pārmetumu tikpat kā neesot bijis. Par jauninājumiem – lineālu precīzai paraksta ierakstīšanai un plastmasas urnām – ir pārsteigti, taču jautājumus neuzdod, vien jaunās urnas ne vienam vien likušas secināt, ka šīs būšot ļoti caurspīdīgas vēlēšanas…

Paši vēlētāji atzina, ka katrās vēlēšanās jau balsojuši par to, lai būtu labāk, tā arī šoreiz. Džūkstes ļaudis vēlētos vairāk darbavietu un lai jaunie ļaudis neaizbrauc, tāpat arī Lestenē, kur tomēr par visu vairāk ļaudis vēlētos skolu, kaut pirmās četras klases, lai dzīvība vismaz centrā paliktu. Par to, lai dzīve novadā nekļūtu sliktāka, bet tieši otrādi – arvien labāka, balsojuši daudzi jaunpilnieki. Kā atzina vairākums – domājuši par nākotni. Kā pārliecinājāmies, jaunpilnieki turpināja tradīciju un visaktīvāk balsoja tieši rīta pusē. Kā skaidroja vēlēšanu komisijā, tā tas esot katrās vēlēšanās.

Tukuma novadā šodien līdz 16.00 nobalsojuši 4797 cilvēki, bet kopā ar priekšlaicīgajiem balsotājiem – 6152, Jaunpils novadā  kopā 700, Engures novadā – 2041, Kandavas – 2441.

Birkas:


Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. vergs teica:

    nekustāmā īpašuma nodokli pauakstināja vēlešanu gadā???Šulcu ziepēs…

  2. andrew teica:

    Kāpēc nav ziņas par to, ka Pūrē karājas politiskās reklāmas? Vai NTZ tādi nesmukumi no pažreiz valdošo puses neinteresē?

  3. novērotājs teica:

    uzmana tos iluzionistus, tie tā saskaitīs pēc vajadzības

Pasākumu kalendārs

2019.09.18 | 10:00

Dzejas dienu pasākums Tumē 

2019.09.18 | 10:15

Lasīšanas pasākums bērniem Pūrē 

2019.09.18 | 11:15

Kino Lapmežciemā 

2019.09.18 | 17:00

Keramikas nodarbība Tukumā 

2019.09.18 | 18:00

Runās par Vecupes projektu Engurē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool