Ceturtdiena, 2018. gada 22. novembris
Aldis, Alfons, Aldris

Pūres pagastam – 785 /FOTO/ (1)

Aizvadītās nedēļas nogalē no 30. jūlija līdz 2. augustam Pūres pagasta ciemos Pūrē, Dzintarā un Lamiņos ļaudis svinēja pagasta svētkus, kas bija veltīti Pūres 785. dzimšanas dienai.

Svētki aizvadīti arī Vānes pagastā /FOTO/ 

Divas dienas – 1. un 2. augustā – ar tik sparīgu atvēzienu Vānē nosvinēja šīs vasaras pagastsvētkus. Jau 10.00 pie kultūras nama tos ieskandināja Vānes sieviešu vokālā ansambļa «Par to…» popūrijs, kam sekoja raibu pasākumu virkne.

Atvērti krāsu nodošanas punkti Latvijas daudzbērnu ģimeņu atbalstam 

Laikā no 3. līdz 17. augustam Tukumā un Kandavā būs atvērti divi krāsu pieņemšanas punkti, uz kuriem tās nest aicināts ikviens, kura saimniecībā ir kvalitatīvas, bet pašam vairs nevajadzīgas krāsas.

Irlavā sportiskā vasara turpinās /FOTO/ (2)

Irlavā sportiskā vasara nebeidzas. Aizvadītās nedēļas pagastā aizritējušas sportiskā svētku noskaņā, jo sacentušies gan velobraucēji, gan sporta svētku dalībnieki, bet pagājušajā nedēļā – pludmales volejbolisti.

Pūres svētkiem par godu pūrenieki atklāj Abavleju taku (8)

No 30. jūlija līdz pat 2. augustam Pūres pagasta ļaudis svinēs svētkus. 29. jūlijā radoši darbojās Dzintara ciemata bērni, savukārt kultūras namā atklāja mākslinieka Alfrēda Aržanovska gleznu izstādi, bet šodien, 31. jūlijā, pie pasta notika pasākumi bērniem un 17.00 tika atklāta Abavleju taka Kapličkalnā.

Vai Tukuma novada domes lēmums par ārkārtas stāvokli bijis prettiesisks? (16)

Ministrijas secinājums – pašvaldībai nav bijušas tiesības izsludināt ārkārtas situāciju, jo to neparedz likums «Par ārkārtējo situāciju un izņēmuma stāvokli». Tas nozīmē, ka šis lēmums pašvaldībai ir jāatceļ.

Pūres pagasta atklātajos sporta svētkos 

18. jūlijā Pūres centra sporta laukumā norisinājās gaidītākie sporta svētki – pagasta atklātie sporta svētki. Šogad uz sacensībām pulcējušies brangs skaits – 17 vīru komandas un četras dāmu komandas.

Sveikti sakoptākie īpašumi konkursā «Tukuma smukums» 

25. jūlijā Brīvības laukumā tika sveikti tie 30 māju, uzņēmumu un balkonu īpašnieki, kas bija atzīti par vis, vis, vislabākajiem.

Džūkstes kapu svētkos iepazīstinās ar baznīcas projektu (7)

Svētdien, 2. augustā, 13.00 Džūkstē notiks Kapu svētki, kuru laikā tiks stāstīts par Džūkstes baznīcas projektu

Airētājai Elzai Gulbei 5. vieta «U-23» pasaules čempionātā (1)

Svētdien, 26. jūlijā, Plovdivā (Bulgārija) norisinājās pasaules čempionāts akadēmiskajā airēšanā sportistiem, kuri nav vecāki par 23 gadiem. Tajā vāneniece Elza Gulbe ieguva augsto 5. vietu.

Veselības veicināšanas un jaunatnes speciālists jaunpilniekiem vada vingrošanu (3)

23. jūlijā jau otro reizi uz nodarbībām pie Jaunpils stadiona bija ieradusies jaunpilnieku jaunā paaudze. Nu kurš gan negrib būt stiprs, vesels, par sevi pārliecināts?

Pagasta svētkos Matkulē «Nāc kulē!» un sporta svētkos Grenčos /FOTO/ (8)

Vieniem sestdien, 18. jūnijā, ievērtējamais minimums bija Matkules pagasta svētki «Nāc kulē!» un šo svētku sportiskās daļas pārnesums Grenčos ar vietējās kultūras dzīves akcentiem.

Senioru deju festivālā «Dejas zem ozolu cepurēm» Kandavā /FOTO/ 

Jau 19. jūlija rītā Kandavas Promenādē valdīja rosība, gatavojoties senioru deju festivālam «Dejas zem ozolu cepurēm»

Dzirciema internātpamatskolēni izcīna Zviedrijas futbolista Kima Čelstrēma trofeju (4)

No 12. līdz 16. jūlijam Zviedrijas pilsētā Gēteborgā notika kārtējās Pasaules jauniešu kausa futbolā «Gothia Cup» sacensības, kurās šogad piedalījās komandas no 77 valstīm.

Māksliniece Gerda Stūre aicina ikvienu zīmētgribētāju uz Vecmokām 

Ikviens var zīmēt. Tā, stāstot par Lazdu bibliotēkas pagalmā notiekošajām radošajām darbnīcām, saka māksliniece Gerda Stūre, aicinot ikvienu zīmētgribētāju šajā pulkā. Radošās darbnīcas notiks līdz pat piektdienai – ieskaitot; satikšanās laiks – 11.00 Vecmokās, pie bibliotēkas.

Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool