Hermīne, Estere

Iepirkumu “Jelgavas krustojumam” izsludina par 2 miljoniem eiro mazāku (16)

Šonedēļ a/s «Latvijas valsts ceļi» (LVC) izsludināja atklātu konkursu autoceļa A10 (Rīga-Ventspils) 57,76. līdz 68,6. km pārbūvei. Šī ir labā ziņa visiem, kas gaida tā saucama “Jelgavas krustojuma” – “melnā punkta” pārbūvi, jo projekts paredz gan ceļa rekonstrukciju posmā no Ozolpils līdz pat Lauktehnikas aplim, gan arī apļa ierīkošanu.

Tukuma «U-18» futbolisti izcīna 2. vietu Latvijas čempionātā (FOTO) 

21. un 22. oktobrī ar finālspēlēm Valmierā noslēdzās Latvijas jaunatnes futbola čempionāta «U-18» vecuma grupas (1997./1998. gadā dzimušo) puišu sezona, kur kopvērtējumā pie sudraba medaļām tika Tukuma un Jūrmalas apvienotā komanda.

Kandavā atklāta izstāde «Baltija un vācieši» 

Daudzu gadu garumā esam baroti ar informāciju par 700 gadiem vācu verdzības jūgā. Pat to stāsta arī mūsu tautas dziesmas, pasakas, rakstnieku literārie darbi un cilvēku atmiņas.

Noslēgušies Kandavas novada atklātie čempionāti orientēšanās sportā 

24. oktobrī noslēdzās Kandavas novada atklātie čempionāti orientēšanās sportā. Taku orientēšanās čempionātā piedalījās 28 dalībnieki. Elites grupas bija ļoti spēcīgas.

ASV tankus transportē arī pa Tukuma un Engures novada ceļiem /FOTO/ (11)

Otrdienas, 27. oktobra, pēcpusdienā, dodoties no Liepājas ostas uz Ādažu poligonu, arī cauri Tukuma un Engures novadam tika pārvietota ASV militārā tehnika.

Milzkalnes sākumskolai – 25 /FOTO/ (2)

Milzkalnes sākumskolā 23. oktobra vakarā visos logos mirdzēja ugunis. Skola gaidīja viesus – savus bijušos absolventus un skolotājus. Šis bija arī skolas 25 gadu jubilejas pasākums.

Noslēgušās skolēnu pārgājienu dienas Abavas senlejā 

No 15. septembra līdz 15. oktobrim projekta «Ej droši dabā» ietvaros Abavas senlejā norisinājās skolēnu pārgājienu dienas, kuru laikā bērniem no skolām, kuras atrodas Abavas senlejā, bija jādodas dabā – jāizveido vienas dienas pārgājiena maršruts, redzētais jāfiksē fotogrāfijās un video.

Atgriezušies no Īrijas: “Ir jāpriecājas par to, kas ir!” (10)

Zane Zorina ir dzimusi un augusi Tukumā, taču vēl šovasar viņas ģimene – vīrs Arkādijs, dēls Marks un mazā Katrīna – par savām mājām sauca skaisto Īrijas zemi – mazos Īrijas ciematiņus, kur viņiem laimējās dzīvot, un mīļos draugus, kas iekrituši sirdī un kurus tagad viņa plāno aicināt ciemoties Latvijā.

Helmane-Soročenkova piedalīsies Pasaules čempionātā 50 km skriešanā (11)

Tukuma novada sportiste Karīna Helmane-Soročenkova Latvijas izlases sastāvā piedalīsies Pasaules čempionātā 50 km skriešanā. Čempionāts notiks Dohā (Katara) 4. decembrī.

Lestenes baznīcas zvanu torņa izpētei nepieciešami teju 4 tūkstoši eiro (2)

Lestenes evaņģēliski luteriskās baznīcas zvanu tornis ir kritiskā stāvoklī un tam nepieciešams kapitālais remonts. Lai veiktu torņa remontu, ir jāizstrādā tehniskais projekts.

Tukums maksās par transportu Mākslas un Mūzikas skolas bērniem, kas dzīvo pagastos (1)

Tukuma novada pašvaldība daļēji segs transporta izmaksas un palīdzēs novada pagastos dzīvojošajiem bērniem apgūt profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmas Tukuma Mākslas skolā un Tukuma Mūzikas skolā.

Kandavas «Dālderu» vistu kūtī viesojas vanags (4)

Zigurds Megnis no Kandavas pagasta «Dalderiem» ar vanagu aci pret aci saticies pagājušajā sestdienā. Lūk, ko viņš stāsta: “Kopā ar sievu spiedām sulu no pēdējiem āboliem, kad padzirdējām ļoti skaļi kliedzam gaili, tāpēc uzreiz skrējām uz kūti skatīties, kas tur notiek.

Problēmas Tukuma skolu un bērnudārzu ēkās novērsīs laika gaitā (5)

Šovasar Būvniecības valsts kontroles birojs bija pārbaudījis Tukuma izglītības iestādes un atzinis, ka ne viss tajās ir spīdošā kārtībā. Vienlaikus birojs bija uzdevis pašai pašvaldībai situāciju pārbaudītajās ēkās izvērtēt un pieņemt lēmumu, ko katrā konkrētajā gadījumā darīt.

Tukumā noticis karjeras izvēles konkruss 8. un 9. klašu audzēkņiem /FOTO/ 

15. oktobrī Tukuma 2. vidusskolā satikās 8. un 9. klašu skolēnu komandas, lai parādītu savas zināšanas gan par dažādām profesijām, gan to, kur par tām var uzzināt vairāk un kur tās var apgūt.

Kandavas kartodromā mērīs trokšņus, «Strautiņu» šautuvei pagarina licenci (8)

15. oktobrī tika sasaukta Kandavas novada domes ārkārtas sēde, lai lemtu par diviem jautājumiem: kartinga trases (Jelgavas ielā 16, Kandavā) darbības atjaunošanu un atļaujas izsniegšanu otrās kategorijas šautuves (šaušanas stenda) darbībai z/s «Strautiņi».

Pasākumu kalendārs

2019.07.18 | 15:00

Pasākums bērniem Viesatu bibliotēkā 

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool