Piektdiena, 2018. gada 16. novembris
Glorija, Banga

Šlokenbekā projektu noslēguši «Dance for Peace» jaunieši /FOTO/ (3)

Engures novada dome sadarbībā ar biedrību «Pozitīva doma», deju studiju «Alegorija» un partnerorganizācijām no Spānijas, Zviedrijas un Polijas Šlokenbekas muižā realizēja «Erasmus» projektu «Dance for Peace« (Dejojam mieram).

Tukumā viesojas Somijas vēstnieks Latvijā /FOTO/ (1)

Trešdien, 4. novembra, Tukuma novadā viesojās Somijas vēstnieks Latvijā Olli Kantanens kopā ar vēstniecības asistenti Karinu Kalncbergu, somu uzņēmējiem Kimmo Korpilahti, Matti Suonvieri, Henriku Mjūmanu, Edvardu Krokfordu un vēstniecības stažieri Sofiju Forss.

Leģendu naktu piedzīvojusi arī Šlokenbekas muiža /FOTO/ 

31. oktobrī Leģendu nakts notika arī Šlokenbekas muižā Milzkalnē. Šajā dienā apmeklētājiem bija atvērts arī Latvijas Ceļu muzejs. Taču vēl apmeklētājiem tika piedāvāti arī citi intriģējoši pasākumi.

Kandavā aizvadīti VI Kafijas un Tējas svētki /FOTO/ (6)

Sestdien, 31. oktobrī, Kandavā notika 6. kafijas un Tējas svētki. No rīta puses, iebraucot pilsētas centrā, šķita, ka ir pavisam parasts sestdienas rīts: mašīnu nav daudz, cilvēku – vēl mazāk.

Pirmo reizi Leģendu nakts – arī Kukšu muižā /FOTO/ (1)

Sestdienas, 31. oktobra, vakarā daudzu Leģendu nakts dalībnieku ceļš aizveda uz Kukšu muižu, kur apaļajās stundās muižas īpašnieks Daniels Jāns iepazīstināja ar skaisto ēku.

Leģendu nakts Jaunpils pilī /FOTO/ 

«Leģendu naktī», 30. oktobrī, Jaunpils pilī norisinājās klejojumi nostātu un teiku gaņģos – caur nostāstiem un teikām meklēja to atbalsi mūsdienās. Ceļotāji zināmus un nezināmus nostāstus par Jaunpils pili un tās baroniem varēja uzzināt ekskursijā ar pils atslēgu glabātāju.

Tukuma bērnu vokālā grupa «Varavīksne» priecē klausītājus uz prāmja Rīga-Stokholma-Rīga (4)

Iekrāsojas kļavas lapa – skan Do, krāsojas ozola lapa – ieskanas Re, bet tad ieskrienas vējiņš un dzeltenās bērza lapiņas griežas jautrā dejā – Mi-Fa-Sol, izveidojot rudens zeltīto krāsu varavīksni.

Saeimā sveic Eiropas labāko kvadriciklistu, džūkstenieku Edgaru Meņģeli (2)

Ceturtdien, 29. oktobrī, Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces biedre Inese Lībiņa-Egnere sveica Latvijas motokrosa sportistus par izcilajiem sasniegumiem 2015. gada sezonā. Apsveikto izcilnieku vidū bija arī mūsu novadnieks, džūkstenieks Edgars Meņģelis, kurš aizvadītajā sezonā kļuva par labāko kvadriciklistu Eiropā.

Iepirkumu “Jelgavas krustojumam” izsludina par 2 miljoniem eiro mazāku (16)

Šonedēļ a/s «Latvijas valsts ceļi» (LVC) izsludināja atklātu konkursu autoceļa A10 (Rīga-Ventspils) 57,76. līdz 68,6. km pārbūvei. Šī ir labā ziņa visiem, kas gaida tā saucama “Jelgavas krustojuma” – “melnā punkta” pārbūvi, jo projekts paredz gan ceļa rekonstrukciju posmā no Ozolpils līdz pat Lauktehnikas aplim, gan arī apļa ierīkošanu.

Tukuma «U-18» futbolisti izcīna 2. vietu Latvijas čempionātā (FOTO) 

21. un 22. oktobrī ar finālspēlēm Valmierā noslēdzās Latvijas jaunatnes futbola čempionāta «U-18» vecuma grupas (1997./1998. gadā dzimušo) puišu sezona, kur kopvērtējumā pie sudraba medaļām tika Tukuma un Jūrmalas apvienotā komanda.

Kandavā atklāta izstāde «Baltija un vācieši» 

Daudzu gadu garumā esam baroti ar informāciju par 700 gadiem vācu verdzības jūgā. Pat to stāsta arī mūsu tautas dziesmas, pasakas, rakstnieku literārie darbi un cilvēku atmiņas.

Noslēgušies Kandavas novada atklātie čempionāti orientēšanās sportā 

24. oktobrī noslēdzās Kandavas novada atklātie čempionāti orientēšanās sportā. Taku orientēšanās čempionātā piedalījās 28 dalībnieki. Elites grupas bija ļoti spēcīgas.

ASV tankus transportē arī pa Tukuma un Engures novada ceļiem /FOTO/ (11)

Otrdienas, 27. oktobra, pēcpusdienā, dodoties no Liepājas ostas uz Ādažu poligonu, arī cauri Tukuma un Engures novadam tika pārvietota ASV militārā tehnika.

Milzkalnes sākumskolai – 25 /FOTO/ (2)

Milzkalnes sākumskolā 23. oktobra vakarā visos logos mirdzēja ugunis. Skola gaidīja viesus – savus bijušos absolventus un skolotājus. Šis bija arī skolas 25 gadu jubilejas pasākums.

Noslēgušās skolēnu pārgājienu dienas Abavas senlejā 

No 15. septembra līdz 15. oktobrim projekta «Ej droši dabā» ietvaros Abavas senlejā norisinājās skolēnu pārgājienu dienas, kuru laikā bērniem no skolām, kuras atrodas Abavas senlejā, bija jādodas dabā – jāizveido vienas dienas pārgājiena maršruts, redzētais jāfiksē fotogrāfijās un video.

Pasākumu kalendārs

2018.11.16 | 12:30

Valsts svētu koncerts Cērē 

2018.11.16 | 17:00

Valsts svētki Lestenē 

2018.11.16 | 17:00

Valsts svētki Jaunsāti 

2018.11.16 | 17:00

«Savējo» koncerts Tukuma evaņģēliski luteriskā baznīca 

2018.11.16 | 18:00

Kolektīva «Sadancis» jubileja Vānē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool