Otrdiena, 2019. gada 23. aprīlis
Jurģis, Juris, Georgs

Barikāžu cīņas uz Engures mola (26)

Svētdienas, 10. janvāra, rītā engurniekus pārsteidza jauni centra vaibsti – nakts laikā mākslīgi uzbērtais ceļš uz pussaliņu un uz mola uzbūvētajām attīrīšanas iekārtām aizbarikādēts ar betona paneļu krāvumiem…

Jaunieši Kandavā izbraukā autodromu (178)

Arvien “jaunizceptie” autovadītāji aktīvi izbraukā autodromu Kandavas tehnikumā, kas paredzēts audzēkņu autoapmācības praktiskajām nodarbībām.

Plīstot siltā ūdens caurulei, applūdināta Lapmežciema pamatskola (5)

Naktī uz ceturtdien, 7. janvārī, Lapmežciema pamatskolā plīsusi ūdens caurule, kas ar silto ūdeni apgādā skolas tualetes un virtuvi. Tā kā tā bēniņos plīsusi tieši ēkas vidū, ir applūdināti visi trīs skolas stāvi.

Latvijas ceļu “melnākā punkta” pārbūvei – trīs piedāvājumi (21)

6. janvārī VAS «Latvijas valsts ceļi» tika atvērti konkursa «Autoceļa A10 Rīga-Ventspils posma 57,76. – 68,6. km segas pārbūve» piedāvājumi. Šī konkursa ietvaros tiks rekonstruēta Ventspils šoseja 10 km garumā.

2015. gadā vecāki Tukumā jaundzimušajiem devuši vārdus Šeldija, Peitone, Kāleps, Lucifers, Treviss… (28)

2015. gads noslēdzies. Par to, kāds tas bijis Tukuma novada Dzimtsarakstu nodaļā, kurā tiek izdarīti visi cilvēka mūžā svarīgākie civilstāvokļa aktu ieraksti – dzimšanas, laulību un miršanas – runājām ar nodaļas vadītāju Smaidu Kokinu.

Slampes koģenerācijas stacija nosvinējusi spāru svētkus (3)

Pagājušajā nedēļā spāru svētkus svinēja Slampes pagasta centrā uzceltā koģenerācijas stacijas ēka – pirmā no četros novada pagastos – arī Džūkstē, Tumē un Degolē – iecerētajām. Ir uzcelta ēka, ir ierīkoti komunikāciju tīkli, veikta apkārtnes labiekārtošana, tikai zālīte gan tikšot iesēta pavasarī.

Milzkalnē Jaunā gada pirmajā stundā lej 2016. gada laimi /FOTO/ 

Kā jau katru gadu Milzkalnes iedzīvotāji un viņu viesi – Jaunā gada sagaidītāji – pēc ministru prezidentes Laimdotas Straujumas un Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa uzrunas devās pagalmā uz svētku uguņošanu.

Jāņa Lutera kauss atradis savu īpašnieku 

27. decembrī Irlavas sporta namā uz V Jāņa Lutera kausa izcīņu novusistus aicināja piemiņas turnīra organizators, tukumnieks Dainis Ozols. Kopumā uz sacensībām sabrauca 15 dalībnieki no Tukuma, Kandavas, Jaunpils, Jelgavas un Irlavas.

Viesatās ballējās seniori 

Kā jau katru gadu, arī šogad visi Viesatu pensionāri tika aicināti uz kopīgu pasēdēšanu un ziemas Saulgriežu atzīmēšanu. Tajā klātesošos ar gada ritiem atbilstošu repertuāru priecēja pašmāju folkloras kopa «Viesi», ko vada Arianda Puriņa.

Lielais volejbols starp svētkiem Irlavā /FOTO/ 

27. decembrī Irlavas sporta namā valdīja lielais volejbols. Tradicionālais Ziemassvētku turnīrs šoreiz ar astoņu komandu piedalīšanos – tik aizraujošas cīņas sen nebija vērotas! To atzina gan paši spēlētāji, gan skatītāji.

Gadu mija Tukuma dzīvnieku patversmē /FOTO/ (2)

Pēc svētkiem esam nolēmuši meklēt kādu zinošu juristu, kurš palīdzēs sastādīt dokumentu iesniegšanai kādā no ministrijām pret šķirnes un bezšķirnes kucēnu ražotājiem!

Vecgada vakarā «Milzkalnā» kāju lauzusi septiņgadīga meitene 

Ceturtdien, 31. decembrī, «Milzkalna» slēpošanas trasē Smārdē kāda septiņus gadus veca meitene saskrējās ar slēpošanas instruktoru un guva apakšstilba lūzumu.

Skaists Ziemassvētku pārsteigums Jaunsātos 

Jaunsātu skoliņa jau trešo gadu Ziemassvētkus un Gadumiju sagaida ar dāvanām, kuras sarūpējuši pašu pagasta aktīvi cilvēki, uzņēmēji un lauksaimnieki – z/s «Birzītes», Modris Tulijs, Lāsma Rubule, Lagzdiņu ģimene, Gunita Justa, Sandris Vītols, Joahims Drīdgers, Artis Jomerts un Vita Eisaka.

Ko mums sola Ugunīgā Pērtiķa gads? 

Saskaņā ar Austrumu kalendāru 8. februārī sākas un līdz 2017. gada 27. janvārim turpināsies uguns sarkanais Pērtiķa gads. Kā ik gadu, kopā ar astroloģi Iritu Krūmiņu ielūkojāmies zvaigžņu kartēs.

Kandavas Ziemassvētku turnīrs /FOTO/ 

Ikgadēji 25. decembrī Kandavas sporta hallē tiek aizvadīts Ziemassvētku turnīrs dambretē, zolītē, novusā un volejbolā. No agra rīta jau sacensības uzsāka dambretes spēlētāji, kur 1. vietu izcīnīja Dāvids Benderskis (Renda), 2. – Aleksandrs Krīvāns (Kandava), 3. – Sandis Balmanis (Talsi).

Pasākumu kalendārs

2019.04.23 | 19:00

Liepājas teātra izrāde Slampē 

2019.04.24 | 11:00

Teātra festivāls Kandavā 

2019.04.24 | 16:00

Tikšanās ar kolekcionāriem «Pils tornī» 

2019.04.24 | 17:30

Karjera apspriešanas sapulce Degolē 

2019.04.27 | 11:30

Tikšanās ar mākslinieci Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool