Ceturtdiena, 2019. gada 17. janvāris
Tenis, Dravis

Jaunpils pašvaldības policija nesoda satiksmes pārkāpējus 

Par to, kā aizvadīts pagājušais gads un kas aktuāls tieši šobrīd – izvaicājām Jaunpils novada pašvaldības policijas priekšnieku Mārtiņu Knopu un policistu Jāni Siliņu.

Tukumā atklāta Latvijas Sarkanā Krusta izstāde /FOTO/ (3)

11. martā Tukuma novada domes 2. stāvā atklāja Latvijas Sarkanā Krusta 95. gadadienai veltītu izstādi. Kāpjot pa trepēm, izstādes apmeklētājiem iespēja sīki un smalki izpētīt organizācijas vēsturi Latvijā, kas ir tikai “piecas minūtes” jaunāka par pašu valsti.

Kandavas sapulcē iedzīvotājus satrauc sociālā joma, atkritumi un pašvaldības ieceres (10)

9. martā Kandavas kultūras nama zālē uz kārtējo iedzīvotāju sapulci kandavniekus aicināja novada domes pārstāvji, iestāžu vadītāji, valsts un pašvaldības policijas pārstāvji. Domi šoreiz pārstāvēja un sapulces gaitu regulēja deputāts, priekšsēdētāja vietnieks Alfreds Ķieģelis.

Slampē bērni izspēlē «Kaķīša dzirnavas» /FOTO/ (1)

Lai bērni vairāk iedziļinātos pasakās, 10. martā Slampes kultūras pilī, bibliotēkas telpās, bērni un viņu vecāki tika aicināti izspēlēt K. Skalbes pasaku «Kaķīša dzirnaviņas» kopā ar pasaku tēliem – kaķi (Dace Valdmane) un peli (Nona Lielgalve), kas bija atbraukuši no Džūkstes pasaku muzeja.

Notikusi Tukuma novada un starpnovadu vokālo ansambļu skate (10)

Šodien, 12.martā, Tukuma Raiņa ģimnāzijā gadskārtējā skatē piedalījās 22 Tukuma, Engures un Kandavas novada dziedošie kolektīvi.

Kandavā takša pakalpojumam vēl nav liela piekrišana (14)

Nepilnu mēnesi Kandavā pie autoostas var manīt ar īpašo taksometra zīmi aprīkotu automašīnu. Pēc tam, kad novada dome pieņēma taksometru pakalpojumu licencēšanas kārtību, šādu pakalpojumu novadā piedāvā SIA «AL pārvadājumi». Ar klientiem pagaidām esot švaki.

Irlavā aizvadītas pašvaldības sporta spēles minifutbolā (5)

6. martā notika Tukuma novada pašvaldības 7. sporta spēles minifutbolā, kurās piedalījās deviņas komandas. 1. vietā ierindojās «Tukuma Sporta skola» (Sergejs Kovaļovs, Kristaps Dišlers, Oskars Mīļais, Reinis Duksītis, Mareks Lavrinovičs)

Kandavā – LR novusa čempionāta noslēguma posms 

5. martā laikā, kad Kandavas sporta halles zālē norisinājās volejbola sacensības Rietumlīgas ietvaros, foajē sacentās Latvijas republikas 1. līgas novusisti.

Zemgales un Vidzemes skolu ansambļi dzied Tukumā konkursā «Balsis» 

10. martā Tukuma 2. pamatskolā norisinājās vokālās mūzikas konkursa «Balsis 2016» 2. kārta, kas pulcēja 28 vokālos ansambļus no Zemgales reģiona un Vidzemes. Šogad šim konkursam aprit jau 10 gadu.

Lestenes bērnu teātris spēlē «Nekaunīgo zirni» 

Lestenes bērnu teātrī «Rakari» darbojas 17 bērnu, no kuriem lielākā daļa iesaistīti jaunajā uzvedumā par nekaunīgo zirni, kuru teātris saviem skatītājiem rādīja 6. martā.

Pirmsskolas bērnu grupu deju un dziesmu festivāls «Lielais cālis» Pūrē (1)

3. martā Pūres kultūras namā norisinājās pirmskolas bērnu grupu deju un dziesmu festivāls «Lielais cālis», kurā piedalījās dejotāji no Sēmes un Zentenes, Dursupes, Lestenes, Jaunsātiem un Pūres.

Kandavā sadejojuši paši mazākie novada dancotāji /FOTO/ 

9. martā jau trešo gadu pēc kārtas Kandavas kultūras namā sadejoja novada kolektīvi, kas šobrīd ir dejotprasmes apgūšanas pašā sākumā. Šajā reizē priekšroka dota pašiem mazākajiem. Koncertā piedalījās Kandavas deju skolas divas pirmskolas grupas, Vānes un Zantes pagastu jaunākie dejotāji.

Vecāki stāv rindā, lai bērns varētu mācīties Tukuma 2. pamatskolas 1. klasē (59)

10. martā sākas topošo pirmklasnieku pieteikšana Tukuma novada skolu 1. klasēs, tostarp arī Tukuma 2. pamatskolā, kur vecāki sākuši veidot rindu jau 9. marta rīta pusē. Redakcijā vecāki vērsās ar jautājumu, kāpēc tie, kas savam bērnam šo skolu izvēlējušies, ik pavasari tiek nostādīti pazemojošā situācijā.

Tukuma anonīmo alkoholiķu grupai «Ausma» – 25 (4)

Aiz Rīgas un Jelgavas Tukums bija trešā Latvijas pilsēta, kurā izveidojās Anonīmo Alkoholiķu (AA) grupa. «Ausmas» pirmā sapulce notika 1991. gada 14. martā Jordāna (tagadējā Baznīcas) ielā Mūzikas skolas telpās.

Engures novada iedzīvotājus uztrauc nedrošība mājās un uz ielas (3)

Apšuciema un Plieņciema iedzīvotāji pauduši savu uztraukumu par to, ka abos ciemos regulāri tiek apzagti privātīpašumi. Bijis arī gadījums, ka saimnieks bijis mājās un dzirdējis, kā viņa īpašumā notiek ielaušanās… Tamdēļ 3. martā Apšuciema skolā notika

Pasākumu kalendārs

2019.01.17 | 13:00

Foto izstādes atklāšana Lapmežciemā 

2019.01.18 | 15:00

«Zaļā pēcpusdiena» Kandavā 

2019.01.18 | 17:00

Interešu klubiņa pasākums Irlavā 

2019.01.18 | 17:00

Leļļu teātris Lestenē 

2019.01.18 | 18:00

Florbols Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Decembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool