Pirmdiena, 2018. gada 24. septembris
Agris, Agrita

Cērē aizvadīta matemātikas nedēļa /FOTO/ 

Noslēdzoties janvārim, Cēres pamatskolā valdīja visu zinātņu karaliene Matemātika – katra diena tika veltīta skaitļiem, dažādiem uzdevumiem un arī matemātikas atveidojumam kāda no mākslām. Pirmdiena bija “vizuālās matemātikas diena”, kad katra klase veidoja plakātu “Skaitļi mūsu dzīvē”.

Sākas balsošana par populārākajiem Tukuma novada sportistiem /FOTO/ (13)

Piektdien, 5. februārī, sākas balsojums par Tukuma novada «Sporta laureāta 2015» nominācijām «Populārākais sportists» un «Populārākā sportiste». Balsojumam izvirzīti 54 pretendenti (alfabētiskā secībā redzami fotogrāfijās).

Lielais novuss Jaunpilī (2)

Novusa kluba «Jaunpils» novusisti pēc sekmīgi aizvadītās 3. līgas Latvijas meistarsacīkstēs ieguvuši tiesības startēt Latvijas meistarsacīkšu 2. līgā, kurā piedalās 16 komandas.

Kandavā aizliegta smagā transporta kustība, kā privātīpašumiem saņemt malku? (12)

Jau iedzīvotāju sapulcē vairāku novada uzņēmēju vārdā pašvaldības pārstāvjiem tika uzdotas jautājums – kādēļ Kandavā pēkšņi parādījušās zīmes, kas aizliedz smagā autotransporta kustību. Tādējādi izveidojusies situācija, ka malku vairākās vietās pilsētā nav iespējams nogādāt vispār!

Kandavas centrā ar gājēju pāreju izveidošanu nesteidzas (20)

Jau pirms gadiem diviem Kandavas novada domē saņemts lūgums, vai nevarētu izveidot gājēju pāreju pilsētas krustojumā, kur satiekas Ķiršu, Liepu un Lielā iela. Krustojums nav pārredzams un pietiekami drošs, jo īpaši gājējiem, bērniem, kas to šķērso, nākot no Kandavas internātvidusskolas puses.

Darbu sācis Tukuma novada diennakts dispečerdienests (12)

No 1. februāra Tukuma novads papildinājies ar jaunu dienestu jeb četriem jauniem darbiniekiem novada pašvaldības policijā, kuru uzdevums ir palīdzēt iedzīvotājiem atrisināt dažādas problēmas.

Kandavā sumināti novada «Gada jaunieši» /FOTO/ (3)

Jau ceturto gadu kandavnieki izvēlējušies sava novada «Gada jaunieti». Svinīgā apbalvošana notika piektdien, 29. janvārī, Kandavas jauniešu centrā «Nagla». «Gada jaunietis» tika vērtēts trīs vecuma grupās: no 13 līdz 15 gadiem, no 16 līdz 18 un no 19 līdz 25 gadiem.

Apkures problēmu Slampē atrisināšot tikai māju siltināšana (3)

26. janvārī Slampes kultūras pilī notika iedzīvotāju sapulce, kurā tika pārrunāti ar siltumapgādi saistīti jautājumi. Jau pagājušā gada nogalē un šīgada sākumā slampenieki cēla trauksmi par to, ka par apkuri daudzdzīvokļu mājās ir jāmaksā daudz.

Kas Tukuma novadā mainīsies turpmāko septiņu gadu laikā? (5)

Lai jaunajā plānošanas periodā Tukuma novads spētu iesaistīties visās tajās programmās vai aktivitātēs, kas pašvaldībām būs pieejamas par Eiropas Savienības fondu līdzekļiem, ir izstrādāti un apstiprināti galvenie attīstības plānošanas dokumenti, tostarp novada attīstības programma.

Slampeniece Mairita Trēgere – viena no īstākajām latvju saimniecēm (9)

Jau otro sezonu Latvijas televīzijas vajadzībām tiek filmēts raidījums «Īstas latvju saimnieces». Skatītāji to varēs vērot jau šonedēļ, bet mēs – «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» žurnālisti – vienu no raidījuma filmēšanas epizodēm vērojām, kad filmēšanas grupa viesojās Slampē pie Mairitas Trēgeres.

Slidena ceļa dēļ Džūkstē skolēnu autobuss iebrauc grāvī (8)

Trešdienas, 27. janvāra, rītā uzzinājām, ka slidenā ceļa dēļ grāvī ieslīdējis skolēnu autobuss, kas vedis bērnus no Lestenes pagasta uz Džūkstes pamatskolu. Tā kā negadījums noticis nelielu gabalu pirms Džūkstes, 20 bērni uz skolu aizgājuši kājām.

Piekrastē vējš brāzmās sasniegs 26 m/s 

Ceturtdien, 28. janvārī, pēcpusdienā jūras piekrastē vējš brāzmās sasniegs ātrumu līdz 25-26 metriem sekundē, bet vēlu vakarā stiprs vējš gaidāms teritorijas lielākajā daļā, brīdina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Notikusi tradicionālā zemledus makšķerēšana Bišpēteros /FOTO/ (1)

Burvīgā ziemas dienā Bišpēteru ūdenskrātuvē Irlavas pagastā tradicionālās zemledus makšķerēšanas sacensības šoreiz pulcēja dalībnieku rekordskaitu – 36 copmaņi 17. janvāri izvēlējās pavadīt uz ledus, sacenšoties veiklībā un izdomā izvilināt kādu zivtiņu virs ledus.

Tukuma dzīvnieku patversmē uzcelta jauna, silta kaķu māja /FOTO, VIDEO/ (1)

“Beidzot mūs kāds ir pamanījis,” priecājoties par Tukuma dzīvnieku patversmē valdošo rosību, atzina Simona Grundule, kad 23. janvārī labdarības iniciatīva «LabieDarbi.lv» kopā ar brīvprātīgajiem uzcēla jaunu, apsildāmu māju kaķiem.

Engurē izskanējis «Trakās kazas» koncerts /FOTO/ 

22. janvārī Engures vidusskolā un kultūras namā notika gadskārtējie dejotāju svētki un kopā sanākšana «Trakā kaza». Koncertā piedalījās: Tukuma «Luste», Engures «Ungurs» un 7. līdz 9. klašu deju kolektīvs, Tukuma «Pastariņi» un «Palāsītes».

Pasākumu kalendārs

2018.09.24 | 18:00

Vingrošana Kandavā 

2018.09.26 | 13:00

Seminārs par atkarībām Cērē 

2018.09.28 | 17:30

Lekcija par uzturu Kandavā 

2018.09.28 | 18:30

«Rats» sezonas atklāšana Jaunpilī 

2018.10.03 | 18:00

Seminārs smēķēšanas atmešanai Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool