Sestdiena, 2019. gada 25. maijs
Junora, Anšlavs

«Pavardam» Kandavas tehnikumā – 28 gadi

Twitter
FaceBook
print
2013. gada 15. marts 15:08

14. martā Kandavas tehnikumā (PIKC Kandavas valsts lauksaimniecības tehnikums) bija svētki – notika ikgadējais, trīs specialitāšu esošo audzēkņu un absolventu pasākums «Pavards». Šo tradīciju aizsāka ēdienu gatavošanas speciālisti pirms 28 gadiem, bet nu «Pavarda» liesmiņas gaišākas rada arī topošie viesnīcu servisa un komerczinību speciālisti. Skatuvi, kā pienākas, rotāja provizorisks pavards ar katlu, bet pasākums tika atklāts ar kopīgi nodziedātu himnu.

Šī gada temats – «Pasakas pie pavarda». Katrs kurss bija iestudējis un izrādīja fragmentus no pazīstamām latviešu pasakām jaunā, neierastā versijā ar savam arodam raksturīgu pieskaņu. Piemēram, pazīstamās Sniegbaltītes un rūķīšu tēlā lieliski iejutās Sniegbaltītis un septiņas rūķenes, bet Ansīša un Grietiņas tandēmā – Ansīte un Grietiņš. Tikpat izcili ar savu uzdevumu galā tika arī šarmantais pelnrušķis, mazais nāriņš, sarkangalvītis un vilcene, princis un zirnīte un pārējie personāži. Pirmo un otro kursu  prasmes un radošumu izvērtēja žūrijai, lai lemtu, kam šogad piešķirt «Pavarda» ceļojošo balvu – Lielo karoti. Savukārt pamācošo pasaku par Sprīdīti, kurš devās Laimes zemi meklēt, kopīgi bija sagatavojuši trešo kursu audzēkņi. Skatītāju aplausus izpelnījās ikviens no priekšnesumiem, gluži tāpat kā izdomas bagātie apsveikumi kursu audzinātājiem.

Ceļojošo «Pavarda» balvu saņēma topošie ēdināšanas speciālisti, kuri savu izvēlēto arodu apgūst pirmo gadu. “Un arīdzan vienas ekskursiju!” – piebilda direktors Ivars Lasis. Par dalību pasākumā –  kūku no 3. kursa audzēkņu kūku izstādes saņēma visu kursu kolektīvi. Skatītāju simpātiju balvu ieguva Sintijas Šilvinskas meistardarbs – marcipāna suņuks.



Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. utene teica:

  vispar tas notika 14.martaa!!!! Ludzu labot datumu..

 2. FotoKnipsis teica:

  Būtu ieteikums ntz redakcijai savu iespēju robežās savam āršata foto korespondentam uzdāvināt foto kursus, Tukumā starp citu ir ļoti kvalitatīvi. Vairums bilžu atgādina maza bērna knipsēšanu, ja kas (bieži tās ir “muguriņas” un tizlu pozu īpāšnieki). Knipsis ir, bet avīzes cienīgas fotoreportāžas NAV. Pat skolotājs tāds salīcis, dāma uz skatuves profilā kā “policija meklē”. Ja ir 20 bildes var izveidot forreportāžu kā nelielu stāstu par notikumu….Protams, ja tikai ir bez iegādātā foto aparāta mācīties strādāt, ne formāli knipsēt….

 3. Ārprāts teica:

  Kritizēt jau mēs visi protam, kā jau īsteni Latvieši! Bet, vai tie kritizētāji ir apguvuši saskarsmes kultūru? Mazliet inteliģence arī pietrūkst….

 4. Nav kritika teica:

  Vnk skumji Ievēlēsim Daini Kandavā – Būs kārtība!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pasākumu kalendārs

2019.05.25 | 6:00

Kandavas novada svētki 

2019.05.25 | 6:00

Makšķerēšana Kandavā 

2019.05.25 | 10:00

Orientēšanās Kandavā 

2019.05.25 | 12:00

Skeitparka sezonas atklāšana Kandavā 

2019.05.25 | 17:00

Futbols Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Maijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool