Pirmdiena, 2019. gada 22. aprīlis
Armanda, Armands

Par brīvpusdienām

Twitter
FaceBook
print
2008. gada 19. janvāris 13:42

Jau informējām, ka pērnā gada nogalē deputāts Dainis Rozenfelds, izvērtējot situāciju Kandavas novada skolās, izteica domē rakstisku priekšlikumu atbalstīt novada iedzīvotājus – bērnu vecākus – un 2008. gadā nodrošināt brīvpusdienas novada izglītības iestādēs piecus un sešus gadus vecajiem bērniem un 1. līdz 4. klašu skolēniem.

Deputāts savā iesniegumā norādījis, ka priekšlikumu atbalsta deputāts V. V. Dreimanis, A. Lēnerts, A. Gailītis, Normunds Štoferts, Indra Znotiņa un Margarita Fomina. Iesniegtais priekšlikums tika izskatīts arī novada pagastu konsultatīvajās padomēs.

Priekšlikums pats par sevi ir apsveicams un vērā ņemams. Turklāt šis jautājums ir ļoti nopietns un būtisks, jo provizoriski aprēķini liecina, ka šim mērķim no pašvaldības budžeta gadā nepieciešams aptuveni 60 000 latu liels finansējums.

Decembrī novada domes deputāti nolēma jautājumu izskatīt domes sēdē janvārī, kad priekšlikums būs vairāk izpētīts. Lēmumu papildināja piebilde, ka līdz tam laikam priekšlikumus par brīvpusdienu piešķiršanas iespējām iesniegs arī Sociālās palīdzības centrs un novada izglītības iestāžu vadītāji. Deputāts I. Lasis uzskatīja, ka par šo priekšlikumu noteikti laikus jāinformē arī ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji skolās, uzklausot priekšlikumus par norēķinu kārtību brīvpusdienu apmaksai. Savukārt domes deputāts A. Lēnerts izteicās, – ja māc bažas par summām un apjomiem, brīvpusdienu projektu skolās var ieviest pakāpeniski, vairākos etapos, atbilstoši pašvaldības reālajām finansiālajām iespējām.Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.04.22 | 11:00

Izstādes atklāšana Jaunpilī 

2019.04.22 | 12:00

Lieldienas Jaunpilī 

2019.04.22 | 12:00

Skrējiens Engures pagastā 

2019.04.22 | 12:00

Pasākums «Mēs Engurei» 

2019.04.22 | 13:00

Lieldienas Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool