Piektdiena, 2019. gada 26. aprīlis
Rūsiņš, Sandris, Alīna
Foto: Foto Iveta Piese

Olimpiskā diena pirmsskolas vecuma bērniem

Autors: Iveta Piese
Twitter
FaceBook
print
2014. gada 10. jūnijs 15:32

5. jūnijā  Kandavā K.Mīlenbaha vidusskolas stadionā notika 12. atklātā  Olimpiskā diena pirmsskolas vecuma bērniem, kuru organizēja sporta klubs «Kandava».

Tajā piedalījās vairāk kā 160 bērni no Kandavas, Zantes, Cēres, Smārdes, Sabiles, Pūres un citām vietām.

Atklāšanas parādē soļoja visi sportisti. Olimpiskās dienas karogu ienesa Kandavas PII «Zīļuks» jaunie sportisti Latvijas Republikas čempiona lodes grūšanā Daiņa Garozas vadībā. Olimpisko uguni iedegt palīdzēja no ASV, Filadelfijas atbraukusī matkulniece Ilze Gotfrīda. Viņa skolas gaitas sākusi Kandavā, bet vēlāk, pateicoties skolotāju un treneru atbalstam, mācījusies Rīgā. Tagad beigusi Svētā Jozefa universitāti Filadelfijā, kurā arī spēlējusi basketbolu.

Olimpiskās dienas skatītāju rindās bija arī ilggadējie K. Mīlenbaha vidusskolas sporta skolotāji Gaida un Laimonis Ģiguļi, kuru audzēkņi tagad ir sacensību organizatori un tiesneši.

Pēc sportistu un tiesnešu nodotā zvēresta sacensības varēja sākties.

Jaunie olimpieši sacentās 30m skrējienā, tāllēkšanā no vietas un basketbola bumbas mešanā grozā. Pēc tam visi, kam spēks un enerģija vēl bija, varēja izlēkāties piepūšamajās atrakcijās.

30 m skrējienā 2007. un 2008. gadā dzimušo grupā 1. vietā – Rūta Celmiņa (Kandava) un Rūdolfs Šplīts (Tukums), 2. – Marta Nagle (Kandava) un Ralfs Štoferts (PII «Zīļuks»), 3. – Liene Sanita Līdaka (Zante) un Patriks Rencis (PII «Zīļuks»), 2009. gadā dzimušie un jaunāki: 1.vietā – Kate Šimkēviča (PII «Zīļuks») un Roberts Ķevics  (PII «Zīļuks»), 2. – Kristiāna Oļeškeviča (Zante) un Egnārs Zaļais (PII «Zīluks»), 3. – Marta Celma (Smārde) un Kristers Tolis (PII «Zīļuks»).

Tāllēkšanā 2007. un 2008. gadā dzimušo grupā 1. vietā – Rūta Celmiņa (Kandava) un Rūdolfs Šplīts (Tukums), 2. – Ieva Krūmiņa (Zante) un Kristofers Rozentāls (PII «Zīļuks»), 3. – Estere Bondarenko (PII «Zīļuks») un Ralfs Štoferts (PII «Zīļuks»). 2009. gadā dzimušie un jaunāki: 1. vietā – Evelīna Krastiņa (Zante), Roberts Ķevics (PII «Zīļuks»), 2. – Marta Celma (Smārde) un Martins Avetjans (PII «Zīļuks»), 3. – Elza Anaņiča (PII «Zemenīte»), Kristers Tolis (PII «Zīļuks»).

Basketbola bumbas mešanā grozā 2007. un 2008. gadā dzimušo grupā 1. vietā – Ieva Krūmiņa (Zante) un Mārtiņš Skurulis (Zante), 2. – Marta Jansone (PII «Zīļuks») un Roberts Koškins (PII «Zīļuks»), 3. – Paula Ozoliņa (PII «Zemenīte») un Kristaps Doniņš (Zante).

2009. gadā dzimušiem un jaunākiem: 1. vietā – Elza Anaņiča (PII «Zemenīte»), Artūrs Goldmanis-Reimarts (Sabile), 2. – Digna Sporāne (PII «Zemenīte»), Inguss Rožinskis (Cēre), 3. – Alise Līkuma (PII «Zīļuks») un Egnārs Zaļais (PII «Zīļuks»).

 Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. ANNA teica:

    PALDIES A. BAMBIM UN PĀRĒJIEM OLIMPIĀDES RĪKOTĀJIEM. OLIMPIĀDE BĒRNIEM ĻOTI LABS PASĀKUMS.

  2. Zīle teica:

    Pievienojos ANNAS komentāriem. Paldies! Ļoti jauks pasākums, labi organizēts un pozitīvs. 🙂

  3. k. teica:

    Pasākums labs bet bildes draņķīgas. Citur atradu labākas!

Pasākumu kalendārs

2019.04.26 | 10:45

Atvērto durvju dienas tehnikumā 

2019.04.26 | 14:00

Talka un pikniks Kandavā 

2019.04.26 | 14:00

Kustību festivāls Jaunpilī 

2019.04.26 | 17:00

Sarunas par teātri Tukumā 

2019.04.26 | 17:00

Senioru balle Šlokenbekā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool