Rozālija, Roze

Nedēļas nogale Tukumā un apkārtnē

Autors: ntz.lv
Twitter
FaceBook
print
2017. gada 9. jūnijs 13:16

Šajā nedēļas nogalē Tukumā un apkārtnē būs iespēja klausīties koncertus, piedalīties kopīgā adīšanas pasākumā un izstādes atklāšanā, izkustēties un uzzināt ko jaunu Starptautiskajā Labsajūtas dienā, izklaidēties un darboties radošajās darbnīcās kopā ar Čučumuižas rūķiem un nosvinēt Tukuma evaņģēliski luteriskās draudzes 450 gadu jubileju.

Piektdienas vakarā, 9. jūnijā, 18.00 Tukuma evaņģēliski luteriskā baznīca aicina uz Tukuma mūzikas skolas koncertu «Mans laiks». Ieeja par ziedojumiem, kas tiks izmantoti baznīcas pulksteņa atjaunošanai. Adrese: Brīvības laukums 1, Tukums.

Sestdien, 10. jūnijā, no 11.00 Jaunpils pils saliņā tiks atzīmēta Pasaules adīšanas diena, kur uz kopīgu adīšanu tiek aicinātas gan šī amata lietpratējas, gan iesācējas no malu malām. Adrese: Jaunpils, Jaunpils pagasts, Jaunpils novads.

Savukārt Tukuma Audēju darbnīca 10. jūnijā aicina uz jaunas izstādes atklāšanu. Šeit 12.00 tiks atklāta izstāde «Pirtīžas» – par pirmo pirts rituālu tikko dzimušam bērniņam un par pirts tēmu kopumā. Izstādē būs skatāmi audēju darbi vasarīgās noskaņās – izšūti lina krekli, jostas, pirts dvieļi, lakati, kā arī citi priekšmeti no Tukuma muzeja krājuma. Adrese: Tidaholmas iela 3, Tukums.

Ja vēlaties izkustēties brīvā dabā un uzzināt ko jaunu par sportiskām aktivitātēm un veselīga dzīvesveida nozīmi, aicinām piedalīties Starptautiskajā Labsajūtas dienā, kura norisināsies 10. jūnijā Ķemeru nacionālajā parkā pretim bijušajai Ķemeru sanatorijai no 12.00 līdz 17.00. Te pulcēsies vairāk nekā 10 organizācijas, kas piedāvās plašu aktivitāšu programmu: masāžas, veselības stāvokļa diagnostiku, ārstniecisko vingrošanu, jogas un cigun nodarbības, TRX, meistarklases un radošas darbnīcas bērniem un pieaugušajiem, gongu skaņu meditācijas, spēles, pārsteigumus, kā arī citas izklaidējošas, attīstošas un izglītojošas nodarbības. Dabas izglītības centrā «Meža māja» būs skatāma izstāde «Dabas dziednīca – purvs» un apskatāms Ķemeru nacionālā parka dziedniecības resursu stūrītis. No «Meža mājas» varēsiet piedalīties arī ekskursijā pa Ķemeriem un apkārtni. Ieeja pasākumā bezmaksas. Adrese: Ķemeri, Jūrmala.

Svētdien, 11. jūnijā, Tukuma evaņģēliski luteriskā draudze svinēs savu 450 gada jubileju un mīļi aicina ikdienu būt kopā šajā nozīmīgajā dienā. Svinības iesāksies ar Liepājas diecēzes bīskapa Hansa Martina Jensona un prāvesta Mārča Zeiferta vadītu dievkalpojumu 11.00, bērnudārza «Karlsons» grupiņas «Gaismiņas» bērnu piedalīšanos un pieaicinātiem mūziķiem, kas baznīcā ir spēlējuši iepriekš. Pie baznīcas visu dienu notiks jauno mākslinieku plenērs «Uzglezno savu baznīcu». Bet kā īpašs notikums sagaidāms Tukuma novada koru sadziedāšanās koncerts baznīcā 18.00. Noslēgumā – tiks sacīta lūgšana un svētības vārdi un visbeidzot svētku galotnē notiks baznīcas torņa pulksteņa un apgaismojuma atklāšana. Adrese: Brīvības laukums 1, Tukums.

Bērni un viņu vecāki svētdien, 13.00 ir laipni aicināti uz Tukuma Pilsētas parku, kur notiks «Čučumuižas» vasaras skolas atklāšana. Kopā ar Čučumuižas rūķiem būs iespēja strādāt, mācīties un darboties dažādās radošajās darbnīcās. Adrese: Pilsētas parks, Lielā iela, Tukums.

 Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.07.18 | 15:00

Pasākums bērniem Viesatu bibliotēkā 

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool