Trešdiena, 2019. gada 20. februāris
Smuidra, Vitauts, Smuidris

Kas notiek Kandavas slimnīcā? (2)

Ar šādu jautājumu redakcijā pirmdienas rītā satraukts vērsās kāds kandavnieks, kas bija novērojis neredzētu ļaužu un transportlīdzekļu kustību slimnīcas ēkas pagalmā.

Kandavnieki šķirotos atkritumus pārkraušanas stacijā varēs nodot arī sestdienās 

Pēc šķiroto atkritumu pārkraušanas stacijas atvēršanas, uzklausījām iedzīvotāju neapmierinātību ar stacijas darba laiku – darba dienās no 10.00 līdz 16.00, bet sestdienās un svētdienās laukums ir slēgts. Tādējādi strādājošajiem iedzīvotājiem reāli nav iespējams nodot lielgabarīta, bīstamos un citus šķirotos atkritumus (PET pudeles, stiklu, kartonu, papīru, makulatūru u. tml.).

Matkules skolai 130 gadu jubileja (3)

Piektdien Matkules pamatskolā valdīja svētki, jo uz savas mīļās skolas 130 gadu jubileju te pulcējās skolas absolventi, bijušie un esošie skolotāji, direktori, skolas darbinieki, kā arī draugi, kolēģi no novada, pašvaldības pārstāvji, viesi – visi, kuriem ar Matkules pamatskolu ir bijušas, ir un allaž sirdī tiks glabātas vismīļākās un dārgākās atmiņas.

Divi jaunieguvumi vienlaikus 

Ģimenes krīzes centrs Zantē pastāv kopš 2006. gada un to uz laiku par savām mājām šobrīd sauc 18 bērni vecumā no 2 nedēļām līdz 16 gadiem no tuvākiem un krietni attālākiem Latvijas novadiem, pat no Alūksnes. Centra vadītāja Aija Švāne precizē, ka iemītnieku skaits ir mainīgs, jo to brīdi, kad kādam palīdzība būs nepieciešama, prognozēt nav iespējams.

Grāmatu svētki Kandavā (3)

Pirms astoņiem gadiem, pēc rakstnieces Birutas Eglītes ierosinājuma Lauku bibliotēku atbalsta biedrība sarīkoja pirmos Grāmatu svētkus. Bibliotēkās kopā tika aicināti ne tikai aktīvi grāmatu lasītāji, bet arī visi, kuriem nav vienaldzīgs sabiedrībā notiekošais – kā kultūras dzīvē, tā politikā.

Izstāde kandavnieka Jāņa Lūša 70 gadu jubilejai 

Gadsimta leģenda. Tā saucas izcilā šķēpmetēja Jāņa Lūša 70 gadu jubilejai veltītā izstāde, kura līdz pat 17. novembrim būs aplūkojama Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas telpās.

Cēres pašdarbnieki atsāk sezonu 

Kaut arī ceturtdien laiks bija rudenīgi drēgns, čaklākie Cēres pagasta pašdarbības kolektīvu dalībnieki izbrīvēja laiku, lai satiktos un pārrunātu šīs sezonas ieceres.

Cērē asfaltē Skolas ielu (3)

Cēres pamatskolas kolektīvam šis mācību gads iesākās ar priecīgu ziņu, proti, šoruden tiks asfaltēta Skolas iela, jo iepirkumu konkurss darba veikšanai jau bija izsludināts augustā un līdz 10. septembrim varēja pieteikties iespējamie pretendenti.

Kandavā Apiņu ielas daudzdzīvokļu māja nodota ekspluatācijā (9)

Šodien ar tradicionālo lentas pārgriešanu, ko allaž dara nododot ekspluatācijā jaunu objektu, pašvaldības pārziņā tika nodota 30 dzīvokļu māja Apiņu ielā 6/8. Vēsturiskajā brīdī piedalījās Kandavas novada domes priekšsēdētājs Rolands Bārenis, priekšsēdētāja vietniece Leonārija Gudakovska, domes arhitekte Antra Apine, tehniskā sekretāre Maija Zariņa, domes attīstības un sabiedrisko attiecības speciāliste Solvita Viļuma, SIA «I.S.A.M.» valdes loceklis Staņislavs Gribusts; Kandavas novada domes būvinspektors Jānis Rundāns un būvdarbu vadītājs Konstantīns Taputs.

Akcijā “Es par kultūru!” arī kandavnieki 

"Latvijas valsts sākas ar cilvēku, kurš runā un raksta latviešu valodā. Latvijas valsts sākas ar dzeju un mūziku, ar «Dievs svētī Latviju». Latvija sākas ar Kultūru. Latvijas kultūra ir dzīva, bagāta un atvērta, bez tās nebūs Latvijas," vēsta Radošo savienību padomes aicinājums sabiedrībai izteikt atbalstu kultūrai.

Kandavas novada pašvaldības policijas priekšniece Ailona Dārzniece darbam un sarunām allaž atvērta (4)

Kandavas novadā kārtību uzrauga trīs pašvaldības policijas darbinieki: Ailona Dārzniece, Roberts Rudzītis un Kārlis Skvarcovs. Ir pagājis mēnesis kopš Kandavas novada pašvaldības policijas priekšnieces amatā stājās Ailona Dārzniece, policiste ar bagātu darba pieredzi Iekšlietu ministrijā, tostarp arī tikumības policijā un visbeidzot likvidētajā Policijas akadēmijā. Lai uzzinātu, kā aizsācies darbs novada pašvaldības policijas priekšnieces amatā, aicinājām pašvaldības policijas priekšnieci A. Dārznieci uz sarunu.

Aicinām līdzjutējus atbalstīt florbola komandu «Kandava»! (11)

Šajā sezonā mūsu florbola komanda «Kandava» pierādījusi savu meistarību un izpelnījusies tiesības spēlēt 1. līgā, kas ir ļoti labs rādītājs Latvijas mērogā.

Stipendija sekmīgajiem un aktīvākajiem tehnikuma audzēkņiem 

Valsts Kandavas lauksaimniecības tehnikuma (VKLT) audzēkņiem jaunais mācību gads sācies ar iepriecinošu vēsti – projekta «Sākotnējās profesionālās izglītības pievilcības veicināšana» ietvaros studentiem visās izglītības programmās tiek maksāta Eiropas sociālā fonda (ESF) mērķstipendija. Turklāt sekmīgajiem audzēkņiem ir iespēja saņemt gan valsts stipendiju gan arī ESF mērķstipendiju, ja vien audzēkņi ir sekmīgi mācībās un ņem aktīvu līdzdalību skolas sabiedriskajā dzīvē.

Kas un kā dzīvos Apiņu ielā? (9)

Tas interesē daudzus jo daudzus kandavniekus, jo īpaši tos, kuri pretendē uz dzīvokļiem šajā namā. Nams Apiņu ielā ar 30 jauniem dzīvokļiem ir uzbūvēts, vismaz rodas pārliecība, ka visi darbi jau pabeigti, pagalms iekārtots, apzaļumots, arī par bērnu rotaļu laukumu padomāts, tikai īrnieku vēl kā nav tā nav. Domes sēdē izpilddirektore S. Bērziņa apliecināja – jā, visi celtniecības darbi ir pabeigti, bet šobrīd vēl turpinās inventarizācijas lietas izstrādāšana, kas ir obligāts priekšnoteikums, lai ēku nodotu ekspluatācijā.

Kandavas dome neapstiprina jaunas štata vienības izveidošanu (9)

Izglītības, kultūras un sporta lietu komitejā deputāti aizsāka diskusiju par jaunas štata vienības izveidošanu Kandavas novada domē.

Pasākumu kalendārs

2019.02.20 | 11:00

Izstāde Pūrē 

2019.02.20 | 18:00

Iedzīvotāju sapulce Jauntukumā 

2019.02.20 | 19:00

Galda teniss Smārdē 

2019.02.20 | 19:30

Volejbols Pūrē 

2019.02.20 | 20:00

Volejbols Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Februāris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool