Svētdiena, 2018. gada 18. novembris
Doloresa, Aleksandrs

Kas un kā dzīvos Apiņu ielā? (9)

Tas interesē daudzus jo daudzus kandavniekus, jo īpaši tos, kuri pretendē uz dzīvokļiem šajā namā. Nams Apiņu ielā ar 30 jauniem dzīvokļiem ir uzbūvēts, vismaz rodas pārliecība, ka visi darbi jau pabeigti, pagalms iekārtots, apzaļumots, arī par bērnu rotaļu laukumu padomāts, tikai īrnieku vēl kā nav tā nav. Domes sēdē izpilddirektore S. Bērziņa apliecināja – jā, visi celtniecības darbi ir pabeigti, bet šobrīd vēl turpinās inventarizācijas lietas izstrādāšana, kas ir obligāts priekšnoteikums, lai ēku nodotu ekspluatācijā.

Kandavas dome neapstiprina jaunas štata vienības izveidošanu (9)

Izglītības, kultūras un sporta lietu komitejā deputāti aizsāka diskusiju par jaunas štata vienības izveidošanu Kandavas novada domē.

Kandavas tehnikumā – jauna ēdienu gatavošanas labaratorija (6)

Valsts Kandavas lauksaimniecības tehnikuma (VKLT) kolektīvam šogad Skolotāju diena bija īpaša. Ceturtdien, svētkos izskanējušie laba vēlējumi un apbalvojumi, tika papildināti ar vēl vienu nozīmīgu dāvanu, proti, gaišu, mūsdienīgām tehnoloģijām aprīkotu ēdiena gatavošanas praktisko mācību laboratoriju, kas izveidota valsts investīciju projekta ietvaros.

Kandavas skolotāji svin skolotāju dienu (2)

1. oktobrī Zantes kultūras namā tika sumināti Kandavas novada izglītības iestāžu pedagogi.

Kandavā lemj ko darīt ar Pulvertorni (2)

Lai veicinātu valsts nozīmes pilsētbūvniecības pieminekļu saglabāšanu, atjaunošanu un infrastruktūras pielāgošanu tūrisma produktu attīstībai, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra izsludinājusi Eiropas reģionālās attīstības fonda atklātu projektu iesniegumu atlases konkursu, kurā pieteikumi jāiesniedz līdz 16. oktobrim. Turklāt līdz ar iesniegto projektu pašvaldībai ir jāapliecina, ka tā ir gatava īstenot projektu par saviem līdzekļiem, atmaksu saņemot pēc tam, kad no Eiropas Komisijas tiks saņemti ES fonda līdzekļi.

Kandavā uz diskusiju aicina suņu un kaķu īpašniekus 

29. septembrī 14.00 Kandavas novada pašvaldības policijas priekšniece Ailona Dārzniece aicina domes sēžu zālē pulcēties novada iedzīvotājus diskusijai par šobrīd spēkā esošajiem novada domes saistošajiem noteikumiem «Par suņu un kaķu turēšanu Kandavas novadā». Vairumam mājdzīvnieku saimnieku raksturīga godprātīga attieksme pret saviem mīluļiem, bet dažkārt nākas sastapties arī ar pretēju – bezatbildīgu un vieglprātīgu – attieksmi, […]

FOTO: Miķeļtirgus Kandavā šogad plašāks nekā citus gadus 

Šodien, 27. septembrī, Kandavā vecpilsētas laukumā svētdienai neraksturīgi agrā rīta stundā jau valdīja rosība, jo gads aizsteidzies un klāt atkal Miķeļtirgus.

Kandavas domē jauns izpilddirektors (15)

Nu jau iegājies, ka katrā domes sēdē tiek apstiprināti jauni darbinieki. Arī 24. septembra sēdē. Proti, līdzšinējā domes izpilddirektore Sandras Bērziņa no 25. septembra pildīs domes izpilddirektores vietnieces pienākumus, bet viņas vietā amatā deputāti apstiprināja priekšsēdētāja Rolanda Bāreņa izvirzīto Gunti Gelperu.

Seši jaunieši no Kandavas dosies uz Igauniju 

Kandavas K. Mīlenbaha vidusskola ir iesaistījusies Eiropas Savienības finansētā projektā, kas veicina dažādu valstu jaunieši sadarbību un viedokļu apmaiņu klātienē.

Kas interesē un satrauc Kandavas novada iedzīvotājus? 

Līdz ar novada paplašināšanos un pašvaldību vēlēšanām novada darbā notikušas radikālas izmaiņas. Viena no tām – vairs nav pagastos izveidoto konsultatīvo padomju.

Kandavā iespēja strādāt un nopelnīt 100 latu mēnesī (23)

Tiekoties ar Kandavas novada iedzīvotājiem pagastos, domes priekšsēdētājs Rolands Bārenis informēja par pašreizējām aktualitātēm pašvaldībā un stāstīja par iespēju bezdarbniekiem iesaistīties simts latu projektā.

Zobu busiņš piestāj Cēres pamatskolā 

Jau otro nedēļu otrdienās un trešdienās pie Cēres pamatskolas audzēkņiem dodas zobārstu busiņš.

Jauktais koris «Kandava» aicina savā pulkā (4)

Jauktais koris «Kandava» kopā ar savu enerģisko diriģenti Dzintru Lindi kolektīva šīs sezonas pirmo tikšanos iecerējuši 21. septembrī 19.00. Kolektīvs aicina savam pulkam pievienoties jaunus dalībniekus. Šiem interesentiem tad arī jādodas uz kora «Kandava» pirmo tikšanos.

Gunta Krecere jubileju svin kopā ar saviem dejotājiem 

Piektdien Vānē svinēja svētkus – divkāršus svētkus: vidējās paaudzes deju kolektīva «Sadancis» 11. sezonas atklāšanas sezonu un deju kolektīva vadītājas Guntas Kreceres skaistu dzīves jubileju.

Kandavas Deju skolā Zinību diena 

Silta, un saulaina atausa sestdiena, Kandavas Deju skolas Zinību diena. Ar tikpat saulainām, gaišām un cerību pilnām domām jaunajai darba sezonai gatavi bija arī skolas pedagogi, audzēkņi un arīdzan viņu vecāki. Krāšņie rudens ziedu pušķi – velte savām skolotājām deju skolas audzēkņu atkalredzēšanās prieku pēc vasaras brīvdienām padarīja jo īpaši svinīgu.

Pasākumu kalendārs

2018.11.18 | 11:00

Svētku skrējiens Tukumā 

2018.11.18 | 11:00

Simtgades velobrauciens Pūrē 

2018.11.18 | 11:00

Valsts svētki Tukumā 

2018.11.18 | 15:30

Valsts svētki Kandavā 

2018.11.18 | 19:00

Valsts svētki Matkulē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool