Meldra, Meldris, Melisa

Kandavas slimnīcai – gaiši logi (21)

Vasarā tika pieņemts lēmums slēgt Kandavas slimnīcu , bet nu – kopš decembra ēkas logos atkal parādījusies gaisma. Un kā prognozē optimisti, iespējams jau drīz ēka tiks apdzīvotā pilnībā.

Kandavā apvienos komunālos uzņēmumus 

Līdz šim Kandavas novadā visus ar komunālo saimniecību saistītos jautājumus risināja un nepieciešamos darbus veica divi uzņēmumi – SIA «Kandavas komunālie pakalpojumi» un SIA «Zemītes komunālie pakalpojumi», nepieciešamības gadījumā darba spēkus apvienojot.

Kandavā bērniem pašiem savs hokeja laukums (8)

Ar dzīvokļu īpašnieku biedrības «Ozoli» ierosmi un domes deputātu atbalstu pie daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Ozolu ielā 11 ir izveidots neliels hokeja laukums, kur sētas bērniem (pārliecinājāmies gan, ka ne tikai šo namu) baudīt ziemas priekus.

Kandavā noteikta vienota telpu īres maksa 

Kad teritoriālās reformas gaitā Kandavas novadam pievienojās Vānes un Zantes pagasts, izrādījās, ka pastāv pašvaldības dzīvojamo telpu īres un nedzīvojamo telpu nomas maksas atšķirība.

Saeimas deputāti interesējas par sociālo situāciju Kandavas novadā (4)

Kandavā viesojās Saeimas sociālo un darba lietu komisija ( A. Barča, A Bērziņš, D. Staķe, A.Štokenbergs, S. Bendrāte, A. Baštiks u.c). Tikšanās bija komisijas izbraukuma sēde ar ar mērķi – iepazīt un izzināt sociālo darbu reģionos, šoreiz – Kandavas novadā. (Tālāk deputāti debā suz Gudeniekiem.)

Izgaismotākie īpašumi noskaidroti 

Decembra nogalē Kandavas novada dome, aicinot novada iedzīvotājus, uzņēmumu un iestāžu vadītājus sapost un izgaismot svētkiem īpašumus, izsludināja konkursu «Izgaismosim novadu!».

Kandavas mūzikas skolā vecāku līdzfinansējums otrajā semestrī nemainīsies 

Šī mācību gadā otrajā semestrī vecāku līdzfinansējums Mūzikas skolu audzēkņiem nemainīsies. Par profesionālās ievirzes programmas apgūšanu audzēkņiem, kurus saista mūzika un kāda mūzikas instrumenta spēles apgūšana, tāpat kā līdz šim mēnesī būs jāmaksā Ls 8. Turklāt maksājumu nu varēs izdarīt turpat, Mūzikas skolā, jo kasiera pienākumus ar 2010. gada 4. janvāri deputāti uzticēja veikt Mūzikas […]

Kandavā gadu mija atnāk ar krāšņu svētku salūtu (10)

Vecā gada pēdējai stundai ritot, Kandavas ielās bija manāma rosība, jo kā allaž, liela daļa pilsētas iedzīvotāju, novada ļaužu un svētku viesu, mēroja ceļu uz pilsētas centra laukumu sagaidīt gadu miju.

Ziemassvētki Kandavā (3)

Ziemassvētki Kandavā ir īstā reize, kad svētku noskaņu iespējams rast gan ikvienam no mums, gan visai ģimenei kopīgi, jo piedāvāto pasākumu klāsts ir gana daudzveidīgs un interesants.

Amatnieku biedrības «Pūralāde» izstāde Kandavas muzejā (2)

Kandavas novada amatnieku biedrība «Pūralāde» tika nodibināta 8. oktobrī, bet sestdien, 19. decembrī, Ziemassvētku gaidās Kandavas muzejā tika atklāta amatnieku darbu izstāde. Kaut arī biedrība ir pavisam nesen dibināta, tajā iesaistījušies vairāk nekā 30 biedru. Amatnieku prasmes tik dažādas, tāpēc izstādē apkopots daudz, daudz skaistu un interesantu amatnieku darbu. "Mūsu nodoms bija pirmajā iepazīšanās izstādē parādīt to, ko mēs katrs jau mākam," izstādi atklājot, sacīja biedrības dibinātāja Aiva Valdmane.

Kandavā ar Svētbrīdi iepriecina pansijas ļaudis 

Kandavas pansijas ļaudīm Ziemassvētku noskaņu radīja Svētdienas skolas bērni, «Award» programmas jaunieši, luterāņu draudzes diakonijas aktīvisti kopā luterāņu dievnama mācītāju Raimondu Mežiņu.

Kandavā izsniedz Elektrības norēķinu kartes trūcīgajiem (1)

Lai atbalstītu ģimenes, kuras šobrīd nonākušas finansiāli kritiskā situācijā un tām arvien grūtāk kļūst norēķināties par saņemtajiem pakalpojumiem, tajā skaitā arī par patērēto elektrību, AS «Latvenergo» Pašvaldību savienībai dāvinājusi 100 000 dāvanu kartes jeb «Elektrības norēķinu kartes par 500 kWh».

Ziemassvētku egli Kandavā iedegs ceturtdien 

Svētku egle Kandavas vecpilsētas laukumā visā savā krāšņumā iemirdzēsies ceturtdien, 17. decembrī 17.00.

Top apsveikumi Kandavas novada iedzīvotājiem 

Kandavas Mākslas skolas audzēkņiem šobrīd darba pilnas rokas. Darāmā tik daudz, ka brīvākos brīžos talkā nāk arī viņu pedagogi.

Grāmatu draugu pasākums Kandavas bibliotēkā 

Grāmatu svētkos, kas šogad norisinājās Kandavā, tiekoties ar kolēģiem, Kandavas pilsētas bibliotēkas vadītājai Daigai Kārkliņai radās ideja – uz lasītāju klubiņa pasākumu uzaicināt domubiedrus no kāda cita novada. Tā kandavnieki piedāvājumu izteica Engures bibliotēkas ilggadējai vadītājai Ilgai Švalbei, kas daudz neprātodama, aicinājumam labprāt atsaucās. Un piektdien, Ziemassvētku noskaņās iecere realizējās – Kandavas pilsētas bibliotēkā norisinājās jauks, emocionāls pasākums grāmatu draugiem. Viesu vidū bija arī divi Engures dzejdari – Pēteris Cīmanis un Pēteris Plūksna-Strauss.

Pasākumu kalendārs

2019.07.21 | 13:00

Irlavas svētki 

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool