Otrdiena, 2018. gada 25. septembris
Rauls, Rodrigo

Jauktais koris «Kandava» aicina savā pulkā (4)

Jauktais koris «Kandava» kopā ar savu enerģisko diriģenti Dzintru Lindi kolektīva šīs sezonas pirmo tikšanos iecerējuši 21. septembrī 19.00. Kolektīvs aicina savam pulkam pievienoties jaunus dalībniekus. Šiem interesentiem tad arī jādodas uz kora «Kandava» pirmo tikšanos.

Gunta Krecere jubileju svin kopā ar saviem dejotājiem 

Piektdien Vānē svinēja svētkus – divkāršus svētkus: vidējās paaudzes deju kolektīva «Sadancis» 11. sezonas atklāšanas sezonu un deju kolektīva vadītājas Guntas Kreceres skaistu dzīves jubileju.

Kandavas Deju skolā Zinību diena 

Silta, un saulaina atausa sestdiena, Kandavas Deju skolas Zinību diena. Ar tikpat saulainām, gaišām un cerību pilnām domām jaunajai darba sezonai gatavi bija arī skolas pedagogi, audzēkņi un arīdzan viņu vecāki. Krāšņie rudens ziedu pušķi – velte savām skolotājām deju skolas audzēkņu atkalredzēšanās prieku pēc vasaras brīvdienām padarīja jo īpaši svinīgu.

Raimonds Vējonis Kandavā atklāj atkritumu šķirošanas un savākšanas punktu 

Jau kādu laiku daudzviet Kandavā un Kandavas novada pagastos pamanījām koši zaļus un dzeltenus zvanveidīgus dalīto atkritumu šķirošanas konteinerus, kuros paredzēts ievietot PET pudeles, papīru, kartonu un stiklu, aicinot ikkatru no mums domāt, dzīvot un darboties zaļi, videi draudzīgi. Vakar, 11. septembrī, svinīgi atklāja Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrības (AAS) «Piejūra» projekta ietvaros izbūvētos atkritumu šķirošanas objektus Kandavas un Tukuma novados. Atklāšanas ceremoniju ar savu klātbūtni pagodināja arī Vides ministrs Raimonds Vējonis, Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrības «Piejūra» valdes priekšsēdētāja Indra Rassone un citas oficiālas ar projekta realizēšanu saistītas personas, kā ar Kandavas novada vadītājs Rolands Bārenis.

Iepazīt tuvāko apkārtni uz divriteņa 

Lai dotos nelielā ceļojumā ne vienmēr vajadzīgs daudz brīva laika un naudas. To, ka dažkārt pietiek ar katra paša uzņēmību un vēlēšanos kaut ko jaunu redzēt, lieliski pierādīja kāda Kandavas pensionāru grupiņa, kura laiku pa laikam dodas nelielos izbraukumos ar velosipēdiem. Šoreiz pulciņš enerģisko ļaužu bija nolēmuši doties aplūkot šovasar atklāto Rūmenes muižu.

Kandavas pediatre Ilze Spuriņa jaunās telpās (5)

Aizvadītās nedēļas nogalē uzklausījām kādas mūsu lasītājas sašutumu par to, ka māmiņām ar bērniem pie dakteres tagad jādodas uz Jaunkandavu, turklāt mazo pacientu pieņemšanas telpas atrodoties vienā ēkā ar… apbedīšanas biroju un vēl – turpat pagalmā taču atrodas arī mizu mulčas ražotne, no kuru putekļiem nu pakļauti būs gan vismazākie bērni, gan arī bērnu ratiņi.

Svinīgi atklās atkritumu šķirošanas objektus Kandavā 

11. septembrī 12.30 tiks svinīgi atklāts dalītās atkritumu vākšanas un šķirošanas punkts laukumā pie Kandavas tirgus, Lielā ielā 6, bet 13.00 atklās atkritumu pārkraušanas šķirošanas staciju Daigones ielā 20.

Kā Kandavas novadam turpmāk attīstīties? 

Ņemot vērā, ka jūlija domes sēdē tika pieņemts lēmums par teritorijas plānojuma (TP) un attīstības programmas izstrādi, trešdien domes zālē tika rīkota pirmā sanāksme uzņēmējiem, ar mērķi – uzklausīt ierosinājumus un idejas par to, kādas aktivitātes būtu jāveic, lai Kandavas novads veiksmīgi attīstītos.

Matkulē atklāj jaunas bērnudārza telpas (2)

Otrdien 1. septembrī, jaunam mācību gadam uzsākoties Matkulē tika atklātas bērnudārza jaunās telpas.

Zemītē – sparīgi sportotāji 

Piemērojoties mainīgajiem laika apstākļiem jeb par spīti tiem, 30. augustā Zemītē visi sportoja. Kamēr pieaugušie mērojās spēkiem tradicionālajos un ne tik tradicionālajos sporta veidos, piemēram, cilāja akmeņus un mētāja zābakus, tikmēr jaunā paaudze gandrīz bez apstājas skrēja, lēca, vilka, stūma, izmantojot tradicionālos sporta rīkus – riņķi, lecamauklu, bumbu, kā arī gumijlēcēju kluba rīkus – milzu pamperus, trejbikšus u. tml.

«Kā es māku, tā es dziedu – nāc manī klausīties» pasākums Kandavā (1)

Lai arī vēl pirms neliela laika konkursa «Kā es māku, tā es dziedu – nāc manī klausīties» nākotne bija miglā tīta, tomēr svētdien – 30. augustā, jau septīto gadu pēc kārtas dziedātāju balsis pieskandināja «Ozolāju» estrādi. Pasākuma vadītāja ādā šoreiz iejutās aktieris Ainars Anševskis, bet pavadošā grupa, kā ierasts, «ColdFlame» mūziķi.

Ailona Dārzniece – jaunā Kandavas pašvaldības policijas priekšniece (7)

27. augustā, Kandavas novada domes sēdē, deputāti lēma par pašvaldības policijas priekšnieka apstiprināšanu.

Zantes pagastā – svētki 

Šodien – 22. augustā, paši draudzīgākie un atraktīvākie zantenieki, kaut nelielā pulciņā, sanāca estrādītē, lai godam atzīmētu sava pagasta svētkus.

Un atkal karošana – par klusumu un spēles vietu (13)

Mainot un precizējot formulējumus, darba kārtību un vēl arī – asi diskutējot, 20. augustā saspringtam darbam kārtējā finanšu komitejas sēdē vienojās deputāti, domes darbinieki un citi ieinteresētie. Gandrīz visi izskatīties jautājumi, lai arī dažbrīd pārveidoti līdz nepazīšanai, tika virzīti tālākajai izskatīšanai domes sēdē, kas notiks jau nākamajā ceturtdienā, 27. augustā.

Top jauns Kandavas novada teritoriālais plānojums 

Līdz ar Kandavas novada paplašināšanos nolemts, ka jāizstrādā jauns teritoriālais plānojums.

Pasākumu kalendārs

2018.09.26 | 13:00

Seminārs par atkarībām Cērē 

2018.09.28 | 17:30

Lekcija par uzturu Kandavā 

2018.09.28 | 18:30

«Rats» sezonas atklāšana Jaunpilī 

2018.10.03 | 18:00

Seminārs smēķēšanas atmešanai Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool