Vera, Vaira, Vairis

Uzvarēta gods – Egilam Rēdmanim 

Sagaidot 10 gadu jubileju, Latvijas Piļu un muižu asociācija rīkoja fotokonkursu, aicinot fotointeresentus pievērsties senatnīgo vērtību pievilcīgumam. Tādējādi konkursa dalībniekiem bija jāiesniedz šogad uzņemtas fotogrāfijas, kurās redzams kādas Latvijas pils vai muižas skats, kas mūžināts ziemas ainavā.

Auto sacensības Kandavā (4)

6. februārī, Kandavas tehnikuma auto poligonā norisinājās autosacīkstes – Kuldīgas tehniskā sporta kluba (KTSK) rīkotais Ziemas kausa izcīņas 4. posms. Noskaidrojām, ka arī iepriekšējā gadā viens no šo ziemas autosacīkšu posmiem norisinājies Kandavā, tikai tik iespaidīgi sniega vaļņi, kādi šoreiz ieskāva trasi, līdz šim vēl nebija piedzīvoti.

Kandavā atvērts Sirds veselības kabinets 

Kandavas sociālās palīdzības centra ēkā, Jelgavas ielā 4a, durvis vēra Sirds veselības kabinets. Lai nokļūtu tajā, nav vis jādodas pa SPC ieejas durvīm, bet gan pa blakus esošajām durvīm, kuras ved uz šajā pat ēkā esošo ēdnīcu «Kā mājās» un tad jālūko pēc norādes – «Sirds veselības kabinets».

Dome un KJAKVO pārstāvji vienojas par turpmāko sadarbību 

Trešdien, 3. februārī, Kandavas novada domes priekšsēdētājs Rolands Bārenis tikās ar KJAKVO (Kandavas Jauniešu Alternatīvās Kultūras Veicināšanas organizācija) pārstāvēm Almu Suhānovu un Inesi Šubēvicu. Sarunā piedalījās arī ovada domes projektu vadītāja Elīna Džeriņa un sabiedrisko attiecību speciāliste Solvita Viļuma.

Kandavā tīra ielas un jumtus (6)

"Jums te, Kandavā – ielas kā pie cilvēkiem, izšķūrētas kā nekur citur," atzinīgi sacīja kāds kungs no Tukuma, uzteicot pilsētas ielu, gājēju celiņu un pašvaldības ceļu uzturētāja Ivara Marašinska uzņēmuma «Kandavas ceļi» darbu.

«Drošie un veiklie» Kandavas novadā 

Otrdien Kandavas sporta hallē norisinājās novada skolu audzēkņu vidū iecienītās sacensības «Drošie un veiklie», kurās piedalījās septiņas komandas. Jāteic, ka mazie sportisti bija nevien droši un veikli, bet arī drosmīgi, jo viņus nespēja nobiedēt pat kārtējais ziemas untums – sniegputenis.

Dabas veidots mākslas darbs (6)

Ziema šogad mūs cenšas pārsteigt visdažādākajos veidos, te sagādājot ikdienišķas raizes, te rodot garīgu baudu dvēselei.

Jāņa Vītola jubilejas fotoizstāde Kandavā 

Kopš 16. janvāra Kandavā, gleznu galerijā «Vējspārns», ir apskatāma Jāņa Vītola jubilejas fotoizstāde, kas dod apmeklētājiem iespēju iepazīt meistarīgi tvertu gaismas un ēnas saspēli melnbaltā fotogrāfijā.

Sporta spēļu vakars Cērē 

Piektdien Cēres sporta hallē norisinājās sporta spēļu vakars, kurā gaidīti bija ne tikai pašu pagasta sportotāji, bet interesenti no visa plašā novada. Kaut arī laukā stindzināja sals un nākošā pagastā bija medību diena, sporta entuziastu netrūka.

Novadniece Ieva Bunģe atzīmē 101. dzimšanas dienu (1)

Vakar Kandavas pagasta «Silniekos» sava mūža 101. dzimšanas dienu sagaidīja novada gadiem bagātākā mūža īpašniece Ieva Bunģe – augumā smalka, trausla māmulīte, kam liktenis vēlējis piedzīvot garu jo garu mūža nogali, kad gadi kā dārgas pērles rindojami neba vairs pirmajā, bet jau otrajā gadu simtā. Apsveicam!

Praktisku pieredzi gūst jaunieši no Lietuvas 

Starptautiskās Leonardo da Vinči izglītības programmas ietvaros, Kandavas Valsts Lauksaimniecības tehnikumā divu nedēļu praksi pavadīs seši jaunieši no Pluņģes tehnoloģiju un uzņēmējdarbības skolas Lietuvā. Izglītības programma sniedz iespēju jauniešiem paplašināt vispārējo profesionālo zināšanu līmeni citā valstī, iegūstot pieredzi turpmākajam darbam.

Kandavas čempionāts basketbolā vīriešiem ir sācies 

Šonedēļ aizsākās Kandavas čempionāts basketbolā vīriešu konkurencē.

Matkulē ražo salmu briketes (4)

Kamēr vieni šodien gaužas par dižķibeli, krīzi un visādi citādi grūtiem laikiem, citi, kuriem arī neklājas tik viegli, kā gribētos, prāto, rēķina raksta projektus un atver ražotni. Spilgts piemērs šiem vārdiem ir Jānis Šteinbergs – enerģisks, spēka pilns Matkules zemnieks.

Matkulē pārbūvē kultūras namu 

Aizvadītā gada nogalē noslēdzās izsludinātais iepirkums projektam par Matkules kultūras nama vienkāršoto rekonstrukciju, noslēdzās pagājušā gada nogalē. Par pievilcīgāko atzina vietējā uzņēmēja – SIA «Elektroinstalators Kandava» piedāvājumu, kas paredz projektu realizēt par Ls 44 736, 08 (bez PVN).

Par olimpiādēm un konkurenci (10)

Par spīti tam, ka izglītības jomu skārušās dažādas pārmaiņas, mācību olimpiāžu jomā šī mācību gada sākumā izmaiņu nebija. Tomēr jaunais gads nācis ar jaunu vēsti – Kandavas novads saviem bērniem gan olimpiādes, gan skates un konkursus rīkos atsevišķi. Mēs interesējāmies, kāpēc tā nolemts.

Pasākumu kalendārs

2019.09.17 | 10:00

Jauno uzņēmēju skola Slampē 

2019.09.18 | 18:00

Runās par Vecupes projektu Engurē 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool