Otrdiena, 2018. gada 20. novembris
Anda, Andīna

Policistu sporta sezonas noslēgums Kandavā (3)

Piektdien un sestdien Kandavā norisinās Iekšlietu Ministrijas sporta sezonas noslēguma sacensības, uz kurām, kā allaž, sportiskā noskaņojumā pulcējās dažādu struktūru policijas darbinieki no visiem Latvijas reģioniem.

Dziesmu un deju svētku ieskaņas koncerts Kandavas novadā 

Šogad visas Latvijas skolas var rast iespēju darboties kādā no aktivitātēm, lai kopīgi sagaidītu X skolēnu Dziesmu un deju svētkus.

Cērē sporta svētki šogad notiek jau 19. reizi 

Reizē ar vasaru klāt arī laiks, kad novada pagastos notiek sporta svētki, kuros allaž pulcējas sportisti ne tikai no pašu pagasta un novada, bet arī no krietni attālākiem novadiem.

Bērnu rīts Matkulē 

Pārsteigumu pilns otrdienas rīts bija Matkules bērniem – piepūšamā pils, popkorns, visvisādas spēles un rotaļas pārdesmit pagasta bērnu sirsniņās radīja neikdienišķu prieka un svētku sajūtu.

Asociācijā Dzīvesprieks – svētku diena 

29. maijā asociācija Dzīvesprieks kopā ar bijušajiem audzēkņiem, atbalstītājiem un viesiem svinēja tradicionālos svētkus, vienlaikus atzīmējot 16. dzimšanas dienu un Bērnu aizsardzības dienu.

Kandavas novads svin svētkus (papildināts ar otrās dienas fotoattēliem) (9)

Sestdien, agrā rīta stundā tā vien likās, ka Augstākie spēki debesīs sazvērējušies un pār Kandavu raida vien lietus mākoņus. Kālab? Vai tiešām Kandava un novada ļaudis nav svētkus pelnījuši?!- prātu māca raižpilns jautājums. Par labu laiku šorīt aizlūguši bija daudzi, tostarp arī novada priekšsēdētājs Rolands Bārenis, kurš to apliecināja savā svētku uzrunā novada ļaudīm. Kopīgā lūgsna tika sadzirdēta un reizē ar svētku gājienu pilsētu apmirdzēja saulīte, atdarot svētkiem vārtus. Jāpievienojas svētku virpulī daudzkārt dzirdētai frāzei – tik iespaidīgs gājiens mazpilsētiņas ielās sen nebija piedzīvots!

Sporta diena Kandavas novada skolēniem (2)

Ceturtdien, 27. maijā, Valsts Kandavas lauksaimniecības tehnikuma stadionā norisinājās novada skolu Sporta diena – pasākums, kāds mācību gada noslēgumā Kandavā notiek jau otro gadu un, domājams, kā skolēniem tīkama un jau iemīļota tradīcija saglabāsies arī turpmāk.

Drošības saliņa kopējai drošībai 

Nedēļas laikā sakārtots viens no gājējiem un autovadītājiem bīstamākajiem krustojumiem pie Kandavas internātvidusskolas – Talsu-Ķiršu-Rūmenes un Skolas ielu krustojums.

Policisti kontrolē kārtību Kandavā 

Lai pārbaudītu sabiedrisko kārtību Kandavas novadā, 21. maijā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa darbinieki sadarbībā ar Kandavas novada pašvaldības policiju novadā rīkoja reidu, kurā iesaistījās divas policistu ekipāžas. Lai uzzinātu, kādi pārkāpumi tika konstatēti un kā sabiedriskās kārtības kontrole norisināsies turpmāk, sazinājāmies ar VP ZRP Tukuma iecirkņa priekšnieka pienākumu izpildītāju pulkvežleitnantu Romeku Fabjančiku:

Kandavas novada pašvaldības policijas aktivitātes aprīlī 

Iepriekš jau bijām rakstījuši par pārkāpumiem, kas saistīti ar mājdzīvnieku turēšanas noteikumu neievērošanu un atkritumu izmešanu tiem neparedzētās vietās. Tāpēc Kandavas novada pašvaldības policijas priekšniecei Ailonai Dārzniecei vaicājām, ko policija paveikusi aprīlī.

«Ķiploki» – Kandavas novada čempioni basketbolā! 

Novada čempionāts basketbolā vīriešiem, kas aizsākās gada sākumā, ir noslēdzies. Sestdien sporta hallē norisinājās izšķirošās spēlēs un tika noskaidroti uzvarētāji.

Skolai Cērē – 170 gadu 

Visskaistākajā ziedoņa laikā 22. maijā Cēres pamatskola atzīmēja savu 170. jubileju.

Izlaidumi Kandavas Mākslas un Mūzikas skolā 

Piektdien, 21. maijā, pēdējoreiz aicinot uz stundu, izskanēja skolas zvans novada pamatskolu 9. klašu audzēkņiem, kam priekšā stāv zināšanu pārbaudījumu laiks – eksāmeni.

Kas īsti notiek novada kultūras lauciņā? (70)

Jautājums par pārmaiņām novada kultūras dzīvē izsaucis necerēti asu reakciju. Un, kas interesanti, krasi ir ne tikai iesaistīto pušu vērtējumi, bet arī lasītāju komentāri.

Zemītes ansamblis gūst panākumus (4)

Zemītes Tautas nama jauniešu ansamblis «Triole» 5. maijā Ogrē piedalījās 1. Latvijas jaukto vokālo ansambļu konkursā un Mazo vokālo ansambļu grupā (līdz septiņiem dalībniekiem) sešu konkursantu konkurencē ieguva godpilno 3. vietu.

Pasākumu kalendārs

2018.11.23 | 20:00

Zemnieku un uzņēmēju balle Valdeķos 

2018.11.24 | 15:00

Tikšanās ar māksliniecēm «Durvīs» 

2018.11.24 | 16:00

Senioru balle Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool