Trešdiena, 2018. gada 26. septembris
Kurts, Knuts, Gundars

Kas īsti notiek novada kultūras lauciņā? (70)

Jautājums par pārmaiņām novada kultūras dzīvē izsaucis necerēti asu reakciju. Un, kas interesanti, krasi ir ne tikai iesaistīto pušu vērtējumi, bet arī lasītāju komentāri.

Zemītes ansamblis gūst panākumus (4)

Zemītes Tautas nama jauniešu ansamblis «Triole» 5. maijā Ogrē piedalījās 1. Latvijas jaukto vokālo ansambļu konkursā un Mazo vokālo ansambļu grupā (līdz septiņiem dalībniekiem) sešu konkursantu konkurencē ieguva godpilno 3. vietu.

Papildināt pieredzi tūrismā 

Pēc ilgāka pārtraukuma tūrisma uzņēmēji un citi ar šo jomu saistīti ļaudis no Kandavas, Tukuma, Jaunpils novada un tuvākās kaimiņpilsētas Sabiles pirmdien devās pieredzes apmaiņas braucienā pa Kandavas novada un tā tuvākās apkārtnes tūrisma objektiem. Kopā aicināja, maršrutu plānoja un brauciena laikā ar visiem kopā bija Kandavas Tūrisma informācijas centra (TIC) vadītāja Ilze Dravniece.

Kandavas novads izzināts! Noskaidroti viktorīnas uzvarētāji (1)

Tik karsti telefoni un aktīva sazvanīšanās, radu un draugu aptaujāšana Kandavas novadā sen nebija bijusi. Un nejautāja – kā tev iet, kas jauns, bet gan – “vai gadījumā nezini, kāds aizsargājams augs aug Imulas upes ielejā?" vai arī – “kādi ievērojami cilvēki dzimuši Vānes pagastā?"…

Ģimenes diena Zantes pamatskolā 

15. maijā laukā līst auglīgs lietus, visa pasaule ir ziedonī un smaržo, bet Zantes kultūras namā pulcējas ģimenes ar savām atvasēm.

Muzeju nakts Kandavā 

Trešo gadu Muzeju nakts radošie pasākumi notiek arī pie mums, Kandavā. Šī gada Muzeju nakts pasākuma moto uzrunā tieši un nepārprotami – “Zaļi dzīvot! Balti domāt!"

Jubileju svin Kandavas pensionāru dienas centra ļaudis 

Sestdien, 15. maijā piecu gadu pastāvēša jubileju svinēja Kandavas pensionāru biedrības dienas centrs.

Ģimenes diena Kandavā (7)

Par svētību mūsu pilsētai un visām ģimenēm Latvijā, šodien 15. maijā Ģimenes svētkus svinēja Kandavā, ko ar pašvaldības atbalstu organizēja visu konfesiju draudzes.

Sacenšas Kandavas novada skolu vieglatlēti (1)

Šodien, 13. maijā, Valsts Kandavas lauksaimniecības tehnikuma stadionā norisinājās Kandavas novada skolu vieglatlētu sacensības. Aptuveni 150 labākie novada skolu sportisti mērojās spēkiem piecās vecuma grupās 12 vieglatlētikas disciplīnās.

Princeses un bruņinieki 

Pirmdien princeses un bruņinieki jeb Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas 1. līdz 4. klašu audzēkņi bija sarūpējuši svētkus Māmiņām.

Kas īsti notiek Kandavas novada kultūras lauciņā? (80)

Maijā vajadzēja aizsākties jaunam pavērsienam novada kultūras dzīvē, bet reizēm ar iecerēm ir gluži tāpat kā ar sinoptiķu laika prognozēm…

Piecdesmit soļi mūzikā jeb Kandavas Mūzikas skolai – 50 (2)

Piecdesmit radoši soļi mūzikā, kur ik solis mērāms vesela gada garumā, aizritējuši Kandavas Muzikas skolai – mācību iestādei, kur bērni papildus izglītojas mūzikā un kāda instrumenta spēlē no vispārizglītojošām mācībām brīvajā laikā.

Atputekļo grants ceļu uz Cēri 

Ceturtdien rīta pusē sāka un pievakarē jau pabeidza ceļa posma no Ventspils šosejas uz Cēri (4,2 km) atputekļošanu.

Jauno dziedātāju konkurss «Puķuzirnis» Kandavā 

Ik pavasari, kad daba mostas, zaļo un zied, Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā uzzied arī īpašais «Puķuzirnis» – konkurss, kurā sevi piesaka 1. līdz 4. klašu dziedošie talanti, šogad – 29. Tostarp arī divi dueti – Roberts un Mariss 1. un 2. klašu grupā ar kopīgi izvēlēto dziesmu par runci Piču, bet 3. un 4. klašu grupā – Dārta un Kārlis skanīgajā, daudzu iemīļotajā dziesmā par Zilo putniņu.

Dziesmotā darba svētki 

Sestdien, 1. maijā, Kandavas kultūras centrā savas pastāvēšanas desmito gadadienu atzīmēja īpašs sieviešu ansamblis. Tas veidojies organizācijas «Daugavas vanagi Latvijā» Kandavas nodaļas paspārnē. Tieši šī ansambļa dziedātājas katru gadu sveic leģionārus viņu svētkos, regulāri apkopj karavīru kapus, organizē pasākumus skolu jauniešiem Lāčplēša dienā – ar vienu vārdu sakot, uztur dzīvu mūsu tautas vēsturi.

Pasākumu kalendārs

2018.09.26 | 13:00

Seminārs par atkarībām Cērē 

2018.09.26 | 13:00

Dzejas dienas Džūkstē 

2018.09.26 | 17:00

Rokdarbi Kandavā 

2018.09.26 | 18:00

Vingrošana «Naglā» Kandavā 

2018.09.26 | 19:00

Pirmais kora mēģinājumus Slapmē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool