Sestdiena, 2018. gada 17. novembris
Uga, Hugo, Uģis

Ēnu diena Kandavā (4)

Jau vienpadsmito reizi pēc kārtas 16. februārī Latvijā notiek Ēnu diena, kuras laikā skolu audzēkņi apmeklē dažādas darba vietas un četras līdz sešas stundas kļūst par dažādu darbinieku, speciālistu ēnām, vērojot un izzinot izvēlēto profesionāļu ikdienas darbu.

Kandavas Tūrisma Informācijas centrs piedalījās tūrisma izstādē «Balttour» 

Saņēmis projekta finansējumu, arī Kandavas Tūrisma Informācijas centrs pagājušās nedēļas nogalē piedalījās gadskārtējā starptautiskajā tūrisma izstādē «Balttour».

Kaspars Znotiņš viesojas Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā 

Lai celtu skolotāja amata prestižu, jau ceturto gadu pēc kārtas daudzviet Latvijas skolās noris «Iespējamās misijas» nedēļa, kuras laikā sabiedrībā pazīstami cilvēki, dažādu profesiju pārstāvji dodas uz Latvijas skolām, lai stātos klases priekšā un vadītu mācību stundu.

Par ko domes sēdē saņēma aizrādījumu Kandavas pašvaldības policijas priekšniece Ailona Dārzniece (18)

Deviņiem deputātiem balsojot "par" (A. Aleksīns, I. Bambis, R. Bārenis, V.V. Dreimanis, A.D. Freimanis, L. Gudakovska, I. Lasis, A. Petrevica, S. Tiltiņa), trim "pret" (O. Budžens, I. Priede, D. Rozenfelds), diviem atturoties (G.Indriksons, S. Horste), un vienam ( N. Štoferts) balsojumā nepiedaloties, nolēma: "Pieņemt zināšanai komisijas priekšsēdētāja, Kandavas novada domes izpilddirektora Gunta Gelpera ziņojumu par dienesta pārbaudes rezultātiem Kandavas novada pašvaldības policijā un 24.01.2011 izdotos rīkojumus. Nr. 4-1/ 4 «Par piezīmes izteikšanu A. Dārzniecei» un Nr. 3-3/ 6 «Par uzdevumu uzdošanu Kandavas novada pašvaldības policijas priekšniecei A. Dārzniecei».

Sportiskas aktivitātes Cērē ir ļoti gaidītas 

Par to varēja pārliecināties aizvadītās nedēļas nogalē Cērē, kur sporta hallē pulcējās zolītes spēles, šautriņu mešanas un futbola cienītāji, kā arī sportistu līdzjutēji – visi, kuriem nav svešs veselīgs dzīvesveids, aktīva atpūta un vēlme kārtējo darba nedēļu noslēgt šķietami neikdienišķāk – sportiskā gaisotnē.

Sākums Kandavas jauniešu centra «Nagla» Zelta zālei ir (2)

auniešu centrs «Nagla» ir vieta, kur jauniešiem Kandavā kopā sanākt, pasportot, uzspēlēt galda spēles, nodoties kādai radošai nodarbei, radīt un īstenot jaunas, jaukas, ašas, šķietami ikdienišķas un arī vērienīgas idejas. Aši, spuraini un impulsīvi, mierīgi, apdomīgi, apņēmīgi un mērķtiecīgi – tādi viņi ir, šie jaunieši, kuri no mācībām brīvos brīžos apmeklē pērnvasar Kandavā izveidoto jauniešu centru. Un centra vadītāja Jana Kašlaja par apmeklētāju trūkumu nesūdzas.

Kāpēc sestdien Kandavā nebija ūdens? (10)

Aizvadītajā nedēļā divas dienas – trešdien un piektdien, SIA «Kandavas komunālie pakalpojumi» (KKP) informēja pilsētas iedzīvotājus par ūdens padeves pārtraukumu uz pāris stundām, jo ūdensvadu trasēs plānoti remontdarbi. Taču lielai daļai pilsētas centra iedzīvotāju arī aizvadītās sestdienas rīts iesākās bez ūdens.

Kandavas pagasta iedzīvotājai Ievai Bunģei aizsācies 103. mūža gads (2)

Rīt 25. janvārī, Kandavas pagasta «Silniekos» sava mūža 102. dzimšanas dienu sagaida gadiem visbagātākā mūža īpašniece Ieva Bunģe – augumā smalka, trausla māmulīte, kam liktenis vēlējis piedzīvot garu jo garu mūža nogali

Iecere paaugstināt Kandavas novada domes priekšsēdētāja un viņa vietnieka algu finanšu komitejā negūst atbalstu (76)

Ceturtdien notikušās Kandavas novada domes Finanšu, plānošanas un novada attīstības komitejas sēdes darba kārtības punkts, kurā paredzēts no 1. februāra noteikt domes priekšsēdētāja mēnešalgu Ls 1500 apmērā (iepriekš Ls 900) un domes priekšsēdētāja vietnieka mēnešalgu Ls 1300 apmērā, radīja gan neizpratni, gan izbrīnu klātesošajos un arī nopietnas diskusija deputātu vidū.

Kandavas novada domes vēl nenotikušas finanšu komitejas sēdes protokols (63)

Redakcijas pastā nonācis Kandavas novada domes Finanšu, plānošanas un novada attīstības komitejas sēdes, kas notiks šodien 16.00, protokols. Pievērsiet uzmanību – tas ir nevis sēdes protokola projekts, kā tam būtu jābūt, bet gan jau gatavs protokols!

Kandavas novada dome vai privātbode – tāds ir jautājums? (365)

Tieši šādu jautājumu nākas uzdot pēc it kā notikušas intervijas ar Kandavas novada domes priekšsēdētāju Rolandu Bāreni. Pēc intervijas, ko kungs Bārenis pārtrauca pusvārdā, demonstratīvi pieceļoties un atstājot kabinetu…

Kandavā cīnās ar sniegu un lāstekām, kas apdraud gājējus (1)

Biezā sniega kārta, kas klāj namu jumtus, un draudīgās lāstekas, kas izveidojušās atmosfēras temperatūras mainīgo svārstību rezultātā un arī nepietiekami siltināto namu dēļ, daudzviet apdraud gājēju drošību. Kāds pilsētas iedzīvotājs pauda sašutumu, ka pa Sabiles ielu pilsētas centrā, kājāmgājējs var pārvietoties tikai pa ielas braucamo daļu, nevis gājējiem paredzēto trotuāru, jo nevar paredzēt, kurā brīdī sniega lavīna kopā ar lāstekām no jumta nobruks.

Kandavā vēl ārkārtas situācijas nav (3)

Dzirdot par citviet reģionos pasludināto ārkārtas situāciju elektroenerģijas padeves pārtraukumu, aizputināto un neizbraucamo ceļu, sabojāto namu jumtu dēļ, tirda nemiers – kas notiks, ja sniegs snigs bagātīgi joprojām un putenis tuvākajās dienās atkal pieņemsies spēkā? Vai skolēni uz skolu tiks, vai piena savācējmašīna līdz zemnieku sētām nokļūs?

Kandavas kapos nošķūrē sniegu, bukšus un kapu kopiņas? (23)

Gada nogalē, 29. decembrī, uzklausījām cienījamas mūsu lasītājas sašutumu par notiekošo Jaunkandvas kapsētā: "Aizbrauciet paskatīties kāds vandālisms tur notiek, celiņus starp kapu kopiņu rindām ar ekskavatoru sāk šķūrēt… Ja tas būtu saudzīgi, prātīgi, ar apdomu darīts, tad vēl nekas, bet tagad mūžzaļie apstādījumi sapostīti, vietām nolauzti, kāda kapa ārējā apmale no vietas izsista, bet sniegs no uzkalniņa lejā sastumts lielā grēdā. Tā vien liekās, ka tur apakšā varētu būt kapu kopiņas. Vai tad tā var kapos, svētvietā uzvesties?! Kur tāds trakums redzēts – un kam par to jāatbild?"

Kandavā darbojas Ziemas diennakts dežurants (4)

Ceļu uzturētājiem spraiga un saspringta bijusi gan aizvadītā gada nogale, gan šī gada sākums. Rūpes par Kandavas novada ceļiem jau vairākus gadus uzņēmusies SIA «Kandavas ceļi», tāpēc uzņēmuma vadītājs Ivars Marašinskis atzīst, ka tik daudz sniega gada nogalē ilgi nav pieredzēts: "Jau decembrī esam pārsnieguši visus paredzētos darba apjomus sniega attīrīšanā un izvešanā no Kandavas […]

Pasākumu kalendārs

2018.11.17 | 12:00

«Brīvības rogainings 2018» Kandavas sporta hallē 

2018.11.17 | 12:00

«Tukuma prozas lasījumi» Tukuma bibliotēkā 

2018.11.17 | 12:00

Adīšanas nodarbība Tukumā 

2018.11.17 | 13:00

Svētku koncerts Viesatās 

2018.11.17 | 14:00

Basketbols Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool