Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Kandavas Mākslas skolu absolvē 19 audzēkņi 

Šogad Kandavas Mākslas skolu pabeidza 19 absolventi. "Man ir prieks par katru no jums, par jūsu neatlaidību un prasmi veiksmīgi savienot ikdienas mācības skolā ar mācībām pie mums, Mākslas skolā," nesteidzīgi, atmiņā atsaucot piecus, dažam pat astoņus (kuri mācījās sagatavošanās klasēs) radošo mācību gadus, izlaiduma svinību ceremonijā absolventiem sacīja skolas direktore Ē. Klauberga, ar lepnumu […]

“Lustīga dzīvošana” jeb Kandavas novada svētki turpinās (8)

4. jūnijā Kandavas novada svētki iesākās Bruņinieku pilskalnā ar aizlūgumu par mūsu valsts, novada un pilsētas labklājību, tālāku attīstību un cilvēcisko vērtību saglabāšanu. Tā kā Latvija ir viena no retajām valstīm, kuras himna ir lūgsna, Kandavas ev. luteriskās draudzes mācītājs Uģis Brūklene svētbrīža izskaņā aicināja visus vienoties kopīgā dziesmā.

“Abavas teiksma” Kandavā izskan sirmo ozolu pavēnī /FOTO/ (23)

Piektdien, pēc skatītāju plaši apmeklētā kino seansa, kurš tehnisku iemeslu dēļ tomēr nenotika Bruņinieku pilskalnā, bet gan kultūras nama zālē un dokumentāli atspoguļoja dzīvi Kandavā no 1947. līdz 1991. gadam, novada svētki turpinājās brīvdabas estrādē “Ozolāji", kur sirmo ozolu paēnā skanēja novada ļaužu kopdarbs – svētkiem par godu radīts muzikāls uzvedums “Abavas teiksma".

Kandavā noslēdzas konkurss «Esi aktīvs bez atkarībām» 

No marta līdz maijam novada Izglītības pārvalde sadarbībā ar sociālo dienestu, bāriņtiesu un pašvaldības policiju 7. un 8. klašu kolektīvu vidū izsludināja projektu «Esi aktīvs bez atkarībām», aicinot skolēnus pierādīt, ka viņi spēj būt aktīvi, atsakoties no kaitīgākajiem ieradumiem – smēķēšanas un alkohola lietošanas.

Kandavā sākas novada svētki 

Šogad Kandavas novada svētki, kam dots nosaukums «Lustīga dzīvošana», vēsta par dzīvi Kandavā un novadā laikmetu griežos, pakavējoties arī 13. gadsimtā, kad pirmoreiz vēstures dokumentos parādījies novada vārds.

Zemītes skolēni sagaida brīvdienas 

Urā, brīvdienas ir klāt! Tā, jau no paša rīta gavilēja ap divdesmit Zemītes pils parkā sapulcējušos bērnu, kuri, skolotājas Līgas Rozes vadībā, dažādās veiklības stafetēs, komandu spēlēs un individuālajos startos centās izbaudīt gaidāmās vasaras priekus.

Kandavas Mūzikas skolas popgrupa «Taustiņi» ieskandina vasaru 

Dziesmām ieskandināt un dančiem iedejot vasaru, vakar Kandavas Mākslas skolas pagalmā aicināja Kandavas Mūzikas skolas popgrupa «Taustiņi», ko vada skolotāja Andra Kairiša, un Innas Jēkabsones trenētā Kandavas internātvidusskolas dejotāju grupa.

Olimpiskā diena Kandavas novadā 

Jau devīto reizi pēc kārtas Valsts Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma stadionā notika atklātā pirmsskolas vecuma bērnu Olimpiskā diena.

Kandavas mūzikas skolu absolvē septiņi audzēkņi 

Šogad izlaidumu laiku Kandavas novadā ievadīja Kandavas Mūzikas skola, kuru absolvēja septiņas meitenes: Santa Budžena, Evita Celma, Lorete Gūtšmite, Ieva Jurēvica, Elvita Klaumane, Līva Tutiņa un Madara Vunderliha.

Cērē sporta svētki – jau divdesmito gadu pēc kārtas 

Sestdien Cēres pamatskolas sporta laukumā valdīja ikdienā neierasta rosība. Jau agrā rīta stundā te sāka pulcēties sportiski noskaņoti ļaudis ne tikai no pašu un tuvāko kaimiņu novadiem, bet attālāki viesi, piemēram, no Ventspils un pat Rīgas. Šogad Cēres sporta svētki notika jau 20. gadu pēc kārtas.

Zantes saimnieces pulcējas kultūras namā uz ēdienu pēcpusdienu (1)

Šīs nedēļas pašā viducī Zantes rosīgās saimnieces pulcējās kultūras namā uz kārtējo ēdienu pēcpusdienu «Pavasara pirmie zaļumi». Galdā tika celti «Pavasara salāti», «Pildīti plaucētas mīklas plācenīši», «Cēzara salāti bez Cēzara», «Lakši jeb meža ķiploki ar biezpienu», «Sāļās karotītes ar pavasara zaļumu pildījumu», Rabarberu šokolādes kūka un «Rabarberu kraukšķis ar saldējumu». "Lai arī šoreiz atnāca mazāk […]

Bērnudārzā «Vārpiņa» vakar svinēja izlaidumu 

Šodien izlaiduma svētkus svinēja trīspadsmit Vānes pagasta bērnudārza «Vārpiņa» mazie absolventi.

Zemītes amatierteātris viesojas Cērē (2)

Lauku dzīves apjūsmošanu B. Jukevicas joku lugā ar šī raksta galvgalī likto nosaukumu uz skatuves uzvedis un tautās palaidis Zemītes dramatiskais kolektīvs. Luga pirmizrādi pašu mājās, Zemītē, piedzīvoja aprīļa nogalē, bet piektdien notika pirmās viesizrādes – sava novada Cērē.

Diviem internātvidusskolas audzēkņiem – studiju stipendija (2)

Kandavas internātvidusskolas 12. klases audzēkņi Aija Muižinika un Elans Lācis turpmākās mācības saistīs ar Latvijas universitāti. Abi jaunieši mācības uzsāks ar zināmu finansiālo garantu, proti, Fondu stipendiju studijām.

Kandavā atkal spriež par cūkām… (13)

Kandavas novada finanšu, plānošanas un novada attīstības komitejas sēdē deputātiem nācās izskatīt atkārtotu SIA «Starteris» iesniegumu par atbalstu viņu iecerei būvēt cūku fermu Zantē.

Pasākumu kalendārs

2019.08.22 | 18:30

Skriešana Ragaciemā 

2019.08.23 | 19:00

Taku skriešana Kandavā 

2019.08.24 | 9:00

Bezceļa rallijs Zantē 

2019.08.24 | 10:00

«Abavas ceļotāju diena» 

2019.08.24 | 10:00

Kapu svētki Jaunpilī 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool