Svētdiena, 2019. gada 26. maijs
Varis, Eduards, Edvards, Edvarts

Prasmīgākie automehāniķi mācās Kandavas tehnikumā (4)

Trīs dienas – no 2. līdz 30. aprīlim, Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notika gadskārtējā izstāde «Automehānika 2011», kuras laikā norisinājās gadskārtējais profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkurss «Automehānika 2011», kurā piedalījās arī Valsts Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma (VKLT) audzēkņi.

Meņģelis uzvar, Bārenis – otrais «Superkausā» (5)

8. maijā Kandavā notika «Superkausa» 2011. gada sezonas 1. posms. Laika apstākļi lutināja gan sportistus, gan līdzjutējus, kas bija ieradušies kuplā skaitā. Pavisam sešās motokrosa klasēs startēja vairāk nekā 130 motobraucēji.

Kandavā svētki mūsu mīluļiem (3)

Tieši tā bija nodēvēts pasākums, kas 7. maijā norisinājā Kandavā, Bruņinieku pilskalna pakājē, skvērā pie strūklakas un arīdzan kultūras namā.

Par Kandavas Princesīti un Bruņinieku (2)

Jau otro gadu pirms Mātes dienas Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas zāle kā uz burvja mājienu uz dažām stundām pārvēršas karaļvalstī. Tajā mīt karalis un karaliene, princeses un viņu bruņinieki. Un pasaka var sākties…

Divkārši svētki Matkules sākumskolā 

Šodien Matkules sākumskolā bērni, skolotāji, vecāki un viesi svinēja pavasarīgus svētkus – veltītus skolai un māmiņām.

Šodien Lielā talkas diena arī Kandavas novadā /FOTO/ (3)

Oficiāli Lielā talka sākās 10.00, bet daļa talkotāju darbam bija gatavi jau krietni agrākā rīta stundā. Kandavas novada Lielās talkas koordinatore, izpilddirektora vietniece Sandra Bērziņa pastāstīja, ka novadā kopumā, pēc provizoriskajiem skaitļiem, sestdien talkā iesaistījās aptuveni 362 novada ļaudis, neskaitot visu novada skolu kolektīvus, kuri talkā piedalījās kādu dienu agrāk.

Labiekārtos Kandavas vēsturisko centru (20)

Jau nākošnedēļ tiks uzsākta Kandavas vēsturiskā centra labiekārtošana jeb promenādes izbūve ar cerību piesaistīt iespējami lielāku tūristu interesi.

«Pavasara vēstneši» šogad sadzied Kandavā 

Kopš Kandavas novada pirmsākumiem jeb precīzāk – jau divpadsmito gadu, pavasara atnākšanu novadā sagaida ar skanīgu novada skolu koru un muzikāli apdāvinātu bērnu festivālu «Pavasara vēstneši». Gadu no gada koncerts kļūst plašāks un skanīgāks, jo vēlmi pavasari iedziedāt pār Kandavas novada plašajām ārēm pauž arvien vairāk un vairāk dziedošo kolektīvu.

Arī šogad Kandavas novada iedzīvotāji varēs atbrīvoties no lielgabarīta atkritumiem 

Lielās talkas ietvaros no 28. līdz 30. aprīlim Kandavas novada iedzīvotājiem pilsētā un novada pagastos tiek nodrošināta iespēja atbrīvoties no lielgabarīta atkritumiem.

Notiks starptautiskas sacensības «Kandavas rogainings 2011». (2)

30. aprīlī un 1. maijā Kandavas apkārtnē notiks starptautiskas sacensības orientēšanās sportā «Kandavas rogainings 2011». Sacensības organizē biedrība «Orientēšanās klubs «Ziemeļkurzeme»» sadarbībā ar Sporta klubu «Kandava». Sacensībām ir pieteikušies vairāk nekā 250 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Ukrainas.

Kandavas novadā Lieldienas svin /FOTO/ (3)

Šogad Lieldienās laiks padevies silts un saulains, padarot svētkus jaukus, un katra sirdij tīkamus. Lieldienu zaķi par Lieldienu prieku gādāja itin visā Kandavas plašajā novadā – Zemītē, Cērē, Matkulē, Vānē, Zantē, Kandavā un tās apkaimē.

Kandavā salido vokālā konkursa “Puķuzirnis” laureāti (5)

“Puķuzirņa" ceturtdaļgadsimta jubilejai par godu, Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā Zaļās Ceturtdienas vakarā vokālistu konkursa iepriekšējo gadu laureāti pulcējās savā skolā uz salidojumu.

Zīmēšanas konkursa laureātes godā – kandavniece Rūta Liepa (4)

29. marta numurā stāstījām par Kurzemes reģiona profesionālās ievirzes Mākslas skolu audzēkņu zīmēšanas konkursu, kas norisinājās Kandavā, un kurā mūsu novadu pārstāvēja trīs dažāda vecuma audzēkņi: Rūta Liepa, Marta Kreicberga un Linda Krauze.

Jauno vokālistu konkurss «Puķuzirnis» Kandavā uzzied jau 25. pavasari (2)

Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā «Puķuzirnis»  kā nodēvēts gadskārtējs jauno vokālistu konkurss, pirmoreiz ieskanējās pirms 25 gadiem.

Deju dienas jubileja Kandavas internātvidusskolā 

Jau piekto pavasari Kandavas internātvidusskolā viena diena tiek veltīta dejai. Šogad Deju diena visam kuplajam skolas kolektīvam bija īpašāka nekā citkārt, jo pienākusi pirmā nozīmīgā jubileja – piektā gadskārta.

Pasākumu kalendārs

2019.05.26 | 10:00

Šahs Irlavā 

2019.05.26 | 11:00

«Kustinācija» Engurē 

2019.05.26 | 12:00

Kandavas novada svētki 

2019.05.26 | 13:00

Kino Tukumā 

2019.05.26 | 14:00

Amatierteātra pirmizrāde Jaunsātos 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Maijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool