Ceturtdiena, 2019. gada 24. janvāris
Krišs, Eglons, Ksenija

Kandavas jaunieši iecienījuši galda spēles 

Aizvadītajā nedēļā Kandavā, jauniešu centrā «Nagla» norisinājās galda tenisa turnīrs, kurā piedalījās 19 jaunieši. Arī šajā turnīrā, gluži tāpat kā iepriekš – novusā atzīstamu spēles prasmi demonstrēja gan puiši, gan meitenes.

Gardā pēcpusdiena Kandavas tehnikumā (1)

Kūku, tortu ballīte ar izgaršošanu vakar notika Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikuma ēdināšanas, tūrisma un viesnīcu servisa nodaļas ēdienu gatavošanas virtuvē.

Cēres amatierteātrim aizsākusies jau 10 sezona (3)

Ceturto sezonu kopā ar 15 radošajiem, skatuvi un teātri cienošajiem aktieriem kopā ir režisore Valija Skarnele. Teju kā skatītāju vērtējumam nodots jaunais iestudējums «Sausā lapa», kurš tapis pēc Aivara Bankas tāda paša nosaukuma darba motīviem.

Kandavā jauniešu centrā «Nagla» notika bērnu pēcpusdiena (3)

Dots devējam atdodas – tā vēsta latviešu sakāmvārds, kas lieliski raksturo sestdien jauniešu centrā «Nagla» notikušo bērnu pēcpusdienu. Bet sākās viss tāpēc, ka centra «Nagla» aktīvistu neatlaidība sastapās ar mājsaimniecības veikala «Domo» vadītājas Kandavā Ilzes Kaņepes-Čudares atsaucību. Centra jaunieši kopā ar savu konsultanti Janu Kašlaju prātoja, kur rast atbalstu tenisa turnīra dalībnieku apsveikumam un uzrunāja Ilzi, kas pat piedāvāja sadarbību paplašināt un kopā ar jauniešiem sarīkot radošu pēcpusdienu pilsētas mazajiem bērniem.

Dainis Rozenfelds atstādināts no amata (66)

Vakar, 24. februārī, notika Kandavas novada domes sēde, kurā, piedaloties visiem 15 domes deputātiem, aptuveni divu stundu ilgā sēdē pavisam izskatīti 37 darba kārtības jautājumi, tostarp seši papildjautājumi – visi par nekustamā īpašuma lietām. Skandalozākais lēmums – pamatojoties uz pašvaldības kapitālsabiedrībā SIA «Kandavas namsaimnieks» auditorfirmas «BDO» veiktās pārbaudes starpziņojumu, astoņiem deputātiem balsojot "par", no uzņēmuma valdes locekļa amata atcelts Dainis Rozenfelds.

Vides pētnieku forums «Skolēni eksperimentē» Kandavā (1)

Otrdien, 22. februārī, Kandavas internātvidusskolā notika vides pētnieku forums «Skolēni eksperimentē», kura dalībnieki rādīja zaļus, dabai draudzīgus darbus.

Vai Kandavas pašvaldības uzņēmums nonācis bankrota priekšā? (10)

Vērtējot Kandavas novada domes komiteju sēdēs lemto, novada iedzīvotājiem būtiskākais domes sēdes jautājums, iespējams, ir pašvaldības uzņēmuma «Kandavas namsaimnieks» neapskaužamais finansiālais stāvoklis.

Olimpiāžu laiks Kandavas novadā (2)

Tāpat kā visās Latvijas skolās, arī Kandavas novadā šis ir mācību priekšmetu olimpiāžu laiks. Kā pastāstīja novada Izglītības pārvaldes metodiķe Liene Šnikvalde, mācību olimpiādes norisinās trijos posmos. Pirmo posmu organizē skolas, otro – Izglītības pārvalde, bet trešais posms notiek valsts mērogā.

Ēnu diena Kandavā (4)

Jau vienpadsmito reizi pēc kārtas 16. februārī Latvijā notiek Ēnu diena, kuras laikā skolu audzēkņi apmeklē dažādas darba vietas un četras līdz sešas stundas kļūst par dažādu darbinieku, speciālistu ēnām, vērojot un izzinot izvēlēto profesionāļu ikdienas darbu.

Kandavas Tūrisma Informācijas centrs piedalījās tūrisma izstādē «Balttour» 

Saņēmis projekta finansējumu, arī Kandavas Tūrisma Informācijas centrs pagājušās nedēļas nogalē piedalījās gadskārtējā starptautiskajā tūrisma izstādē «Balttour».

Kaspars Znotiņš viesojas Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā 

Lai celtu skolotāja amata prestižu, jau ceturto gadu pēc kārtas daudzviet Latvijas skolās noris «Iespējamās misijas» nedēļa, kuras laikā sabiedrībā pazīstami cilvēki, dažādu profesiju pārstāvji dodas uz Latvijas skolām, lai stātos klases priekšā un vadītu mācību stundu.

Par ko domes sēdē saņēma aizrādījumu Kandavas pašvaldības policijas priekšniece Ailona Dārzniece (18)

Deviņiem deputātiem balsojot "par" (A. Aleksīns, I. Bambis, R. Bārenis, V.V. Dreimanis, A.D. Freimanis, L. Gudakovska, I. Lasis, A. Petrevica, S. Tiltiņa), trim "pret" (O. Budžens, I. Priede, D. Rozenfelds), diviem atturoties (G.Indriksons, S. Horste), un vienam ( N. Štoferts) balsojumā nepiedaloties, nolēma: "Pieņemt zināšanai komisijas priekšsēdētāja, Kandavas novada domes izpilddirektora Gunta Gelpera ziņojumu par dienesta pārbaudes rezultātiem Kandavas novada pašvaldības policijā un 24.01.2011 izdotos rīkojumus. Nr. 4-1/ 4 «Par piezīmes izteikšanu A. Dārzniecei» un Nr. 3-3/ 6 «Par uzdevumu uzdošanu Kandavas novada pašvaldības policijas priekšniecei A. Dārzniecei».

Sportiskas aktivitātes Cērē ir ļoti gaidītas 

Par to varēja pārliecināties aizvadītās nedēļas nogalē Cērē, kur sporta hallē pulcējās zolītes spēles, šautriņu mešanas un futbola cienītāji, kā arī sportistu līdzjutēji – visi, kuriem nav svešs veselīgs dzīvesveids, aktīva atpūta un vēlme kārtējo darba nedēļu noslēgt šķietami neikdienišķāk – sportiskā gaisotnē.

Sākums Kandavas jauniešu centra «Nagla» Zelta zālei ir (2)

auniešu centrs «Nagla» ir vieta, kur jauniešiem Kandavā kopā sanākt, pasportot, uzspēlēt galda spēles, nodoties kādai radošai nodarbei, radīt un īstenot jaunas, jaukas, ašas, šķietami ikdienišķas un arī vērienīgas idejas. Aši, spuraini un impulsīvi, mierīgi, apdomīgi, apņēmīgi un mērķtiecīgi – tādi viņi ir, šie jaunieši, kuri no mācībām brīvos brīžos apmeklē pērnvasar Kandavā izveidoto jauniešu centru. Un centra vadītāja Jana Kašlaja par apmeklētāju trūkumu nesūdzas.

Kāpēc sestdien Kandavā nebija ūdens? (10)

Aizvadītajā nedēļā divas dienas – trešdien un piektdien, SIA «Kandavas komunālie pakalpojumi» (KKP) informēja pilsētas iedzīvotājus par ūdens padeves pārtraukumu uz pāris stundām, jo ūdensvadu trasēs plānoti remontdarbi. Taču lielai daļai pilsētas centra iedzīvotāju arī aizvadītās sestdienas rīts iesākās bez ūdens.

Pasākumu kalendārs

2019.01.24 | 10:00

Karjeras diena 2. vidusskolā 

2019.01.24 | 17:30

Radošā nodarbība Vānē 

2019.01.24 | 19:00

Izrāde Kandavā 

2019.01.24 | 19:30

Basketbols Smārdē 

2019.01.25 | 12:00

Zinātniski pētniecisko darbu skate Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Decembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool