Vera, Vaira, Vairis

Jaunie mākslinieki savas prasmes izrāda Kandavā 

Šodien 14. martā, Kandavas mākslas skolā notika konkurss – četrpadsmit Kurzemes reģiona mākslas skolu audzēkņi rādīja savu prasmi mākslinieciskajā kompozīcijā.

Sieviešu pasaules izzināšanas diena Kandavā (1)

Iespēju pabūt sievietes pasaulē varēja izmantot visi, kas pagājušās sestdienas pievakarē devās uz Kandavas kultūras namu, kur pārsteigumi apmeklētājus sagaidīja ik uz soļa – ne tikai abās kultūras nama zālēs, bet arī gleznu galerijā, vestibilos un kafejnīcā.

Mazo pašvaldību hartas konference šovasar notiks Kandavā 

Kandava Eiropas dalībvalstu mazo pašvaldību hartā sastāv un darbojas kopš 2006. gada. No katras Eiropas Savienības valsts organizācijā tiek uzņemta viena pašvaldība un no Latvijas tā ir Kandava.

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas Ritmikas dienas jubileja (6)

Piektdien 9. martā, pavasara brīvdienu priekšvakarā, Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas kolektīvs, Ritmikas dienas pasākuma jubileju sagaidot, aicināja doties kopīgā, aptuveni stundu ilgā muzikāli dejiskā, eksotiskā ceļojumā uz Āfriku.

Augstākais vērtējums – Zemītes korim (7)

8. martā Kandavas kultūras namu pieskandināja novada skolu dziedošie kolektīvi: astoņi kori un astoņi ansambļi

Jautra brīvdienu pēcpusdiena Valdeķos 

Svētdien jautrus mirkļus Valdeķu kultūras namā baudīja ap 30 dažāda vecuma bērnu.

Zemītē viesojas mazie dziedātāji no Talsu novada 

Aizvadītā nedēļa Zemītē noslēdzās ar skanīgu un brašu mazo dziedātāju un dejotāju koncertu.

Kandavas pašvaldība Tehnikumu vēl negrasās pārņemt (2)

Janvāra pēdējās dienās dome saņēma Izglītības un zinātnes ministrijas vēstuli, ar lūgumu pašvaldībai izskatīt jautājumu par iespējamo Profesionālās izglītības kompetences centra «Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikums» pārņemšanu pašvaldības pārziņā no 2012. gada 1. septembra – respektīvi, no nākošā mācību gada.

Vānes seniori lustējas Sniega ballē 

Pavasari gaidot, Vānes seniori aicināja lustēties Sniega ballē ne vien sava pagasta ļaudis, bet arī draugus – senjorus un senjoritas no pašu novada un kaimiņu novadiem – Sabiles, Kabiles un Tukuma.

Kandavas domē spriež par aizņēmumiem namu rekonstrukcijai (32)

23. februārī notikušajā Kandavas novada domes sēdē deputāti sprieda par aizņēmumiem, kas nepieciešami pašvaldības īpašumā esošo namu (Baznīcas iela 1 Kandavā un dzīvojamā māja «Eglāji» Zantē) rekonstrukcijai.

Vīriešu dienas sacensībās (15)

23. februārī Kandavā notika vīriešu dienai veltīts pasākums. K. Mīlenbaha vidusskolas sporta zālē bija pulcējušies vīrieši, lai parādītu savu spēku, veiklību, ātrumu un attapību. Pasākumu organizēja Kandavas kultūras nams sadarbībā ar sporta klubu «Kandava» un sporta skolotājiem.

Ziemas prieki Matkulē 

Aizvadītā sestdiena Matkulē bija veltīta ziemas prieku baudīšanai.

Kandavā jaunieši pēta uzņēmējdarbību un uzklausa eiroparlamentārieti (1)

Kandavas K. Mīlenbaha vidusskola iesaistījusies starptautiskā, ar komerczinībām saistītā projektā «Atbalstot uzņēmējdarbību», kas tiek īstenots sadarbībā ar vienaudžiem no Somijas un Lietuvas.

Kandavā diskutē par skolēnu formas tērpiem (20)

Lai mazinātu atšķirību starp dažādu sociālo slāņu skolēniem un veidotu vienotu Kandavas novada vispārizglītojošo skolu tēlu, katrai skolai nosakot savas identitātes atšķirības zīmes, deputāti apsrpieda iespēju ar jauno mācību gadu (2012. gada 1. septembri) novada skolu sākumklasēs ieviest vienotus skolēnu formas tērpus.

Ūdenssaimniecības projekti Kandavas centrālajā ielā jārealizē vienlaikus (4)

SIA «Kandavas komunālie pakalpojumi» (KKP) realizē Ūdenssaimniecības rekonstrukcijas projektu, kura ietvaros šogad 2. kārtā paredzēta kanalizācijas tīkla izbūve pilsētas galvenajā – Lielajā ielā.

Pasākumu kalendārs

2019.09.17 | 10:00

Jauno uzņēmēju skola Slampē 

2019.09.18 | 18:00

Runās par Vecupes projektu Engurē 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool