Sestdiena, 2018. gada 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Kandavas novadā vērojama augsta vēlētāju aktivitāte (8)

Šodien, 11. Saeimas vēlēšanu dienā Kandavas novada vēlēšanu iecirkņos bija vērojama augsta balsotāju aktivitāte. Pavisam reti bija brīži, kad vēlēšanu iecirkņos, kur pabijām, nebija kāds vēlētājs. To apliecināja gan vēlēšanu komisijas locekļi iecirkņos, gan Kandavas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Didzis Zeibots, kurš vērīgi seko līdzi 11. Saeimas vēlēšanu norisei visā novadā.

Matkulē tapis pašiem savs krāšņs ziedu paklājs (1)

Sestdien pie Matkules kultūras nama kopā pulcējās dažāda vecuma un paaudžu matkulnieki, lai no skaistām, krāšņajām, šobrīd dārzos pieejamām rudens veltēm – ziediem un dārzeņiem – veidotu savu pirmo ziedu paklāju.

Skolas ielas svētki Kandavā (4)

Ielu svētku maratonu pagājušajā gadā ievadīja svētki Saules ielā, kur atrodas tikai privātmājas, bet šogad svētki notiek 535 metrus garajā Skolas ielā, kur desmit privātmāju vidū balta un stalta stāv skola – 1978. gadā celtā Kandavas vidusskola, kas nes novadnieka, izcilā valodnieka Kārļa Mīlenbaha vārdu.

Jumts, ko pašlaik liek, ir pagaidu risinājums (7)

– Trīs gadus dzīvoju Zemītes pagasta «Saulītēs» un tikpat ilgi jau mums sola nomainīt mājai jumtu. Atkal gads iet uz beigām, bet solītā jumta kā nav tā nav. Kāpēc citur liek, bet mums – ne? Šovasar bieži un stipri lija un pa veco jumtu iekšā nāca ūdens, bojājot griestus, skarot elektrības vadus. Kaut kas taču ir jādara!" ar lūgumu palīdzēt redakcijai zvanīja izmisusī zemītniece Inta Ivzāne.

Kādēļ nav informācijas? (7)

Pagājušā nedēļā uzklausījām kādas kandavnieces telefonisku sūdzību. Izrādās, viņa bija nonākusi neērtā situācijā, mēģinot veikalā pie kases norēķināties ar kredītkarti. Viņa skaidroja, ka savu taisnību vai vismaz radušos situāciju atrisinātu jau sen, ja vien būtu iespēja pārliecināties, cik kartē ir naudas: "Bet «Swedbank» bankomāts Kandavā jau kādu laiku ir salauzts. Tādēļ man jautājums, vai tas […]

Atbalsta Kandavas novada daudzbērnu ģimenes (3)

Pirmdien, pāris dienu pirms jaunā mācību gada sākuma, deviņas Kandavas novada daudzbērnu ģimenes, svinīgi saposušās, pulcējās novada centra kultūras namā, lai tiktos ar Latvijas Bērnu fonda pārstāvjiem.

Kandavas novadā atvadās no vasaras 

Aizvadītās nedēļas nogalē, kas bija silta un saulaina, Zemītes, Zantes un Matkules pagastā bērni svinēja atvadas no vasaras.

Kandavā zupas virtuve joprojām aktuāla 

Kopš 2009. gada 12. oktobra – turpat jau divus gadus, Kandavā, ēdnīcā «Kā mājās», evaņģēliski luteriskās draudzes paspārnē darbojas zupas virtuve.

Cērē notiek Kandavas novada skolotāju konference (8)

Šodien, 26. augustā, Kandavas novada kuplā skolotāju saime pulcējās Cēres sporta hallē kopīgā konferencē, lai atskatītos uz aizvadīto mācību gadu novadā kopumā un informētu par jaunā mācību gada aktualitātēm.

Kandavas novadā beigusies vasaras sporta sezona (1)

Ar visa novada apvienotajiem sporta svētkiem sestdien noslēdzās vasaras sportošanas svētku maratons.

Uz Grenču skolu izsolē nepiesakās neviens pretendents (1)

Otrdien, 16. augustā, Kandavas novada domē bija paredzēta vairāku pašvaldībai piederošu nekustamo īpašumu mutiska izsole.

20. augustā – Kandavas novada sporta svētki (1)

Novada pagastu sporta svētku ikvasaras maratonu pēc tradīcijas noslēdz Kandavas novada sporta svētki, kas šoreiz notiks nedēļas nogalē, sestdien, 20. augustā Valsts Kandavas lauksaimniecības tehnikuma stadionā.

Kā es māku, tā es dziedu, nāc manī klausīties! (1)

Tā nodēvēts vokālistu konkurss, kurš kļuvis par lielisku ikvasaras tradīciju Kandavā, brīvdabas estrādē kopā pulcinot dziedāt gribošus, mūziku mīlošus ļaudis ne vien no pašu novada, bet arī tuvākām un pat krietni attālām Latvijas vietām. Šogad konkurss norisinājās jubilejas zīmē – tas norisinās jau desmito reizi!

Kandavas Zīļuka ceļojums (4)

Jau rakstījām, ka Abavas krastos bija parādījies jauns iemītnieks – blakus zīļukiem – laivotājiem ar vairogu aizsedzies brašais Zīle – bruņinieks.
Šai darba nedēļai noslēdzoties, bruņinieks veiksmīgi pārceļojis uz savu idejisko mājvietu pilskalna pakājē. Zīle solās turpmāk sargāt visīstāko viduslaiku liecību – Kandavas pulvertorni.

Kandavā dubultos siltā ūdens tarifu (11)

11. augustā SIA «Kandavas namsaimnieks» uz sapulci bija aicinājis Kūrorta ielas iedzīvotājus. Savstarpēju diskusiju rezultātā panākta vienošanās, ka tiks palielināta maksa par silto ūdeni.

Pasākumu kalendārs

2018.09.22 | 10:00

Sporta diena Tukumā 

2018.09.22 | 10:00

Sporta festivāls Jaunpilī 

2018.09.22 | 13:00

Izstādes atklāšana Slampē 

2018.09.22 | 13:00

Izstādes atklāšana Tukumā 

2018.09.22 | 13:00

Folkloras kopas jubileja Viesatās 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool