Meldra, Meldris, Melisa

Matkulē cīnās par hokeja kausu (6)

Saulaina un vairs ne tik pārlieku auksta iesākās sestdiena Matkulē, kur aktīvo matkulnieku pašu izlolotajā hokeja laukumā 11.00 tika dots starts Matkules kausa izcīņai hokejā.

Lūdz Kandavas pašvaldībai pārņemt tehnikumu (10)

Kandavas novada domes Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa informēja, ka šonedēļ saņemta vēstule no Izglītības ministrijas ar lūgumu izvērtēt iespēju ar nākošo mācību gadu pašvaldībai pārņemt tehnikumu savā paspārnē.

Policijas ziņas (08.02) 

8. februārī Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 11 notikumi un noformēti 11 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 1 par nelikumīga alkohola glabāšanu; uzsāktas 5 lietvedības aizdomās par narkotiku lietošanu. 8. februārī 15.50 Tukuma novada Irlavas pagastā Tukuma novada pašvaldības policijas darbinieki aizturēja kādu 1994. gadā dzimušu jaunieti, kurš, iespējams, glabāja narkotiskās vielas. Uzsākts kriminālprocess. Turpat tika […]

Arī Kandavas tehnikuma modernizācijas projekts – iesaldēts (6)

Pērnā gadā pēdējās dienās uzzinājām, ka Izglītības ministrija nolēmusi uz laiku apturēt arodvidusskolu modernizāciju par Eiropas fondu līdzekļiem, jo secinājusi, ka ar pašreizējo finansējumu neviena profesionālā vidusskola nevar pabeigt iesāktos darbus atbilstoši mūsdienu vajadzībām.

Kandavā pagaidām – bez starpgadījumiem (2)

Šodien, jauno darba nedēļu uzsākot, centāmies noskaidrot, kā novadā aizvadītas bargā sala dienas.

Kandavas dome lemj par priekšsēdētāja atalgojumu (59)

26. janvārī notika šī gada pirmā novada domes sēde, kurā no 15 deputātiem attaisnoti nepiedalījās viena – Inga Priede.

Iepriecina Kandavas jauno vieglatlētu panākumi (2)

Kopš janvāra vidus rit Latvijas ziemas čempionāts vieglatlētikā jauniešiem, kurā par čempioniem atsevišķās disciplīnās savā vecuma grupā kļuvuši Kandavas novada Bērnu jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēkņi Raivis Garoza un Danute Nagle.

Satiksmes drošības konkursā piedalās kandavnieku rekordskaits 

31. janvārī K. Mīlenbaha vidusskolā notika konkursa «Gribu būt mobils» pusfināla sacensības. Neklātienes sacensības interneta vidē, kurās pavisam piedalījās 394 6. līdz 8. klašu Latvijas reģiona skolu komandas, aizsākās rudenī.

Kandavas novada muzejs rosina iedzīvotājus pētīt dzimtas vēsturi (6)

Rosinot Kandavas novada iedzīvotājus pievērsties savas dzimtas vēstures izpētei, novada muzejs rīko novada dzimtu vēstures pētījumu konkursu «Īstenā sakne».

Kandavā viesojās starptautiskās «Award» asociācijas direktore 

Lai klātienē tiktos un iepazītos ar aktīviem novada jauniešiem, pirmdien Kandavā viesojās Starptautiskās «Award» asociācijas EMAS (Eiropas, Vidusjūras un Arābu valstu) reģiona direktore Meleka Muderrisgila (Melek Muderrisgil).
Tik augsta ranga jauniešu starptautiskās kustības pārstāve Latvijā viesojās pirmoreiz.

Kandavniece Ieva Bunģe nosvinējusi 103. dzimšanas dienu (2)

25. janvārī savu 103. dzimšanas dienu sagaidīja Ieva Bunģe – gadiem visbagātākā mūža īpašniece visā Kandavas novadā.

Ko vēlētos redzēt kādreizējā Kandavas kinoteātra telpās? (21)

Sirmā senatnē, 19. gadsimta beigās, Kandavas ebreju kopiena pilsētā, tagad Lielā ielā 31, uzcēla sinagogu, ko II Pasaules kara laikā pārveidoja par vācu armijas garāžām, bet pēc kara – par graudu noliktavu.

Grenčos atceras barikāžu laiku /FOTO/ 

Grenči ir apdzīvota vieta Kandavas novada Zemītes pagastā. Pirms 21 gada Rīgā uz barikādēm par savu jauno, neatkarīgo valsti stāvēja pādesmit grenčenieku.

Pazūd ne tikai velonorādes, bet arī tūristu informācijas stendi… (6)

Pagājušā gada rudenī Abavas ielejas attīstības centrs (AIAC) sadarbībā ar Kandavas Tūristu informācijas centru īstenoja projektu, kā rezultātā Kandavas un tās tuvējās apkārtnes iepazīšanai tika izstrādāti četri maršruti tūristiem velobraucējiem. Vienā no maršrutiem, kas vedina iepazīt pilsētu un tās vēsturiskos objektus, tika izvietotas 19 ceļazīmes – velonorādes. Diemžēl pusotra mēneša laikā 14 no tām pazuda un AIAC izsludināja pazudušo zīmju meklēšanu.

Kandavas Amatniecības centrā var apgūt daudz prasmju (1)

Jau otro gadu Kandavas novada muzeja ēkas otrajā stāvs ir apdzīvots un tur valda rosība. Tiesa, te vairs nav īrnieku dzīvokļu kā pirms pārdesmit gadiem, bet savu mājvietu radis Kandavas Amatniecības centrs.

Pasākumu kalendārs

2019.07.21 | 13:00

Irlavas svētki 

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool