Valgudis, Ralfs, Vitālijs

Satikt savu meistaru 

Kandavas Amatnieku centrā vietējās meistares Ilze Baumane, Māra Piņķe un Beata Kreicberga aizvadītās nedēļas nogalē trīs dienas interesentiem mācīja seno amatu prasmi – aust prievītes, jostas, paceles un celaines bez stellēm.

Pirmsvētku noskaņai – muzikāls uzvedums 

Jauku Lieldienu pirmsvētku noskaņu skatītājiem radīja muzikālais uzvedums, ko šodien 4. aprīlī varēja vērot Kandavas kultūras namā, Mūzikas skolas popgrupas «Taustiņi» un Kandavas internātvidusskolas (KIVS) 1. un 4. klašu deju grupu izpildījumā.

Kandavas domes priekšsēdētājs dzen deputātu ārā no sēdes (44)

Ceturtdien, 28. martā, notika Kandavas novada domes sēde, kurā slimības dēļ nepiedalījās viena deputāte – Silvija Tiltiņa. Darba kārtībā bija paredzēts izskatīt 47 jautājumus. Taču par vietēja mēroga sensāciju izvērtās jautājums par domes priekšsēdētāja Rolanda Bāreņa komandējumu (no 8. līdz 14. maijam) uz Franciju, Le Puy en Valey pilsētu, kur notikšot pirmais Eiropas vietējo produktu tirgus.

Lai skan akordeons Kandavā! 

Piektdienas pēcpusdienā Kandavas kultūras namā norisinājās Kurzemes reģiona Mūzikas skolu akordeonistu festivāls «Lai skan akordeons!»

Kandavā palielināsies algoto pagaidu darbavietu skaits (6)

Algotajos pagaidu darbos novadā šobrīd nodarbināti 50, bet ar 2. aprīli būs nodarbināti jau 73 bez darba palikušie novada iedzīvotāji, kuri ir reģistrējušies Nodarbinātības Valsts aģentūrā (NVA), bez darba bijuši vismaz sešus mēnešus un izteikuši vēlmi iesaistīties šajā projektā.

Nams Sabiles ielā 1 saimniekam godu nedara un ir bīstams (11)

Kāda laikraksta lasītāja vērsās redakcijā, pēc tam, kad ejot gar ēku Sabiles ielā 1, viņai un meitai gandrīz uzkritusi kāda ķieģeļa atlūza.

Komunistiskā genocīda upuru pieminēšana Kandavā (1)

1949. gada 25. marts bija viena no baisākajām melnākajām dienām Latvijā, kad uz attāliem Krievijas apgabaliem nepamatoti izsūtīja vairāk nekā 42 tūkstošus Latvijas iedzīvotāju, tostarp arī bērnus un sirmgalvjus… Toreiz, 1941. gada 14. jūnijā un 1949. gada 25. martā no Kandavas stacijas aizrestotie lopu vagoni ar cilvēkiem uzsāka nezināmu un mokpilnu ceļu uz austrumiem – uz tālo Sibīriju.

Vizuālās mākslas olimpiāde Kandavas Mākslas skolā 

Šodien, 22. martā, Kandavas Mākslas skolā notika vizuālās mākslas olimpiāde, kurā piedalījās labākie zīmētāji no itin visām novada skolām dažādās vecuma grupās.

Kandavā apglezno autoostas sienu (3)

Latvijā no 12. līdz 18. martam notiek Radošās darbības nedēļa. Tās ietvaros Kandavas Tūrisma informācijas centra (TIC) vadītājas Ilzes Dravnieces, konsultantes Andas Štrausas un novada mākslinieka noformētāja Jurģa Muskas rosināti, kandavnieki apgleznoja autoostas iekšējo sienu.

Atvēl naudu kultūras pasākumiem Kandavas novadā (8)

Kultūras pasākumiem no Kandavas novada kultūras pārvaldes budžeta šogad atvēlēti Ls 26 543, 25, kas, kā apgalvojaLs 10 000 apmērā no pārvaldes budžeta atvēlēts gadskārtējiem novada svētkiem, bet pa Ls 700 atvēlēts Zantes, Vānes, Matkules un Zemītes pagastu svētku sarīkošanai.

Jaunie mākslinieki savas prasmes izrāda Kandavā 

Šodien 14. martā, Kandavas mākslas skolā notika konkurss – četrpadsmit Kurzemes reģiona mākslas skolu audzēkņi rādīja savu prasmi mākslinieciskajā kompozīcijā.

Sieviešu pasaules izzināšanas diena Kandavā (1)

Iespēju pabūt sievietes pasaulē varēja izmantot visi, kas pagājušās sestdienas pievakarē devās uz Kandavas kultūras namu, kur pārsteigumi apmeklētājus sagaidīja ik uz soļa – ne tikai abās kultūras nama zālēs, bet arī gleznu galerijā, vestibilos un kafejnīcā.

Mazo pašvaldību hartas konference šovasar notiks Kandavā 

Kandava Eiropas dalībvalstu mazo pašvaldību hartā sastāv un darbojas kopš 2006. gada. No katras Eiropas Savienības valsts organizācijā tiek uzņemta viena pašvaldība un no Latvijas tā ir Kandava.

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas Ritmikas dienas jubileja (6)

Piektdien 9. martā, pavasara brīvdienu priekšvakarā, Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas kolektīvs, Ritmikas dienas pasākuma jubileju sagaidot, aicināja doties kopīgā, aptuveni stundu ilgā muzikāli dejiskā, eksotiskā ceļojumā uz Āfriku.

Augstākais vērtējums – Zemītes korim (7)

8. martā Kandavas kultūras namu pieskandināja novada skolu dziedošie kolektīvi: astoņi kori un astoņi ansambļi

Pasākumu kalendārs

2019.08.23 | 15:00

Seminārs uzņēmējiem 

2019.08.23 | 16:00

Senioru saiets Tumē 

2019.08.23 | 19:00

Taku skriešana Matkulē 

2019.08.24 | 9:00

Bezceļa rallijs Zantē 

2019.08.24 | 10:00

«Abavas ceļotāju diena» 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool