Pirmdiena, 2019. gada 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Nams Sabiles ielā 1 saimniekam godu nedara un ir bīstams (11)

Kāda laikraksta lasītāja vērsās redakcijā, pēc tam, kad ejot gar ēku Sabiles ielā 1, viņai un meitai gandrīz uzkritusi kāda ķieģeļa atlūza.

Komunistiskā genocīda upuru pieminēšana Kandavā (1)

1949. gada 25. marts bija viena no baisākajām melnākajām dienām Latvijā, kad uz attāliem Krievijas apgabaliem nepamatoti izsūtīja vairāk nekā 42 tūkstošus Latvijas iedzīvotāju, tostarp arī bērnus un sirmgalvjus… Toreiz, 1941. gada 14. jūnijā un 1949. gada 25. martā no Kandavas stacijas aizrestotie lopu vagoni ar cilvēkiem uzsāka nezināmu un mokpilnu ceļu uz austrumiem – uz tālo Sibīriju.

Vizuālās mākslas olimpiāde Kandavas Mākslas skolā 

Šodien, 22. martā, Kandavas Mākslas skolā notika vizuālās mākslas olimpiāde, kurā piedalījās labākie zīmētāji no itin visām novada skolām dažādās vecuma grupās.

Kandavā apglezno autoostas sienu (3)

Latvijā no 12. līdz 18. martam notiek Radošās darbības nedēļa. Tās ietvaros Kandavas Tūrisma informācijas centra (TIC) vadītājas Ilzes Dravnieces, konsultantes Andas Štrausas un novada mākslinieka noformētāja Jurģa Muskas rosināti, kandavnieki apgleznoja autoostas iekšējo sienu.

Atvēl naudu kultūras pasākumiem Kandavas novadā (8)

Kultūras pasākumiem no Kandavas novada kultūras pārvaldes budžeta šogad atvēlēti Ls 26 543, 25, kas, kā apgalvojaLs 10 000 apmērā no pārvaldes budžeta atvēlēts gadskārtējiem novada svētkiem, bet pa Ls 700 atvēlēts Zantes, Vānes, Matkules un Zemītes pagastu svētku sarīkošanai.

Jaunie mākslinieki savas prasmes izrāda Kandavā 

Šodien 14. martā, Kandavas mākslas skolā notika konkurss – četrpadsmit Kurzemes reģiona mākslas skolu audzēkņi rādīja savu prasmi mākslinieciskajā kompozīcijā.

Sieviešu pasaules izzināšanas diena Kandavā (1)

Iespēju pabūt sievietes pasaulē varēja izmantot visi, kas pagājušās sestdienas pievakarē devās uz Kandavas kultūras namu, kur pārsteigumi apmeklētājus sagaidīja ik uz soļa – ne tikai abās kultūras nama zālēs, bet arī gleznu galerijā, vestibilos un kafejnīcā.

Mazo pašvaldību hartas konference šovasar notiks Kandavā 

Kandava Eiropas dalībvalstu mazo pašvaldību hartā sastāv un darbojas kopš 2006. gada. No katras Eiropas Savienības valsts organizācijā tiek uzņemta viena pašvaldība un no Latvijas tā ir Kandava.

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas Ritmikas dienas jubileja (6)

Piektdien 9. martā, pavasara brīvdienu priekšvakarā, Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas kolektīvs, Ritmikas dienas pasākuma jubileju sagaidot, aicināja doties kopīgā, aptuveni stundu ilgā muzikāli dejiskā, eksotiskā ceļojumā uz Āfriku.

Augstākais vērtējums – Zemītes korim (7)

8. martā Kandavas kultūras namu pieskandināja novada skolu dziedošie kolektīvi: astoņi kori un astoņi ansambļi

Jautra brīvdienu pēcpusdiena Valdeķos 

Svētdien jautrus mirkļus Valdeķu kultūras namā baudīja ap 30 dažāda vecuma bērnu.

Zemītē viesojas mazie dziedātāji no Talsu novada 

Aizvadītā nedēļa Zemītē noslēdzās ar skanīgu un brašu mazo dziedātāju un dejotāju koncertu.

Kandavas pašvaldība Tehnikumu vēl negrasās pārņemt (2)

Janvāra pēdējās dienās dome saņēma Izglītības un zinātnes ministrijas vēstuli, ar lūgumu pašvaldībai izskatīt jautājumu par iespējamo Profesionālās izglītības kompetences centra «Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikums» pārņemšanu pašvaldības pārziņā no 2012. gada 1. septembra – respektīvi, no nākošā mācību gada.

Vānes seniori lustējas Sniega ballē 

Pavasari gaidot, Vānes seniori aicināja lustēties Sniega ballē ne vien sava pagasta ļaudis, bet arī draugus – senjorus un senjoritas no pašu novada un kaimiņu novadiem – Sabiles, Kabiles un Tukuma.

Kandavas domē spriež par aizņēmumiem namu rekonstrukcijai (32)

23. februārī notikušajā Kandavas novada domes sēdē deputāti sprieda par aizņēmumiem, kas nepieciešami pašvaldības īpašumā esošo namu (Baznīcas iela 1 Kandavā un dzīvojamā māja «Eglāji» Zantē) rekonstrukcijai.

Pasākumu kalendārs

2019.05.27 | 10:00

Saeimas komisijas sēde Engurē 

2019.05.27 | 11:00

Saeimas komisijas sēde Tukumā 

2019.05.27 | 15:00

Galda hokejs Zantē 

2019.05.27 | 18:30

Sapulce par ēku siltināšanu Slampē 

2019.05.28 | 11:15

Disko ballīte bērniem Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Maijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool