Rudīte, Everts

Kandavas novada svētku noslēgums. Trešā diena /FOTO/ (1)

Pēc divu dienu lustēm, šodien,  tieši Vasarsvētkos, noslēdzās Kandavas novada svētki.

«Episkais ķinis» Kandavā jeb grandiozs svētku gājiens uz brīvdabas estrādi (2)

Sestdienas pievakarē bija pienācis laiks svētku gājienam cauri pilsētai uz Ozolājiem – vareno ozolu ieskauto brīvdabas estrādi, kur svētkos muzikālu sveicienu atvedis Fredis un «Labvēlīgais tips», bet pēc tam – zaļumballe.

Kandavas novada svētki. Otrā diena /FOTO/ 

Šodien, 26. maijā Kandavas novada svētki rit pilnā sparā. Jau rīta agrumā skvērā un promenādē rosījās tirgotāji, Promenādē bija iekārtots «Emīla tirgus», kur savus darinājumus piedāvāja vietējie amatnieki.

Kandavas novads svin svētkus. Pirmā diena /FOTO/ (2)

Kā katru gadu, maija nogalē svētkus svin Kandavas novads un tā iedzīvotāji. Novada svētkiem ik gadu raksturīga kāda tēma un šogad tas ir kino! Tālab par novada svētku moto izraudzīts moto: «Tā nav dzīve, tas ir kino!»

Vēsma Grugule vairs nebūs Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas direktore (27)

Nākamais mācību gads Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā sola pārmaiņas. Pēc 13 amatā nostrādātajiem gadiem skolas direktore Vēsma Grugule pieņēmusi lēmumu mainīt dzīvesvietu un skolas direktores darba gaitas turpināt Rīgā.

Zantes pagasta svētki aizvadīti /FOTO/ (1)

Līdz šim Zantes pagasta ļaudis svētkus svinēja augusta nogalē. Šogad pirmoreiz pavasarī, jo pavasarī, kad viss zaļo un zied, arī svētki labāk svinas. Kad pavasara lauku darbi apdarīti, svētki paši mājās nāk.

Kandavā pašiem savas princeses un bruņinieki (1)

Maijā, kad daba atmodusies, gājputni atgriezušies un ligzdas savijuši, kad sazaļo pļavas, sazied ievas un ceriņi, kad pienākuši svētki māmiņām un ģimenēm, Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā notiek Princešu un bruņinieku svētki – šogad jau trešie.

Kad Kandavā salabos gājēju celiņu Ķiršu ielā? (3)

– Informācijā par projektiem minēts, ka pēc projektu veikšanas, kur paredzēti un notikuši rakšanas darbi, to veicējam šī vieta jāatstāj tādā pat un ne sliktākā kārtībā, kā tas bijis iepriekš, pirms darbu uzsākšanas. Skan jau skaisti, bet patiesība diemžēl nevienmēr tāda izrādās. Esmu kandavnieks un ikdienā daudz pārvietojos pa pilsētu kājām, nevis automašīnā, tāpēc arī […]

Konference par nezināmo Kurzemes-Zemgales hercogistes vēsturē 

Atzīmējot Kurzemes-Zemgales hercogistes izveidošanas 450. gadskārtu, Kandavas novada muzejs 25. maijā 10.00 Kandavas kultūras nama Mazajā zālē rīko zinātnisko konferenci «Nepazīstamā hercogiste».

Mātes dienas svinības Matkules sākumskolā 

Lai pateiktu māmiņām paldies par rūpēm un mīlestību, Matkules sākumskolas bērni kopā ar skolotājiem, Mātes un Ģimenes dienu gaidot, aizvadītajā piektdienā sarīkoja svētkus māmiņām, vecmāmiņām un ģimenēm arī.

Ģimenes svētki Kandavas promenādē /FOTO/ 

Lai Ģimenes dienā kopā pabūtu, smietu un priecātos Kandavas promenādē satikās visdažādāko paaudžu ļaudis.

Kandavā atklāj jaunatnes iniciatīvu centru (1)

Lai uzlabotu jauniešu dzīves kvalitāti Kandavas novadā, tieši pirms gada dome noslēdza vienošanos ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru par projekta «Multifunkcionāla jaunatnes iniciatīvu centra izveide Kandavā».

Kandavas novada skolēni skatē atrāda sagatavotos teātra uzvedumus (1)

Šodien 8. maijā, Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas zālē valdīja īpaša – teātrim un aktierspēlai veltīta – noskaņa, jo tieši šeit dienas vidū norisinājās novada skolu teātru un literāro uzvedumu skate.

Kandavas Mākslas skolai – 20! 

Šogad 25. aprīlī Kandavas Mākslas skolas radošais kolektīvs pulcējās kopā svētku pēcpusdienā, par godu 20 darba gadiem.

Pavasara tirdziņš un «Svētki mūsu mīluļiem» Kandavā 

Maijs Kandavā šogad iesākās ar pavasara tirdziņu un mūsu četrkājainajiem mīluļiem veltītiem svētkiem. No pašu novada, kā arīdzan tuviem un attālākiem novadiem šurp sabrauca tirgotāji, piedāvājot mūsu puses ļaudīm visdažādākos stādus, krāšņas puķes, amatnieku darinājumus, kā arī visvisādas gardas un baudāmas.

Pasākumu kalendārs

2019.08.22 | 18:00

Skriešana Engurē 

2019.08.22 | 18:30

Skriešana Ragaciemā 

2019.08.23 | 15:00

Seminārs uzņēmējiem 

2019.08.23 | 16:00

Senioru saiets Tumē 

2019.08.23 | 19:00

Taku skriešana Matkulē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool