Ceturtdiena, 2019. gada 25. aprīlis
Līksma, Bārbala

Kandavas Mākslas skolai – 20! 

Šogad 25. aprīlī Kandavas Mākslas skolas radošais kolektīvs pulcējās kopā svētku pēcpusdienā, par godu 20 darba gadiem.

Pavasara tirdziņš un «Svētki mūsu mīluļiem» Kandavā 

Maijs Kandavā šogad iesākās ar pavasara tirdziņu un mūsu četrkājainajiem mīluļiem veltītiem svētkiem. No pašu novada, kā arīdzan tuviem un attālākiem novadiem šurp sabrauca tirgotāji, piedāvājot mūsu puses ļaudīm visdažādākos stādus, krāšņas puķes, amatnieku darinājumus, kā arī visvisādas gardas un baudāmas.

Vides draugi tiekas, radoši darbojas un gūst panākumus reģionā (1)

Kuldīgā notika Latvijas Vides zinātnes studentu apvienības projekta «Vienoti Vidē» reģionālais pasākums, kurā piedalījās jaunie vides draugi no septiņām Kurzemes reģiona skolām, tostarp arī komandas no Zantes un Zemītes.

Zirneklīša piedzīvojumi internātvidusskolā (2)

Tieši pirms nedēļas, Deju dienas ietvaros, neaizmirstamu piedzīvojumu Kandavas internātvidusskolas lielajā sporta zālē piedzīvoja zirneklītis vārdā Zizī, kura tēlā iejutās šīs skolas sporta skolotāja, talantīgā dejotāja Inna Jēkabsone.

Lielā Talka Kandavas novadā (4)

Šodien, Lielās Talkas dienā tika posts un spodrināts arī Kandavas novads.

Kandavas Mākslas skolas direktore iesniedz atlūgumu, izpilddirektoram – algas pielikums (33)

Vakar 19. aprīlī, notika Kandavas novada domes šī mēneša komiteju sēdes. Domes finanšu, plānošanas un novada attīstības komitejas sēdē pavisam tika izskatīti 13 jautājumi, no kuriem 12 tika virzīti tālākai izskatīšanai dome sēdē.

Kandavā iecerēts būvēt jaunu katlumāju (14)

Ja ieceri īstenotu, siltumu Kandavā ražotu un patērētājiem pilsētas centrālajā daļā (līdz Abavai) nodrošinātu viena liela un jaudīga katlumāja, tādējādi daudzas mazās, kuru dūmeņi šobrīd vēl kūp daudzviet visā pilsētā, nebūtu vajadzīgas.

Kandavniekiem būs iespēja atbrīvoties no lielgabarīta atkritumiem 

Kā katru gadu, arī šogad Lielās talkas ietvaros novada iedzīvotājiem tiks nodrošināta iespēja atbrīvoties no lielgabarīta atkritumiem.

Kandavu pieskandina Kurzemes sieviešu vokālie ansambļi 

Sestdien, 14. aprīlī Kandavas kultūras namā notika Latvijas sieviešu vokālo ansambļu konkursa 1. kārta, kurā savu dziedātprasmi pierādīja 14 dziedoši kolektīvi no visas Kurzemes. Viņu vidū arī mūsējie – sieviešu vokālie ansambļi no Tukuma, Kandavas, Engures novadiem.

Kandavas Tūrisma informācijas centram – 10 gadi (4)

Tici, tici – Kandavas Tūrisma informācijas centrs (TIC) piektdien, 13. aprīlī svinēja savas pastāvēšanas pirmo desmitgadi.

Baiba Beķere – Kandavas Būvvaldes vadītāja un arhitekte (17)

Pēc 12 Kandavas novada domē aizvadītiem darba gadiem bijusī novada Būvvaldes vadītāja Antra Apine pieņēma lēmumu turpmākās darba gaitas saitīt ar Tukumu, pilsētu, kurā viņa dzīvo, un no 19. marta sāka strādāt Tukuma novada domē par arhitekti.

Tērpu kolekcija «Zīmes mūzikā» 

IV Mākslas un mūzikas festivāla «Toņi un pustoņi» vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa 1. kārtā, kas norisinājās Kandavas novada mērogā, piedalījās trīs novada skolas ar 36 vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbiem.

Kandavas internātvidusskolas kopmītnēm jāmaina jumts 

Pirmoreiz ar lūgumu pēc finansiāla atbalsta pie deputātiem vērsās Kandavas internātvidusskolas direktore Aija Blitte, iemesls – internāta ēkai steidzami jāmaina jumta segums.

Zīles saglabās arī Kandavas novada ģerbonī (5)

Tieši tāds pats ģerbonis, kāds ir pilsētai, identiski novadam nevar būt, tāpēc komisijai, kam par pienākumu uzdots lemt par novada ģerboņa skici, jāturpina iesāktais darbs.

Arī Kandavā Lieldienas ar ziemas prieku devu /FOTO/ 

Ziema šogad spītīgi dižojas un nekādi negrib atkāpties.

Pasākumu kalendārs

2019.04.25 | 12:00

Skolu deju kolektīvu koncerts Tukumā 

2019.04.25 | 13:30

Atvērto durvju dienas Kandavā 

2019.04.25 | 16:00

Auduma apgleznošanas Kandavā 

2019.04.25 | 18:30

Skriešana Milzkalnē 

2019.04.25 | 19:00

«Māsa Kerija» Tukuma kultūras namā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool