Bernhards, Boriss, Rojs

Atzīmē pirmos «Abavas senlejas svētkus» 

Piektdien, 15. jūnijā, pirmo reizi satikās Sabiles un Kandavas novadi, lai kopīgi «Zviedru cepurē» atzīmētu pirmos «Abavas senlejas svētkus». Tūrisma speciālistu rosināti, kopā nāca abu pušu kultūras ļaudis, lai rādītu, ko nu katrs prot un ko kopīgi varētu piedāvāt arī ceļotājiem šai pusē.

Uz Kandavas vidusskolas direktora amatu – trīs pretendenti (1)

Līdz 15. jūnijam Kandavas novada Izglītības pārvaldē tika pieņemti to pretendentu CV, kuri iecerējuši stāties K. Mīlenbaha vidusskolas direktora amatā.

Komunisma genocīda upuru piemiņas brīdis Matkulē 

Komunisma represijās cietušo atceres dienu – 14. jūniju, Kandavas novadā sāka atzīmēt ar ziediem un klusuma brīdi Matkules pagastā, kur jau priekšpusdienā pie akmens sapulcējās tie ļaudis, kuriem, pašu piedzīvotus vai citu pārstāstītus, ir svarīgi atmiņā paturēt nu jau 71 gadu senus notikumus. Protams, to cilvēku rindas, kas skatījuši un uz savas ādas jutuši dzīvi […]

Komunisma genocīda upuru piemiņas brīdis Matkulē (2)

Komunisma represijās cietušo atceres dienu – 14. jūniju, Kandavas novadā sāka atzīmēt ar ziediem un klusuma brīdi Matkules pagastā, kur jau priekšpusdienā pie akmens sapulcējās tie ļaudis, kuriem, pašu piedzīvotus vai citu pārstāstītus, ir svarīgi atmiņā paturēt nu jau 71 gadu senus notikumus.

Kandavā sporto iekšlietu sistēmas darbinieki no visas Latvijas 

Jau trešo gadu desmitu jūnija sākumā Kandavā, Valsts Kandavas lauksaimniecības tehnikuma sporta kompleksā uz saviem Sporta svētkiem pulcējas simtiem iekšlietu sistēmas darbinieku. Piektdienas, 8. jūnija pievakarē notika sacensību atklāšanas parāde .

Kandavas Māklsas skolas salidojums (4)

Sestdien Kandavas Mākslas skolas durvis bija atdarītas absolventiem – senākiem, ne tik seniem un pavisam neseniem šīs skola beidzējiem.

Zemītes skolēni viesojas Kandavas vidusskolas sporta zālē 

Zemītes skolēniem kārtējais mācību gads beidzas tradicionāli – ar kopīgu sportošanu skolas sporta laukumā vai parkā, šogad zemītnieki nolēma brīvlaiku iesākt ar kopīgu braucienu uz Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas sporta zāli, lai iepazītu nesen te uzstādīto kāpšanas sienu.

Deju karuselis Kandavā (1)

Piektdien Kandavas kultūras namā vairāk kā divas stundas griezās «Deju karuselis» Kandavas Deju skolas kolektīva izpildījumā.

Kandavā olimpiskā diena pašiem mazākajiem sportistiem 

1. jūnijā, Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, ik gadu Kandavas Sporta klubs rīko novada atklāto olimpisko dienu pašiem mazākajiem sportistiem – pirmsskolas vecuma bērniem. Šogad bērnu olimpiskajai dienai jubileja – tā notiek jau 10. reizi, tādēļ mazos sportistus pēc sacensībām gaidīja pārsteigums – svētku salūts vidusskolas stadionā.

Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas sākumklasēs būs formastērpi (34)

Jauno mācību gadu Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas sākumklašu audzēkņi – 63 zēni, 64 meitenes un ap 20 pirmklasnieku – uzsāks, vienotās skolas formās tērpušies.

Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā – 13. klases tikšanās (1)

31. maijā, kad kārtējais mācību gads finišu jau sasniedzis un ikdienas kņada skolā pierimusi, Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā pulcējās pensionētie skolotāji, kuriem tieši šeit, šajā skolā aizvadīti bagāti un radoši darba gadi.

Kandavas pienotavas vairs nav, tās vietā taps tirdzniecības centrs! (3)

Labajā pusē pirms tilta vairs nav Kandavas pienotavas ēku un tas garāmgājējam vai braucējam nepaliek nepamanīts. Kopš ēka nonāca privātīpašnieka rokās, tā kļuva arvien nepievilcīgāka un baisāka, iemantojot grausta statusu un degradējot pilsētas kopējo ainavu. Nu pienotavas ēku vairs nav, kas būs vietā? – mums jautā lasītāji.

Bērnu Olimpiskā diena – norisināsies citur 

Mainīgo laika prognožu dēļ Bērnu olimpiskā sporta diena piektdien, 1. jūnijā, norisināsies Kandavs sporta hallē un K. Mīlenbaha vidusskolas sporta zālē, nevis KVLT stadionā, kā informējām iepriekš.

Kandavas novada svētku noslēgums. Trešā diena /FOTO/ (1)

Pēc divu dienu lustēm, šodien,  tieši Vasarsvētkos, noslēdzās Kandavas novada svētki.

«Episkais ķinis» Kandavā jeb grandiozs svētku gājiens uz brīvdabas estrādi (2)

Sestdienas pievakarē bija pienācis laiks svētku gājienam cauri pilsētai uz Ozolājiem – vareno ozolu ieskauto brīvdabas estrādi, kur svētkos muzikālu sveicienu atvedis Fredis un «Labvēlīgais tips», bet pēc tam – zaļumballe.

Pasākumu kalendārs

2019.08.22 | 18:30

Skriešana Ragaciemā 

2019.08.23 | 19:00

Taku skriešana Matkulē 

2019.08.24 | 9:00

Bezceļa rallijs Zantē 

2019.08.24 | 10:00

«Abavas ceļotāju diena» 

2019.08.24 | 10:00

Kapu svētki Jaunpilī 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool