Sestdiena, 2018. gada 17. novembris
Uga, Hugo, Uģis

Zemessardze piedalās pilsētas svētkos Ventspilī un Vānes pagastā 

Šī gada 4. un 5.augustā Ventspilī notiks ikgadējie Ventspils pilsētas svētki, kuru sekmīgā norisē iesaistīties arī Zemessardze. 

Desmit darba vietas klāt (2)

Aizstājējtexts

Lai klātienē tiktos un pārrunātu pašvaldības un uzņēmuma «Statoil Fuel & Retail Latvia» sadarbību un kopīgi apmeklētu nesen atvērto Kandavas DUS «Mazcuntēs», vakar Kandavā pabija šī uzņēmuma izpilddirektore Ilze Siliņa, Mazumtirdzniecības departamenta vadītājs Ainārs Bērziņš, Nekustamā īpašuma uzturēšanas nodaļas vadītājs Māris Emsiņš un Statoil Kandavas degvielas uzpildes stacijas vadītāja Sandra Austruma.

Kandavā lemj par aizdevumu un precizē lēmumu (2)

Saņemts Eiropas atbalsts Valdeķu kultūras nama vienkāršotajai rekonstrukcijai. Lai uzsāktu projekta īstenošanu, nepieciešams pašvaldības priekšfinansējumu 80% apmērā no projekta attiecināmām izmaksām jeb Ls 81 291,49.

Būs izmaiņas SEB bankas darbā Kandavā (11)

Pirms nedēļas, jūlija pēdējā ceturtdienā, notika kārtējā Kandavas novada domes sēde, kurā viens no aktuālākajiem jautājumiem bija par pārmaiņām SEB bankas darbībā.

Nākamajā nedēļā Kandavas novadā dalīs pārtikas pakas maznodrošinātajiem (2)

Tuvākajās dienās novadā darbu sāks pārtikas sadales punkti, kuros trūcīgie un maznodrošinātie iedzīvotāji varēs saņemt pārtikas pakas. Lai saņemtu paku, personai vai ģimenei jāuzrāda sociālā dienesta izsniegta derīga izziņa, ka tai piešķirts trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes (personas) statuss.

Kandavas Pulvertornī uzsākti pagrabstāva attīrīšanas darbi (4)

Par Pulvertornī paredzētajiem darbiem tuvāk pastāstīt lūdzām Kandavas novada muzeja vēsturnieku Agri Dzeni: "2003. gadā, veicot arheoloģiskus pārbaudes izrakumus, arheologs M. Lūsēns vienā no ēkas sienas pamatiem atklāja arku ar ūdens iedarbības pēdām, uz kā pamata izvirzīju hipotēzi par to, ka savulaik ēkas iekšienē varētu būt atradušās pulvera dzirnavas, ko darbinājis caurtekošs strauts. Ja tagad, tīrot torņa pagrabstāvu un atsedzot pamatus, pretējā sienā atklāsies otra arka ar ūdens iedarbības pēdām – izvirzītā hipotēze būs pierādīta."

«Barona takas» dalībnieki piektdien sasniedza Kandavas novadu (2)

Jau astoto vasaru notiek velomaratons «Barona taka», kurš iesākas Igaunijā, pie Tartu universitātes un noslēdzas Dundagā, velobraucējiem mērojot ceļu, kuru savulaik kājām gājis Dainu tēvs Krišjānis Barons. Barona taka šķērso arī Kandavas novadu. Galamērķi – Dundagu velobraucēji sasniegs svētdien.

Kandavā vecāki uzspodrina bērnudārzu «Zīļuks» (16)

Firmas «Caparol Baltica» un būvniecības nama «Kurši» šopavasar rīkotajā bērnudārzu atjaunošanas labdarības projektā, kurā pavisam pieteicās 168 bērnudārzi no visas Latvijas, atbalstu guva desmit pieteikuma iesniedzēji, tostarp arī «Zīļuks» Kandavā.

Par transporta ierobežojumiem un gājēju celiņu Kandavā (1)

Šobrīd izrakta, pārrakta, rekonstruēta un citām pārvērtībām pakļauta teju vai katra trešā mazpilsētas iela. Vairums radīto neērtību saistās ar ūdenssaimniecības projektu, kas nu uzsākts pilsētas galvenajā – Lielajā un Liepu ielā, kas ved uz daudzdzīvokļu mājām. Kā informēja KKP vadītājs Ervīns Ruņģis, tūdaļ rakšanas darbi tiks uzsākti arī pilsētas centrālajā laukumā – esošajiem būvniekiem piebiedrosies vēl viena brigāde.

Kandavas novads uzņem viesus no 23 valstīm (12)

Šonedēļ Kandava uzņem viesus – 250 Eiropas lauku mazo pašvaldību hartas pārstāvjus no 23 valstīm, kas šeit ieradušies, lai piedalītos starptautiskā konferencē. Šodien, 5. jūlijā, visi kopā apmeklēja Kandavas luterāņu baznīcu un piedalījās dievkalpojumā, bet pēc tam devās svētku gājienā uz pilsētas Promenādi, kur notika pasākuma svinīga atklāšana.

Vasaras nometne audžu ģimeņu bērniem 

No 26. jūnija līdz 5. jūlijam tūrisma un atpūtas centrā «Plosti» norisinās Latvijas Bērnu fonda rīkotā vasaras nometne bērniem, kuri dzīvo audžuģimenēs. Kandavas novadā audžuģimeņu kustība ir plaši izvērsta – mūsu novads ir vienīgais valstī, kurā bērni, ko nevar aprūpēt viņu īstajās ģimenēs, nav ievietoti bērnu namos, bet dzīvo aizbildņu vai audžu ģimenēs. Tādējādi no 25 nometnes dalībniekiem – vairums bērnu nāk no pašu novada.

«Dzīvesprieka» rīkotajā sporta nedēļā piedalās Latvijas sporta slavenības 

Jau trešo vasaru pēc kārtas asociācijā «Dzīvesprieks» norisinās Sporta nedēļa, kuru jaunieši pavada kopā ar savu sporta skolotāju Mārci Tropiņu un valstī pazīstamiem sportistiem.

«Dzīvesprieka» rīkotajā sporta nedēļā piedalās Latvijas sporta slavenības 

Jau trešo vasaru pēc kārtas asociācijā «Dzīvesprieks» norisinās Sporta nedēļa, kuru jaunieši pavada kopā ar savu sporta skolotāju Mārci Tropiņu un valstī pazīstamiem sportistiem. Toreiz, 2010. gada vasarā, pirmajai sporta nedēļai noslēdzoties, tās dalībnieki un organizētāji pieņēma vienprātīgu lēmumu – Sporta nedēļai jākļūst par gadskārtēju šīs izglītības un rehabilitācijas iestādes tradīciju. Šogad Sporta nedēļā vēl […]

Daiga Puga uzvarējusi konkursā par K. Mīlenbaha vidusskolas direktora vietu (18)

Pirmdien, 25. jūnijā, notika Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas direktora amata pretendentu konkursa otrā kārta – darba intervija, uz kuru bija uzaicināti visi trīs pieteikušies kandidāti. Pēc neoficiālas informācijas, bija zināms, ka uz direktora amatu pretendē trīs kandidāti – Daiga Puga, Jeļena Šnikvalde un Aivars Ošenieks.

Lietus ūdens sagādā problēmas Zemītes ielas iedzīvotājiem Kandavā (7)

Pēc šai vasarai tik raksturīgajām lietusgāzēm, kādu piedzīvojām arī šajā pirmdienā, nokļūstot Zemītes ielā Kandavā, pārliecinājāmies, ka lietus ūdens, klādams visu ielas segumu, aumaļām vien kā satrakojusies kalnu upe plūda uz ielas zemāko punktu, šajā gadījumā, iepretim Zemītes ielas 7. namam.

Pasākumu kalendārs

2018.11.17 | 12:00

«Brīvības rogainings 2018» Kandavas sporta hallē 

2018.11.17 | 12:00

«Tukuma prozas lasījumi» Tukuma bibliotēkā 

2018.11.17 | 12:00

Adīšanas nodarbība Tukumā 

2018.11.17 | 13:00

Svētku koncerts Viesatās 

2018.11.17 | 14:00

Basketbols Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool