Aleksejs, Aleksis, Alekss

Kandavā – ielūkoties Sievietes pasaulē /FOTO/ (2)

Sestdien, 9. martā, Kandavas kultūras nams pārtapa par noslēpumainu sievietes pasauli. Te gaidītas bija, ne tikai sievietes, arī mīļotie vīri, vīrieši, pāri, ģimenes – visi, kas šo pavasara sestdienu bija iecerējuši pavadīt sievišķīga šarma un dailes varā.

Jauniešu centrā «Nagla» – romantisks veltījums sievietēm (1)

8. marts ar tulpēm, narcisēm un citu ziedu daudzveidību, sievietei liek justies īpašāk kā citkārt. Tieši šāda noskaņa piektdien valdīja Kandavas jauniešu centrā «Nagla». Sievietes, kuru ikdiena saistās ar izglītību, gaidīja pārsteigums.

Vējš un putenis Matkulē izveido lielas sniegabumbas 

Svētdien, 3. martā, vējam bija iepaticies pablēņoties Matkules pusē, zemnieku saimniecībā «Dziras», kur kopš 90. gadu sākuma saimnieko Arta un Valdis Leimaņi.

Gudriem saimniekiem gudri suņi (1)

Suņu īpašnieku izglītošana, kā arī suņu socializācija un apmācība, ir galvenais priekšnoteikums, lai tie veiksmīgi integrētos sabiedrībā. Šobrīd bieži tiek sakosti cilvēki, laukos suņi plēš lopus un meža dzīvniekus. Tā galvenais iemesls ir suņu īpašnieku zināšanu trūkums un tādu suņu turēšana, kuri nav socializēti un mācīti.

Kandavas novada ģerbonī – tomēr mežakuilis (119)

Visplašākās Kandavas novada domes deputātu debates kārtējā domes sēdē bija par novada ģerboni – šis jautājums pašvaldībā bijis aktuāls jau pusotru gadu.

Cērē viesojas «Comenius» jaunieši no četrām valstīm 

Aizvadītajā vasarā Cēres pamatskola iesaistījās Comenius projektā «Apvienotā Eiropa – ideālas mājas, lai dzīvotu», kurā bija pārstāvētas piecas valstis: Latvija, Bulgārija, Polija, Zviedrija un Rumānija.

Vai ceļa zīmei nepareiza darbības zona?! (1)

– Es par ceļa zīmi, kas norāda stāvvietu invalīdiem, ko rudenī izlika pie Kandavas Sociālā dienesta. Tai nav pareiza zīmes darbības zona. Brauc, kad gribi, laukums ar centra darbinieku automašīnām vienmēr pilns un nav, kur nostāties

Donoru diena Kandavā – 28. februārī 

Ceturtdien, 28. februārī, no 10.00 līdz 13.00 Kandavas novada sociālajā dienestā Jelgavas ielā 4A notiks donoru diena. Asinis ziedot ir aicināti visu grupu asins donori! Apkopotie statistikas dati par Valsts asinsdonoru centra izbraukumiem liecina, ka 2012. gadā Kandavā notika četras donoru dienas.

Noskaidroti Kandavas pagasta čempioni zolītē, šautriņās un riču-račā (1)

Sestdien, 16. februārī, Valdeķu kultūras namā norisinājās Kandavas pagasta atklātie čempionāti zolītē, šautriņu mešanā un riču račā. Pasākumu organizēja sporta klubs «Kandava».

Ēnu diena Tukuma policijā, novada domē un Kandavas internātvidusskolā /FOTO/ 

13. februāris daudzās valsts, pašvaldību iestādēs un uzņēmumos darba ikdienu citādāku padarīja dažāda vecuma jaunieši – ēnas, kas vēlējās ko vairāk uzzināt par konkrēto un iespējams, potenciālo darba vietu.

Kandavas «Sniegbaltīte un 7 rūķīši» uz Tukuma kultūras nama skatuves /FOTO/ (1)

7. februārī Tukuma kultūras namā Kandavas deju skolas audzēkņi izrādīja deju pasaku «Sniegbaltīte uz septiņi rūķīši». Uzvedumā piedalījās gandrīz visi Kandavas deju skolas audzēkņi.

Kandavas novada ģerboņa jaunajā versijā – grāmata un ozolzars ar zelta zīli (27)

Iecere radīt Kandavas novada ģerboni aizsākās pagājušajā gadā, kad mākslinieki Ilze Lībiete un Juris Ivanovs, ar kuriem dome noslēgusi līgumu par novada ģerboņa izveidošanu, piedāvāja skici – mežakuili uz sarkana vairoga fona un čužu ziedus, kas atspoguļo pašvaldībā apvienotos sešus pagastus.

Kandavā daļu gājēju celiņus tīra mehanizēti (5)

Daļa Kandavas un novada iedzīvotāju būs pamanījusi, ka daudzviet gājēju celiņus pilsētā šogad tīra mazs, kompakts, ar sniega birsti un smilšu piekabi aprīkots traktoriņš.

Kandavniecei Ievai Bunģei šodien – 104! Daudz laimes! (4)

Kandavas novadā gadiem visbagātākā mūža īpašniece ir Kandavas pagasta iedzīvotāja Ieva Bunģe, kas šodien, 25. janvārī, svin savu 104. dzimšanas dienu.

«Gribu būt mobils!» Kandavas pusfinālā uzvar Jūrmala 

Ceturtdien, 24. janvārī, Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) konkursā 6. līdz 8.klašu skolēniem «Gribu būt mobils!» Kandavas reģiona pusfinālā 10 komandu konkurencē uzvarēja Jūrmalas Alternatīvās skolas komanda.

Pasākumu kalendārs

2019.07.18 | 15:00

Pasākums bērniem Viesatu bibliotēkā 

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool