Piektdiena, 2018. gada 16. novembris
Glorija, Banga

Kandavas novada skolotāji pulcējas augusta konferencē (11)

31. augustā, gadskārtējā konferencē pulcējās Kandavas novada izglītības iestāžu darbinieki. Šogad konferences notika tehnikumā, kurš aizvadītajā mācību gadā pārdēvēts par Profesionālās izglītības kompetences centru. Tehnikuma direktors Ivars Lasis neslēpj gandarījumu, jo renovācija ir pabeigta.

Jauktais koris «Kandava» atgriezies no Dziesmu svētkiem Helsinkos 

Jauktā kora «Kandava» dalībnieki aizvadītajā nedēļā pabija Helsinkos, Somijā, kur no 22. līdz 25. augustam norisinājās VII Ziemeļu un Baltijas valstu Dziesmu svētki, kuros piedalījās kori no astoņām valstīm. Latviju pārstāvēja četri kori, tostarp arī mūsu «Kandava» kopā ar savu enerģisko diriģenti Dzintru Lindi.

Kandavas deju skolu vadīs Andra Eimane (4)

Ar pārmaiņām jaunais mācību gads iesāksies Kandavas Deju skolā, kur direktores amatā stājusies Andra Eimane, kura, konkursam noslēdzoties, izrādījās vienīgā pretendente uz izsludināto amatu.

Par ūdensprojektu un šobrīd neizbraucamām Kandavas ielām (12)

– Vēlējos pajautāt, cik ilgi vēl paliks neizbraucamās ielas pilsētas centrā? Depo laukumā uzņēmums «Ostas celtnieks» ieklāja asfaltu, tur atstājot laukumus tikai ar šķembām, un lielākā problēma ir tā, ka ieklātais asfalts ir par sprīdi zemākā līmenī par veco asfaltu. Cik zinu apakšā ir pilns ar avotiem, iepriekšējais asfalts bijis biezā slānī. Kad nāks augšā avoti, atkal būs problēmas. Vai tas tik tiešām tā tiks atstāts? – jautā mūsu lasītāja, Kandavas iedzīvotāja Marija.

Matkules pagasta svētki nosvinēti 

Matkules pagasts sestdien svinēja svētkus. Pagasta kultūras dzīves dvēsele Agnese Priedniece Užāne pastāstīja, ka aicināti un gaidīti arīdzan bija ciemiņi no citām, tā teikt, kulēm – Priekules, Puikules, Rinkules, Penkules, bet cits aizņemtības, cits nevaļas un vēl kādu iemeslu dēļ tā arī šogad līdz mūsu Matkulei nenokļuva, apsolot citureiz gan aicinājumam atsaukties.

Radošā darbnīca kopā ar kandavnieci Madaru Kārņupu 

Augustā radošiem bērniem bija iespēja darboties kopā ar kandavnieci Madaru Kārņupu – sadarbībai atvērtu, ar mākslinieces dvēseli un dotībām apveltītu topošo interjera dizaina speciālisti, kas divus gadus jau skolojas Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā šajā specialitātē.

Viesojas «Dižzārdu tirgū» (2)

Lai klātienē iepazītu Latvijas lauksaimniecības daudzveidību un skatītu ikdienas darba ritumu zemnieku saimniecībās, 16. augustā Kandavas novadā pabija Zemkopības, Finanšu un Ārlietu ministriju Eiropas Savienības atašeji.

Kandavā sācis strādāt pieredzējis dārznieks (16)

Kopš jūlija par Kandavas zaļi ziedošo pievilcību rūpi uzņēmies neba vairs ainavu arhitekts, bet dārznieks ar plašu pieredzi savā specialitātē – Juris Jansons.

Kandavas pilsētas makets – vēsturnieka un jaunu mākslinieku kopdarbs (1)

Šis gads Kandavas novada muzeja dzīvē iezīmējies ar vērienīgām pārmaiņām telpu rekonstrukcijā, fasādes atjaunošanā un vairākiem jauniegūtiem muzeja ekspozīciju papildinājumiem. Remontdarbi muzejā tika uzsākti pavasarī un teju kā – aizvadītajā nedēļā, ir pabeigti. Savukārt ar Eiropas Lauksaimniecības fonda finansējumu tika izstrādāts projekts un radīts unikāls Kandavas vecpilsētas makets.

Zantes pagasta sporta svētku rezultāti 

Sestdien, 11. augustā, notika Zantes pagasta sporta svētki. Svētkus organizēja sporta klubs «Kandava».

Vizmas šogad satikās Kandavā (1)

Šarmantas un sievišķīgas – kundzes, dāmas gados visdažādākajos, gados – visskaistākos, kurām vecāki vai krustvecāki devuši skanīgo vārdu Vizma, šogad par kopējas satikšanās vietu bija izvēlējušās Kandavu.

Zantes jaunieši piedalās «lasīšanas rallijā» (1)

Lai ieinteresētu un rosinātu skolēnus lasīt grāmatas, maijā tika dots starts «lasīšanas rallijam», aicinot tajā piedalīties 1.-12. klašu skolēnus no visas Latvijas…

Kandavas vidusskolā būs atpūtas telpa sākumskolas skolēniem (4)

Jūnijā Kandavas vidusskolas skolotāja Ivita Goldberga, kolēģu atbalstīta, pieteica projektu par rotaļu un atpūtas telpas izveidi vidusskolā portāla www.labiedarbi.lv projektu konkursā. Tajā bija iesniegti 13 projekti, no kuriem finansējumu saņēma četri, kas bija ieguvuši vislielāko sabiedrības atbalstu.

Grenču skola atkal tiks izsolīta (8)

30. jūlijā notika kārtējā Kandavas novada domes sēde, kurā lēma, ka pašvaldības īpašuma «Grenču skola» pārdošanai tiks rīkota jauna izsole.

Vānē svin pirmos pagastsvētkus (2)

Šodien, augusta pirmajā sestdienā Vānes pagastā svinēja pirmos pagastsvētkus, kopš pievienošanās Kandavas novadam. Vānes pagasts lepojas ar daudz un dažādām gadu gaitā iedibinātām, iedzīvotāju iemīļotām un atbalstītām tradīcijām, bet šoreiz, pirmajos pagastsvētkos, no visa tā bija veidota plaša un daudzveidīga svētku programu.

Pasākumu kalendārs

2018.11.16 | 12:30

Valsts svētu koncerts Cērē 

2018.11.16 | 17:00

Valsts svētki Lestenē 

2018.11.16 | 17:00

Valsts svētki Jaunsāti 

2018.11.16 | 17:00

«Savējo» koncerts Tukuma evaņģēliski luteriskā baznīca 

2018.11.16 | 18:00

Kolektīva «Sadancis» jubileja Vānē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool