Pirmdiena, 2019. gada 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Jauna automaģistrāle Rīga-Ventspils un apvedceļš Pūrē, iespējams, pēc 12 gadiem (11)

Lai uzlabotu satiksmi un tās drošību, nākotnē – ap 2025. gadu – iecerēts veikt vērienīgus autoceļa Rīga-Venspils rekonstrukcijas darbus 46,7 km garumā, posmā no Ķemeru līdz Kandavas pagriezienam. Autoceļa posms līdz Ķemeru pagriezienam jau ir izpētīts.

Linda Romanovska – sieviete-keramiķe 

Pirms tūrisma sezonas karstākā perioda turpinām iepazīstināt ar jaunajiem tūrisma uzņēmējiem Tukuma pusē. Šoreiz tikāmies ar mākslinieci un tostarp Kandavas mākslas galerijas vadītāju Lindu Romanovsku. Kandavā viņa ir ienācēja, taču jau novērtēta.

Sudraba skalpelis par mūža ieguldījumu veterinārmedicīnā – Indrai Znotiņai (1)

16. martā Mežotnes pilī Bauskas pusē norisinājās Latvijas Veterinārārstu biedrības gadskārtējā konference, kurā profesionālo balvu – Sudraba skalpeli – par mūža ieguldījumu savā profesijā reizē ar vēl sešiem kolēģiem no visas Latvijas saņēma Kandavas novadā praktizējoša veterinārārste Indra Znotiņa

«Pavardam» Kandavas tehnikumā – 28 gadi (4)

14. martā Kandavas tehnikumā (PIKC Kandavas valsts lauksaimniecības tehnikums) bija svētki – notika ikgadējais, trīs specialitāšu esošo audzēkņu un absolventu pasākums «Pavards». Šo tradīciju aizsāka ēdienu gatavošanas speciālisti pirms 28 gadiem.

Valdeķu bibliotēka jaunās telpās 

Šo gadu Valdeķu iedzīvotāji uzsāka ar gaidītām pārmaiņām, proti, vietējā bibliotēka ieguva jaunas, plašas telpas. Bibliotēka ir vieta pagastos, kur ikdienā kādu vietējo iedzīvotāju sastapt var vienmēr.

Kandavā – ielūkoties Sievietes pasaulē /FOTO/ (2)

Sestdien, 9. martā, Kandavas kultūras nams pārtapa par noslēpumainu sievietes pasauli. Te gaidītas bija, ne tikai sievietes, arī mīļotie vīri, vīrieši, pāri, ģimenes – visi, kas šo pavasara sestdienu bija iecerējuši pavadīt sievišķīga šarma un dailes varā.

Jauniešu centrā «Nagla» – romantisks veltījums sievietēm (1)

8. marts ar tulpēm, narcisēm un citu ziedu daudzveidību, sievietei liek justies īpašāk kā citkārt. Tieši šāda noskaņa piektdien valdīja Kandavas jauniešu centrā «Nagla». Sievietes, kuru ikdiena saistās ar izglītību, gaidīja pārsteigums.

Vējš un putenis Matkulē izveido lielas sniegabumbas 

Svētdien, 3. martā, vējam bija iepaticies pablēņoties Matkules pusē, zemnieku saimniecībā «Dziras», kur kopš 90. gadu sākuma saimnieko Arta un Valdis Leimaņi.

Gudriem saimniekiem gudri suņi (1)

Suņu īpašnieku izglītošana, kā arī suņu socializācija un apmācība, ir galvenais priekšnoteikums, lai tie veiksmīgi integrētos sabiedrībā. Šobrīd bieži tiek sakosti cilvēki, laukos suņi plēš lopus un meža dzīvniekus. Tā galvenais iemesls ir suņu īpašnieku zināšanu trūkums un tādu suņu turēšana, kuri nav socializēti un mācīti.

Kandavas novada ģerbonī – tomēr mežakuilis (119)

Visplašākās Kandavas novada domes deputātu debates kārtējā domes sēdē bija par novada ģerboni – šis jautājums pašvaldībā bijis aktuāls jau pusotru gadu.

Cērē viesojas «Comenius» jaunieši no četrām valstīm 

Aizvadītajā vasarā Cēres pamatskola iesaistījās Comenius projektā «Apvienotā Eiropa – ideālas mājas, lai dzīvotu», kurā bija pārstāvētas piecas valstis: Latvija, Bulgārija, Polija, Zviedrija un Rumānija.

Vai ceļa zīmei nepareiza darbības zona?! (1)

– Es par ceļa zīmi, kas norāda stāvvietu invalīdiem, ko rudenī izlika pie Kandavas Sociālā dienesta. Tai nav pareiza zīmes darbības zona. Brauc, kad gribi, laukums ar centra darbinieku automašīnām vienmēr pilns un nav, kur nostāties

Donoru diena Kandavā – 28. februārī 

Ceturtdien, 28. februārī, no 10.00 līdz 13.00 Kandavas novada sociālajā dienestā Jelgavas ielā 4A notiks donoru diena. Asinis ziedot ir aicināti visu grupu asins donori! Apkopotie statistikas dati par Valsts asinsdonoru centra izbraukumiem liecina, ka 2012. gadā Kandavā notika četras donoru dienas.

Noskaidroti Kandavas pagasta čempioni zolītē, šautriņās un riču-račā (1)

Sestdien, 16. februārī, Valdeķu kultūras namā norisinājās Kandavas pagasta atklātie čempionāti zolītē, šautriņu mešanā un riču račā. Pasākumu organizēja sporta klubs «Kandava».

Ēnu diena Tukuma policijā, novada domē un Kandavas internātvidusskolā /FOTO/ 

13. februāris daudzās valsts, pašvaldību iestādēs un uzņēmumos darba ikdienu citādāku padarīja dažāda vecuma jaunieši – ēnas, kas vēlējās ko vairāk uzzināt par konkrēto un iespējams, potenciālo darba vietu.

Pasākumu kalendārs

2019.05.27 | 10:00

Saeimas komisijas sēde Engurē 

2019.05.27 | 11:00

Saeimas komisijas sēde Tukumā 

2019.05.27 | 15:00

Galda hokejs Zantē 

2019.05.27 | 18:30

Sapulce par ēku siltināšanu Slampē 

2019.05.28 | 11:15

Disko ballīte bērniem Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Maijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool