Vera, Vaira, Vairis

Centrā «Nagla» forums «Jauniešiem ir, ko darīt» 

Trešdien, 24. aprīlī, Kandavā, jauniešu centrā «Nagla», notika jauniešu forums «Jauniešiem ir, ko darīt», kopā pulcējot vairāk kā 50 jauniešu no visām novada skolām. Forums apvienoja divas, jauniešiem būtiskas lietas.

Kandavas novadā lietus talciniekus nenobiedēja /FOTO/ 

Lielās talkas dienas rīts pienāca drēgns un nemīlīgs, ar lietu un dzestru vēju, tādēļ pirmajā brīdī prognozēt talkā iecerēto darbu norisi bija grūti gan Kandavas novada Lielās talkas koordinatorei Sandrai Bērziņa, gan arī pašiem talciniekiem pilsētā un novada pagastos.

Uzzini, kur talkot Kandavas novadā! 

Lielās Talkas koordinatore Kandavas novadā Sandra Bērziņa (tālr. 28304430) informē, ka novadā kopumā viss darbam jau sagatavots: pagastos talkas dienā veicamie darbi mērķtiecīgi saplānoti, atkritumu maisi jau nogādāti un būs pieejami talkošanas vietās.

Vānē ugunsgrēkā kūtī sadeg govis un teļi (1)

Naktī no svētdienas uz pirmdienu (no 21. uz 22. aprīli) ugunsnelaime piemeklēja zemnieku saimniecību «Madaras» Vānes pagastā, kur saimnieko Dembovsku ģimene. Uguns liesmas, kas ap diviem naktī pārņēma kūti, atņēma dzīvību 10 slaucamām govīm un trim nesen dzimušiem telēniem.

Sešpadsmitais «Tonis-pustonis» – Kandavā (2)

Sestdien, 20. aprīlī, Kandavā norisinājās starptautiskais vokālistu konkurss «Tonis-pustonis», pulcējot 300 vokālistu.

Kandavā sevi piesaka «Reformu partija» (70)

Sestdien, 20. aprīlī, Kandavas novada vēlēšanu komisijai kandidātu sarakstu iesniedza Reformu partijas deleģētais pārstāvis Dainis Rozenfelds. Arī šajā sarakstā, kā visos trīs iepriekšējos, iekļauti 18 deputātu kandidāti.

«Deju diena 2013» Kandavas internātvidusskolā /FOTO/ (2)

Ik pavasari abās lielajās Kandavas skolās notiek vērienīgi, krāšņi, dejai un kustību mākslai veltīti pasākumi. K. Mīlenbaha vidusskolā tā ir Ritmikas diena, bet internātvidusskolā – Deju diena. Ceturtdien, 18. aprīlī, internātvidusskolas kolektīvs visus aicināja sev līdzi interesantā ceļojumā apkārt pasaulei… ar velosipēdu.

Kandavā sevi piesaka arī «Vienotība» (34)

Kandavas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Didzis Zeibots informē, ka trešdien vēlēšanu komisijā kandidātu sarakstu iesniegusi partijas «Vienotība» deleģētā pārstāve Inga Priede.

Anitai Apinei – skaista jubileja! /FOTO/ (4)

15. aprīlī apaļu jubileju atzīmēja Anita Apine, bez kuras nnav iedomājama vairāku pašdarbības kolektīvu dzīve. Viņas vadībā Smārdes, Slampes, Pūres un Zantes pagastā cilvēki iesaistījušies folkloras kopās un godā tautas tradīcijas.

Gada balva «Zelta čiekurs» – Dzintaram Laiveniekam 

Jau esam rakstījuši par to, ka Tukuma novada meža īpašnieks Dzintars Laivenieks un Kandavas novada meža īpašnieks Viesturs Valdis Dreimanis izvirzīti Meža nozares gada balvai «Zelta čiekurs» nominācijā «Par ilgtspējīgu saimniekošanu».

Kandavā pirmie sarakstus iesniedz «Reģionu alianse» un «LZS» (60)

Piektdien, 12. aprīlī, sākās kandidātu sarakstu pieņemšana jūnijā notiekošajām pašvaldību vēlēšanām. Kandavas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Didzis Zeibots apstiprina, ka pirmais kandidātu saraksts pieņemts no politiskā partijas «Reģionu alianse».

No krastiem izkāpusi arī Abava (2)

Pavasara lietus, kas pārsteidza naktī no piektdienas uz sestdienu, un negaidīti siltais laiks bija par iemeslu, lai divās dienās no krastiem izkāptu Abava. Daļa Kūrorta ielas daudzdzīvokļu māju mazdārziņi un dārza namiņi jau Abavas apņemti.

Radošums, aktīvais dzīvesveids un fascinējošais miers Somijā 

Darbošanās «Comenius» skolu daudzpusējās partnerības projektā «Ēdamas lietas meža dārzā» ir devusi iespēju paskatīties uz izglītības īstenošanas iespējām Eiropas valstīs, uz šo valstu kultūru, dzīvesveidu. «Comenius» programma dod iespēju doties pasaulē un mācīties.

Kandavā top aplis (23)

Jaunkandavā ceļu būvfirmas «Binders» meistari turpina rudenī iesākto tranzītielu sakārtošanas projektu Jelgavas un Zemītes ielā. Šobrīd viņi demontē gājēju celiņu Jelgavas ielā, gājēju celiņa izbūves vietā, kur Jelgavas iela satiekas ar Zemītes ielu.

Pirmie deputātu saraksta iesniedzēji Tukumā – «Nacionālā apvienība» /papildināts ar kandidātu sarakstu/ (17)

Šodien, 12.aprīlī, sākās un līdz 22. aprīlim turpināsies deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana šā gada 1. jūnija pašvaldību vēlēšanām. Deputātu kandidātu sarakstus pašvaldību vēlēšanām pieņems republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisijas. Tukuma novada domes vēlēšanām 12. aprīļa rītā kā pirmie sarakstu iesniedza Nacionālā apvienība. Iesniedzējs bija Ralfs Birķis.

Pasākumu kalendārs

2019.09.17 | 10:00

Jauno uzņēmēju skola Slampē 

2019.09.18 | 18:00

Runās par Vecupes projektu Engurē 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool