Svētdiena, 2018. gada 23. septembris
Vanda, Veneranda, Venija

Kandavas muzejs apmeklētājiem atkal atvērts (13)

Nams Talsu ielas krustcelēs, kur iekārtots Kandavas novada muzejs, šovasar piedzīvoja ievērojamas pārvērtības kā no ārienes, tā iekšienes. Pēc turpat pusgada ilgušiem remontdarbiem aizvadītās nedēļas nogalē muzeja durvis apmeklētājiem atkal tika plaši atdarītas.

Kandavā spriež par vēsturiska nama rekonstrukciju (8)

Augusta vidū novada domes priekšsēdētājs Rolands Bārenis kopā ar SIA «Kandavas namsaimnieks» un SIA «Kandavas ceļi» pārstāvjiem apsekoja vienu no vecākajām ēkām Kandavas vecpilsētā – līdzās promenādei esošo daudzdzīvokļu namu Talsu ielā 7.

Dāmām kartingā – veiksme, emocijas, azarts un arī prasme (7)

Virkni pārbaudījumu sestdien izjuta un piedzīvoja 27 dāmas, kas, apņēmības pilnas, bija gatavas sevi apliecināt un savaldīt spēkratus kartinga trasē. Ar pašvaldības ierosmi un atbalstu dāmas šajā motorizētajā, visnotaļ azartiskajā sporta veidā piedalās un par kausu cīnās jau trešo gadu.

Kandavas novada skolotāji pulcējas augusta konferencē (11)

31. augustā, gadskārtējā konferencē pulcējās Kandavas novada izglītības iestāžu darbinieki. Šogad konferences notika tehnikumā, kurš aizvadītajā mācību gadā pārdēvēts par Profesionālās izglītības kompetences centru. Tehnikuma direktors Ivars Lasis neslēpj gandarījumu, jo renovācija ir pabeigta.

Jauktais koris «Kandava» atgriezies no Dziesmu svētkiem Helsinkos 

Jauktā kora «Kandava» dalībnieki aizvadītajā nedēļā pabija Helsinkos, Somijā, kur no 22. līdz 25. augustam norisinājās VII Ziemeļu un Baltijas valstu Dziesmu svētki, kuros piedalījās kori no astoņām valstīm. Latviju pārstāvēja četri kori, tostarp arī mūsu «Kandava» kopā ar savu enerģisko diriģenti Dzintru Lindi.

Kandavas deju skolu vadīs Andra Eimane (4)

Ar pārmaiņām jaunais mācību gads iesāksies Kandavas Deju skolā, kur direktores amatā stājusies Andra Eimane, kura, konkursam noslēdzoties, izrādījās vienīgā pretendente uz izsludināto amatu.

Par ūdensprojektu un šobrīd neizbraucamām Kandavas ielām (12)

– Vēlējos pajautāt, cik ilgi vēl paliks neizbraucamās ielas pilsētas centrā? Depo laukumā uzņēmums «Ostas celtnieks» ieklāja asfaltu, tur atstājot laukumus tikai ar šķembām, un lielākā problēma ir tā, ka ieklātais asfalts ir par sprīdi zemākā līmenī par veco asfaltu. Cik zinu apakšā ir pilns ar avotiem, iepriekšējais asfalts bijis biezā slānī. Kad nāks augšā avoti, atkal būs problēmas. Vai tas tik tiešām tā tiks atstāts? – jautā mūsu lasītāja, Kandavas iedzīvotāja Marija.

Matkules pagasta svētki nosvinēti 

Matkules pagasts sestdien svinēja svētkus. Pagasta kultūras dzīves dvēsele Agnese Priedniece Užāne pastāstīja, ka aicināti un gaidīti arīdzan bija ciemiņi no citām, tā teikt, kulēm – Priekules, Puikules, Rinkules, Penkules, bet cits aizņemtības, cits nevaļas un vēl kādu iemeslu dēļ tā arī šogad līdz mūsu Matkulei nenokļuva, apsolot citureiz gan aicinājumam atsaukties.

Radošā darbnīca kopā ar kandavnieci Madaru Kārņupu 

Augustā radošiem bērniem bija iespēja darboties kopā ar kandavnieci Madaru Kārņupu – sadarbībai atvērtu, ar mākslinieces dvēseli un dotībām apveltītu topošo interjera dizaina speciālisti, kas divus gadus jau skolojas Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā šajā specialitātē.

Viesojas «Dižzārdu tirgū» (2)

Lai klātienē iepazītu Latvijas lauksaimniecības daudzveidību un skatītu ikdienas darba ritumu zemnieku saimniecībās, 16. augustā Kandavas novadā pabija Zemkopības, Finanšu un Ārlietu ministriju Eiropas Savienības atašeji.

Kandavā sācis strādāt pieredzējis dārznieks (16)

Kopš jūlija par Kandavas zaļi ziedošo pievilcību rūpi uzņēmies neba vairs ainavu arhitekts, bet dārznieks ar plašu pieredzi savā specialitātē – Juris Jansons.

Kandavas pilsētas makets – vēsturnieka un jaunu mākslinieku kopdarbs (1)

Šis gads Kandavas novada muzeja dzīvē iezīmējies ar vērienīgām pārmaiņām telpu rekonstrukcijā, fasādes atjaunošanā un vairākiem jauniegūtiem muzeja ekspozīciju papildinājumiem. Remontdarbi muzejā tika uzsākti pavasarī un teju kā – aizvadītajā nedēļā, ir pabeigti. Savukārt ar Eiropas Lauksaimniecības fonda finansējumu tika izstrādāts projekts un radīts unikāls Kandavas vecpilsētas makets.

Zantes pagasta sporta svētku rezultāti 

Sestdien, 11. augustā, notika Zantes pagasta sporta svētki. Svētkus organizēja sporta klubs «Kandava».

Vizmas šogad satikās Kandavā (1)

Šarmantas un sievišķīgas – kundzes, dāmas gados visdažādākajos, gados – visskaistākos, kurām vecāki vai krustvecāki devuši skanīgo vārdu Vizma, šogad par kopējas satikšanās vietu bija izvēlējušās Kandavu.

Zantes jaunieši piedalās «lasīšanas rallijā» (1)

Lai ieinteresētu un rosinātu skolēnus lasīt grāmatas, maijā tika dots starts «lasīšanas rallijam», aicinot tajā piedalīties 1.-12. klašu skolēnus no visas Latvijas…

Pasākumu kalendārs

2018.09.23 | 10:00

Miķeļdienas gadatirgus Jaunpilī 

2018.09.23 | 15:00

Kino Slampē 

2018.09.24 | 18:00

Vingrošana Kandavā 

2018.09.26 | 13:00

Seminārs par atkarībām Cērē 

2018.09.28 | 17:30

Lekcija par uzturu Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool