Sestdiena, 2018. gada 17. novembris
Uga, Hugo, Uģis

Ēnu diena Tukuma policijā, novada domē un Kandavas internātvidusskolā /FOTO/ 

13. februāris daudzās valsts, pašvaldību iestādēs un uzņēmumos darba ikdienu citādāku padarīja dažāda vecuma jaunieši – ēnas, kas vēlējās ko vairāk uzzināt par konkrēto un iespējams, potenciālo darba vietu.

Kandavas «Sniegbaltīte un 7 rūķīši» uz Tukuma kultūras nama skatuves /FOTO/ (1)

7. februārī Tukuma kultūras namā Kandavas deju skolas audzēkņi izrādīja deju pasaku «Sniegbaltīte uz septiņi rūķīši». Uzvedumā piedalījās gandrīz visi Kandavas deju skolas audzēkņi.

Kandavas novada ģerboņa jaunajā versijā – grāmata un ozolzars ar zelta zīli (27)

Iecere radīt Kandavas novada ģerboni aizsākās pagājušajā gadā, kad mākslinieki Ilze Lībiete un Juris Ivanovs, ar kuriem dome noslēgusi līgumu par novada ģerboņa izveidošanu, piedāvāja skici – mežakuili uz sarkana vairoga fona un čužu ziedus, kas atspoguļo pašvaldībā apvienotos sešus pagastus.

Kandavā daļu gājēju celiņus tīra mehanizēti (5)

Daļa Kandavas un novada iedzīvotāju būs pamanījusi, ka daudzviet gājēju celiņus pilsētā šogad tīra mazs, kompakts, ar sniega birsti un smilšu piekabi aprīkots traktoriņš.

Kandavniecei Ievai Bunģei šodien – 104! Daudz laimes! (4)

Kandavas novadā gadiem visbagātākā mūža īpašniece ir Kandavas pagasta iedzīvotāja Ieva Bunģe, kas šodien, 25. janvārī, svin savu 104. dzimšanas dienu.

«Gribu būt mobils!» Kandavas pusfinālā uzvar Jūrmala 

Ceturtdien, 24. janvārī, Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) konkursā 6. līdz 8.klašu skolēniem «Gribu būt mobils!» Kandavas reģiona pusfinālā 10 komandu konkurencē uzvarēja Jūrmalas Alternatīvās skolas komanda.

Kandavas novadā 2012. gadā vairāk dzimuši nekā miruši (2)

Kandavas novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas Veltas Dronkas apkopotā aizvadītā gada statistika vēsta par pozitīvām izmaiņām, salīdzinājumā ar iepriekšējo atskaites periodu. Īpaši tas attiecināms uz demogrāfisko situāciju. Šogad novadā reģistrēti 85 dzimušie: (47 zēni; 38 meitenes; 2011. gadā 57 – 31 zēns, 26 meitenes).

Barikāžu laika atceres ugunskurs Grenčos (10)

Pagājuši 22 gadi kopš 1991. gada janvāra, kad Latvijas neatkarību nosargāt uz Rīgu devās tūkstoši savas valsts aizstāvji. Šīs Rīgā pavadītās dienas iezīmēja skaidru patriotisma apliecinošu lappusi mūsu vēsturē un kalendārā 20. janvāris tika nodēvēts par barikāžu aizstāvju atceres dienu.

Mākslas galerijā «Durvis» izstāde «Sveicināti manā pasaulē» 

26. janvārī 12.00 Mākslas galerijā «Durvis» Tukumā – Jurģa Muska izstādes «Sveicināti manā pasaulē» atklāšana, kurā būs apskatāmas gleznas un skulptūrveidojumi, kas attēlo dažādas ikdienas tēmas un situācijas, kā arī mākslinieka brīvās fantāzijas lidojumu.

Dzintars Laivenieks: “Labam meža saimniekam jādomā vismaz divus gadus uz priekšu” 

Meža darbinieki gatavojas nozares gada balvas «Zelta čiekurs» pasniegšanai. Balvai nominācijā «Par ilgstspējīgu saimniekošanu» izvirzīti divi mūspuses meža īpašnieki – Dzintars Laivenieks un Viesturs Valdis Dreimanis no Kandavas novada. Ar V. V. Dreimani jau esam laikraksta slejās runājuši. Nu kārta sarunai ar Dzintaru Laivenieku.

Kandavas Depo tornī būs pulkstenis (8)

Depo-Tirgus-Vecpilsētas laukums atrodas Kandavas centrā un tiek uzskatīts par vienu no pilsētas vēsturiskā centra galvenajām sastāvdaļām. Lai atjaunotu mazpilsētas vēsturisko centru, pašvaldība iecerējusi rekonstruēt Depo torni, tajā ierīkojot laikrādi.

Tradicionālie «Ziemassvētki Kandavā» – šogad citādāki /FOTO/ (15)

Šogad Kandavā Ziemassvētki bija citādi, nekā iepriekšējos gadus tālab, ka šogad aktivitātes norisinās daudzviet pilsētā – Promenādē, Amatnieku centrā, mākslas galerijā – vietās, kas atklātas un darbu uzsākušas nesenā pagātnē.

Cērē tapis piparkūku ciemats 

Cēres pagastmājā var aplūkot piparkūku kompozīciju, ko pagatavojusi cēreniece Sanita Aļehnoviča, kura ir pagastā pazīstama piparkūku cepšanas lietpratēja.

Džūkstē un Kandavā no kupenām izvelk auto ar maziem bērniem 

Kandavas novada Zantes pagastā sniegā bija iestidzis pasažieru mikroautobuss, kurā brauca bērni, un divas kravas automašīnas. Tukuma novada Džūkstes pagastā glābēji no kupenām izvilka vieglās automašīnas, kurās atradās mazi bērni

Zantē viesojas labie Rūķi no Gotlandes 

Piektdien, 14. decembrī Zantes pagastā valdīja svētku noskaņa, jo – ar Ziemassvētku dāvanām ieradās labais Rūķis no Gotlandes – Oskars Pettersens, ko Zantes ģimenes krīžu centra vadītāja Aija Švāne, Ziemassvētkos tiekoties, dēvē par balto eņģeli.

Pasākumu kalendārs

2018.11.17 | 12:00

«Brīvības rogainings 2018» Kandavas sporta hallē 

2018.11.17 | 12:00

«Tukuma prozas lasījumi» Tukuma bibliotēkā 

2018.11.17 | 12:00

Adīšanas nodarbība Tukumā 

2018.11.17 | 13:00

Svētku koncerts Viesatās 

2018.11.17 | 14:00

Basketbols Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool