Hermīne, Estere

Izlozēta vēlēšanu zīmju secība Kandavā 

Atbilstoši Pašvaldību vēlēšanu likumam,Kandavas novada vēlēšanu komisijā izlozēta vēlēšanu zīmju secība, kādā tās sakārtojamas izsniegšanai vēlētājiem.

23. maijā Kandavā būs donoru diena 

Ceturtdien, 23. maijā, no 10.00 līdz 13.00 Kandavas novada sociālā dienesta telpās, Jelgavas ielā 4A, notiks donoru diena. Asinis ziedot ir aicināti visu grupu asins donori!

Bezmaksas informatīvā diena Kandavā par ES fondu atbalsta iespējām 

17. maijā 13.00 Kandavā notiks informatīvā diena par Eiropas Savienības (ES) fondu līdzekļu piesaistes iespējām un apguvi. Tā ir iespēja vietējiem komersantiem, pašvaldību, nevalstisku organizāciju pārstāvjiem un citiem interesentiem saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem.

Noskaidroti «ZZ Čempionāta» Kuldīgas pusfināla uzvarētāji (3)

Piektdien, 10. maijā, Kuldīgas vieglatlētikas manēžā tika noskaidroti finālisti Latvijā vērienīgākajām skolēnu sporta un prāta spēlēm «ZZ Čempionāts 2013». Kuldīgas pusfināla sacensībās kopumā piedalījās aptuveni 2500 skolēnu

Ģimeņu svētki Kandavā /FOTO/ 

Sestdien, pašā dienas vidū, ar svētbrīdi, lūgšanām un pateicību par ģimenēm, Kandavas promenādē atklāja Ģimenes svētkus, kas Kandavas novada ģimenes kopā pulcina jau vairākus gadus.

Vai Kandavas ielas līdz novada svētkiem būs sakārtotas? (4)

Vēl tikai divas nedēļas, un klāt Kandavas novada svētki, tāpēc vairākkārt no kandavniekiem nācies uzklausīt jautājumu – vai pilsētas ielas līdz svētkiem būs sakārtotas un iesāktie ielu seguma atjaunošanas darbi pabeigti?

Pie bruņinieku pilskalna Kandavā – mežakuilis (87)

Aizvadītajās brīvdienās Kandavā, Bruņinieku pilskalna pakājē, iepretim bankas ēkai vietu ieņēmis Kandavas novada ģerboņa simbols – akmenī kalts mežakuilis.

Aizdzires muiža pārdota ārzemniekam; 14 ģimenes baidās par savu dzīvesvietu 

Ziņa, ka Aizdzires muižu savā īpašumā iegādājies kāds ārvalstu investors, iepriecina, jo tādējādi no bojāejas varētu tikt paglābts un atjaunots vēl viens vēstures liecinieks Kandavas novadā – Aizdzires muiža.

Antīkie automobiļi dosies uz Jaunmoku pili un Šokolādes muzeju 

Sestdien, 11. maijā, no 10.15 līdz 11.30 Latvijas Antīko automobiļu klubs (AAK) apmeklēs Jaunmoku pili un Šokolādes muzeju Pūrē. Kā jau tradicionāli katru gadu, tā arī šogad AAK sezonu atklāj Padomju Tehnikas sekcija.

Vai Kandavas deputāti attiecības kārto ar dūrēm? (37)

Svētku laikā saņēmām ziņu, ka aizvadītajā nedēļā konflikts radies starp Kandavas novada domes priekšsēdētāju Rolandu Bāreni un deputātu Daini Rozenfeldu. Viņi satikušies kādā no Kandavas ielām un abu starpā izcēlušās domstarpības, kuras beigušās ar dūru vicināšanu.

Lūgums palīdzēt ugunsnelaimē cietušai saimniecībai (7)

Pagājušajā pirmdienā, 29. aprīlī, ugunsgrēks piemeklēja jau otru zemnieku saimniecību Vānes pagastā – kazkopības saimniecību «Birznieki», kurai ir bioloģiskās saimniecības statuss un kur ražo kazas sieru.

Labdarības akcija Zantes ģimenes krīzes centrā 

Patīkams pārsteigums aizvadītajā nedēļā sagaidīja Zantes ģimenes krīzes centra un skolas pirmsskolas grupu bērnus. Labdarības akcijas «Vislielākā dāvana» ietvaros šeit ciemojās draudzes «Jaunā paaudze» labdarības fonda direktore Dzintra Ivančika ar kungu un draugiem.

Savvaļas lopi Matkulē rada problēmas kaimiņiem (6)

Redakcijā ar savu bēdu vērsās lasītāja no Matkules. Viņa dzīvo viensētā līdzās kādreizējās «Remesu» fermas apkārtnē ierīkotajiem savvaļas liellopu aplokiem. “Naktīs mierīgi gulēt jau sen nevaru, dienā no mājas prom doties arī ne, jo nav zināms, kad kāds no lopiem atkal būs ārpus aploka un sāksies kārtējie posta darbi,” teic viensētas saimniece.

Vēlēšanu iecirkņa maiņu iespējams reģistrēt arī internetā 

Līdz 7. maijam vēlētāji Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) tīmekļa vietnē www.pmlp.gov.lv var izmantot iespēju elektroniski mainīt sākotnēji piešķirto vēlēšanu iecirkni 1. jūnija pašvaldību vēlēšanās.

Visu novadu deju kolektīvi tiek uz Deju svētkiem /FOTO/ (10)

Tā var raksturot 28. aprīļa Tukuma deju apriņķa deju kolektīvu skates iznākumu. Šī bija pēdējā no pavisam 31 skates, kas, gatavojoties XV Deju svētkiem, jau no februāra norisinājās visā Latvijā.

Pasākumu kalendārs

2019.07.18 | 15:00

Pasākums bērniem Viesatu bibliotēkā 

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool