Otrdiena, 2018. gada 25. septembris
Rauls, Rodrigo

Kandavas novada priekšsēdētāja vietniekam palielina algu (53)

Kandavas novada domes pirmajā sēdē domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts rosināja palielināt atalgojumu savam vietniekam Alfredam Ķieģelim darba apjoma palielināšanās dēļ, nosakot mēnešalgu Ls 950 apmērā, kas ir 63,33% no priekšsēdētājam noteiktās mēnešalgas (Ls 1500).

Izlaiduma svinības 131 tehnikuma audzēknim 

Sestdien, 29. jūnijā, Kandavas lielākajā izglītības iestādē – profesionālās izglītības kompetences centrā «Kandavas valsts lauksaimniecības tehnikums» jeb vienkāršāk un viesiem ierastāk – Kandavas tehnikumā bija izlaidums.

Audžuģimenes aicinātas uz salidojumiem Kandavā un Džūkstē (4)

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija aicina Latvijas audžuģimenes uz ikgadējo audžuģimeņu salidojumiem – semināriem. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šis gads ir īpašs – šogad plānoti četri reģionālie audžuģimeņu salidojumi Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales reģionos.

Elita Lavrinoviča – jaunā internātvidusskolas direktore (9)

20. jūnijā noslēdzās pretendentu konkurss Kandavas internātvidusskolas direktora amatam, kurā, kā informēja novada Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa, sākotnēji pieteikušies pieci pretendenti, no kuriem viens līdz pirmās kārtas sēdei savu kandidatūru atsaucis.

Kandavas kausa izcīņa kartingā (2)

22. jūnijā, pašā Vasaras Saulgriežu priekšvakarā, Kandavas kartinga trasē norisinājās Kandavas kausa izcīņa kartingā dāmām 20 dalībnieču konkurencē

Ģenerāļa Ludviga Bolšteina piemiņas pēcpusdiena Pūcēs (1)

Katru gadu 21. jūnijā, Kandavas novada Matkules pagasta «Pūces dzirnavās» notiek piemiņas pasākums, Latvijas brīvvalsts ģenerālim Ludvigam Bolšteinam, kurš 1940. gadā, tieši šajā dienā, labprātīgi šķīrās no dzīves, saprotot, ka Latvijas valsts, kuras celšanā arī viņš pats piedalījies, tiek sagrauta.

Latviešu zelta dziesmas kandavnieku izpildījumā (6)

Vakar Bruņinieku pilskalnā koncertā «Skaista ir jaunība» latviešu zelta dziesmas dziedāja Kandavā un novadā pazīstami cilvēki. Dziedāja, atcerējās jaunību, sarūpējot svētkus gan sev, gan klausītājiem.

Kandavā piemin 1941. gada 14. jūnija baisās nakts notikumus (3)

1941.gada 14. jūnija nakts salauza daudzu latviešu dzimtu likteņus, izdzēsa sapņus vien tāpēc, ka viņi bija latvieši, ar Latvijas vārdu sirdī.

Kandavā novada domes vadība ievēlēta (28)

Šodien 10.00 Kandavas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Didzis Zeibots kopā sasauca visus piecpadsmit jaunievēlētos deputātus, lai nobalsotu, kurš turpmākos četrus gadus vadīs novada domi.

Iekšlietu ministrijas sporta spēles Kandavā 

Šīs nedēļas nogalē Kandavas tehnikuma sporta kompleksā norisinās Iekšlietu ministrijas sporta spēles, kurās piedalās Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu komandas, sacenšoties strītbolā, volejbolā, futbolā, virves vilkšanā, kompleksajā stafetē.

Bērnu Olimpiskā diena Kandavā /FOTO/ (2)

6. jūnijā Kandavā, vidusskolas sporta laukumā, norisinājās 11. pirmsskolas vecuma Bērnu Olimpiskā diena, pulcējot ap 130 mazo sportistu nevien no pašu novada, bet arī no Pūres, Tukuma, pat Rīgas. Viskuplākā skaitā pasākumā piedalījās «Zīļuka» mazie sportisti.

Kur Kandavas tehnikumam palika 4000 latu? (46)

Jau vēstījām, ka, veicot revīziju Izglītības un zinātnes ministrijā pakļautībā esošās iestādēs, Valsts kontrole konstatējusi vairākus pārkāpumus un nepilnības iestāžu finanšu dokumentos. To skaitā revīzija veikta arī Profesionālās izglītības kompetences centrā «Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikums».

Kandavā applūst ielas (13)

Otrdien, 4. jūnijā, dienas otrajā pusē, kad lietus gāzes skāra Kandavu, saņēmām vairāku pilsētas iedzīvotāju zvanus no Lielās un Talsu ielas ar aicinājumu pavērot, kas notiek pilsētas ielās un namu pagalmos

Aizdomas par pārkāpumiem Kandavas tehnikumā (100)

Veicot revīziju Izglītības un zinātnes ministrijā un tās pakļautībā esošajās iestādēs, Valsts kontrole (VK) konstatējusi vairākus pārkāpumus, to skaitā, Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikumā.

Pašvaldību vēlēšanu provizoriskie rezultāti (72)

Pēc Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotajiem datiem pašvaldību vēlēšanās 1. jūnijā novadu domēs ievēlēti:

Pasākumu kalendārs

2018.09.26 | 13:00

Seminārs par atkarībām Cērē 

2018.09.26 | 13:00

Dzejas dienas Džūkstē 

2018.09.26 | 17:00

Rokdarbi Kandavā 

2018.09.26 | 18:00

Vingrošana «Naglā» Kandavā 

2018.09.26 | 19:00

Pirmais kora mēģinājumus Slapmē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool