Pirmdiena, 2018. gada 24. septembris
Agris, Agrita

Cēres svētkos svin arī sporta svētkus (1)

Cēres pagasta svētku sporta programmā tika piedāvātas kā tradicionālas, tā netradicionālas disciplīnas, dodot iespēju piedalīties dažādu paaudžu sportiski noskaņotiem svētku dalībniekiem. Volejbolā nepārspēti palika «Radiņi un draugi» no Kandavas.

Uzsākts kriminālprocess par Bāreņa un Rozenfelda salekšanos (6)

Jau vēstījām par maijā notikušo konfliktu starp toreizējo Kandavas novada domes priekšsēdētāju Rolandu Bāreni un deputātu Daini Rozenfeldu Kandavā, Ozolu ielā, kā rezultātā abu starpā izcēlās domstarpības, kas beidzās ar dūru vicināšanu.

Kandavas novadam kredītsaistības 6 miljonu apmērā (1)

Kandavas novada ilgtermiņa saistības, ņemot vērā aizņēmuma summu un procentus, kopā sastāda Ls 5 991 330, no šīs summas Ls 2 769 663 ir procentu summa. Visi galvotie kredīti, tostarp arī studējošo, līdz šim tiek regulāri maksāti.

Tūrisma rallijs – brīvdienu izbrauciens «Kurzemes labumu tūre» 

27. jūlijā notika portāla «atputasbazes.lv» rīkotais tūrisma rallijs – brīvdienu izbrauciens «Kurzemes labumu tūre», kurā dalību bija pieteikušas ap 214 ekipāžas – kopumā 800 dalībnieku. Maršrutā bija iekļauti arī septiņi Kandavas pilsētas tūrisma objekti un trīs novada tūrisma objekti.

Kandavas sporta hallei maina jumtu (14)

Šobrīd notiek Kandavas sporta halles jumta nomaiņa, kas dos iespēju jauno mācību gadu novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas kolektīvam uzsākt bez raizēm par to, ka telpās jānovieto ūdens spaiņi, ja negaidīti pārsteidz lietus.

Turpinās remontdarbi uz autoceļa Rīga-Ventspils 

Latvijas valsts ceļi atgādina, ka turpinās ceļu remontdarbi uz autoceļa A10 Rīga-Ventspils posmā no 92,84. līdz 115,30. km (no Kandavas pārbrauktuves līdz Talsu pagriezienam).

Grenču svētki (2)

“Pēc ilgiem gadiem un sen aizgājušiem kolhoza laikiem mums atkal beidzot ir svētki!” neslēpjot prieku, sacīja Grenču ciematiņa ļaudis.

«Nāc Kulē!» – mūsu Matkulē!» (2)

Ar Matkules pagasta svētkiem 20. jūlijā turpinājās gadskārtējo Kandavas novada pagastu svētku maratons.

Arnolds Lielgalvis – cērenieks, kura bibliotēkā ir 16 000 grāmatu 

Pērnā gada nogalē «NTZ» redakcijas rūķu ceļi aizveda uz Cēres pagasta «Puģiem» Korģeļciemā, kur dzīvo Arnolds Lielgalvis, cienījamus gadus sasniedzis pensionārs. Par gluži vientuļu šo sirmgalvi dēvēt būtu nevietā, jo viņam ikdienā līdzās ir trīs daiļas mūzas – grāmatas, dziesmas un puķes.

Par balkoniem un apsaimniekošanu (17)

Kandavā kāda daudzdzīvokļu nama Ozolu ielā iedzīvotāja vērsās redakcijā, lai norādītu, ka, neskatoties un pērn solīto, vēl arvien nekas netiekot darīts ar nama balkoniem.

Kāpēc darbs atkal apstājies? 

Neizpratnē jautā daudzdzīvokļu mājas Kandavā, Lielajā ielā 7 iemītnieki, kuriem šīs vasaras mainīgie laika apstākļi ar biežajām un stiprajām lietavām sagādājuši ne mazums raižu.

Kandavā mākslinieki veido grafiti sienu (3)

Divās dienās, iepretim autoostai, uz vienas no veikala «Elvi» ēku sienām radīts krāšņs grafiti darbs. Idejas autori ir grafiti mākas lietpratēji brāļi Ēriks un Renārs Caunes.

Cērē karjeri rodas kā sēnes pēc lietus (6)

Šķiet, Kandavas novada Cērē grants karjeri rodas gluži kā sēnes pēc lietus. Šoreiz bieži sastopamo derīgo izrakteņu ieguves atļauju Kandavas novada domei lūdz uzņēmums SIA «Cēlāji 2012».

Gaisa balonu festivāls Kandavā (9)

Piektdienas, 6. jūlijā pievakarē un sestdien, 7. jūlijā rīta agrumā debesis virs Kandavas izrotāja gaisa baloni, dodot iespēju novada ļaudīm aptuveni pusstundu uz savu dzimto zemi palūkoties no putna lidojuma

Kandavas mototrase pulcē ap 180 sportistu (6)

Sestdien, 6. jūlijā, Kandavas mototrasē «MX PARK» norisinājās Latvijas alternatīvās motosporta asociācijas turnīra 5. posma sacensības motokrosā. Sportisti neskaitāmas reizes pieveica 2,2 km garo trasi.

Pasākumu kalendārs

2018.09.24 | 18:00

Vingrošana Kandavā 

2018.09.26 | 13:00

Seminārs par atkarībām Cērē 

2018.09.28 | 17:30

Lekcija par uzturu Kandavā 

2018.09.28 | 18:30

«Rats» sezonas atklāšana Jaunpilī 

2018.10.03 | 18:00

Seminārs smēķēšanas atmešanai Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool