Trešdiena, 2018. gada 14. novembris
Fricis, Vikentijs, Vincents

Sporta svētki aizvadīti arī Zemītē 

Arī Zemītes pagasta sporta svētkos tradicionālās sporta disciplīnas mijās ar mazāk ierastām aktivitātēm. Volejbolā pārliecinoši līderpozīcijās izvirzījās komandas «Jaunsāti» spēlētāji, 2. vietā – «Santīms» (Kandava), bet 3. – komanda «Šomase» (Zante/Zemīte).

Kandavā notikusi novada skolotāju konference /FOTO/ (2)

29. augustā Kandavas novada izglītības iestāžu darbinieki pulcējās gadskārtējā augusta konferencē, kas notika Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā. Kā, uzrunājot kolēģus, atzina šīs skolas direktore Daiga Puga, skolēni ir brīnumpuķes, kas aug un aug, kamēr izplaukst krāšņā ziedā

Turpinās ceļu remontdarbi posmā no Kandavas pārbrauktuves līdz Talsu pagriezienam 

Atgādinām, ka turpinās ceļu remontdarbi uz autoceļa A10 Rīga-Ventspils posmā no 92,84. līdz 115,30. km (no Kandavas pārbrauktuves līdz Talsu pagriezienam). Remontposmā ieviesti braukšanas ātruma ierobežojumi 30, 50 un 70 km/h.

Pieejama mobilā aplikācija «Visit Tukums» (2)

No 23. augusta viedtālruņu lietotājiem bez maksas ir pieejama Tukuma Tūrisma informācijas centra izveidotā mobilā aplikācija «Visit Tukums». Šobrīd tā pieejama Android versijā un pēc nedēļas tā būs pieejama arī I-phone lietotājiem.

Kandavā atklāj bērnu rotaļlaukumu (2)

Sestdien daudzdzīvokļu māju ielokā Ceriņu ielā bija bērnu rotaļu laukuma atklāšanas svētki, kas, kā vēlāk izrādījās, pārtapa par divkāršiem svētkiem – ar zibensturnīru tika atklāts pašu vecāku izveidotais volejbola laukums.

Kam jārūpējas Velnakmens apkārtnē par kārtību? (10)

Kāda lasītāja piezvanīja un ieteica aizbraukt palūkot, kāda izskatās Velnakmens apkārtne: ”Zāle neappļauta, usnes, ko mēs nereti par Latvijas kokvilnu nievājoši dēvējam, izziedējušas un to sēklas lidinās vējā.

Kandavas novads izvirzīts uz konkursa «Eiropas Gada pašvaldība 2013» 2. kārtu (8)

No 30 pašvaldībām, kuras bija pieteikušās uz konkursa «Eiropas Gada pašvaldība 2013» 1. kārtu, Plānošanas reģionu vērtēšanas komisijas ir izvirzījušas 15 pašvaldības, kuras sacentīsies konkursa 2. kārtā.

Uz 50 gadu salidojumu aicina Kandavas Radio rūpnīca 

Kādreizējā Kandavas Radio rūpnīcas klubā, ko tagad pazīstam kā pensionāru Dienas centru, 21. septembrī 16.00 notiks rūpnīcas 50 gadu jubilejas salidojums.

Kandavā notikusi J. Lūša balvas izcīņa šķēpa mešanā (1)

Vienlaikus ar novada sporta svētkiem, kur uzvarētāji balvā saņem novada kausus, tradicionāli notiek arī Jāņa Lūša kausa izcīņa šķēpmešanā, kuru allaž vēro un balvas uzvarētājiem pasniedz leģendārais šķēpmetējs, mūsu novadnieks Jānis Lūsis.

Vānes pagasta sporta svētkos /FOTO/ 

Tradicionālo sporta veidu vidū, kā allaž, cieņā un kupli pārstāvēts bija futbols, kurā pēc spraigām spēlēm nepārspēta palika komanda «Kabile». 2. vietā kaimiņi – «Šķēde»,bet godpilnajā 3. vietā komanda «LB» jeb Vānes/Kandavas apvienotā futbolistu komanda.

Portugāle iedvesmo Kandavas domes delegāciju (10)

Kandavas novada domes delegācija no 25. līdz 29. jūlijam piedalījās Eiropas Lauku pašvaldību Hartas sanāksmē Portugālē (Samuelā). Sanāksmē piedalījās 242 dalībnieki no 24 valstīm.

Cēres svētkos svin arī sporta svētkus (1)

Cēres pagasta svētku sporta programmā tika piedāvātas kā tradicionālas, tā netradicionālas disciplīnas, dodot iespēju piedalīties dažādu paaudžu sportiski noskaņotiem svētku dalībniekiem. Volejbolā nepārspēti palika «Radiņi un draugi» no Kandavas.

Uzsākts kriminālprocess par Bāreņa un Rozenfelda salekšanos (6)

Jau vēstījām par maijā notikušo konfliktu starp toreizējo Kandavas novada domes priekšsēdētāju Rolandu Bāreni un deputātu Daini Rozenfeldu Kandavā, Ozolu ielā, kā rezultātā abu starpā izcēlās domstarpības, kas beidzās ar dūru vicināšanu.

Kandavas novadam kredītsaistības 6 miljonu apmērā (1)

Kandavas novada ilgtermiņa saistības, ņemot vērā aizņēmuma summu un procentus, kopā sastāda Ls 5 991 330, no šīs summas Ls 2 769 663 ir procentu summa. Visi galvotie kredīti, tostarp arī studējošo, līdz šim tiek regulāri maksāti.

Tūrisma rallijs – brīvdienu izbrauciens «Kurzemes labumu tūre» 

27. jūlijā notika portāla «atputasbazes.lv» rīkotais tūrisma rallijs – brīvdienu izbrauciens «Kurzemes labumu tūre», kurā dalību bija pieteikušas ap 214 ekipāžas – kopumā 800 dalībnieku. Maršrutā bija iekļauti arī septiņi Kandavas pilsētas tūrisma objekti un trīs novada tūrisma objekti.

Pasākumu kalendārs

2018.11.14 | 13:00

Vēstures lekcija «Pils tornī» Tukumā 

2018.11.14 | 14:00

Kino Kandavā 

2018.11.14 | 14:30

Lasītāju klubiņš Jaunpilī 

2018.11.14 | 18:00

Koncerts Tukuma mūzikas skolā 

2018.11.14 | 19:30

Voljebols Smārde 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool