Pirmdiena, 2019. gada 21. janvāris
Agne, Agnese, Agnija

Kandavas bērnudārzā «Zīļuks» atcelta vecāku dalības maksa (3)

Jaunais mācību gads Kandavas pirmsskolas izglītības iestādē «Zīļuks» iesākās ar virkni pārmaiņu. Pirmkārt, sakarā ar pirmsskolas vecuma bērnu skaita samazināšanos, šogad slēgta viena grupa un bērnudārzā atvērtas un darbojas 11 grupas.

Kandavas novadā brīvpusdienas būs arī 3. klases skolēniem (3)

Ņemot vērā citu pašvaldību pieredzi, Kandavas novada domes deputāts Dainis Rozenfelds ierosināja no nākamā gada janvāra piešķirt brīvpusdienas arī novada skolu 3. klašu skolēniem. Tas varētu izmaksāt ap Ls 7000. Pirmo divu klašu ēdināšanai finansējumu piešķir valsts.

Skolēnus uz Kandavas Mākslas, Mūzikas un Sporta skolām vedīs bez maksas (4)

Aizvadītajā mācību gadā, lai samazinātu novada pagastos dzīvojošo bērnu vecāku izdevumus, nokļūšanai uz Kandavas Mākslas, Mūzikas un Sporta skolām, tika pieņemts lēmums to bērnu vecākus, kuru dzīves vieta līdz kādai no iepriekš minētajām profesionālās izglītības iestādēm atrodas tālāk par 3 km, atbrīvot no līdzfinansējuma.

Kandavas pagastā nogāzies deltaplāns; slimnīcā miris pilots /FOTO; papildināts/ 

Svētdien, 8. septembrī, Kandavas pagastā avarējis deltaplāns, informē Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece. Negadījums noticis 15.50 pēcpusdienā. Avārija notikusi virs lauka, lidaparāts iegāzies krūmos.

Zantes Ģimenes krīzes centra bērni piedalījušies nometnē Sēmē 

Dienas steidzas viena pēc otras, aiz loga jau nosarkusi kļava, sarkani palikuši pīlādži un rudens atnācis – ne saukts, ne gaidīts. Kur aizsteigusies vasara? Vai maz bija? Bija, bija – notikumiem bagāta!

Kandavnieki jau 6. sezonu dodas uz Rīgu atbalstīt Rīgas «Dinamo» KHL spēlēs (2)

Ceturtdien, 5. septembrī, 50 hokeja cienītāju no Kandavas devās uz Rīgu, lai klātienē vērotu kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas atklāšanas spēli un kuplinātu «Rīgas Dinamo» komandas atbalstītāju pulku.

Jaunieši joprojām var pieteikties mācībām profesionālajās skolās un saņemt ESF stipendijas 

Jaunieši, kuri nolēmuši apgūt profesiju kādā no Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) padotībā esošajās profesionālās izglītības iestādēm, joprojām var pieteikties mācībām šajā gadā. Daudzu jauniešu pēdējā brīža izvēli par labu mācībām ietekmē tas, ka profesionālo skolu audzēkņi arī šajā mācību gadā turpinās saņemt Eiropas Sociālā fonda (ESF) stipendijas.

Latvijā sāk skanēt jauns «Radio TEV», kas būs dzirdams arī Kandavā (4)

1. septembrī «Radio TEV» uzsāk savu oficiālo ceļu pie klausītājiem. Iepriekš zināms kā «Radio Valmiera», kas no mazas, vietējas stacijas tagad ir izaudzis līdz gandrīz visu Latviju aptverošam radio un skaļi sevi piesaka, kā stabilu un ilgtspējīgu spēlētāju ar nopietniem nodomiem.

Sporta svētki aizvadīti arī Zemītē 

Arī Zemītes pagasta sporta svētkos tradicionālās sporta disciplīnas mijās ar mazāk ierastām aktivitātēm. Volejbolā pārliecinoši līderpozīcijās izvirzījās komandas «Jaunsāti» spēlētāji, 2. vietā – «Santīms» (Kandava), bet 3. – komanda «Šomase» (Zante/Zemīte).

Kandavā notikusi novada skolotāju konference /FOTO/ (2)

29. augustā Kandavas novada izglītības iestāžu darbinieki pulcējās gadskārtējā augusta konferencē, kas notika Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā. Kā, uzrunājot kolēģus, atzina šīs skolas direktore Daiga Puga, skolēni ir brīnumpuķes, kas aug un aug, kamēr izplaukst krāšņā ziedā

Turpinās ceļu remontdarbi posmā no Kandavas pārbrauktuves līdz Talsu pagriezienam 

Atgādinām, ka turpinās ceļu remontdarbi uz autoceļa A10 Rīga-Ventspils posmā no 92,84. līdz 115,30. km (no Kandavas pārbrauktuves līdz Talsu pagriezienam). Remontposmā ieviesti braukšanas ātruma ierobežojumi 30, 50 un 70 km/h.

Pieejama mobilā aplikācija «Visit Tukums» (2)

No 23. augusta viedtālruņu lietotājiem bez maksas ir pieejama Tukuma Tūrisma informācijas centra izveidotā mobilā aplikācija «Visit Tukums». Šobrīd tā pieejama Android versijā un pēc nedēļas tā būs pieejama arī I-phone lietotājiem.

Kandavā atklāj bērnu rotaļlaukumu (2)

Sestdien daudzdzīvokļu māju ielokā Ceriņu ielā bija bērnu rotaļu laukuma atklāšanas svētki, kas, kā vēlāk izrādījās, pārtapa par divkāršiem svētkiem – ar zibensturnīru tika atklāts pašu vecāku izveidotais volejbola laukums.

Kam jārūpējas Velnakmens apkārtnē par kārtību? (10)

Kāda lasītāja piezvanīja un ieteica aizbraukt palūkot, kāda izskatās Velnakmens apkārtne: ”Zāle neappļauta, usnes, ko mēs nereti par Latvijas kokvilnu nievājoši dēvējam, izziedējušas un to sēklas lidinās vējā.

Kandavas novads izvirzīts uz konkursa «Eiropas Gada pašvaldība 2013» 2. kārtu (8)

No 30 pašvaldībām, kuras bija pieteikušās uz konkursa «Eiropas Gada pašvaldība 2013» 1. kārtu, Plānošanas reģionu vērtēšanas komisijas ir izvirzījušas 15 pašvaldības, kuras sacentīsies konkursa 2. kārtā.

Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Decembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool