Rudīte, Everts

Kandavas Pensionāru dienas centrā sporto seniori 

Sestdien, 8. februārī, Kandavā, Pensionāru dienas centrā valdīja sportisks azarts un darbošanās prieks. Komandas bija parūpējušās par interesantiem komandu nosaukumiem, kā «Smaidiņi», «Sakasnīši», «Ērces», «Ķirbīši», «Neuzvaramie» un «Rūmenes blice».

Hokejisti cīnās par Matkules kausu 

Februāra pirmo dienu ziemas sporta cienītāji, līdzjutēji un veselīga dzīvesveida piekritēji Matkulē aizvadīja uz ledus, slidotavā, piedaloties vai vērojot Matkules kausa izcīņas spēles hokejā. Piedalījās astoņas komandas; – četras no Kandavas novada un tieši tikpat no Tukuma.

Kandavu iepazīst 14 studenti no Zviedrijas 

Sadraudzība ar Strengnesas komūnu Zviedrijā Kandavas novada pašvaldībai aizsākās 1997. gadā. Sadarbība veiksmīgi turpinās, un gadu gaitā plaši attīstījusies dažādu paaudžu, tostarp arī jauniešu vidū.

Kandavā noskaidrots «Gada jaunietis 2013» (6)

Lai apzinātu novada aktīvākos, darbīgākos, radošākos jauniešus, lai iepazītu viņu individuālos talantus un brīvprātīgi veiktos darbus, multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs «Nagla», sadarbībā ar novada Izglītības pārvaldi, jau otro gadu rīko konkursu «Gada jaunietis» trīs vecuma grupās.

Lai mazinātu troksni, ap Kandavas kartinga trasi stādīs tūjas (12)

Jautājums par trokšņu slāpēšanu Kandavas kartingu trasē aktualitāti nav zaudējis. Pēdējos trokšņu mērījumus Veselības inspekcija trasē veikusi 2011. gadā, bet divus iepriekšējos gadus mērījumi nav veikti.

Ko darīt Tukuma pusē šajā nedēļas nogalē 

Kamēr stindzinošais ziemas spelgonis neļauj ilgstoši baudīt ziemas priekus brīvā dabā, šajā nedēļas nogalē Tukuma pusē ir sarūpēti pasākumi, kurus var baudīt iekštelpās.

Zantē no degoša dzīvokļa pieredzējis ugunsdzēsējs izglābis savu kaimiņu /papildināts ar FOTO/ (4)

Vakar, 28. janvārī, pl. 12.35 Valsts ugunsdzēsēju-glābēju dienesta Tukuma brigāde saņēma informāciju, ka Kandavas novada Zantē, Skolas ielā 9, no trīsstāvu dzīvojamās mājas 3. stāva loga nāk dūmi.

Bērna piedzimšanas pabalsts būs tikai tiem, kas vismaz gadu deklarēti Kandavas novadā (26)

Kandavas novada saistošajos noteikumos par bērna piedzimšanas pabalstu noteikts, ka tiesības saņemt vienreizējo bērna piedzimšanas pabalstu būs tikai tiem vecākiem, kuru jaundzimušā dzīvesvieta tiks deklarēta Kandavas novada administratīvajā teritorijā.

Kandavas novadā apsekotas bīstamās būves (8)

Kandavas pilsētā un novadā ir ēkas, kas ir avārijas stāvoklī, ir nepabeigtas un reāli apdraud apkārtējo drošību. Viens no tiem ir jau gadu gadiem bankā ieķīlāts privātīpašums Kandavā, Sabiles ielā 1, kam februārī paredzēta kārtējā izsole.

Kandavas novadā dzīvojošā Ieva Bunģe svin savu 105. dzimšanas dienu! (2)

25. janvārī savu 105. dzimšanas dienu Kandavas pagasta «Sileniekos» sagaidīja Kandavas novadā gadiem bagātākā iedzīvotāja Ieva Bunģe, kurai ikdienā līdzās ir dēls Visvaldis, arī viņa dzīvesbiedre Silvija. Mierīga, rāma un nesteidzīga – tāda ir Bunģes kundzes ikdiena.

Kandavas dome vēlas ņemt 300 tūkstošu eiro lielu kredītu «Ozolāju» estrādei (69)

Piektdien, 19. janvārī, Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts sasauca ārkārtas domes sēdi. Tās iemesls – steidzami jāpieņem lēmumus par kredīta ņemšanu no Valsts kases Brīvdabas estrādes «Ozolāji» rekonstrukcijai.

Deju lielkoncertā Matkulē /FOTO/ (2)

15. janvārī Matkulē bija skaisti svētki, ko vieni dēvēja par Deju lielkoncertu, citi par pārnovadu deju festivālu, bet vēl citi par jauno deju zvaigznīšu sadanci, kurā pavisam piedalījās 11 bērnu deju kolektīvi: gan pašu dejotāji no Matkules, Zemītes, Kandavas, gan viesi no Talsiem, Stendes un Dundagas.

Ciemos pie mākslinieces Ingas Brīniņas 

Zinot, ka māksliniecei Ingai Brīniņai 9. janvārī aprit apaļa jubileja, dienu iepriekš pieteicāmies ciemos Kandavas novada «Ojāros», kur saimniece jau bija padomājusi, kā žurnālistam domas apskaidrot tā, lai interjers palīdz: ar kafiju pie ķēķa galda varētu parunāt par to, kā viss notiek.

Rakstniece-žurnāliste Dace Zvirbule izdod tēlojumu krājumu «Rendas tenkas» 

Tēlojumu krājums «Rendas tenkas» ir rakstnieces žurnālistes Daces Zvirbules ceturtā grāmata. Pirmais romāns «Man nav laika» pie lasītājiem nonāca 2005. gadā, pēc trim gadiem romāns «Kad Ieva ir Ādams», bet 2010. gadā romāns «Abavas velns».

Kandavu silda jauns apkures katls (9)

Aizvadītā gada nogalē iegādāts, Ozolu ielas katlumājā uzstādīts un siltumu trim daudzdzīvokļu mājām Ozolu un Zīļu ielā, kā arī renovētajai vecās vidusskolas ēkai ražo un nodrošina jauns apkures katls Ozolu ielas katlumājā.

Pasākumu kalendārs

2019.08.22 | 18:00

Skriešana Engurē 

2019.08.22 | 18:30

Skriešana Ragaciemā 

2019.08.23 | 15:00

Seminārs uzņēmējiem 

2019.08.23 | 16:00

Senioru saiets Tumē 

2019.08.23 | 19:00

Taku skriešana Matkulē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool