Svētdiena, 2018. gada 23. septembris
Vanda, Veneranda, Venija

Zantes Ģimenes krīzes centra bērni piedalījušies nometnē Sēmē 

Dienas steidzas viena pēc otras, aiz loga jau nosarkusi kļava, sarkani palikuši pīlādži un rudens atnācis – ne saukts, ne gaidīts. Kur aizsteigusies vasara? Vai maz bija? Bija, bija – notikumiem bagāta!

Kandavnieki jau 6. sezonu dodas uz Rīgu atbalstīt Rīgas «Dinamo» KHL spēlēs (2)

Ceturtdien, 5. septembrī, 50 hokeja cienītāju no Kandavas devās uz Rīgu, lai klātienē vērotu kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas atklāšanas spēli un kuplinātu «Rīgas Dinamo» komandas atbalstītāju pulku.

Jaunieši joprojām var pieteikties mācībām profesionālajās skolās un saņemt ESF stipendijas 

Jaunieši, kuri nolēmuši apgūt profesiju kādā no Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) padotībā esošajās profesionālās izglītības iestādēm, joprojām var pieteikties mācībām šajā gadā. Daudzu jauniešu pēdējā brīža izvēli par labu mācībām ietekmē tas, ka profesionālo skolu audzēkņi arī šajā mācību gadā turpinās saņemt Eiropas Sociālā fonda (ESF) stipendijas.

Latvijā sāk skanēt jauns «Radio TEV», kas būs dzirdams arī Kandavā (4)

1. septembrī «Radio TEV» uzsāk savu oficiālo ceļu pie klausītājiem. Iepriekš zināms kā «Radio Valmiera», kas no mazas, vietējas stacijas tagad ir izaudzis līdz gandrīz visu Latviju aptverošam radio un skaļi sevi piesaka, kā stabilu un ilgtspējīgu spēlētāju ar nopietniem nodomiem.

Sporta svētki aizvadīti arī Zemītē 

Arī Zemītes pagasta sporta svētkos tradicionālās sporta disciplīnas mijās ar mazāk ierastām aktivitātēm. Volejbolā pārliecinoši līderpozīcijās izvirzījās komandas «Jaunsāti» spēlētāji, 2. vietā – «Santīms» (Kandava), bet 3. – komanda «Šomase» (Zante/Zemīte).

Kandavā notikusi novada skolotāju konference /FOTO/ (2)

29. augustā Kandavas novada izglītības iestāžu darbinieki pulcējās gadskārtējā augusta konferencē, kas notika Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā. Kā, uzrunājot kolēģus, atzina šīs skolas direktore Daiga Puga, skolēni ir brīnumpuķes, kas aug un aug, kamēr izplaukst krāšņā ziedā

Turpinās ceļu remontdarbi posmā no Kandavas pārbrauktuves līdz Talsu pagriezienam 

Atgādinām, ka turpinās ceļu remontdarbi uz autoceļa A10 Rīga-Ventspils posmā no 92,84. līdz 115,30. km (no Kandavas pārbrauktuves līdz Talsu pagriezienam). Remontposmā ieviesti braukšanas ātruma ierobežojumi 30, 50 un 70 km/h.

Pieejama mobilā aplikācija «Visit Tukums» (2)

No 23. augusta viedtālruņu lietotājiem bez maksas ir pieejama Tukuma Tūrisma informācijas centra izveidotā mobilā aplikācija «Visit Tukums». Šobrīd tā pieejama Android versijā un pēc nedēļas tā būs pieejama arī I-phone lietotājiem.

Kandavā atklāj bērnu rotaļlaukumu (2)

Sestdien daudzdzīvokļu māju ielokā Ceriņu ielā bija bērnu rotaļu laukuma atklāšanas svētki, kas, kā vēlāk izrādījās, pārtapa par divkāršiem svētkiem – ar zibensturnīru tika atklāts pašu vecāku izveidotais volejbola laukums.

Kam jārūpējas Velnakmens apkārtnē par kārtību? (10)

Kāda lasītāja piezvanīja un ieteica aizbraukt palūkot, kāda izskatās Velnakmens apkārtne: ”Zāle neappļauta, usnes, ko mēs nereti par Latvijas kokvilnu nievājoši dēvējam, izziedējušas un to sēklas lidinās vējā.

Kandavas novads izvirzīts uz konkursa «Eiropas Gada pašvaldība 2013» 2. kārtu (8)

No 30 pašvaldībām, kuras bija pieteikušās uz konkursa «Eiropas Gada pašvaldība 2013» 1. kārtu, Plānošanas reģionu vērtēšanas komisijas ir izvirzījušas 15 pašvaldības, kuras sacentīsies konkursa 2. kārtā.

Uz 50 gadu salidojumu aicina Kandavas Radio rūpnīca 

Kādreizējā Kandavas Radio rūpnīcas klubā, ko tagad pazīstam kā pensionāru Dienas centru, 21. septembrī 16.00 notiks rūpnīcas 50 gadu jubilejas salidojums.

Kandavā notikusi J. Lūša balvas izcīņa šķēpa mešanā (1)

Vienlaikus ar novada sporta svētkiem, kur uzvarētāji balvā saņem novada kausus, tradicionāli notiek arī Jāņa Lūša kausa izcīņa šķēpmešanā, kuru allaž vēro un balvas uzvarētājiem pasniedz leģendārais šķēpmetējs, mūsu novadnieks Jānis Lūsis.

Vānes pagasta sporta svētkos /FOTO/ 

Tradicionālo sporta veidu vidū, kā allaž, cieņā un kupli pārstāvēts bija futbols, kurā pēc spraigām spēlēm nepārspēta palika komanda «Kabile». 2. vietā kaimiņi – «Šķēde»,bet godpilnajā 3. vietā komanda «LB» jeb Vānes/Kandavas apvienotā futbolistu komanda.

Portugāle iedvesmo Kandavas domes delegāciju (10)

Kandavas novada domes delegācija no 25. līdz 29. jūlijam piedalījās Eiropas Lauku pašvaldību Hartas sanāksmē Portugālē (Samuelā). Sanāksmē piedalījās 242 dalībnieki no 24 valstīm.

Pasākumu kalendārs

2018.09.23 | 10:00

Miķeļdienas gadatirgus Jaunpilī 

2018.09.23 | 15:00

Kino Slampē 

2018.09.24 | 18:00

Vingrošana Kandavā 

2018.09.26 | 13:00

Seminārs par atkarībām Cērē 

2018.09.28 | 17:30

Lekcija par uzturu Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool