Otrdiena, 2019. gada 25. jūnijs
Maiga, Milija

Kandavā jauna taka tūristiem – no Mācītājmājas uz Vecajiem Ozolājiem (7)

Kandavas apkaime un Abavas senleja kļuvusi par vēl vienu dabas taku bagātāka, proti, īsi pirms Ziemassvētkiem pabeigts labiekārtot tūristu dabas taku, kas no Mācītājmājas pa stāvo senās Abavas krasta nogāzi ved uz vecajiem Ozolājiem.

Kandavnieku panākumi starptautiskajā basketbola turnīrā (2)

Kā katru gadu, laikā starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu Kandavā tiek aizvadīts starptautisks basketbola turnīrs kur piedalās komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Maskava, Santpēterburgas, Baltkrievijas, Ukrainas. Šogad turnīrs norisinājās no 27. līdz 29. decembrim.

Ugunsnelaime noposta viesu namu «Imulas» (4)

Kandavas un Sabiles novadu krustcelēs, šosejas malā Abavas gleznainajā ielejā, pašā upes krastā slējās tūristu iecienīts viesu nams «Imulas», kam līdzās izveidots Pasaku mežs jeb spēļu parks visai ģimenei. Tepat līdzās ir arī kafejnīca, kas saglabājusi savu vēsturisko nosaukumu – «Plostkrogs».

Kandavas ziedu salonā «Linda» saziedoti 130 lati Tukuma dzīvnieku patversmei (1)

Ideju par ziedojumu vākšanu īstenoja Iveta Švedova, kad pati salonā strādāja, bet tagad viņas labo darbu turpina salona darbinieces Anita un Dina, savukārt Iveta, kopš vairs nestrādā salonā, tur allaž iegriežas. Agrāk ziedojumu apmēri bija lielāki.

Tā Jauno gadu sagaidīja Tukumā, Kandavā un Milzkalnē! /FOTO/ (4)

Tukumā Jauno gadu sagaidīja galvenokārt pilsētas centrā Brīvības laukumā un Katrīnas laukumā pie svētku eglēm, vērojot svētku salūtus. Pirms tam ieklausoties valsts vadoņu un pilsētas mēra Jura Šulca uzrunās.

Ziemassvētki aizvadīti arī Vānes skolā (1)

Laiks starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu ir laiks, kad gribas atskatīties un izvērtēt iepriekš piedzīvoto, paveikto. Kāds tas bijis Vānes skolā? Decembris izsenis skolā ir gaidīts un ļoti darbīgs mēnesis.

Sporta klubam «Kandava» – piepūšamā atrakcija 

Sporta klubam «Kandava» šis gads noslēdzas ar sapņa piepildījumu, proti, iesaistoties un īstenojot Kandavas partnerības piedāvāto projektu iespējas, rasta iespēja tikt pie piepūšamās atrakcijas.

«Dim, dim, dim Kandavā Ziemassvētku noskaņā!» (1)

Ziemassvētku noskaņai šogad pietrūkst baltā sniedziņa pār laukiem, pļavām un tīrumiem, pār ielām, skvēriem un pilsētas pakalniem. Daži pilsētā sastaptie ļaudis brīnījās par to, ka Kandavas Vecpilsētas centrā dienas otrajā pusē tāds neierasts klusums un miers šoreiz valdīja, citi teicās – pietrūkstot svētku lustes un ierastās kņadas Tirgus laukumā un Promenādē.

Bērndārznieki iepriecina sirmgalvjus Kandavas pansijā 

Ziemassvētku gaidīšanas laiks allaž ir pārsteigumu un brīnumu piepildīts – to zina mazi un lieli, jauni un cienījamus gadus sasniegušie ļaudis. Ziemas saulgriežus gaidot, svētku noskaņa piepildīta ir arī Kandavas pansija – svētku egle goda vietā mirdz un laistās.

Kad nav sniega vai saules, meklēsim gaišumu sevī! 

Ziemassvētku gaidīšanas laikā Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā notika vairāki skaisti pasākumi. Katru decembra pirmdienu visi pulcējās, lai pateiktu paldies par labajiem darbiem un iedegtu svecīti Adventes vainagā. Pirmo svecīti iededza Artūrs Jekovičs (4.b), 2. – Laura Amanda Valtmane (9. b), 3. – Linda Krauze (11. kl.).

Cēres skolnieces Ziemassvētku piparkūku darbnīcā 

Lai mājā piparkūkas būtu katrā saimes galdā, Cēres pamatskolā otrdien bija atvērta piparkūku darbnīca, kur vietējā piparkūku meistare Sanita Aļehnoviča vecāko klašu meitenēm ierādīja, kā gatavot piparkūku mīklu un kā no tās radīt īstus meistardarbus.

Svētku dievkalpojumi mūsu novados (1)

Tukuma evaņģēliski luteriskajā baznīcā 22. decembrī 11.00 Adventa ceturtās svētdienas dievkalpojums ar Svēto Vakarēdienu – pieaugušo kristību un iesvētes dievkalpojums. Dievkalpojumu vadīs mācītājs Mārcis Zeiferts. Dziedās draudzes liturģiskais ansamblis.

Kandavas Bērnu un jaunatnes sporta skolai – 10 gadi /FOTO/ (2)

Šis gads jubilejas zīmē ritējis arī Kandavas novada sportistu jaunajai paaudzei, jo tieši pirms 10 gadiem tika dibināta novada Bērnu un jaunatnes sporta skola. Aizvadītās nedēļas nogalē Valdeķu kultūras namā kopīgā Ziemassvētku un jubilejas pasākumā pulcējās novada sportistu saime.

Marta – kā eņģelis savā ģimenē 

Pasaule ar to vien ir unikāla, ka tā ir neparedzama. Mēs vairāk nezinām, kā zinām, tāpēc visu dzīvi uzdodam jautājumus. Piemēram, mēs nezinām, kāpēc vienam tiek vairāk pārbaudījumu? Kāpēc vienam tiek vairāk laimes? Un kas patiesībā ir laime un kas – pārbaudījums?

Cēreniekiem grants karjera dēļ izdangāti ceļi un akās zems ūdens līmenis (3)

Cēres teritorijas bagātība ir grants atradnes, bet pagastam no tā labuma nekāda, vien rūpes un raizes par grants pārvadātāju izdangātiem ceļiem, visu nosedzošiem putekļiem un nerimstošu troksni.

Pasākumu kalendārs
Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūnijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool