Sestdiena, 2019. gada 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Cēreniekiem grants karjera dēļ izdangāti ceļi un akās zems ūdens līmenis (3)

Cēres teritorijas bagātība ir grants atradnes, bet pagastam no tā labuma nekāda, vien rūpes un raizes par grants pārvadātāju izdangātiem ceļiem, visu nosedzošiem putekļiem un nerimstošu troksni.

Zantē viesojas rūķi no Gotlandes 

Piektdien, 13. decembrī, Zantē ciemojās Ziemassvētku rūķi no Gotlandes – Oskars Petersens un Ljugarnas Lauvu kluba pārstāvji Kristers Venstroms un Ingera Stromberta. Draudzība un sadarbība gotlandiešus un zanteniekus saista jau vairāk nekā piecus gadus.

Spēkavīram Reinim Kindzulim uzvara pasaules čempionātā Čehijā (4)

Novembra nogalē Čehijā norisinājās pasaules čempionāts svara stieņa spiešanā guļus un spēka trīscīņā, kur savā svara kategorijā un vecuma grupā kandavnieks Reinis Kindzulis gan laboja savu personīgo, gan pasaules rekordu svara stieņa spiešanā guļus.

Kandavai būs pašai sava himna (6)

Maijā, noslēdzoties konkursam par Kandavas himnu, tās titulu ieguva dziesma ar identisku nosaukumu «Kandavas himna», kuras mūzikas autors ir Gints Birkenšteins, bet dziesmas teksta autori ir trīs – Zigita Kārkliņa, Ziedīte Začeste un Ilze Oliņa.

Dibinās Kandavas deju skolu (3)

Šis lēmums pirmā mirklī daudzos radīs neizpratni un izbrīnu – kāpēc jādibina Deju skola, ja tā Kandavā jau ir sen un darbojas gadu no gada?! Tā dibināta 1994. gadā uz deju kolektīva bāzes un tajā iesaistījās dejotgribētāji vecumā no 4 līdz pat 18 gadiem

Kandavnieces iegūst «Award» programmas pašizaugsmes Zelta pakāpi (2)

Aizvadītajā piektdienā Rīgā, Latviešu biedrības nama Lielajā zālē, pulcējās 67 starptautiskās Edinburgas hercoga jauniešu pašizaugsmes programmas «Award» dalībnieki no visas Latvijas, lai saņemtu apliecinājumu – zelta, sudraba vai bronzas nozīmes veidā.

Kandavas Promenādē iedegta svētku egle (17)

Trešdien, 11. decembrī, vakarā, kad pilsētu jau ieskāva tumsa, Kandavas Promenādē iemirdzējās svētku egle. Sniega māte skopojās, bet viņas kļūdu labot centās daži ņipri sniegavīri, aicinot visus klāesošos uz jautru dziesmu šovu, ko kuplināja vairāki novadnieki, sknīgu balsu īpašnieki.

Ūdenssaimniecības projekts Vānē drīzumā tiks nodots ekspluatācijā 

Piektdien, 6. decembrī, SIA «Kandavas komunālie pakalpojumi»(KKP) valdes loceklis Egils Bariss un vides iekārtu tehniķis Edgars Makovskis devās uz Vāni, lai klātienēa psekotu projekta ietvaros izbūvētos un rekonstruētos objektuss.

Būvvalde: Kandavas novadā bīstamu jaunceltņu nav; bažas rada grausti (1)

Zolitūdes traģēdija ikbrīd liek aizdomāties par drošību, par drošību it visur – uz ielas, ēkās, iestādēs, uzņēmumos, kur vien cilvēki ir atrodas. Kandavas novada būvvaldes vadītājs Jānis Jefremovs informēja, ka projektēšanā un būvniecībā esošu objektu pašvaldībā šobrīd nav.

Zantes Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrībai – 80 /FOTO/ (1)

Pagājušo sestdien, 30. novembrī, Zantes Brīvprātīgo Ugunsdzēsēju biedrības vīri un sievas svinēja biedrības 80. dzimšanas dienu. Svinīgo pasākumu šoreiz zantenieki sāka ar klusuma brīdi, godinot Zolitūtes lielveikalā bojāgājušos glābējus un visus mirušos

Nebrīdinot iedzīvotājus, Kandavas dome pārdevusi «Aizrūmenes» zemi (2)

Jautā lasītājs: dažas no ģimenēm Draudzības ielā Kandavas novada Rūmenē dzīvo kopš 1956. gada: ”Vai pašvaldība zemi pārdevusi Rūmenes muižas īpašniekam izsolē vai bez tās? Vai tā drīkstēja darīt, iedzīvotājus nebrīdinot? Cik aizsargāti tagad varam justies un vai nepaliksim bez mājām?

Vānes pagasta bibliotēkā tiekas virtuālie ceļotāji (1)

Drūmā 27. novembra dienā Vānes bibliotekāre Sandra Kosogova savā valstībā sagaida 12 virtuālos ceļotājus. Pārkāpjot bibliotēkas slieksni, ienirstam senā Eiropas pilsētu mākslā. Šeit izstādīti vairāki desmiti apsveikuma kartiņu, kuras veidotas Paschment Craft tehnikā. Šo seno, smalko pergamenta amatniecības tehniku pašmācības ceļā apguvusi pagasta iedzīvotāja Zigrīda Ozoliņa

Par Kandavas novada domes priekšsēdētāju vēlas kļūt 69 skolēni /FOTO/ 

Latvijas dzimšanas dienu gaidot, kandavas novada sākumskolās tika izsludināts konkurss «Kandavas novada patriots», rosinot visu skolu 1. līdz 4. klašu skolēnus izteikt savas domas un redzējumu, kā viņi strādātu, pieņemtu lēmumus un vadītu domes darbu, ja… būtu domes priekšsēdētāja amatā.

Kandavas komunālo uzņēmumu vadīs Egils Bariss (9)

26. novembrī Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts pašvaldības kapitālsabiedrības SIA «Kandavas komunālie pakalpojumi» valdes locekļa amatā iecēla Egilu Barisu. Devāmies iepazīties ar jauno uzņēmuma vadītāju, kam darba dienas rīts bija sācies, tiekoties ar būvniekiem, kas realizē ūdenssaimniecības projektu Vānē.

Kandavas novada jaunievēlētās domes pirmās 100 dienas pagājušas (16)

19. novembrī uz sarunu aicinājām Kandavas novada domes priekšsēdētāju Normundu Štofertu, priekšsēdētāja vietnieku, domes vadošās frakcijas «Latvijas zemnieku savienības» līderi, vecbiedru Alfredu Ķieģeli un deputātu Viesturu Valdi Dreimani, kuru puspajokam nodēvējam par pašvaldības pelēko kardinālu, jo tieši viņam uzticību pauda visvairāk vēlētāju.

Pasākumu kalendārs

2019.04.20 | 10:00

Novuss Engurē 

2019.04.20 | 10:30

Motosacensības Bušu karjerā 

2019.04.20 | 11:00

Lieldienu koncerts Lestenē 

2019.04.20 | 12:00

Daiļslidošana Tukumā 

2019.04.20 | 12:00

Lieldienas Džūkstes pasaku muzejā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool