Svētdiena, 2018. gada 16. decembris
Alvīne

Tā valsts svētkus svinēja Kandavas novadā (8)

Svinīgi Latvijas 95. dzimšanas dienu sagaidīja visā Kandavas novadā. Skolās svētku pasākumi norisinājās teju visu aizvadīto nedēļu, bet 18. novembrī – Latvijas dzimšanas dienā – svinīgais pasākums norisinājās Kandavā. Valsts svētkus sagaidot, novada ļaudīm tiek dota iespēja apbalvošanai izvirzīt līdzcilvēkus.

Matkulē nogalinātā uzņēmēja Siljēkaba lietas izskatīšana pārcelta uz jūliju (2)

Augstākā tiesa šodien, 19. novembrī, Tukuma pusē 2007. gadā nogalinātā pārtikas nozares uzņēmēja Viļņa Siljēkaba slepkavības lietas izskatīšanu atlika uz 2. un 3. jūliju. Tiesas sēde atlikta saistībā ar cietušās saslimšanu, apsūdzētā Aigara Oša advokāta Armanda Stumberga saslimšanu un apsūdzētā Ravila Kijamova advokāta Alda Liepiņa saslimšanu.

Kandavas tehnikuma sporta zālē skolotāji un audzēkņi aizvada draudzības maču basketbolā (2)

Ceturtdien, 14. novembrī, Kandavas tehnikumā (PIKC «Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikums») norisinājās nu jau par tradīciju kļuvusī draudzības spēle basketbolā starp skolotājiem un audzēkņiem. Pārliecinoši ar rezultātu 87:61 triumfēja skolotāju komanda.

Lāčplēša diena Kandavas novadā /papildināts ar foto/ (3)

Brīvības cīnītāju piemiņu godinot, Lāčplēša dienā Latvija izgaismojas lāpu un svecīšu liesmiņās.

Mārtiņdienas danči Zemītē 

Zemītes pamatskolas bērni Mārtiņdienu jau piektdien savā skolā ar lustīgiem dančiem iedipināja un ar skanīgām dziesmām visus nelabos aizbaidīja. Mārtiņam durvis plaši atdarīja.

Kandavā gājēju pārejas izveidošanai nepieciešami teju 6 000 latu (11)

Ņemot vērā Kandavas īpašo reljefu, vienā no pilsētas pakalniem, kur krustojas Lielā-Ķiršu un Liepu iela, autovadītājiem un gājējiem jāievēro īpaša piesardzība. Krustojums ir sarežģīts, ar apgrūtinātu pārredzamību un ir uzskatāms par gājējiem bīstamu, jo trīs ielu krustcelēs iezīmētas gājēju pārejas nav.

Kandavas sākumskolās meklē novada patriotus (1)

Valsts svētku tuvošanās skolās jau jūtama, kur telpas pamazām iegūst gaidāmo svētku noskaņu. Ziedu kompozīcijās, telpu, solu noformējumos dominē sarkanbaltsarkani toņi, simbolizējot valsts karoga krāsas. Arī sveces izraudzītas šajos toņos, akcentējot svētsvinīgu noskaņu.

«Pieslēdzies, Latvija!» sveic informātikas skolotājas no Kandavas (12)

Otrdien, 5. novembrī, Rīgā, Latvijas Nacionālajā operā norisinājās svinīgs pasākums, kurā tika sumināti bezmaksas datorapmācību projekta «Pieslēdzies, Latvija!» dalībnieki – aktīvi skolotāji un cienījamus gadus sasnieguši seniori no visas Latvijas.

Cēres skolēni viesojās Polijā 

No 16. līdz 22. oktobrim Cēres pamatskolas skolotāji un skolēni turpināja darbu «Comenius» daudzpusējā skolu sadarbības projektā «Apvienotā Eiropa – ideālas mājas, lai dzīvotu», tiekoties ar partnervalstu pārstāvjiem Polijā, Kronovas sākumskolā. Tur mācās bērni no 1. līdz 6. klasei un ir arī pirmsskolas grupa.

Kandavas bērnudārza «Zīļuks» jaunā vadītāja ir Dina Tauriņa (5)

Pretendentu konkurss uz Kandavas pirmsskolas izglītības iestādes «Zīļuks» vadītāja amatu ir noslēdzies. Komisija «Zīļuka» vadītāja amatā izvirzījusi Dinu Tauriņu, «Zīļuka» vadītājas pienākumu pildītāju, kopš darba attiecības iestādē izbeigusi līdzšinējā vadītāja Agnija Ose-Pelnēna.

Vētras postījumi Tukumā, Kandavā, Engurē un Jaunpilī /papildināts ar FOTO pl. 10:46/ (9)

Nakts stiprā vēja nodarīties postījumi otrdienas, 29. oktobra, rītā bija manāmi daudzviet. Nolauzti koki un paprāvi koku zari, tāpat kā savu ierasto atrašanās vietu mainījuši atkritumu konteineri, dažādi viegli sadzīves priekšmeti daudzviet pilsētā šķita dabiska parādība.

Kandavā notikušas aršanas sacensības /FOTO/ 

24. oktobrī Kandavas lauksaimniecības tehnikumā norisinājās Tehnikas diena, kurā piedalījās Kandavas tehnikuma un Cīravas profesionāli tehniskās vidusskolas audzēkņi – topošie lauksaimniecības tehnikas speciālisti un viņu skolotāji.

Kandavas novada ģerbonis godināts Ģerboņu svētkos Melngalvju namā /VIDEO/ (3)

Ceturtdien, 24. oktobrī, Melngalvju namā notika Ģerboņu svētki, kuros ģerboņi tika pasniegti Kandavas un Krimuldas novadam, kā arī Stāmerienas, Rembates, Tomes un Sventes pagastam. 2011. gada 25. oktobrī Valsts prezidents Andris Bērziņš iedibināja šo tradīciju, kuras laikā notiek novadu un pagastu ģerboņu svinīgā pasniegšana.

Zantenieks Mārtiņš Poškus nominēts «Sējējs 2013» balvai 

Konkursam «Sējējs 2013» nominācijā «Rītdienas sējējs – mazpulka dalībnieks» izvirzīts zantenieks, Kandavas lauksaimniecības tehnikuma audzēknis Mārtiņš Poškus. Pretendentus šai konkursa nominācijai varēja izvirzīt, ja viņš darbojies mazpulkos ne mazāk kā piecus gadus, saņēmis biedrības nomināciju «Augsim Latvijai» un īstenojis vismaz četrus projektus.

«Labo darbu nedēļā» iesaistījušies 25 886 cilvēki 

21. oktobrī visā Latvijā noslēdzās akcija «Labo darbu nedēļa», kuru 5. gadu pēc kārtas organizēja labdarības organizācija «Palīdzēsim.lv» un HK «Dinamo Rīga». Ja 2012. gada «Labo darbu nedēļā» tika apkopoti 6030 labie darbi, tad šogad – jau 12 645 labie darbi, katrs veikts ar īpašu rūpību un mīlestību.

Pasākumu kalendārs

2018.12.16 | 10:00

Futbols Cērē 

2018.12.16 | 11:00

Vokālais konkurss Kandavā 

2018.12.16 | 11:00

Radošā nodarbība Jaunpilī 

2018.12.16 | 15:00

Teātris Tukumā 

2018.12.16 | 16:00

Adventes koncerts Jaunsātos 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool