Ceturtdiena, 2019. gada 23. maijs
Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija

Spēkavīru sacensībās «Dzelzs vīrs» Kandavā /FOTO/ (4)

Pirmās spēkavīru sacensības notika Kandavas vidusskolā, aizvadītajā gadā tehnikumā, bet šogad – Kandavas internātvidusskolā.

Kandavas novada domes sēdē neapstiprina PP priekšnieku un domes izpilddirektoru (51)

27. februārī notika kārtējā Kandavas novada domes sēde, kurā piedalījās visi 15 domes deputāti. No darba kārtības tika izņemti vairāki jautājumi, tostarp pašvaldības policijas priekšnieka un domes izpilddirektora apstiprināšana.

Cēres sporta spēļu vakarā /FOTO/ 

Sporta spēļu vakars piektdien Cēres sporta hallē bija plaši apmeklēts, kur florbolā sacentās 8 komandas, zolītē – 15 dalībnieki. «Riču račā» – 8 dalībnieki.

Zemītē ir, ko darīt, pat tad, kad šķiet – nav, ko darīt 

Aizvadītās nedēļas otrā puse Zemītē pagāja Valentīndienas gaisotnē. Dienu pirms tam pirmskolnieki pagasta bibliotēkā gatavoja apsveikumus, ar ko savus draugus iepriecināt, bet 14. februāri skolēni pavadīja draudzīgās, jautrās un interesantās stafetēs.

Ārkārtas sēdē Kandavas policijas priekšnieku neapstiprina (6)

20. februārī tika pasludināta domes ārkārtas sēde. Tās sasaukšanas iemesls – izvērtēšanas komisijas izvēlētā Kandavas novada Pašvaldības policijas priekšnieka amata kandidāta Riharda Zariņa apstiprināšana amatā.

Kandavā sākas bedrīšu “lāpīšana” (7)

Kandavas novada ceļu, ielu un gājēju ietvju uzturētāja, SIA «Kandavas ceļi» darbinieki nolēmuši aizlāpīt pilsētas bedrītes. Otrdien, 18. februārī, dienas otrā pusē ceļu meistarus Ivaru Feteri, Ilmāru Dedilu, Aivaru Frīdentālu un Edgaru Stepiņu sastapām strādājam Talsu ielā

Kandavas Mākslas galerijā atklāta izstāde «Sintētiskā daba» (1)

Sestdien, 15. februārī, Kandavas Mākslas galerijā atklātās izstādes «Sintētiskā daba» autori ierosmi saviem darbiem smēlušies no medijiem. Vai dārzu ir iespējams integrēt biroja vidē? Kādu troksni rada kompostā dzīvojoši kukainīši?

Kandavā būs jauns pašvaldības policijas priekšnieks (48)

Līdzšinējā pašvaldības policijas priekšniece Ailona Dārzniece ilgstoši slimoja, tāpēc jaunās dienesta struktūras veidošana, kā arī darbinieku izvērtēšana tika uzdota priekšnieces vietniekam Kārlim Skvarcovam.

Engurē un Kandavā visvairāk “ēnoti” policisti 

Engures un Kandavas novados, tāpat kā citviet Latvijā, trešdien, 12. februārī, norisinājās Ēnu diena. Tās mērķis bija iepazīstināt skolēnus ar dažādām profesijām, ar darba ikdienu.

Kandavas Pensionāru dienas centrā sporto seniori 

Sestdien, 8. februārī, Kandavā, Pensionāru dienas centrā valdīja sportisks azarts un darbošanās prieks. Komandas bija parūpējušās par interesantiem komandu nosaukumiem, kā «Smaidiņi», «Sakasnīši», «Ērces», «Ķirbīši», «Neuzvaramie» un «Rūmenes blice».

Hokejisti cīnās par Matkules kausu 

Februāra pirmo dienu ziemas sporta cienītāji, līdzjutēji un veselīga dzīvesveida piekritēji Matkulē aizvadīja uz ledus, slidotavā, piedaloties vai vērojot Matkules kausa izcīņas spēles hokejā. Piedalījās astoņas komandas; – četras no Kandavas novada un tieši tikpat no Tukuma.

Kandavu iepazīst 14 studenti no Zviedrijas 

Sadraudzība ar Strengnesas komūnu Zviedrijā Kandavas novada pašvaldībai aizsākās 1997. gadā. Sadarbība veiksmīgi turpinās, un gadu gaitā plaši attīstījusies dažādu paaudžu, tostarp arī jauniešu vidū.

Kandavā noskaidrots «Gada jaunietis 2013» (6)

Lai apzinātu novada aktīvākos, darbīgākos, radošākos jauniešus, lai iepazītu viņu individuālos talantus un brīvprātīgi veiktos darbus, multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs «Nagla», sadarbībā ar novada Izglītības pārvaldi, jau otro gadu rīko konkursu «Gada jaunietis» trīs vecuma grupās.

Lai mazinātu troksni, ap Kandavas kartinga trasi stādīs tūjas (12)

Jautājums par trokšņu slāpēšanu Kandavas kartingu trasē aktualitāti nav zaudējis. Pēdējos trokšņu mērījumus Veselības inspekcija trasē veikusi 2011. gadā, bet divus iepriekšējos gadus mērījumi nav veikti.

Ko darīt Tukuma pusē šajā nedēļas nogalē 

Kamēr stindzinošais ziemas spelgonis neļauj ilgstoši baudīt ziemas priekus brīvā dabā, šajā nedēļas nogalē Tukuma pusē ir sarūpēti pasākumi, kurus var baudīt iekštelpās.

Pasākumu kalendārs

2019.05.23 | 18:30

Skriešanas seriāls Radziņciemā 

2019.05.24 | 10:00

Koncerts Slampē 

2019.05.24 | 12:00

Koncerts Irlavas estrādē 

2019.05.24 | 13:00

Izstādes atklāšana Tukuma Audēju darbnīcā 

2019.05.24 | 15:00

«Talantu šovs» Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Maijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool