Trešdiena, 2018. gada 26. septembris
Kurts, Knuts, Gundars

Kandavas tehnikuma sporta zālē skolotāji un audzēkņi aizvada draudzības maču basketbolā (2)

Ceturtdien, 14. novembrī, Kandavas tehnikumā (PIKC «Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikums») norisinājās nu jau par tradīciju kļuvusī draudzības spēle basketbolā starp skolotājiem un audzēkņiem. Pārliecinoši ar rezultātu 87:61 triumfēja skolotāju komanda.

Lāčplēša diena Kandavas novadā /papildināts ar foto/ (3)

Brīvības cīnītāju piemiņu godinot, Lāčplēša dienā Latvija izgaismojas lāpu un svecīšu liesmiņās.

Mārtiņdienas danči Zemītē 

Zemītes pamatskolas bērni Mārtiņdienu jau piektdien savā skolā ar lustīgiem dančiem iedipināja un ar skanīgām dziesmām visus nelabos aizbaidīja. Mārtiņam durvis plaši atdarīja.

Kandavā gājēju pārejas izveidošanai nepieciešami teju 6 000 latu (11)

Ņemot vērā Kandavas īpašo reljefu, vienā no pilsētas pakalniem, kur krustojas Lielā-Ķiršu un Liepu iela, autovadītājiem un gājējiem jāievēro īpaša piesardzība. Krustojums ir sarežģīts, ar apgrūtinātu pārredzamību un ir uzskatāms par gājējiem bīstamu, jo trīs ielu krustcelēs iezīmētas gājēju pārejas nav.

Kandavas sākumskolās meklē novada patriotus (1)

Valsts svētku tuvošanās skolās jau jūtama, kur telpas pamazām iegūst gaidāmo svētku noskaņu. Ziedu kompozīcijās, telpu, solu noformējumos dominē sarkanbaltsarkani toņi, simbolizējot valsts karoga krāsas. Arī sveces izraudzītas šajos toņos, akcentējot svētsvinīgu noskaņu.

«Pieslēdzies, Latvija!» sveic informātikas skolotājas no Kandavas (12)

Otrdien, 5. novembrī, Rīgā, Latvijas Nacionālajā operā norisinājās svinīgs pasākums, kurā tika sumināti bezmaksas datorapmācību projekta «Pieslēdzies, Latvija!» dalībnieki – aktīvi skolotāji un cienījamus gadus sasnieguši seniori no visas Latvijas.

Cēres skolēni viesojās Polijā 

No 16. līdz 22. oktobrim Cēres pamatskolas skolotāji un skolēni turpināja darbu «Comenius» daudzpusējā skolu sadarbības projektā «Apvienotā Eiropa – ideālas mājas, lai dzīvotu», tiekoties ar partnervalstu pārstāvjiem Polijā, Kronovas sākumskolā. Tur mācās bērni no 1. līdz 6. klasei un ir arī pirmsskolas grupa.

Kandavas bērnudārza «Zīļuks» jaunā vadītāja ir Dina Tauriņa (5)

Pretendentu konkurss uz Kandavas pirmsskolas izglītības iestādes «Zīļuks» vadītāja amatu ir noslēdzies. Komisija «Zīļuka» vadītāja amatā izvirzījusi Dinu Tauriņu, «Zīļuka» vadītājas pienākumu pildītāju, kopš darba attiecības iestādē izbeigusi līdzšinējā vadītāja Agnija Ose-Pelnēna.

Vētras postījumi Tukumā, Kandavā, Engurē un Jaunpilī /papildināts ar FOTO pl. 10:46/ (9)

Nakts stiprā vēja nodarīties postījumi otrdienas, 29. oktobra, rītā bija manāmi daudzviet. Nolauzti koki un paprāvi koku zari, tāpat kā savu ierasto atrašanās vietu mainījuši atkritumu konteineri, dažādi viegli sadzīves priekšmeti daudzviet pilsētā šķita dabiska parādība.

Kandavā notikušas aršanas sacensības /FOTO/ 

24. oktobrī Kandavas lauksaimniecības tehnikumā norisinājās Tehnikas diena, kurā piedalījās Kandavas tehnikuma un Cīravas profesionāli tehniskās vidusskolas audzēkņi – topošie lauksaimniecības tehnikas speciālisti un viņu skolotāji.

Kandavas novada ģerbonis godināts Ģerboņu svētkos Melngalvju namā /VIDEO/ (3)

Ceturtdien, 24. oktobrī, Melngalvju namā notika Ģerboņu svētki, kuros ģerboņi tika pasniegti Kandavas un Krimuldas novadam, kā arī Stāmerienas, Rembates, Tomes un Sventes pagastam. 2011. gada 25. oktobrī Valsts prezidents Andris Bērziņš iedibināja šo tradīciju, kuras laikā notiek novadu un pagastu ģerboņu svinīgā pasniegšana.

Zantenieks Mārtiņš Poškus nominēts «Sējējs 2013» balvai 

Konkursam «Sējējs 2013» nominācijā «Rītdienas sējējs – mazpulka dalībnieks» izvirzīts zantenieks, Kandavas lauksaimniecības tehnikuma audzēknis Mārtiņš Poškus. Pretendentus šai konkursa nominācijai varēja izvirzīt, ja viņš darbojies mazpulkos ne mazāk kā piecus gadus, saņēmis biedrības nomināciju «Augsim Latvijai» un īstenojis vismaz četrus projektus.

«Labo darbu nedēļā» iesaistījušies 25 886 cilvēki 

21. oktobrī visā Latvijā noslēdzās akcija «Labo darbu nedēļa», kuru 5. gadu pēc kārtas organizēja labdarības organizācija «Palīdzēsim.lv» un HK «Dinamo Rīga». Ja 2012. gada «Labo darbu nedēļā» tika apkopoti 6030 labie darbi, tad šogad – jau 12 645 labie darbi, katrs veikts ar īpašu rūpību un mīlestību.

Zantes pamatskola – vislabākā «Labo darbu nedēļā» /FOTO/ (4)

Pagājušajā – Labo darbu nedēļā – visā Latvijā ļaudis, arī skolu bērni daudz labu darbiņu pastrādāja. Organizācijas «Palīdzēsim.lv» labo darbu aicinājumam atsaucās 244 skolas no dažādiem Latvijas reģioniem, kā arī Rīgas un citu lielo pilsētu skolām. Un gala beigās izrādījās – Zantes pamatskolas skolēni, skolotāji bija vislabākie.

Klaiņojoši suņi Kandavā saplosa kazu un āzi (6)

Pagājušās ceturtdienas rītā, 10. oktobrī, kādu kandavnieci viņas sētā sagaidīja pavisam nepatīkams pārsteigums. Ieminot pēdas uzrušinātajās dobēs, te, visticamāk, plosījies kāds savā vaļā palaists kaimiņu suns, kurš šajā negaidītājā apciemojuma reizē nav saudzējis kundzes lopiņus.

Pasākumu kalendārs

2018.09.26 | 13:00

Seminārs par atkarībām Cērē 

2018.09.26 | 13:00

Dzejas dienas Džūkstē 

2018.09.26 | 17:00

Rokdarbi Kandavā 

2018.09.26 | 18:00

Vingrošana «Naglā» Kandavā 

2018.09.26 | 19:00

Pirmais kora mēģinājumus Slapmē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool