Trešdiena, 2019. gada 20. marts
Made, Irbe

Kandavas dome vēlas ņemt 300 tūkstošu eiro lielu kredītu «Ozolāju» estrādei (48)

Piektdien, 19. janvārī, Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts sasauca ārkārtas domes sēdi. Tās iemesls – steidzami jāpieņem lēmumus par kredīta ņemšanu no Valsts kases Brīvdabas estrādes «Ozolāji» rekonstrukcijai.

Deju lielkoncertā Matkulē /FOTO/ (2)

15. janvārī Matkulē bija skaisti svētki, ko vieni dēvēja par Deju lielkoncertu, citi par pārnovadu deju festivālu, bet vēl citi par jauno deju zvaigznīšu sadanci, kurā pavisam piedalījās 11 bērnu deju kolektīvi: gan pašu dejotāji no Matkules, Zemītes, Kandavas, gan viesi no Talsiem, Stendes un Dundagas.

Ciemos pie mākslinieces Ingas Brīniņas 

Zinot, ka māksliniecei Ingai Brīniņai 9. janvārī aprit apaļa jubileja, dienu iepriekš pieteicāmies ciemos Kandavas novada «Ojāros», kur saimniece jau bija padomājusi, kā žurnālistam domas apskaidrot tā, lai interjers palīdz: ar kafiju pie ķēķa galda varētu parunāt par to, kā viss notiek.

Rakstniece-žurnāliste Dace Zvirbule izdod tēlojumu krājumu «Rendas tenkas» 

Tēlojumu krājums «Rendas tenkas» ir rakstnieces žurnālistes Daces Zvirbules ceturtā grāmata. Pirmais romāns «Man nav laika» pie lasītājiem nonāca 2005. gadā, pēc trim gadiem romāns «Kad Ieva ir Ādams», bet 2010. gadā romāns «Abavas velns».

Kandavu silda jauns apkures katls (9)

Aizvadītā gada nogalē iegādāts, Ozolu ielas katlumājā uzstādīts un siltumu trim daudzdzīvokļu mājām Ozolu un Zīļu ielā, kā arī renovētajai vecās vidusskolas ēkai ražo un nodrošina jauns apkures katls Ozolu ielas katlumājā.

Kandavā jauna taka tūristiem – no Mācītājmājas uz Vecajiem Ozolājiem (7)

Kandavas apkaime un Abavas senleja kļuvusi par vēl vienu dabas taku bagātāka, proti, īsi pirms Ziemassvētkiem pabeigts labiekārtot tūristu dabas taku, kas no Mācītājmājas pa stāvo senās Abavas krasta nogāzi ved uz vecajiem Ozolājiem.

Kandavnieku panākumi starptautiskajā basketbola turnīrā (2)

Kā katru gadu, laikā starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu Kandavā tiek aizvadīts starptautisks basketbola turnīrs kur piedalās komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Maskava, Santpēterburgas, Baltkrievijas, Ukrainas. Šogad turnīrs norisinājās no 27. līdz 29. decembrim.

Ugunsnelaime noposta viesu namu «Imulas» (4)

Kandavas un Sabiles novadu krustcelēs, šosejas malā Abavas gleznainajā ielejā, pašā upes krastā slējās tūristu iecienīts viesu nams «Imulas», kam līdzās izveidots Pasaku mežs jeb spēļu parks visai ģimenei. Tepat līdzās ir arī kafejnīca, kas saglabājusi savu vēsturisko nosaukumu – «Plostkrogs».

Kandavas ziedu salonā «Linda» saziedoti 130 lati Tukuma dzīvnieku patversmei (1)

Ideju par ziedojumu vākšanu īstenoja Iveta Švedova, kad pati salonā strādāja, bet tagad viņas labo darbu turpina salona darbinieces Anita un Dina, savukārt Iveta, kopš vairs nestrādā salonā, tur allaž iegriežas. Agrāk ziedojumu apmēri bija lielāki.

Tā Jauno gadu sagaidīja Tukumā, Kandavā un Milzkalnē! /FOTO/ (4)

Tukumā Jauno gadu sagaidīja galvenokārt pilsētas centrā Brīvības laukumā un Katrīnas laukumā pie svētku eglēm, vērojot svētku salūtus. Pirms tam ieklausoties valsts vadoņu un pilsētas mēra Jura Šulca uzrunās.

Ziemassvētki aizvadīti arī Vānes skolā (1)

Laiks starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu ir laiks, kad gribas atskatīties un izvērtēt iepriekš piedzīvoto, paveikto. Kāds tas bijis Vānes skolā? Decembris izsenis skolā ir gaidīts un ļoti darbīgs mēnesis.

Sporta klubam «Kandava» – piepūšamā atrakcija 

Sporta klubam «Kandava» šis gads noslēdzas ar sapņa piepildījumu, proti, iesaistoties un īstenojot Kandavas partnerības piedāvāto projektu iespējas, rasta iespēja tikt pie piepūšamās atrakcijas.

«Dim, dim, dim Kandavā Ziemassvētku noskaņā!» (1)

Ziemassvētku noskaņai šogad pietrūkst baltā sniedziņa pār laukiem, pļavām un tīrumiem, pār ielām, skvēriem un pilsētas pakalniem. Daži pilsētā sastaptie ļaudis brīnījās par to, ka Kandavas Vecpilsētas centrā dienas otrajā pusē tāds neierasts klusums un miers šoreiz valdīja, citi teicās – pietrūkstot svētku lustes un ierastās kņadas Tirgus laukumā un Promenādē.

Bērndārznieki iepriecina sirmgalvjus Kandavas pansijā 

Ziemassvētku gaidīšanas laiks allaž ir pārsteigumu un brīnumu piepildīts – to zina mazi un lieli, jauni un cienījamus gadus sasniegušie ļaudis. Ziemas saulgriežus gaidot, svētku noskaņa piepildīta ir arī Kandavas pansija – svētku egle goda vietā mirdz un laistās.

Kad nav sniega vai saules, meklēsim gaišumu sevī! 

Ziemassvētku gaidīšanas laikā Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā notika vairāki skaisti pasākumi. Katru decembra pirmdienu visi pulcējās, lai pateiktu paldies par labajiem darbiem un iedegtu svecīti Adventes vainagā. Pirmo svecīti iededza Artūrs Jekovičs (4.b), 2. – Laura Amanda Valtmane (9. b), 3. – Linda Krauze (11. kl.).

Pasākumu kalendārs

2019.03.20 | 8:50

Atklātā stunda Tukumā 

2019.03.20 | 13:00

Kino Cērē 

2019.03.20 | 17:00

Dūceņu gatavošana Kandavā 

2019.03.20 | 18:00

«Atvērto durvju» diena Lapmežciema pamatskolā 

2019.03.20 | 19:00

Galda teniss Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Marts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool