Svētdiena, 2018. gada 23. septembris
Vanda, Veneranda, Venija

Bariss «KKP» priekšnieka amatā aizvadījis pirmās 100 dienas 

Tikko kā 100 darbīgas dienas SIA «Kandavas komunālie pakalpojumi» (KKP) valdes priekšsēdētāja amatā aizvadījis Egils Bariss. Novembrī, kad E. Barisu iecēla amatā, viņš teica: “Viegli nebūs, to es apzinos!”

Pēc sūdzības avīzē sapoš Kandavas Baznīcas kapus (3)

Stāsts par Kandavas Baznīcas kapsētu aizsākās 25. februārī ar mūsu lasītājas pārdomām publikācijā «Baznīcas kapi – kā vecs cilvēks, ko piederīgie aizmirsuši». Tam pievienojām arī draudzes un pašvaldības varas pārstāvju viedokļus par to, kas, kā un kam būtu darāms, lai Baznīcas kapus beidzot sapostu.

Kandavā notikusi novada ZPD konference 

Ik pavasari norisinās skolēnu izstrādāto zinātniski pētniecisko darbu (ZPD) aizstāvēšana. 28. februārī Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā norisinājās ZPD konference novada mērogā, kurā tika prezentēti pieci 11. klašu audzēkņu izstrādātie darbi: trīs no Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas un divi no Kandavas internātvidusskolas.

Dāmas no Kandavas, Pūres, Bauskas un Rīgas – «Sievietes pasaulē» /FOTO/ 

Sestdien, Starptautiskajā sieviešu dienā, Kandavas kultūras nama durvis bija plaši atdarītas krāsām, garšām un tīkamām noskaņām piesātinātam pasākumam ar dienai atbilstošu nosaukumu «Sievietes pasaule».

Kandavā siltinās bērnudārzu un kultūras namu (13)

Kandavas novada attīstības un plānošanas nodaļa izstrādājusi divus projektu pieteikumus Vides Aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas izsludinātajā energoefektivitātes uzlabošanas projektu konkursā – lai siltinātu Kandavas kultūras nama ēku un pirmsskolas izglītības iestādi «Zīļuks».

Spēkavīru sacensībās «Dzelzs vīrs» Kandavā /FOTO/ (4)

Pirmās spēkavīru sacensības notika Kandavas vidusskolā, aizvadītajā gadā tehnikumā, bet šogad – Kandavas internātvidusskolā.

Kandavas novada domes sēdē neapstiprina PP priekšnieku un domes izpilddirektoru (51)

27. februārī notika kārtējā Kandavas novada domes sēde, kurā piedalījās visi 15 domes deputāti. No darba kārtības tika izņemti vairāki jautājumi, tostarp pašvaldības policijas priekšnieka un domes izpilddirektora apstiprināšana.

Cēres sporta spēļu vakarā /FOTO/ 

Sporta spēļu vakars piektdien Cēres sporta hallē bija plaši apmeklēts, kur florbolā sacentās 8 komandas, zolītē – 15 dalībnieki. «Riču račā» – 8 dalībnieki.

Zemītē ir, ko darīt, pat tad, kad šķiet – nav, ko darīt 

Aizvadītās nedēļas otrā puse Zemītē pagāja Valentīndienas gaisotnē. Dienu pirms tam pirmskolnieki pagasta bibliotēkā gatavoja apsveikumus, ar ko savus draugus iepriecināt, bet 14. februāri skolēni pavadīja draudzīgās, jautrās un interesantās stafetēs.

Ārkārtas sēdē Kandavas policijas priekšnieku neapstiprina (6)

20. februārī tika pasludināta domes ārkārtas sēde. Tās sasaukšanas iemesls – izvērtēšanas komisijas izvēlētā Kandavas novada Pašvaldības policijas priekšnieka amata kandidāta Riharda Zariņa apstiprināšana amatā.

Kandavā sākas bedrīšu “lāpīšana” (7)

Kandavas novada ceļu, ielu un gājēju ietvju uzturētāja, SIA «Kandavas ceļi» darbinieki nolēmuši aizlāpīt pilsētas bedrītes. Otrdien, 18. februārī, dienas otrā pusē ceļu meistarus Ivaru Feteri, Ilmāru Dedilu, Aivaru Frīdentālu un Edgaru Stepiņu sastapām strādājam Talsu ielā

Kandavas Mākslas galerijā atklāta izstāde «Sintētiskā daba» (1)

Sestdien, 15. februārī, Kandavas Mākslas galerijā atklātās izstādes «Sintētiskā daba» autori ierosmi saviem darbiem smēlušies no medijiem. Vai dārzu ir iespējams integrēt biroja vidē? Kādu troksni rada kompostā dzīvojoši kukainīši?

Kandavā būs jauns pašvaldības policijas priekšnieks (48)

Līdzšinējā pašvaldības policijas priekšniece Ailona Dārzniece ilgstoši slimoja, tāpēc jaunās dienesta struktūras veidošana, kā arī darbinieku izvērtēšana tika uzdota priekšnieces vietniekam Kārlim Skvarcovam.

Engurē un Kandavā visvairāk “ēnoti” policisti 

Engures un Kandavas novados, tāpat kā citviet Latvijā, trešdien, 12. februārī, norisinājās Ēnu diena. Tās mērķis bija iepazīstināt skolēnus ar dažādām profesijām, ar darba ikdienu.

Kandavas Pensionāru dienas centrā sporto seniori 

Sestdien, 8. februārī, Kandavā, Pensionāru dienas centrā valdīja sportisks azarts un darbošanās prieks. Komandas bija parūpējušās par interesantiem komandu nosaukumiem, kā «Smaidiņi», «Sakasnīši», «Ērces», «Ķirbīši», «Neuzvaramie» un «Rūmenes blice».

Pasākumu kalendārs

2018.09.22 | 10:00

Sporta diena Tukumā 

2018.09.22 | 10:00

Sporta festivāls Jaunpilī 

2018.09.22 | 13:00

Izstādes atklāšana Slampē 

2018.09.22 | 13:00

Izstādes atklāšana Tukumā 

2018.09.22 | 13:00

Folkloras kopas jubileja Viesatās 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool