Pirmdiena, 2019. gada 18. februāris
Kintija, Kora

Čužu purva pļavās – kopā ar entomologu 

Sestdien, 28. jūnijā, Kandavas novada Čužu purvā lieliem un maziem interesentiem bija iespēja apskatīt un mazliet arī iepazīst plašo kukaiņu pasauli kopā ar tās pazinēju, entomologu Voldemāru Spuņģi.

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā speciālisti kārto kvalifikācijas eksāmenus (4)

Šobrīd mūspuses valstī zināmākajā mācību iestādē Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā jeb, kā tagad oficiāli jāteic, Profesionālas izglītības kompetences centrā Kandavas Valsts lauksaimnieku tehnikumā, jaunie speciālisti kārto profesionālās kvalifikācijas eksāmenus.

Mazpulcēni iepazīst saimniekošanu laukos un dabu 

19. un 20. jūnijā, Tukuma, Jaunpils, Engures un Kandavas novada mazpulcēni piedalās vasaras skolā «Dzīvoju zaļi – zaļā pasaulē», kura norisinās Pūres pamatskolā.

Spēka vieta Vānē stiprināta… (1)

11. jūnijā notikušais Saulgriežu ieskandināšanas un sagaidīšanas pasākums Vānes pagasta spēka vietā – skolas parkā – bija kā noslēgums trīs svētku dienu ciklam, ko organizēja biedrība «Ģimeņu un audžuģimeņu klubiņš «Prātnieki»».

Aicinam pievienoties pastaigai gar Abavas krastu! (3)

Ir jau notikusi Abavas upes sakopšanas talka, pārgājieni «Paņem savus alvas zaldātiņus» un «Izved mammu pastaigāt!». Nākamais biedrības «Abavas ielejas attīstības centrs» pasākums paredzēts šajā svētdienā, 15. jūnijā, 12.00 atpūtas kompleksā «Zviedru cepure» – tas ir starp Kandavu un Sabili Abavas upes kreisajā krastā.

Olimpiskā diena pirmsskolas vecuma bērniem (4)

5. jūnijā Kandavā K.Mīlenbaha vidusskolas stadionā notika 12. atklātā Olimpiskā diena pirmsskolas vecuma bērniem, kuru organizēja sporta klubs «Kandava».

K. Mīlenbaha vidusskolas klases izcīna 6. vietu ZZ čempionāta finālā (1)

31. maijā Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas 5. a un 5. b klases skolēni devās uz Rīgu, lai kopā ar citu skolu, gandrīz 6000 skolēniem, piedalītos ZZ čempionāta «Spēks un prāts» 2014. gada finālā un cīnītos par radošākās, vienotākās, sportiskākās klases titulu un vērtīgām balvām.

K. Mīlenbaha skolēni tiek apbalvoti par teicamām sekmēm 

Kopš 2010. gada maija Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā ir tradīcija apbalvot tos 4. līdz 8. un 10. līdz 11. klašu skolēnus, kuru sekmes mācību gada noslēgumā ir labas, teicamas un izcilas, ar zelta vai sudraba atzinībām.

Par netiklām darbībām apsūdzētais nav pedofils (8)

Pērn kāds kandavnieks stājās tiesas priekšā par piecgadīgas meitenes pavešanu netiklībā. Šis gadījums, iespējams, negūtu plašāku rezonansi, ja mediji nepievērstu uzmanību tiesas spriedumam.

Tukuma, Kandavas un Jaunpils novados oficiālu peldvietu nav (2)

Lai arī šobrīd karstās dienas nomainījis brāzmains vējš un arī mūsu novadu iecienītāko peldvietu krasti ir tukši un klusi, vasaru neviens nav atcēlis un pavisam drīz, tiklīdz laika apstākļi to atļaus, šis vietas būs ļaužu piepildītas.

Konkursā «Tonis-pustonis» uzvar Elīna Žizņevska (1)

24. maijā Kandavas kultūras namā notika 19. starptautiskais jauno dziedātāju konkurss «Tonis-pustonis», kuru organizēja Tukuma vokālā studija «Varavīksne» Anitas Geidānes vadībā.

Kandavā asins donoru šogad mazāk 

22. maijā Kandavas Sociālās palīdzības centrā notika Donoru diena. Valsts Asinsdonoru centra mediķi atzina, ka šajā reizē ir bijis mazāks apmeklējums nekā līdz šim novadā ierasts.

Kandavā atkal atvērta «Nāriņa»; peldsezona sākusies (23)

Vasaras sākumu un atpūtas sezonas sākšanos Kandavas pilsētā iezīmē vairāki tradicionālie pasākumi. Pavisam oficiāli tie ir Pilsētas svētki, kas vairāk vai mazāk atraktīvi tiek svinēti 30. un 31. maijā.

Lai arī Kandavas kartingu trase ir slēgta, tajā notiek sacensības (42)

Kandavā atkal skan kartings. Vietas Kandavas viesnīcās un viesu mājās šajās dienās bija pilnībā izpirktas un beidzot varēja sajust, ka pilsēta ir atdzīvojusies. Tas, protams, iepriecināja arī veikalu un kafejnīca īpašniekus.

Gadskārtējā Tukuma koru apriņķa skatē /FOTO/ (8)

Sestdien, 17. maijā, Tukuma Raiņa ģimnāzijā norisinājās gadskārtējā Tukuma koru apriņķa skate. Korus vērtēja Dziesmu svētku virsdiriģenti Edgars Račevskis, Romāns Vanags un Gints Ceplenieks.

Pasākumu kalendārs

2019.02.18 | 12:00

Konkurss «Balsis» Kandavā 

2019.02.27 | 11:00

Sacensības skolēniem Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Februāris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool