Bernhards, Boriss, Rojs

Cēres skolai – 175 /FOTO/ (1)

Sestdien, 23. maijā, Cēres skola Kandavas novadā svinēja savas pastāvēšanas 175. gadadienu. Skolas absolventi no tuvas un tālākas apkārtnes reizi piecos gados šeit ierodas, lai satiktu savus skolasbiedrus un skolotājus.

Zantē aizvadīti pirmie pagastsvētki mūspusē /FOTO/ 

Svētkus ar kopīgām dejām un dziesmām ievadīja rotaļniece Jogita Pūpola kopā ar Blīkšķu Baniju – samtaini pelēku multeņu garausi, ar kuru katrs varēja bildēties, cik tīk.

Muzeju nakts Kandavas novada muzejā /FOTO/ 

16. maijā Kandavas muzejs vērās Muzeju naktij atbilstošā laikā – ap 19.00 kavētāji vēl varēja iepazīt Jāņa Vītola fotoizstādi un Dzirciema internātpamatskolas audzēkņu darbu izstādi, lai pēc tam ļautos Nacionālā teātra aktrises Zanes Jančevskas un viņas dēla Jēkaba uzburtajām Aspazijas un aktieru dzīves ainiņām.

Vēlas vienlīdzību braukšanas maksas sadalījumā skolēniem Kandavas novadā (4)

Jautā lasītājs: – Esmu no Matkules. Meita mācās 5. klasē Kandavā. Neesmu sapratusi skolēnu transporta sistēmu. Sešus bērnus uz Matkuli ved ar lielo, 45-vietīgo autobusu…

Ģimenes diena Kandavas vienīgajā bērnudārzā «Zīļuks» /FOTO/ 

14. maijā Kandavas vienīgajā pirmskolas izglītības iestādē «Zīļuks» svinēja Ģimenes dienu. Svinēja vakarpusē – lai dienas darbi nekavētu kopā būt. Spriežot pēc auto rindām sānielās, atsaucība pasākumam bija liela.

Kandavas bērnu popgrupai «Taustiņi» – 15 /FOTO/ 

Skanīgi, koši un atraktīvi – tā 9. maijā izskanēja Kandavas Mūzikas un mākslas skolas popgrupas «Taustiņi» 15 gadu jubilejas koncerts. Šoreiz – Kandavas internātvidusskolā, ne kultūras namā, kā iepriekš cerēts.

Šodien atjaunos satiksmi starp Kandavu un Sabili (3)

No piektdienas, 15. maija, 19.00 atjaunos satiksmi uz autoceļa Līgas-Kandava-Veģi netālu no Sabiles (14,8. – 15,3. km). Savukārt netālajā posmā no 13,95. līdz 14,25. km satiksme organizēta pa vienu joslu un regulēta ar luksoforiem.

Taku skriešanas sacensībās «Abavas senlejas Stirnu buks» iepazīs Abavas senleju 

30. maijā Kandavas novada svētku ietvaros atpūtas kompleksā «Zviedru cepure» pulcēsies taku skriešanas mīļotāju simti no visas Latvijas, lai četrās dažāda garuma distancēs iepazītos un izbaudītu izcili ainaviskās Abavas senlejas takas.

Karjeras diena Kandavas jauniešu centrā (2)

Kandavas multifunkcionālajā jauniešu iniciatīvu centrā «Nagla» norisinājusies ikgadējā Karjeras diena, kurai bija dots saistošs nosaukums «Jaunietis – jaunietim» – jauniešiem tika dota iespēja klausīties savos vienaudžos un uzzināt viņu pieredzi profesijas un darba meklējumos.

4. maija svētkos Zantē pulcējās dancotāji un dziedātāji /FOTO/ 

4. maija svētku pasākumus Kandavas novadā vienoja kāršu pupu stādīšana ar laba vēlējumiem Latvijai, taču Zantē par svētku koncertu bija īpaši padomāts – kultūras namā sadancoja un sadziedāja gan četri vietējie kolektīvi, gan viesi no Kandavas un Saldus.

Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadienā kandavnieki stāda pupas /FOTO/ (3)

Jau otro gadu Kandavas novadā 4. maiju atzīmēja, stādot pupas katrs savā pagastā un Kandavā, un vēlot labas domas Latvijai un savai dzimtajai vietai.

Stāstnieku saiets Zemītē 

Stāstniecība ir sena nodarbe, kas mūsdienu tehnoloģiju laikmetā ir zaudējusi gan savu nozīmīgumu, gan auditoriju, jo elektroniskā informācijas plūsma ir pārņēmusi cilvēkus savā varā un attālinājusi mūs no rimtām sarunām, notikumu pārstāstiem un dzīvās atmiņas tālākas nodošanas no paaudzes paaudzē.

Audžuģimeņu vakars Zantē 

”Dod, Dieviņ, otram dot, ne no otra mīļi lūgt…” Ar šādu moto iesākās audžuģimeņu vakars sestdien, 25. aprīlī, Zantē, kad pagasta kultūras nams uz pāris stundām kā pasakā pārtapa krāšņā karaļvalstī, kur valdīja bezgala gaiša, sirsnīga un mīlestības pilna gaisotne.

Kandavā noskaidroti labākie Kurzemes šķēpmetēji /FOTO/ 

24. aprīlī Kandavā tehnikuma stadionā notika Latvijas Šķēpmetēju kluba un novada Sporta skolas kopīgi rīkotā Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā.

Lielā talka Tukuma, Kandavas un Engures novados /FOTO/ (1)

Kāda bijusi aizvadītā šī gada talka, skatiet mūsu žurnālistu un fotogrāfu veikumā.

Pasākumu kalendārs

2019.08.20 | 11:13

Kapu svētki Kandavā un Zantē 

2019.08.21 | 11:00

Futbols Tukumā 

2019.08.22 | 18:00

Skriešana Engurē 

2019.08.22 | 18:30

Skriešana Ragaciemā 

2019.08.23 | 15:00

Seminārs uzņēmējiem 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool