Pirmdiena, 2019. gada 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Vēlas vienlīdzību braukšanas maksas sadalījumā skolēniem Kandavas novadā (4)

Jautā lasītājs: – Esmu no Matkules. Meita mācās 5. klasē Kandavā. Neesmu sapratusi skolēnu transporta sistēmu. Sešus bērnus uz Matkuli ved ar lielo, 45-vietīgo autobusu…

Ģimenes diena Kandavas vienīgajā bērnudārzā «Zīļuks» /FOTO/ 

14. maijā Kandavas vienīgajā pirmskolas izglītības iestādē «Zīļuks» svinēja Ģimenes dienu. Svinēja vakarpusē – lai dienas darbi nekavētu kopā būt. Spriežot pēc auto rindām sānielās, atsaucība pasākumam bija liela.

Kandavas bērnu popgrupai «Taustiņi» – 15 /FOTO/ 

Skanīgi, koši un atraktīvi – tā 9. maijā izskanēja Kandavas Mūzikas un mākslas skolas popgrupas «Taustiņi» 15 gadu jubilejas koncerts. Šoreiz – Kandavas internātvidusskolā, ne kultūras namā, kā iepriekš cerēts.

Šodien atjaunos satiksmi starp Kandavu un Sabili (3)

No piektdienas, 15. maija, 19.00 atjaunos satiksmi uz autoceļa Līgas-Kandava-Veģi netālu no Sabiles (14,8. – 15,3. km). Savukārt netālajā posmā no 13,95. līdz 14,25. km satiksme organizēta pa vienu joslu un regulēta ar luksoforiem.

Taku skriešanas sacensībās «Abavas senlejas Stirnu buks» iepazīs Abavas senleju 

30. maijā Kandavas novada svētku ietvaros atpūtas kompleksā «Zviedru cepure» pulcēsies taku skriešanas mīļotāju simti no visas Latvijas, lai četrās dažāda garuma distancēs iepazītos un izbaudītu izcili ainaviskās Abavas senlejas takas.

Karjeras diena Kandavas jauniešu centrā (2)

Kandavas multifunkcionālajā jauniešu iniciatīvu centrā «Nagla» norisinājusies ikgadējā Karjeras diena, kurai bija dots saistošs nosaukums «Jaunietis – jaunietim» – jauniešiem tika dota iespēja klausīties savos vienaudžos un uzzināt viņu pieredzi profesijas un darba meklējumos.

4. maija svētkos Zantē pulcējās dancotāji un dziedātāji /FOTO/ 

4. maija svētku pasākumus Kandavas novadā vienoja kāršu pupu stādīšana ar laba vēlējumiem Latvijai, taču Zantē par svētku koncertu bija īpaši padomāts – kultūras namā sadancoja un sadziedāja gan četri vietējie kolektīvi, gan viesi no Kandavas un Saldus.

Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadienā kandavnieki stāda pupas /FOTO/ (3)

Jau otro gadu Kandavas novadā 4. maiju atzīmēja, stādot pupas katrs savā pagastā un Kandavā, un vēlot labas domas Latvijai un savai dzimtajai vietai.

Stāstnieku saiets Zemītē 

Stāstniecība ir sena nodarbe, kas mūsdienu tehnoloģiju laikmetā ir zaudējusi gan savu nozīmīgumu, gan auditoriju, jo elektroniskā informācijas plūsma ir pārņēmusi cilvēkus savā varā un attālinājusi mūs no rimtām sarunām, notikumu pārstāstiem un dzīvās atmiņas tālākas nodošanas no paaudzes paaudzē.

Audžuģimeņu vakars Zantē 

”Dod, Dieviņ, otram dot, ne no otra mīļi lūgt…” Ar šādu moto iesākās audžuģimeņu vakars sestdien, 25. aprīlī, Zantē, kad pagasta kultūras nams uz pāris stundām kā pasakā pārtapa krāšņā karaļvalstī, kur valdīja bezgala gaiša, sirsnīga un mīlestības pilna gaisotne.

Kandavā noskaidroti labākie Kurzemes šķēpmetēji /FOTO/ 

24. aprīlī Kandavā tehnikuma stadionā notika Latvijas Šķēpmetēju kluba un novada Sporta skolas kopīgi rīkotā Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā.

Lielā talka Tukuma, Kandavas un Engures novados /FOTO/ (1)

Kāda bijusi aizvadītā šī gada talka, skatiet mūsu žurnālistu un fotogrāfu veikumā.

Zemītē bērni ar pedagogiem un vecākiem iestādījuši 2000 eglītes (1)

Pirmdien, 20. aprīlī, Zemītes pagastā notika Meža dienas, kurās, atsaucoties a/s «Latvijas valsts meži» aicinājumam, Pūres bērnudārza «Zemenīte» un Irlavas bērnudārza «Cīrulītis» audzēkņi kopā ar pedagogiem un vecākiem stādīja mežu.

Zantes folkloras kopai «Vācelīte – 10 /FOTO/ (1)

Pagājušo sestdien Zantes folkloras kopas «Vācelīte» ļaudis savu dziesmoto, dejisko desmitgadi svinēja. Varen skanīgi, ar dižu blīkšķi svinības Zantē noritēja. Zantenieki allaž pratuši strādāt un arī svētkus svinēt. Līdz pirmajiem gaiļiem, vēl ilgāk, un nākamajā atkal – pie darba, uz strīpas.

Kandavas skeitparkā sezona atklāta /FOTO/ 

Pagājušo sestdien, 18. aprīlī, jaunie kandavnieki pavasara spirdzinošajā gaisā iznāca un skeitparkā pie vecās vidusskolas jauno sezonu iebraukāja. Jauno sezonu atklāja ikseri, BMX, skrituļslidu un skrituļdēļu braucēji no Kurzemes.

Pasākumu kalendārs

2019.05.27 | 10:00

Saeimas komisijas sēde Engurē 

2019.05.27 | 11:00

Saeimas komisijas sēde Tukumā 

2019.05.27 | 15:00

Galda hokejs Zantē 

2019.05.27 | 18:30

Sapulce par ēku siltināšanu Slampē 

2019.05.28 | 11:15

Disko ballīte bērniem Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Maijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool