Marija, Marika, Marina

Kārtības sargu sporta svētki /FOTO/ (18)

Divas dienas – 5. un 6. jūnijā – Valsts Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sporta kompleksā notika Iekšlietu ministrijas Sporta svētki, kuros tika izspēlētas sporta sezonas noslēguma sacensības.

Baltijas, Latvijas un Lietuvas čempionāts «Enduro» /FOTO/ 

Aizvadītā nedēļas nogale Kandavas novada Zantes pagastā pagājusi motociklu rēkoņā un zemes dunoņā, jo divu dienu garumā tur norisinājās Moto piedzīvojumu kluba «apPasaule» un Evarsonu ģimenes kopīgi rīkotās un jau par tradīciju kļuvušās motosacensības.

Par izciliem sasniegumiem Kandavas novada skolēniem – naudas balvas /FOTO/ (1)

4. jūnijā Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā pirmoreiz ar naudas prēmijām par izciliem sasniegumiem tika sveikti novada labākie skolēni un viņu pedagogi.

Kandavas stacijas bērniem jauns rotaļlaukums (2)

Atzīmējot 1. jūniju – Starptautisko Bērnu aizsardzības dienu, Kandavas stacijā vienīgās daudzdzīvokļu mājas pagalmā tika atklāts jauns rotaļlaukums.

5. jūnijā Sātos, Kandavā un Engurē – Baznīcu nakts (1)

Piektdien, 5. jūnijā, visā Latijā notiks Baznīcu nakts. Baznīcu nakts ir kultūras notikums, kas kristīgo draudžu baznīcās notiek vasaras sākumā, jūnijā. Tas ir laiks, kad baznīcā ienākt citādi un iepazīt kultūras un garīgās vērtības.

Pēdējā maija nedēļas nogale Tukuma un Kandavas pusē (4)

Maija pēdējā nedēļas nogalē uz mūsu pusi aicināti visi, kam patīk svinēt svētkus, skatīt dažādu mākslinieku sniegumu un piedalīties vai just līdzi sporta aktivitātēs. Jau piektdien, 29. maijā, no 13.00 Kandavā sāks svinēt novada svētkus «Lustīga Dzīvošana», kuru tēma šogad «Nāc un esi savējais!»

Orientēšanās seriāls «Silva» un Kurzemes-Zemgales taku orientēšanās – Kandavā 

Melnais mežs – vieta Kandavas novadā, kur otrdienas, 26. maija, pēcpusdienā pulcējās orientēšanās sporta entuziasti. Vienā dienā dalībnieki pieveica uzreiz trīs mačus, sākot ar – Tukuma tautas orientēšanās seriāla «Silva» 8. kārtu.

Cēres skolai – 175 /FOTO/ (1)

Sestdien, 23. maijā, Cēres skola Kandavas novadā svinēja savas pastāvēšanas 175. gadadienu. Skolas absolventi no tuvas un tālākas apkārtnes reizi piecos gados šeit ierodas, lai satiktu savus skolasbiedrus un skolotājus.

Zantē aizvadīti pirmie pagastsvētki mūspusē /FOTO/ 

Svētkus ar kopīgām dejām un dziesmām ievadīja rotaļniece Jogita Pūpola kopā ar Blīkšķu Baniju – samtaini pelēku multeņu garausi, ar kuru katrs varēja bildēties, cik tīk.

Muzeju nakts Kandavas novada muzejā /FOTO/ 

16. maijā Kandavas muzejs vērās Muzeju naktij atbilstošā laikā – ap 19.00 kavētāji vēl varēja iepazīt Jāņa Vītola fotoizstādi un Dzirciema internātpamatskolas audzēkņu darbu izstādi, lai pēc tam ļautos Nacionālā teātra aktrises Zanes Jančevskas un viņas dēla Jēkaba uzburtajām Aspazijas un aktieru dzīves ainiņām.

Vēlas vienlīdzību braukšanas maksas sadalījumā skolēniem Kandavas novadā (4)

Jautā lasītājs: – Esmu no Matkules. Meita mācās 5. klasē Kandavā. Neesmu sapratusi skolēnu transporta sistēmu. Sešus bērnus uz Matkuli ved ar lielo, 45-vietīgo autobusu…

Ģimenes diena Kandavas vienīgajā bērnudārzā «Zīļuks» /FOTO/ 

14. maijā Kandavas vienīgajā pirmskolas izglītības iestādē «Zīļuks» svinēja Ģimenes dienu. Svinēja vakarpusē – lai dienas darbi nekavētu kopā būt. Spriežot pēc auto rindām sānielās, atsaucība pasākumam bija liela.

Kandavas bērnu popgrupai «Taustiņi» – 15 /FOTO/ 

Skanīgi, koši un atraktīvi – tā 9. maijā izskanēja Kandavas Mūzikas un mākslas skolas popgrupas «Taustiņi» 15 gadu jubilejas koncerts. Šoreiz – Kandavas internātvidusskolā, ne kultūras namā, kā iepriekš cerēts.

Šodien atjaunos satiksmi starp Kandavu un Sabili (3)

No piektdienas, 15. maija, 19.00 atjaunos satiksmi uz autoceļa Līgas-Kandava-Veģi netālu no Sabiles (14,8. – 15,3. km). Savukārt netālajā posmā no 13,95. līdz 14,25. km satiksme organizēta pa vienu joslu un regulēta ar luksoforiem.

Taku skriešanas sacensībās «Abavas senlejas Stirnu buks» iepazīs Abavas senleju 

30. maijā Kandavas novada svētku ietvaros atpūtas kompleksā «Zviedru cepure» pulcēsies taku skriešanas mīļotāju simti no visas Latvijas, lai četrās dažāda garuma distancēs iepazītos un izbaudītu izcili ainaviskās Abavas senlejas takas.

Pasākumu kalendārs

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool