Ceturtdiena, 2019. gada 21. marts
Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts, Benedikta

Karjeras diena Kandavas jauniešu centrā (2)

Kandavas multifunkcionālajā jauniešu iniciatīvu centrā «Nagla» norisinājusies ikgadējā Karjeras diena, kurai bija dots saistošs nosaukums «Jaunietis – jaunietim» – jauniešiem tika dota iespēja klausīties savos vienaudžos un uzzināt viņu pieredzi profesijas un darba meklējumos.

4. maija svētkos Zantē pulcējās dancotāji un dziedātāji /FOTO/ 

4. maija svētku pasākumus Kandavas novadā vienoja kāršu pupu stādīšana ar laba vēlējumiem Latvijai, taču Zantē par svētku koncertu bija īpaši padomāts – kultūras namā sadancoja un sadziedāja gan četri vietējie kolektīvi, gan viesi no Kandavas un Saldus.

Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadienā kandavnieki stāda pupas /FOTO/ (3)

Jau otro gadu Kandavas novadā 4. maiju atzīmēja, stādot pupas katrs savā pagastā un Kandavā, un vēlot labas domas Latvijai un savai dzimtajai vietai.

Stāstnieku saiets Zemītē 

Stāstniecība ir sena nodarbe, kas mūsdienu tehnoloģiju laikmetā ir zaudējusi gan savu nozīmīgumu, gan auditoriju, jo elektroniskā informācijas plūsma ir pārņēmusi cilvēkus savā varā un attālinājusi mūs no rimtām sarunām, notikumu pārstāstiem un dzīvās atmiņas tālākas nodošanas no paaudzes paaudzē.

Audžuģimeņu vakars Zantē 

”Dod, Dieviņ, otram dot, ne no otra mīļi lūgt…” Ar šādu moto iesākās audžuģimeņu vakars sestdien, 25. aprīlī, Zantē, kad pagasta kultūras nams uz pāris stundām kā pasakā pārtapa krāšņā karaļvalstī, kur valdīja bezgala gaiša, sirsnīga un mīlestības pilna gaisotne.

Kandavā noskaidroti labākie Kurzemes šķēpmetēji /FOTO/ 

24. aprīlī Kandavā tehnikuma stadionā notika Latvijas Šķēpmetēju kluba un novada Sporta skolas kopīgi rīkotā Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā.

Lielā talka Tukuma, Kandavas un Engures novados /FOTO/ (1)

Kāda bijusi aizvadītā šī gada talka, skatiet mūsu žurnālistu un fotogrāfu veikumā.

Zemītē bērni ar pedagogiem un vecākiem iestādījuši 2000 eglītes (1)

Pirmdien, 20. aprīlī, Zemītes pagastā notika Meža dienas, kurās, atsaucoties a/s «Latvijas valsts meži» aicinājumam, Pūres bērnudārza «Zemenīte» un Irlavas bērnudārza «Cīrulītis» audzēkņi kopā ar pedagogiem un vecākiem stādīja mežu.

Zantes folkloras kopai «Vācelīte – 10 /FOTO/ (1)

Pagājušo sestdien Zantes folkloras kopas «Vācelīte» ļaudis savu dziesmoto, dejisko desmitgadi svinēja. Varen skanīgi, ar dižu blīkšķi svinības Zantē noritēja. Zantenieki allaž pratuši strādāt un arī svētkus svinēt. Līdz pirmajiem gaiļiem, vēl ilgāk, un nākamajā atkal – pie darba, uz strīpas.

Kandavas skeitparkā sezona atklāta /FOTO/ 

Pagājušo sestdien, 18. aprīlī, jaunie kandavnieki pavasara spirdzinošajā gaisā iznāca un skeitparkā pie vecās vidusskolas jauno sezonu iebraukāja. Jauno sezonu atklāja ikseri, BMX, skrituļslidu un skrituļdēļu braucēji no Kurzemes.

Kandavas makšķernieki tiekas zāles spiningošanā (7)

Trešdienas pievakarē Kandavas sporta hallē satikās zāles spiningošanas entuziasti jeb, precīzāk, kandavnieki – dažāda kaluma makšķernieki

Putnu dienas Jaunmokās 

Arī šogad Jaunmoku pils muzejs aicināja uz Putnu dienu pasākumu. Putnu draugi un interesenti no Kandavas internātvisdusskolas 8.klases, Pūres bērnudārza un Zemītes pamatskolas bija ieradušies, lai tiktos ar ornitologiem Dmitriju Boiko un Kārli Milleru.

Kandavas jauniešu talka Čužu purva dabas takās /FOTO/ 

Piektdien Kandavas jauniešu centra «Nagla» aktīvie jaunieši devās sakopt Čužu purva dabas takas apkārtni. Čužu purvs kā vienīgā vieta Latvijā, kur lielā platībā savvaļā aug krūmu čužas jeb tautā pazīstamās klinšrozītes, un ir viens no nedaudzajiem purviem Latvijā, kur sastopami sēravoti.

Lieldienas Tukuma, Kandavas un Engures novadā /FOTO/ 

Lieldienas aizvadītas. Kādas tās bijušas, piedāvājam mūsu foto izlasē no svētku pasākumiem Tukuma novadā (Zentenē, Bisniekos, Slampē), Kandavas novada Cērē un Engures novadā (Smārdes Vēju dārzā un Šlokenbekā).

Dace Rozentāle – jaunā Kandavas valsts lauksaimniecības tehnikuma direktore (78)

Kandavas valsts lauksaimniecības tehnikumā konkursa kārtībā apstiprināta jauna direktore Dace Rozentāle. Jāpiebilst, ka 13. jūnijā Kandavas tehnikumā notiks mācību iestādes septiņdesmitgadu jubilejas salidojums. Šajā datumā uz Kandavu dosies bijušie tehnikuma audzēkņi, kuri savulaik mācījušies lauksaimniekiem tik prestižajā skolā.

Pasākumu kalendārs

2019.03.21 | 10:00

Donoru diena Kandavā 

2019.03.21 | 19:00

Koru kopmēģinājums Tukumā 

2019.03.21 | 19:30

Basketbols Kandavā 

2019.03.21 | 19:45

Zumba Kandavā 

2019.03.22 | 11:00

Atvērto durvju diena Kandavas tehnikumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Marts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool