Pirmdiena, 2019. gada 22. aprīlis
Armanda, Armands

Kandavas kapu apsaimniekotājs neapmierināts ar ceļu uzturētāju veikumu (5)

Otrdien, 14. jūlijā, laikraksta Kandavas birojā sarūgtināts vērsās apbedīšanas biroja «Kalve» īpašnieks un līdzšinējais Kandavas kapu apsaimniekotājs Ainārs Vilkaušs. Viņš bija sašutis par to, ka pievadceļu pārbūve pie Kandavas kapu kapličas notiek atšķirīgi sākotnējai iecerei.

Kandavā tiek atjaunots kultūras nams (3)

Pavasarī, runājot par Kandavas kultūras nama siltināšanu, domes sēdē izskanēja jautājums par logu vitrāžām kā kultūrvēsturisku vērtību. Izskanēja bažas, vai pēc logu maiņas tās būs savā vietā, un nācās atzīt – diemžēl nebūs.

Kandavā norisinās ikgadējais mākslas plenērs /FOTO/ 

Šonedēļ Kandavā aizrit jau par tradīciju kļuvušais mākslas plenērs. Šogad tajā pieteikušies 49 dalībnieki – gan profesionāli mākslinieki, gan vienkārši mākslas mīļotāji no visas Latvijas, kas līdz svētdienai darbosies dažādās radošās darbnīcās.

XI Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un Deju svētki rit pilnā sparā /FOTO/ 

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki Rīgā, 11. novembra krastmalā, tika atklāti trešdien, 8. jūlijā, kad dejotāju pulkam, kas cītīgi strādāja jau kopš 6. jūlija, pievienojās kori.

Atjaunota Kandavas peldvieta Teteriņu ezerā (8)

Šopavasar atjaunotā Kandavas tehnikuma peldvieta Teteriņu ezerā ļāva cerēt, ka peldēšanās baseinā būs ne tikai ērtāka, bet arī drošāka. Pēc pērn notikušā nelaimes gadījuma – baseinā noslīka kāds vīrietis, kas reibumā mēģināja to pārpeldēt; arī no deputātu puses izskanēja viedokļi, ka jādomā par drošību.

Latvijas vides gidu saiets Kandavā 

Aizvadītajās brīvdienās – 27. un 28. jūnijā – Matkules pagasta viesu namā «Romance» aizritēja ikgadējais Latvijas vides gidu saiets.

Velotūre Kandavā pulcēja 43 dalībniekus /FOTO/ 

Jau trešo gadu pēc kārtas SK «Kandava» organizēja velobraucienu. Šī gada maršruts bija Kandava-Kukšu muiža-Zemīte-Valdeķi-Kandava. Kopumā tika nobraukti aptuveni 34 km.

Kandavā renovētas notekūdeņu attīrīšanas iekārtas (1)

Šodien Kandavā, Valteru ielā 5 B, ar svinīgu pasākumu tika noslēgts vērienīgs – vairāk nekā 200 000 eiro vērts – attīrīšanas iekārtu renovācijas projekts.

Kandavas tehnikumam – 70 /FOTO/ (5)

Pagājušās nedēļas sestdienā Kandavā, Jaunkandavā, tehnikuma apkaimē, bija vērojama ļaužu piepildīta leja gluži kā bišu spietā. Ceļa malas no stadiona uz visām pusēm, arī Teteriņu priedes vieglo automašīnu piepildītas.

Jaunie olimpieši /FOTO/ (2)

Spēles jau 13. gadu pēc kārtas notiek. Tās rīko sporta kluba «Kandava» darbinieki. Tajās šogad piedalījās 150 mazo sportistu no visām novada pirmskolas mācību iestādēm.

Savus svētkus svinēja Cēre /FOTO/ 

Sestdien, 6. jūnijā, Cēres pagasts aicināja uz ikgadējiem pagasta svētkiem, kas šogad lepojās ar devīzi «Lai sanākam Cērē». Svētki sākās jau no paša rīta un turpinājās visu dienu, lai noslēgtos ar šī gada pirmo pagasta zaļumballi.

Kārtības sargu sporta svētki /FOTO/ (18)

Divas dienas – 5. un 6. jūnijā – Valsts Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sporta kompleksā notika Iekšlietu ministrijas Sporta svētki, kuros tika izspēlētas sporta sezonas noslēguma sacensības.

Baltijas, Latvijas un Lietuvas čempionāts «Enduro» /FOTO/ 

Aizvadītā nedēļas nogale Kandavas novada Zantes pagastā pagājusi motociklu rēkoņā un zemes dunoņā, jo divu dienu garumā tur norisinājās Moto piedzīvojumu kluba «apPasaule» un Evarsonu ģimenes kopīgi rīkotās un jau par tradīciju kļuvušās motosacensības.

Par izciliem sasniegumiem Kandavas novada skolēniem – naudas balvas /FOTO/ (1)

4. jūnijā Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā pirmoreiz ar naudas prēmijām par izciliem sasniegumiem tika sveikti novada labākie skolēni un viņu pedagogi.

Kandavas stacijas bērniem jauns rotaļlaukums (2)

Atzīmējot 1. jūniju – Starptautisko Bērnu aizsardzības dienu, Kandavas stacijā vienīgās daudzdzīvokļu mājas pagalmā tika atklāts jauns rotaļlaukums.

Pasākumu kalendārs

2019.04.22 | 11:00

Izstādes atklāšana Jaunpilī 

2019.04.22 | 12:00

Lieldienas Jaunpilī 

2019.04.22 | 12:00

Skrējiens Engures pagastā 

2019.04.22 | 12:00

Pasākums «Mēs Engurei» 

2019.04.22 | 13:00

Lieldienas Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool