Linda, Janīna

Kandavā aizvadīti VI Kafijas un Tējas svētki /FOTO/ (6)

Sestdien, 31. oktobrī, Kandavā notika 6. kafijas un Tējas svētki. No rīta puses, iebraucot pilsētas centrā, šķita, ka ir pavisam parasts sestdienas rīts: mašīnu nav daudz, cilvēku – vēl mazāk.

Kandavā atklāta izstāde «Baltija un vācieši» 

Daudzu gadu garumā esam baroti ar informāciju par 700 gadiem vācu verdzības jūgā. Pat to stāsta arī mūsu tautas dziesmas, pasakas, rakstnieku literārie darbi un cilvēku atmiņas.

Noslēgušies Kandavas novada atklātie čempionāti orientēšanās sportā 

24. oktobrī noslēdzās Kandavas novada atklātie čempionāti orientēšanās sportā. Taku orientēšanās čempionātā piedalījās 28 dalībnieki. Elites grupas bija ļoti spēcīgas.

Noslēgušās skolēnu pārgājienu dienas Abavas senlejā 

No 15. septembra līdz 15. oktobrim projekta «Ej droši dabā» ietvaros Abavas senlejā norisinājās skolēnu pārgājienu dienas, kuru laikā bērniem no skolām, kuras atrodas Abavas senlejā, bija jādodas dabā – jāizveido vienas dienas pārgājiena maršruts, redzētais jāfiksē fotogrāfijās un video.

Kandavas «Dālderu» vistu kūtī viesojas vanags (4)

Zigurds Megnis no Kandavas pagasta «Dalderiem» ar vanagu aci pret aci saticies pagājušajā sestdienā. Lūk, ko viņš stāsta: “Kopā ar sievu spiedām sulu no pēdējiem āboliem, kad padzirdējām ļoti skaļi kliedzam gaili, tāpēc uzreiz skrējām uz kūti skatīties, kas tur notiek.

Kandavas kartodromā mērīs trokšņus, «Strautiņu» šautuvei pagarina licenci (8)

15. oktobrī tika sasaukta Kandavas novada domes ārkārtas sēde, lai lemtu par diviem jautājumiem: kartinga trases (Jelgavas ielā 16, Kandavā) darbības atjaunošanu un atļaujas izsniegšanu otrās kategorijas šautuves (šaušanas stenda) darbībai z/s «Strautiņi».

Kandavas novada teātru Ražas svētki Cērē /FOTO/ (1)

17. oktobra pēcpusdienā Cēres pamatskolā tika svinēti jau par tradīciju kļuvušie Kandavas novada teātru Ražas svētki. Ik gadu svētkiem sava tēma – ja pērn Zemītē svinēja Jāņus, kad Jāņi jau nogulēti, tad Cērē iesmēja par pasakām.

«Pīrādziņa nūjošana» Kandavā pulcē 70 dalībniekus 

Ceturtdienas, 15. oktobra, pievakarē Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadionā visus aktīvos sportot gribētājus kopā aicināja «Pīrādziņa nūjošana», dalībnieki bija no Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas, Kandavas internātvidusskolas, PII «Zīļuks» un arī vietējie iedzīvotāji, aptuveni 70 dalībnieki.

Lielveikalos nopērkami arī Kandavas un Zantes mazpulcēnu audzētie sīpoli (1)

No 13. oktobra visos «Maxima Latvija» veikalos Latvijā ir iespējams iegādāties biedrības «Latvijas Mazpulki» bērnu audzētos sarkanos sīpolus. Jāpiebilst, ka mazpulku audzētos sīpolus veikalos var atpazīt pēc īpaša noformējuma.

Kandavā tiekas ar keramiķi Zaigu Reimani 

Keramiķei Zaigai Reimanei šis ir jubilejas gads. Ilgajos radošā darba gados daudz padarīts. Nu pēc paveiktā tas jāparāda arī izstādēs. Šogad viņai tādas bija divas: gan Tukumā galerijā «Durvis», gan Kandavas novada muzeja Mākslas galerijā.

Zemīte starptautiskajā pasta dienā (1)

Pasts ir vieta, kur daudziem ik dienas rodas nepieciešamība iegriezties. Daži nodod sūtījumus vai nokārtot maksājumus, bet citi vienkārši nāk uz pastu, lai pasist klačiņas ar pazīstamajiem. Jaukās operatorītes visus uzņem ar smaidu un sapratni.

Saimnieki joprojām meklē augustā pazudušo suni (2)

Kandavas apkārtnē jau 29. augustā pazudis suns Maksis. Maksis ir liels, melns, ar baltām ķepām un baltu vēderu. Atradējam lūgums zvanīt pa tālr. 26414168.

Kandavas un Tukuma orientieristi Kuldīgas novada čempionu godā 

4. oktobrī Usmas un Mordangas apkārtnē notika Kuldīgas novada atklātais čempionāts orientēšanās sportā. Pārpurvotajā apvidū sagatavotajās sarežģītajās distancēs ar panākumiem startēja arī Kandavas un Tukuma orientieristi.

Kandavas jaunie vieglatlēti sacensībās Brno (1)

Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas septiņas vieglatlētes piedalījušās starptautiskajās vieglatlētikas sacensībās – forumā Čehijas pilsētā Brno. Jāpiebilst, ka šī bija jau ceturtā reize, kad kandavnieki devās uz Brno.

Bīstamo ugunsgrēku Kandavā 12 stundas dzēsa astoņas glābēju brigādes (14)

Otrdien, 6. oktobrī, 12.17 Valsts ugunsdzēsības glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Sabiles ielu 2 Kandavā, kur uzņēmējam un domes deputātam Guntaram Indriksonam piederošajā ēkā ar diviem veikaliem un skaistumkopšanas salonu pirmajos divos stāvos un dzīvokli mansardā bija izcēlies ugunsgrēks.

Pasākumu kalendārs

2019.08.21 | 11:00

Futbols Tukumā 

2019.08.22 | 18:00

Skriešana Engurē 

2019.08.22 | 18:30

Skriešana Ragaciemā 

2019.08.23 | 15:00

Seminārs uzņēmējiem 

2019.08.23 | 16:00

Senioru saiets Tumē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool