Trešdiena, 2019. gada 23. janvāris
Strauta, Grieta, Rebeka

Kandavā tiekas ar keramiķi Zaigu Reimani 

Keramiķei Zaigai Reimanei šis ir jubilejas gads. Ilgajos radošā darba gados daudz padarīts. Nu pēc paveiktā tas jāparāda arī izstādēs. Šogad viņai tādas bija divas: gan Tukumā galerijā «Durvis», gan Kandavas novada muzeja Mākslas galerijā.

Zemīte starptautiskajā pasta dienā (1)

Pasts ir vieta, kur daudziem ik dienas rodas nepieciešamība iegriezties. Daži nodod sūtījumus vai nokārtot maksājumus, bet citi vienkārši nāk uz pastu, lai pasist klačiņas ar pazīstamajiem. Jaukās operatorītes visus uzņem ar smaidu un sapratni.

Saimnieki joprojām meklē augustā pazudušo suni (2)

Kandavas apkārtnē jau 29. augustā pazudis suns Maksis. Maksis ir liels, melns, ar baltām ķepām un baltu vēderu. Atradējam lūgums zvanīt pa tālr. 26414168.

Kandavas un Tukuma orientieristi Kuldīgas novada čempionu godā 

4. oktobrī Usmas un Mordangas apkārtnē notika Kuldīgas novada atklātais čempionāts orientēšanās sportā. Pārpurvotajā apvidū sagatavotajās sarežģītajās distancēs ar panākumiem startēja arī Kandavas un Tukuma orientieristi.

Kandavas jaunie vieglatlēti sacensībās Brno (1)

Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas septiņas vieglatlētes piedalījušās starptautiskajās vieglatlētikas sacensībās – forumā Čehijas pilsētā Brno. Jāpiebilst, ka šī bija jau ceturtā reize, kad kandavnieki devās uz Brno.

Bīstamo ugunsgrēku Kandavā 12 stundas dzēsa astoņas glābēju brigādes (14)

Otrdien, 6. oktobrī, 12.17 Valsts ugunsdzēsības glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Sabiles ielu 2 Kandavā, kur uzņēmējam un domes deputātam Guntaram Indriksonam piederošajā ēkā ar diviem veikaliem un skaistumkopšanas salonu pirmajos divos stāvos un dzīvokli mansardā bija izcēlies ugunsgrēks.

Kandavas motoklubs izcīna 1. vietu L.A.M.A.s motokrosā (8)

2015. gada L.A.M.A. motokrosa turnīrs norisinājās astoņos posmos dažādās Latvijas mototrasēs: Kurzemē, Vidzemē un Zemgalē. Šajā turnīrā uz komandu kausu izcīņu bija pieteikušās 14 komandas, tajā skaitā arī motoklubs «Kandava» 16 sportistu sastāvā.

Miķeļdienas svētki Cērē 

29. septembrī Miķeldienā Cēres pamatskolā notika svētki «Kūku Miķelis». Šoreiz katras klases uzdevums bija pagatavot torti par godu Miķelim.

Miķeļdiena Kandavā /FOTO/ 

27. septembrī ap 10.00 Kandavas Miķeļtirgus jau bija tiktāl iesildījies, ka brīvu vietu tuvējā «Maximas» stāvlaukumā vairs nebija un arī Bruņinieku pilskalna pakājē nācās pameklēt.

Zantes pamatskolas 130. jubilejas salidojums /FOTO/ (2)

26. septembrī savu 13. jubileju svinēja Zantes pamatskola. Svētkus ievadīja svinīgais pasākums kultūras namā, kur viesi vispirms cēlās kājās, lai godinātu skolas karoga ienešanu un nodziedātu valsts himnu.

Kandavas Olimpiskajā dienā piedalās 900 novadnieku /FOTO/ 

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadionā kopā tika pulcētas visas novada skolas – kopskaitā 900 dalībnieki. Rīts iesākās ar atklāšanas parādi, karoga uzvilkšanu un lāpas ienešanu.

«Zelta roka» 12 gadu laikā pārcēlusies no Tukuma uz Kandavu (2)

Jau 12 gadus notiek «Zelta rokas» kausa izcīņa basketbolā. Pirmos septiņus gadus to organizēja tukumnieks un starptautiskās kategorijas tiesnesis Ainārs Poga, bet pēdējos piecus gadus to organizē sporta klubs «Kandava».

Dzejas balle Kandavas novada muzejā /FOTO/ 

Pirms 50 gadiem, atzīmējot dzejnieka Raiņa 100. dzimšanas dienu, 11. septembrī toreizējā Komunāru parkā (tagad Esplanādē) notika pirmā Dzejas diena. Tās ietvaros atklāja arī pieminekli Rainim.

Kandavā durvis vēris skaistumkopšanas salons veiksmei – «Exito» (34)

Nē, jau nē, patiesībā skaistumkopšanas valstībai, kas radusi mājvietu, kā mums – redakcijas darbiniekiem – šķiet, ekskluzīvākajā Kandavas mājā ar balkoniņu – Tirgus laukumā 1, dots nosaukums «Exito».

Mākslinieka Alberta Pauliņa darbi skatāmi Kandavas «Vējspārnā» (5)

Piektdien, 11. septembrī, Kandavas kultūras nama mākslas galerijā «Vējspārns» tā vadītāja, māksliniece Lia Kiršteine iekārtoja Tukuma gleznotāja Alberta Pauliņa gleznu izstādi.

Pasākumu kalendārs

2019.01.23 | 10:00

Māmiņu kluba atklāšana Engurē 

2019.01.23 | 17:00

Pērļošanas nodarbība Smārdē 

2019.01.23 | 19:30

Galda teniss Lapmežciemā 

2019.01.23 | 19:30

Volejbols Pūrē 

2019.01.24 | 10:00

Karjeras diena 2. vidusskolā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Decembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool