Meldra, Meldris, Melisa

Kandavas kausa izcīņa telpu futbolā /FOTO/ 

10. aprīlī Cēres sporta hallē notika Kandavas novada kausa izcīņa telpu futbolā. Fināla spēlē par kausu cīnījās «Universālie sportisti» (Kandava) un Pūres futbolisti.

Pirmais platībmaksājumiem elektroniski piereģistrējies matkulnieks Kārlis Krūmiņš (2)

Ziemeļkurzemes reģionālajā lauksaimniecības pārvaldē kā pirmais platībmaksājumiem elektroniski piereģistrējies Matkules pagasta «Ķempju-Kutes» saimnieks Kārlis Krūmiņš.

Skatē Kandavā satiekas skolu teātra pulciņi 

11. aprīlī K. Mīlenbaha vidusskolā satikās Kandavas novada skolu teātra pulciņi, kas žūrijas vērtējumam nodeva savus jaunākos iestudējumus. Šoreiz bija iespēja noskatīties četras atšķirīga žanra un satura izrādes.

Kandavas tehnikumam uzdāvina jaunu kartingu /FOTO/ (7)

6. aprīlī Kandavas valsts lauksaimniecības tehnikumam bija liela diena – skolai, kur puiši (pa retam – arī meitenes) apgūst arī darbošanos ar dzelžiem, tika dāvināts jauns sporta kartings. Ja viss izdosies, to lietā jeb trasē likt jaunveidotajai skolas komandai, kuras vadības grožus uzņēmies direktora vietnieks Kaspars Ševčuks, būs iespēja jau maija otrajā pusē.

Krusta ceļš Kandavas katoļu baznīcā 

25. martā Kandavas katoļu baznīcā satikās dažādu draudžu pārstāvji, lai piedalītos Lielās Piektdienas Ekumēniskajā Krusta ceļā, kuru vadīja mācītājs Atis Freipičs.

Sacenšas jaunie, veiklie un spēcīgie kandavnieki (1)

Jau vairākus gadus pēc kārtas Kandavas pilsētas vidusskolas un Kandavas tehnikums pavasarī organizē kopīgas sportiskās aktivitātes jeb sacensības «Vīru spēles».

Ritmikas diena Kandavā – jau 34. reizi /FOTO/ (1)

Jau 34. gadu pēc kārtas visa K. Mīlenbaha vidusskola pavasarī dejo vienā ritmā. Ritmikas diena, kas katru reizi visus pulcē Kandavas sporta hallē, šogad norisinājās 11. martā un tās temats – «Kustīgais alfabēts».

Kandavas sapulcē iedzīvotājus satrauc sociālā joma, atkritumi un pašvaldības ieceres (10)

9. martā Kandavas kultūras nama zālē uz kārtējo iedzīvotāju sapulci kandavniekus aicināja novada domes pārstāvji, iestāžu vadītāji, valsts un pašvaldības policijas pārstāvji. Domi šoreiz pārstāvēja un sapulces gaitu regulēja deputāts, priekšsēdētāja vietnieks Alfreds Ķieģelis.

Kandavā takša pakalpojumam vēl nav liela piekrišana (14)

Nepilnu mēnesi Kandavā pie autoostas var manīt ar īpašo taksometra zīmi aprīkotu automašīnu. Pēc tam, kad novada dome pieņēma taksometru pakalpojumu licencēšanas kārtību, šādu pakalpojumu novadā piedāvā SIA «AL pārvadājumi». Ar klientiem pagaidām esot švaki.

Kandavā – LR novusa čempionāta noslēguma posms 

5. martā laikā, kad Kandavas sporta halles zālē norisinājās volejbola sacensības Rietumlīgas ietvaros, foajē sacentās Latvijas republikas 1. līgas novusisti.

Zemgales un Vidzemes skolu ansambļi dzied Tukumā konkursā «Balsis» 

10. martā Tukuma 2. pamatskolā norisinājās vokālās mūzikas konkursa «Balsis 2016» 2. kārta, kas pulcēja 28 vokālos ansambļus no Zemgales reģiona un Vidzemes. Šogad šim konkursam aprit jau 10 gadu.

Kandavā sadejojuši paši mazākie novada dancotāji /FOTO/ 

9. martā jau trešo gadu pēc kārtas Kandavas kultūras namā sadejoja novada kolektīvi, kas šobrīd ir dejotprasmes apgūšanas pašā sākumā. Šajā reizē priekšroka dota pašiem mazākajiem. Koncertā piedalījās Kandavas deju skolas divas pirmskolas grupas, Vānes un Zantes pagastu jaunākie dejotāji.

Vokālie ansambļi pieskandina Zanti /FOTO/ (2)

Novada un jo īpaši Zantes sievietes savu dāvanu starptautiskajos svētkos saņēma jau pagājušā piektdienā, 4. martā, kad kultūras namā norisinājās gadskārtējais vokālo ansambļu koncerts, kas atsevišķiem kolektīviem vienlaikus bija arī kā balsu ielocīšana pirms starpnovadu ansambļus skates.

Kas bijis un kas būs Kandavas novada kultūras dzīvē? (15)

Izmantojot laiku, kad novada budžets jau pieņemts, bet intensīvākais pasākumu laiks vēl nav sācies, uz sarunu par darbiem, kas padarīti un vēl tikai darāmi, kā arī nedaudz par iecerēm aicinājām novada Kultūras pārvaldes vadītāju Ziedīti Začesti.

Kandavā visas avārijas bedrītes aizlāpītas (8)

Šonedeļ mums beidzot izdevās būt lieciniekiem tam, cik ātri un kvalitatīvi SIA «Kandavas ceļi» darbinieki aiztaisa bedrītes pilsētas asfaltētajās ielās. Nepilnu trīs minūšu laikā trīs vīru brigādīte iztīrīja bedri, sasildīja asfaltbetona masu, ieklāja bedrē un to noblietēja. Gatavs!

Pasākumu kalendārs

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

2019.07.20 | 10:00

Irlavas svētki 

2019.07.21 | 13:00

Irlavas svētki 

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool