Piektdiena, 2019. gada 22. februāris
Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija, Ārija

Cēres skola piedalās starptautiskā projektā 

No 23. līdz 27. novembrim Cēres pamatskolas direktore Juta Reinsone un skolotāja Ilona Lazdāne piedalījās «Erasmus+» skolu projekta «Mana tautība ir cilvēks» pirmajā mobilitātē Hristo Sminerski pamatskolā Haskovo, Bulgārijā.

Kandavā varēs sniegt taksometra pakalpojumus (12)

Kandavas novada domē tapuši pavisam jauni saistošie noteikumi – par taksometru pakalpojumu sniegšanu novadā. Iepriekš šādas vajadzības nav bijis, bet tagad kāds uzņēmējs ir izrādījis interesi.

Svētku egle iedegta arī Kandavā /FOTO/ (17)

2. decembrī Kandavas Promenādē tika iedegta lielā svētku egle. Šī gada eglīti jau otro gadu pēc kārtas pilsētai dāvāja uzņēmējs Agris Riba. Bet tai iedegties palīdzēja novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts.

Apdraudēta Zemītes skolas pastāvēšana (87)

Šobrīd sākumskolas līmenī jeb no 1. līdz 6. klasei Zemītē izglītojas vien 19 bērni, kas nozīmē, ka atsevišķās klasēs ir tikai viens vai divi izglītojamie. (Situācija vecākās klasēs esot nedaudz labāka.)

Kandavas sieviešu vokālajam ansamblim «Cantabile» – piecu gadu jubileja /FOTO/ 

Pirmajā Adventē jeb 29. novembrī Kandavas kultūras nama mazās zālē tika atzīmēta ansambļa «Cantabile» piecu gadu dzimšanas diena. Un kā ierasts radošo kolektīvu jubilejas reizēs, lielākie dāvanas saņēmēji bija tieši viesi – koncerta klausītāji.

Valdeķos notikusi tradicionālā zemnieku un uzņēmēju balle /FOTO/ (4)

Viena no gada vispopulārākajām Kandavas novada ballēm, kurā satiekas un sadejojas visu septiņu pagastu ļaudis, – zemnieku un uzņēmēju balle šogad, 27. novembrī, notika Valdeķos.

18. novembris Kandavas novadā /FOTO/ (13)

Latvijas 97. dzimšanas dienas svinības īstajā svētku dienā – 18. novembrī Kandavā viesus tradicionāli pulcēja kultūras namā, kur visi tika sagaidīti ar vīna glāzi, ko bija iespēja saskandināt savstarpēji vai ar novada domes vadību.

Valsts svētku ieskandināšana Matkulē /FOTO/ 

Valsts dzimšanas dienas svinības Kandavas novadā sākās 14. novembrī Matkules kultūras namā, kur savu apsveikumu Latvijai bija sagatavojuši pašdarbnieki.

Kandavā Lāčplēša dienu aizvada patriotiski un sportiski /FOTO/ 

Kandavā Lāčplēša dienu atzīmēt bija iespēja katram – atbilstoši savām vēlmēm, sajūtām un varēšanai. Agrā pēcpusdienā kultūras namā norisinājās internātvidusskolas organizētais koncerts.

Kandavā noticis Helovīnu skrējiens (1)

Sporta klubs «Kandava» otro gadu rīkoja skrējienu Helovīnu vakarā, 31. oktobrī. Komandām tika piedāvāta foto orientēšanās distance ar īpašu uzdevumu.

Kandavas jaunieši strādā kopā ar deputātiem /FOTO/ (5)

Iespējams, Kandava bija pati pirmā, kur mūspusē tika aizsākta akcija «Kafija ar politiķiem». Tā jau vairāku gadu garumā jauniešiem ir iespēja pāris stundu garumā izpaust savu sāpi, bet vietvaras politiķiem – stāstīt, kāpēc viņi nevar vai tieši pretēji, var kādu no izvirzītajām problēmām atrisināt.

Lauku sēta «Indāni» Kandavas pagastā iegūst «Zaļo sertifikātu» (3)

30. oktobrī Mežotnes pilī notika lauku tūrisma uzņēmumu gada noslēguma konference, kurā piedalījās Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Viņš uzrunāja klātesošos, kā arī piekrita kļūt par «Zaļā sertifikāta» patronu.

Kandavā aizvadīti VI Kafijas un Tējas svētki /FOTO/ (6)

Sestdien, 31. oktobrī, Kandavā notika 6. kafijas un Tējas svētki. No rīta puses, iebraucot pilsētas centrā, šķita, ka ir pavisam parasts sestdienas rīts: mašīnu nav daudz, cilvēku – vēl mazāk.

Kandavā atklāta izstāde «Baltija un vācieši» 

Daudzu gadu garumā esam baroti ar informāciju par 700 gadiem vācu verdzības jūgā. Pat to stāsta arī mūsu tautas dziesmas, pasakas, rakstnieku literārie darbi un cilvēku atmiņas.

Noslēgušies Kandavas novada atklātie čempionāti orientēšanās sportā 

24. oktobrī noslēdzās Kandavas novada atklātie čempionāti orientēšanās sportā. Taku orientēšanās čempionātā piedalījās 28 dalībnieki. Elites grupas bija ļoti spēcīgas.

Pasākumu kalendārs

2019.02.22 | 8:30

Vecāku diena Jaunpils vidusskolā 

2019.02.22 | 10:00

«Skolēni eksperimentē» Tukumā 

2019.02.22 | 10:30

Pasaku lasīšana Jaunsātu bibliotēkā 

2019.02.22 | 11:30

«Skaļā lasīšana» Jaunpilī 

2019.02.22 | 14:00

Vīna degustācija Jaunpilī 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Februāris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool