Aleksejs, Aleksis, Alekss

Kandavā skatītājus pulcē motokross /FOTO/ (1)

5. jūnijā Kandavas mototrasē norisinājās «Bosch Superkauss» posms, kurā tiks noskaidroti «Eco Baltia Vide» Lielās balvas ieguvēji piecās motociklu klasēs un komandu ieskaitē. Un šīs sacensība, lai justu līdzi mūspuses sportistiem vai vienkārši piedzīvoto motokrosu, apmeklēja gana liels skatītāju, līdzjutēju pulks.

Kandava nosvinējusi sava novada svētkus /FOTO/ (13)

Kandavā trīs dienu garumā tika svinēti novada svētki. Un katra no svētku dienām svinētājiem piedāvāja ko nedaudz savādāku. Piektdienas, 27. maija, pievakarē Kandavas novada muzejā notika jau sestā zinātniskā konference.

Kas maija pēdējā nedēļas nogalē darāms Tukumā un tā apkārtnē (6)

Ar siltā laika iestāšanos un vasaras tuvošanos arvien vairāk pilsētu aicina uz saviem svētkiem, kā arī vērienīgiem brīvdabas pasākumiem. Arī mūspusē šajā nedēļas nogalē norisināsies novada svētki. Savus svētkus trīs dienu garumā no 27. līdz 29. maijam svinēs Kandava.

Zantē aizvadīti šogad pirmie pagasta un sporta svētki /FOTO/ 

Kad citviet Latvijā gatavojās Muzeju nakts pasākumiem (21. maijā), rosība valdīja arī Kandavas novada Zantes pagastā – te tika svinēti šogad pirmie pagasta un arī vasaras sezonas sporta svētki. To moto: «Zaļš prieks mums iekšā sēž».

Imulas taka atkal brīvi izejama 

14. maijā biedrības «Abavas ielejas attīstības centrs» pulciņš ļaužu devās maršrutā gar Imulas taku. Entuziasti izstaigāja 4,3 kilometrus garo taku, kas sākas pie «Vītiņu» mājām, bet noslēdzas «Romancēs».

Zantes ģimenes krīzes centrs un 22 ģimenes Kandavas novadā saņem dažādus stādus /FOTO/ (2)

16. maijā pie jaunajiem saimniekiem aizceļoja upeņu krūmi, ābelītes, tomātu stādi, sēklas, sīpoliņi un citi zaļie – dobītēs dēstāmie. Tas viss biedrības «Kandavas iespēju fonds» īstenotā projekta ietvaros, kas paredz, ka ļaudis visā Kandavas novadā jeb kopumā 22 ģimenes

Kandavas tehnikumā aizvadīta Tehniķu diena /FOTO/ 

Atjaunojot jau pirms pāris gadiem aizsākto tradīciju, 12. maijā Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikumā norisinājās «Tehniķu dienas 2016». Dažādās disciplīnās sacentās 17 komandas, to skaitā divas no Cīravas un viena no Saulaines tehnikuma, kas darbojas Kandavas tehnikuma paspārnē.

Mazpulcēni mācās, vēro, pēta un sporto! 

Tukuma, Kandavas un Jaunpils novadu mazpulki pavasarī ir paveikuši labus darbus.

Maijs Kandavā sācies ar gadskārtējo Pavasara tirgu /FOTO/ (5)

Maijs Kandavā atklāts ar sparīgu tirgošanos – svētdien notika gadskārtējais stādu tirgu, kas pārdevējus, pircējus un garāmgājējus pulcēja laukumā pie Bruņinieku pilskalna.

Kristiāna Šteinfelde no Kandavas – labākā jaunā pavāre /FOTO/ 

Nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā noskaidroti Latvijas labākie jaunie pavāri un viesmīļi. Un par labāko jauno pavāru visaugstāko vērtējumu ieguva Kristiāna Šteinfelde no Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma.

Kandava sapošas jaunajai tūrisma sezonai (35)

Pagājušajā nedēļā Kandavas pilskalns ieguvis atjaunotu skatu – te izbūvētas kāpnes, kas “skatu ķērājiem” ļauj ērtāk nokļūt virsotnē. Šis darbs paveikts pašu līdzekļiem. Vienlaikus turpat atjaunotas kartes informācijas stendā, ko vandaļi iepriekš bija papostījuši.

Kandavā aizvadīta Deju diena /FOTO/ (2)

Kandavas internātvidusskolā 20. aprīlī jau 10. gadu pēc kārtas tika svinēti svētki dejai. Pasākumu atklāja viesmākslinieki. Šoreiz uz četrām un pat vēl vairākām kājām pie internātvidusskolas bērniem ciemos bija atbraukuši un klātesošajiem izrādījās mājas mīluļi un viņu saimnieki.

Deju, dziesmu un rotaļu pulciņu bērni pasākumā «Kling-klang, esam klāt» Zemītē /FOTO/ (2)

21. aprīlī Zemītes tautas namā uz ikgadējo pasākumu «Kling-klang, esam klāt» bija sanākuši pašmāju pirmsskolas deju, dziesmu un rotaļu pulciņu dalībnieki un arī tuvākie vai mazliet tālākie viesi.

Gadskārtējais mazo dziedātāju konkurss «Puķuzirnis» Kandavā /FOTO/ 

15. aprīlī Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā notika gadskārtējais mazo dziedātāju konkurss «Puķuzirnis 2016». Tajā savu varēšanu dziedāt uz skatuves izmēģināja divdesmit četri 1. līdz 4. klases bērni.

Latvijas Kara muzejā atvērta vēsturnieka Dzeņa jaunākā grāmata (35)

14. aprīlī Latvijas Kara muzeja konferenču zālē pulcējās ap 100 cilvēku, lai kā pirmie varētu iepazīties ar vēsturnieka, kandavnieka Agra Dzeņa jaunāko grāmatu «Prūši karā ar likteni».

Pasākumu kalendārs

2019.07.18 | 15:00

Pasākums bērniem Viesatu bibliotēkā 

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool