Piektdiena, 2019. gada 22. februāris
Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija, Ārija

Kandavas centrā ar gājēju pāreju izveidošanu nesteidzas (20)

Jau pirms gadiem diviem Kandavas novada domē saņemts lūgums, vai nevarētu izveidot gājēju pāreju pilsētas krustojumā, kur satiekas Ķiršu, Liepu un Lielā iela. Krustojums nav pārredzams un pietiekami drošs, jo īpaši gājējiem, bērniem, kas to šķērso, nākot no Kandavas internātvidusskolas puses.

Kandavā sumināti novada «Gada jaunieši» /FOTO/ (3)

Jau ceturto gadu kandavnieki izvēlējušies sava novada «Gada jaunieti». Svinīgā apbalvošana notika piektdien, 29. janvārī, Kandavas jauniešu centrā «Nagla». «Gada jaunietis» tika vērtēts trīs vecuma grupās: no 13 līdz 15 gadiem, no 16 līdz 18 un no 19 līdz 25 gadiem.

Pīrādziņu slēpojums Kandavā izslēpots, priekšā – Matkule un Cēre /FOTO/ (5)

Svētdien, 17. janvārī, kad visā pasaulē, kur var, grib un prot priecāties par ziemas priekiem, atzīmēja Sniega dienu, tā ar lielu aizrautību tika sagaidīta un izbaudīta arī Kandavā. Tur, K. Mīlenbaha vidusskolas stadionā, vairāk nekā 100 entuziastu pulcējās tradicionālajam Pīrādziņu slēpojumam.

Kandavas internātā jauns mājturības kabinets un atpūtas telpas /FOTO/ (2)

18. janvārī Kandavas internātviduskolā bija priecīgs notikums – oficiāli atvērtas jaunizveidotās atpūtas telpas, kur bērniem būs iespēja pagatavot maltīti, pavadīt vakaru omulīgā telpā, draudzīgā kompānijā.

Kādas ir Kandavas novada skolotāju algas? (21)

Skolu direktoriem vaicājām, kāda ir augstākā, kāda – zemākā alga, kādu atalgojumu pedagogs saņem pēc nodokļu nomaksas, cik lielas slodzes un vai ir tādi, kas spiesti strādāt vairākos darbos, vai skolās ir atbalsta personāls un vai skolā ir vakances.

Cērenieki svin Maestro dzimšanas dienu (3)

Otrdien, 12. janvārī, maestro Raimonds Pauls atzīmēja savu 80. dzimšanas dienu. Šim notikuma par godu «Latvijas radio 2» programma teju pilnībā tika veltīta komponista daiļradei. Un arī Cēres skolā kā bērni, tā pedagogi izdziedāja kaut nelielu, tomēr daļiņu no plašā R. Paula dziesmu klāsta.

Jaunieši Kandavā izbraukā autodromu (178)

Arvien “jaunizceptie” autovadītāji aktīvi izbraukā autodromu Kandavas tehnikumā, kas paredzēts audzēkņu autoapmācības praktiskajām nodarbībām.

Kandavas Ziemassvētku turnīrs /FOTO/ 

Ikgadēji 25. decembrī Kandavas sporta hallē tiek aizvadīts Ziemassvētku turnīrs dambretē, zolītē, novusā un volejbolā. No agra rīta jau sacensības uzsāka dambretes spēlētāji, kur 1. vietu izcīnīja Dāvids Benderskis (Renda), 2. – Aleksandrs Krīvāns (Kandava), 3. – Sandis Balmanis (Talsi).

Ziemassvētki Kandavā /FOTO/ (2)

Pēc tam, kad katrs savās mājās pie lielākas vai mazākas eglītes aizvadījis Ziemassvētku vakaru, uz kopīgu svinēšanu Kandavā visi tika aicināti 26. decembrī. Dienas garumā pilsētā bija iespēja piedalīties dažādās radošās nodarbēs

Kandavā izskanējis labdarības koncerts «Cerības sirds» /FOTO/ 

Sestdien, 19. decembrī, Kandavas evaņģēliski luteriskajā baznīcā notika koncerts «Cerības sirds». Tas tapis sadarbībā ar Kandavas Mākslas un mūzikas skolu un tā laikā ikvienam ar ziedojumu bija iespēja palīdzēt īpašiem bērniem, kuriem ik dienas vajadzīga liela uzmanība, mīlestība un aprūpe.

Kandavas deju skola svētkos iestudē Īkstīti (2)

Vakar, 19. decembrī, Kandavas kultūras namā Kandavas deju skolas visu vecuma grupu audzēkņi izdejoja H. K. Andersena pasaku Īkstīte.

Zemītes pamatskola izcīna 2. vietu SIA «Rehau» inovāciju konkursā (1)

SIA «Rehau» Rīgā aicināja skolēnus pavērot tos savā apkārtnē un ieteikt savas idejas inovācijām, piedaloties konkursā «Logi šodien un rīt». Starp vairākām skolām, kas bija iesūtījušas savus darbus, Zemītes pamatskola tika augsti novērtēta un ieguva 2. vietu.

Zantes ģimenes krīzes centram – 10 /FOTO/ (2)

Piektdien, 11. decembrī, Zantes kultūras namā 10 gadu dzimšanas dienu svinēja Zantes ģimenes krīzes centrs. Vadīt pasākumu tika uzticēts vietējiem jauniešiem.

«Rīgas Dinamo» leģendas – hokeja šūpulī Kandavā /FOTO/ 

Piektdien, 11. novembrī, Kandavas Sporta hallē notika tematisks vakars «Kandava – hokeja šūpulis jeb 24 gadi «Rīgas Dinamo» vēsturē». Pasākumā interesenti tikās ar «Rīgas Dinamo» leģendām – ilggadējo treneri Ēvaldu Grabovski un vārtsargu Mihailu Vasiļonoku.

Tukumā un Kandavā skolēni interaktīvās nodarbībās mācās par klimata pārmaiņām /FOTO/ 

2. decembrī Tukuma Raiņa ģimnāzijā un 3. decembrī Kandavas internātvidusskolā visas mācību dienas garumā notika tehniski radošās darbnīcas vidusskolēniem par klimata pārmaiņām.

Pasākumu kalendārs

2019.02.22 | 8:30

Vecāku diena Jaunpils vidusskolā 

2019.02.22 | 10:00

«Skolēni eksperimentē» Tukumā 

2019.02.22 | 10:30

Pasaku lasīšana Jaunsātu bibliotēkā 

2019.02.22 | 11:30

«Skaļā lasīšana» Jaunpilī 

2019.02.22 | 14:00

Vīna degustācija Jaunpilī 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Februāris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool