Otrdiena, 2018. gada 25. septembris
Rauls, Rodrigo

Kandavas tehnikumā aizvadīta Tehniķu diena /FOTO/ 

Atjaunojot jau pirms pāris gadiem aizsākto tradīciju, 12. maijā Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikumā norisinājās «Tehniķu dienas 2016». Dažādās disciplīnās sacentās 17 komandas, to skaitā divas no Cīravas un viena no Saulaines tehnikuma, kas darbojas Kandavas tehnikuma paspārnē.

Mazpulcēni mācās, vēro, pēta un sporto! 

Tukuma, Kandavas un Jaunpils novadu mazpulki pavasarī ir paveikuši labus darbus.

Maijs Kandavā sācies ar gadskārtējo Pavasara tirgu /FOTO/ (5)

Maijs Kandavā atklāts ar sparīgu tirgošanos – svētdien notika gadskārtējais stādu tirgu, kas pārdevējus, pircējus un garāmgājējus pulcēja laukumā pie Bruņinieku pilskalna.

Kristiāna Šteinfelde no Kandavas – labākā jaunā pavāre /FOTO/ 

Nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā noskaidroti Latvijas labākie jaunie pavāri un viesmīļi. Un par labāko jauno pavāru visaugstāko vērtējumu ieguva Kristiāna Šteinfelde no Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma.

Kandava sapošas jaunajai tūrisma sezonai (35)

Pagājušajā nedēļā Kandavas pilskalns ieguvis atjaunotu skatu – te izbūvētas kāpnes, kas “skatu ķērājiem” ļauj ērtāk nokļūt virsotnē. Šis darbs paveikts pašu līdzekļiem. Vienlaikus turpat atjaunotas kartes informācijas stendā, ko vandaļi iepriekš bija papostījuši.

Kandavā aizvadīta Deju diena /FOTO/ (2)

Kandavas internātvidusskolā 20. aprīlī jau 10. gadu pēc kārtas tika svinēti svētki dejai. Pasākumu atklāja viesmākslinieki. Šoreiz uz četrām un pat vēl vairākām kājām pie internātvidusskolas bērniem ciemos bija atbraukuši un klātesošajiem izrādījās mājas mīluļi un viņu saimnieki.

Deju, dziesmu un rotaļu pulciņu bērni pasākumā «Kling-klang, esam klāt» Zemītē /FOTO/ (2)

21. aprīlī Zemītes tautas namā uz ikgadējo pasākumu «Kling-klang, esam klāt» bija sanākuši pašmāju pirmsskolas deju, dziesmu un rotaļu pulciņu dalībnieki un arī tuvākie vai mazliet tālākie viesi.

Gadskārtējais mazo dziedātāju konkurss «Puķuzirnis» Kandavā /FOTO/ 

15. aprīlī Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā notika gadskārtējais mazo dziedātāju konkurss «Puķuzirnis 2016». Tajā savu varēšanu dziedāt uz skatuves izmēģināja divdesmit četri 1. līdz 4. klases bērni.

Latvijas Kara muzejā atvērta vēsturnieka Dzeņa jaunākā grāmata (35)

14. aprīlī Latvijas Kara muzeja konferenču zālē pulcējās ap 100 cilvēku, lai kā pirmie varētu iepazīties ar vēsturnieka, kandavnieka Agra Dzeņa jaunāko grāmatu «Prūši karā ar likteni».

Kandavas kausa izcīņa telpu futbolā /FOTO/ 

10. aprīlī Cēres sporta hallē notika Kandavas novada kausa izcīņa telpu futbolā. Fināla spēlē par kausu cīnījās «Universālie sportisti» (Kandava) un Pūres futbolisti.

Pirmais platībmaksājumiem elektroniski piereģistrējies matkulnieks Kārlis Krūmiņš (2)

Ziemeļkurzemes reģionālajā lauksaimniecības pārvaldē kā pirmais platībmaksājumiem elektroniski piereģistrējies Matkules pagasta «Ķempju-Kutes» saimnieks Kārlis Krūmiņš.

Skatē Kandavā satiekas skolu teātra pulciņi 

11. aprīlī K. Mīlenbaha vidusskolā satikās Kandavas novada skolu teātra pulciņi, kas žūrijas vērtējumam nodeva savus jaunākos iestudējumus. Šoreiz bija iespēja noskatīties četras atšķirīga žanra un satura izrādes.

Kandavas tehnikumam uzdāvina jaunu kartingu /FOTO/ (7)

6. aprīlī Kandavas valsts lauksaimniecības tehnikumam bija liela diena – skolai, kur puiši (pa retam – arī meitenes) apgūst arī darbošanos ar dzelžiem, tika dāvināts jauns sporta kartings. Ja viss izdosies, to lietā jeb trasē likt jaunveidotajai skolas komandai, kuras vadības grožus uzņēmies direktora vietnieks Kaspars Ševčuks, būs iespēja jau maija otrajā pusē.

Krusta ceļš Kandavas katoļu baznīcā 

25. martā Kandavas katoļu baznīcā satikās dažādu draudžu pārstāvji, lai piedalītos Lielās Piektdienas Ekumēniskajā Krusta ceļā, kuru vadīja mācītājs Atis Freipičs.

Sacenšas jaunie, veiklie un spēcīgie kandavnieki (1)

Jau vairākus gadus pēc kārtas Kandavas pilsētas vidusskolas un Kandavas tehnikums pavasarī organizē kopīgas sportiskās aktivitātes jeb sacensības «Vīru spēles».

Pasākumu kalendārs

2018.09.26 | 13:00

Seminārs par atkarībām Cērē 

2018.09.26 | 13:00

Dzejas dienas Džūkstē 

2018.09.26 | 17:00

Rokdarbi Kandavā 

2018.09.26 | 18:00

Vingrošana «Naglā» Kandavā 

2018.09.26 | 19:00

Pirmais kora mēģinājumus Slapmē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool